wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czarna Rzeka

Go down 
+15
Famine
Gustave
Hana
Fabienne Illyasviel
Legion
Stockholm
Andromeda
Morte
Adirael
Malcolm
Nevis
Marlboro
Winchester
White Fox
Blume
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 3:10 pm

Jegle natrafiła na rzekę przypadkiem, zwiedzając nowe tereny. Tak, znajomość miejsca, w którym się mieszka to przecież podstawa, a ona będzie tu teraz mieszkać. Przystanęła i westchnęła cicho. Kto by pomyślał, że miejsca przybłęda trafi właśnie tutaj. Ciekawe co robią jej bracia. Nie, nie tęskniła za nimi, przynajmniej nie bardzo, po prostu była ciekawa. Przydałoby się chwilę odpocząć, wałęsa się tutaj od rana. Przysiadła pod jednym z drzew. Wychodziła z założenia, że "co ma być, to będzie", ale mimo to odczuwała pewien niepokój o swoją przyszłość. W końcu nie wie, jak żyje się w dziczy. Nie ma tu śmietników z jedzeniem, a największym zagrożeniem nie są ludzie. Wszystko jest inaczej i miała wrażenie, że przez ten krótki czas spędzony poza miastem nie nauczyła się wystarczająco wiele, by dać sobie w pełni radę. Nagle poczuła się bardzo przytłoczona sytuacją, w której się znalazła.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 3:35 pm

Samiec z spotkania rodzinnego udał się na tereny stadne, nie wiedzieć czemu i po co tu przyszedł. Przydałoby się coś upolować do stada bo powiedzą że nie wypełniał swoich obowiązków, a przecież zamierzał zajść wysoko prawda? W końcu dotarł nad czarną rzekę, już to kiedyś był nieco dawno temu ale zawsze coś. Do nosa wdarł mu się zapach obcego, po krótkim rozejrzeniu się dostrzegł sylwetkę psa.
-Caligo, czego szukasz na tych terenach? - i tak dość łagodnie go przyjął, w końcu był obcy prawda? Nie przyjęli go jeszcze do stada to też Adek nie był na razie zbyt przychylny do jego osoby.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 3:44 pm

Do uszów dwójki psów dotarł trzepot skrzydeł, który z każdą sekundą stawał się coraz głośniejszy, aż zza ściany drzew wyłoniła się postać czarnego ptaszyska, które przysiadło na jednej z gałęzi psów. Zakrakawszy cicho, spojrzał tylko połowicznie na postać obcej suki, aby następnie zająć się czyszczeniem swoich piór. Acz nie tylko kruk postanowił się tu zjawić, dawało się wyczuć obecność również reszty strażników.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 3:48 pm

Do jej nozdrzy dobiegł obcy zapach, zaraz potem zobaczyła sporych rozmiarów psa. Podniosła wyżej głowę, by wyglądać na chociaż odrobinę większą. Na nic się to oczywiście nie zdało. Dokładniej zmierzyła psa wzrokiem.
-To tereny stada. Chcę dołączyć.
Odpowiedziała, bardzo się przy tym starając, by brzmieć pewnie, jakby zupełnie nie była przestraszona czy pełna wątpliwości. "Chcę" cóż, chyba bardziej pasowało "postanowiłam". Nie zakładała, że może zostać przepędzona i jedyne co od stada dostanie to kopniak na drogę. Nie, zdecydowanie nie brała pod uwagę takiej opcji. I wtedy usłyszała krakanie. Podniosła głowę, by mu się przyjrzeć, ale zaciekawienie szybko ustąpiło kolejnej fali niepokoju, gdy wyczuła czyjąś obecność. Nie słyszała, nie widziała, tylko czuła. Spojrzała na psa. Jeśli i on będzie zaniepokojony, naprawdę będzie miała się czym przejmować.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 3:58 pm

Pies szybko wyczuł obecność strażników oraz kruka, przerzucił jednak szybko spojrzenie na sukę musiała się spieszyć bo może być cienko.
-Musisz odpowiedzieć na zagadkę tego kruka, dostaniesz wtedy pióro. - odpowiedział wskazując pyskiem ptaszysko które siedziało na gałęzi nie daleko nich. Trzeba mówić prosto z mostu a nie owijać w bawełnę bo to nie miało sensu, pies domyślił się po co suka tu przyszła to też nie miał złudzeń co się stanie jak nie odpowie na zagadkę ptaka lub uzna to za żart.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 6:28 pm

Spojrzała na kruka, potem jeszcze raz na psa, jakby upewniając się, że jednak nie żartuje. Zagadka? Dlaczego akurat zagadka? Nie znała zwyczajów stadnych, może tak to się właśnie robi w tych okolicach. Zamiast sprawności fizycznej, sprawdzają twoją domyślność. No chyba, że czekają na nią jakieś kolejne testy, o których jeszcze nie wie.
-Dobrze, kruku. Zadawaj, rozwiążę każdą zagadkę!
W duchu jednak nie była tego taka pewna. Wcześniej nie miała okazji by bawić się z kimś w zagadki, ale jeśli trzeba, to trzeba.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 6:33 pm

- Widzicie ją! - zakrakał nagle, machnąwszy oburzony swoimi skrzydłami.
-  Kolejna, która chce mi zabrać moje drogocenne pióro! Jeszcze parę takich jak ty i zostanę goły! - złapał się za łeb dramatycznie, wykrzywiając dziób w iście zrozpaczonym grymasie. W ten w jego czarnym paciorkowatym ślepiu coś zabłysło, a Kruk chrząknął tylko cicho, wlepiając spojrzenie w sukę.
- Zobaczymy więc jak sobie poradzisz z tym!  Co to jest większe niż Bóg, gorsze niż Diabeł? Biedak tego nie ma,  bogacz tego potrzebuje, a jeśli to zjesz umrzesz. - zadowolony z siebie, zadarł wysoko dziób, będąc pewnym, że tej zagadki tak szybko nie odgadnie. Zerknął w stronę psa.  - Bez podpowiedzi!
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 6:40 pm

Bo on wiedział czemu zagadka, w duchu cieszył się że dołączając do stada nie musiał dawać odpowiedzi gdyż zagadki nie były jego mocną stroną. Pies siedział na zadku wsłuchując się w zagadkę, był ciekawy co suka odpowie jednocześnie rozłożył łapy pokazując krukowi że nic nie mówi przecież.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 6:49 pm

Spuściła łeb, zamyśliła się. Kurczę, może jednak nie powinna od razu mówić, że rozwiąże każdą. W tym zamyśleniu, prawie nieświadomie zaczęła wodzić wzrokiem po okolicy, być może licząc, że coś z otoczenia pomoże jej wpaść na poprawną odpowiedź. Ciekawe ile ma szans? Coś jej mówiło, że jedną. Powinna dobrze to przemyśleć. "Większe od Boga i gorsze od Diabła" postanowiła na razie zostawić tę część zagadki. Nie znała się na bogach, nigdy żadnych nie wyznawała. Za to wiedziała coś o bogatych i biednych! W końcu mieszkało się trochę w mieście. "Biedak tego nie ma, bogacz tego potrzebuje" i mogłaby tutaj wpaść w niemal filozoficzny ton, zupełnie zejść na abstrakcyjne pojęcia uczuć i potrzeb wewnętrznych, gdyby nie ostatnia, chyba najbardziej niepokojąca część. "A jeśli to zjesz umrzesz".
-Nic.
Odpowiedź padła po dłuższej, pełnej wytężonego myślenia chwili. Jegle spojrzała na kruka. Próbowała wyglądać na pewną swojej odpowiedzi, zadowoloną, ale w jej oczach dość wyraźnie błyskał strach przed niepoprawną odpowiedzią.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 7:04 pm

- Tch. - zdaje mu się, że psy w tej krainie mają zbyt wiele szczęścia.
- Upiekło Ci się tym razem! - fuknął dla usprawiedliwienia swojej porażki. Niechętnie wyrwał jedno ze swoich piór, aby sfrunąwszy w dół i upuścić je pod łapy - już teraz - mglistej. Rzucił jej jeszcze frustrowane spojrzenie, aby odlecieć, a wraz z nim zniknęło również uczucie innych istot przebywających w pobliżu.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 7:11 pm

On pewnie nie ogarnąłby tej zagadki ale to on co poradzić no nie?
-Dałaś radę a to pierwszy krok do sukcesu. - pochwalił sukę, on i chwalenie? Coś mu się chyba stało dziś. Może trza jej pomóc, przeszkolić czy coś? Niby był łowcą ale wskazówki może udzielić czy tym podobne, jedno drugiemu nie wadzi prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyWto Lut 03, 2015 7:18 pm

Jak tylko ptak przytaknął, na pysku Jegle wykwitł nieco cwaniaczkowaty uśmieszek, zniknęła wcześniejsza niepewność. Zadowolona z siebie podniosła zrzucone jej pióro.
-Jeśli tak bardzo je lubisz, powinieneś dawać trudniejsze zagadki!
Zawołała za odlatującym krukiem. Tak, a teraz może już nigdy się nie przyznawać, że miała z ptasią zagadką poważne problemy. "Zagadka? Pf, no błagam! Każde szczenię by zgadło". Poczuła się dużo lżej niż jeszcze dziesięć minut temu. Jakby z grzbietu spadło jej kilka, poważnych problemów.
-Jestem Jegle. Przyszłam tu z miasta żeby zacząć na czysto.
Tyle powinno wystarczyć na sam początek.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptySro Lut 04, 2015 6:15 pm

Słysząc słowa suki nie znacznie przewrócił oczami, trochę więcej krzty w sobie młoda. Musiała się jeszcze wiele nauczyć, ale wszystko w swoim czasie.
-Adirael, ja się tu urodziłem. - odparł do suki uśmiechając się, cóż dość mało jak na początek ale nie był typem który wymusza wypowiedzenie się o sobie na innych. Po prostu cierpliwie czekał, nigdy też nie wywnętrzał się bez powodu.
-Mogę ci pomóc jak chcesz. - krótko ale treściwie, wolał prosto z mostu czarno na białym niż rozwodzić się nie potrzebnie przez x czasu nad jednym tematem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptySro Lut 04, 2015 7:00 pm

Pomóc? Spojrzała na niego nieco poważniej. Lubiła robić wszystko sama. Dawało jej to satysfakcję i poniekąd spokój ducha. Ale fakt, że sytuacja prawdopodobnie ją przerasta, dotarł do niej już w chwili, gdy przyszła nad rzekę.
-Dziękuję, z pewnością się przyda.
Tym bardziej, że urodził się w stadzie. Jej trzech braci trudno było określić takim mianem, już nie wspominając o różnicach samego środowiska.
-Problem jest taki, że mam strasznie dużo do nauczenia się i nie wiem od czego zacząć, o co pytać.
Wbiła wzrok w otrzymane piórko. Nie myślała o niczym konkretnym. Po protu potrzebowała punktu, na którym mogłaby się skupić w tej mocno dla niej krępującej chwili. Nie można wiedzieć wszystkiego od razu, uczymy się przez całe życie. Często to sobie powtarzała, ale wciąż czuła się źle z "zaciąganiem długu wdzięczności" już na samym starcie.


Ostatnio zmieniony przez Jegle dnia Sro Lut 04, 2015 11:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptySro Lut 04, 2015 8:31 pm

No tak ale była tutaj nowa więc pomoc każdemu się przydaje nowemu czy staremu bez różnicy. Pewnie gdyby nie pies skończyła by już dawno w paszczy strażników, cud że się tu znalazł dość szybko.
-To zacznij od początku. - skąd miał wiedzieć od czego by chciała zacząć, on wie od czego on by chciał na jej miejscu ale nie będzie nikomu narzucał własnej woli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptySro Lut 04, 2015 11:44 pm

No tak, od czegoś trzeba zacząć. Westchnęła.
-Początek jest taki, że nie chcę być darmozjadem. Ale to raczej oczywiste.
Tu zrobiła pauzę, szukając odpowiednich słów dla tego, co chciała przekazać. Nie ma co opowiadać całej historii życia. O tym jak to nie wie dokładnie jak działa podział pracy w stadzie. Jednego była pewna, nikt jej nie będzie tu trzymał jeśli na nic się nie przyda.
-Problem jest taki, że nieszczególnie coś umiem. Całe życie grzebałam w ludzkich śmietnikach, biegałam po mieście, ledwo umiem coś upolować.
Odwróciła głowę, by nie patrzeć na psa. Brak tak podstawowych umiejętności mocno ją żenował.
-Nigdy nie należałam do stara, nie wiem jak to działa w praktyce...
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyCzw Lut 05, 2015 10:04 pm

-Każdy teoretycznie pracuje na swój rachunek, ale nikt tu nikogo nie zabija jak zwrócisz się do kogoś o pomoc od tego jesteśmy. - tym różnimy się choćby od krwistych ale to tylko jego przemyślenia.
-Mogę cię poduczyć polowania oraz walki, ale jestem surowy i wymagający. - mruknął, w końcu musiała widzieć na co się piszę nie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyCzw Lut 05, 2015 10:42 pm

Cóż, łowienie i bronienie to podstawa, każdemu się przyda, a od czegoś trzeba zacząć.
-Nie proszę o taryfę ulgową.
Uśmiechnęła się pod nosem. Im trudniej, tym większa motywacja, by skończyć. Wstała, otrzepała się. "Praca na własny rachunek" to brzmiało dla niej dobrze, prawie jak to, co robiła do tej pory. Może jednak odnajdzie się szybciej, niż z początku myślała?
-To kiedy możemy zacząć?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyPią Lut 06, 2015 6:21 pm

Czarna ruszyła w kierunku miejsca w którym miała spotkać kruka, i zabrać mu pióro. Kruki były właściwie jej ulubionymi stworzeniami, czarne, sprawiające wrażenie zawsze opanowanych. Miała z nimi wiele wspólnego. Mimo że idąc powinna spoglądać raczej w górę w poszukiwaniach kruka to czarna szła z zawieszoną głową obserwując swoje łapy. Kierowała się węchem i słuchem, wzrok nigdy nie był jej atutem. Teraz praktycznie ślepła. Oczy nie były jej w zasadzie do niczego potrzebne. Dziwne uczucie kazało jej przystanąć pod jednym z drzew, może tu był kruk ? głowę uniosła lekko do góry, rozglądała się za krukiem.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptySob Lut 07, 2015 12:45 pm

Słysząc jej odpowiedź samiec się tylko uśmiechnął i przytaknął łbem, podobało się mu jej podejście do sprawy i rzeczywiście nie zamierzał popuścić tylko ją nauczyć tego co każdy mglisty powinien umieć, wiedzieć no i nie jako dobrze poznać członka własnego stada.
-W każdej chwili. - opowiedział jej szczerze, nie miał nic innego do roboty a i tak musiał upolować coś dla stada w końcu był łowcą to będzie pożyteczne z obowiązkiem.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptySob Lut 07, 2015 5:09 pm

Przybyła tu powoli, prowadząc Hanę przy sobie.
I jesteśmy ... — uśmiechnęła się łagodnie, stając jednak nagle, gdy dostrzegła również inne psy gromadzące się przy rzece. Jednym z nich był jej syn, więc odetchnęła w duchu z ulgą.
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptySob Lut 07, 2015 6:25 pm

Podążałam zwinnym krokiem za Fabienne. Muszę przyznać, że nawet jak szła powoli to ja musiałam iść trochę szybciej. Może przez to, że byłam stosunkowo o wiele mniejsza i do tego ona była borzojem. Jednak to był tylko szczegół, bo w końcu dotarłyśmy. Uśmiechnęłam się do niej, rozglądając niepewnie. Od razu jak wkroczyłyśmy do tego miejsca dostrzegłam suczkę kelpie i jakiegoś psa. Podwinęłam automatycznie ogon, zmniejszając swe rozmiary jeszcze bardziej, kiedy się trochę skuliłam. Jednak nadal bacznie się rozglądałam szukając tego czegoś lub kogoś z kim mogłabym porozmawiać o wstąpieniu do stada.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyNie Lut 08, 2015 11:11 am

-Znakomicie!
Dość się już tutaj nasiedziała i namyślała nad ptasimi zagadkami. Czas rozprostować kości. I gdy już miała obwieścić, że jest gotowa do wymarszu, pojawiły się inne psy. Zmrużyła oczy, zmierzyła je wzrokiem.
-To Mgliści czy też nowi?
Zapytała Adiraela. Tak czy owak chyba powinna się przedstawić, ale wolała na wstępie wiedzieć z kim ma do czynienia i na czym stoi. Wciąż badała wzrokiem nieznajome psy, specjalnie się przy tym nie kryjąc.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyNie Lut 08, 2015 1:56 pm

Pies wstał słysząc jej odpowiedź lepiej zabrać się za w czasu, potem może braknąc czasu i co wtedy. Zrobił kilka kroków dostrzegając matkę i nowe psy, skinął jej pyskiem.
-A pachną mglistymi?. - zadawała durne pytania, wystarczyło pomyśleć, jedynie Fab pachniała jak pies to logiczne że była mglistą pies wyszedł.

z.t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 EmptyNie Lut 08, 2015 2:14 pm

Nie odpowiedziała na jego słowa. Jedynie przewróciła oczami, gdy pies ruszył już przodem. Teraz, gdy o tym powiedział, zwróciła uwagę na różnice w zapachach. Ech, lepiej go zapamiętać i w przyszłości dobrze wiedzieć, jak pachną mgliści. Ruszyła za psem, patrząc się na niego trochę spod byka. Najwyraźniej brak taryfy ulgowej tyczy się nie tylko polowań. No nic to. Skinęła jeszcze głową pozostałym obecnym i przyspieszyła kroku, by w miarę zrównać się z psem. Postanowiła w przyszłości zadawać mniej pytań.

[zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czarna Rzeka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Rzeka   Czarna Rzeka - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czarna Rzeka
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Czarna rzeka
» rzeka lawy
» Rzeka z wodospadu
» Krwawa Rzeka
» Rzeka Słońca

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: