wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+23
Traffy
Zaraza
Sakura
Tensai
Casandra
Restless
Nemeyeth A'albiell
Desire
Mayflower
Boss
Dean
Seamus
Ilianthe
Bella
Leida
Stockholm
Fala
Lavriette
Arya
Despair
Delirium
Bom
Hyde
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptyPią Gru 26, 2014 5:31 pm

Zrobiłam nam parę nowych terenów coby nie było tak łyso ~
I... właściwie chciałam coś ogłosić, ale zapomniałam co, więc na razie to jedyne co mam do powiedzenia. Coś ostatnio cicho u nas xd
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptyPią Gru 26, 2014 11:44 pm

Fakt, troszku ucichło. Jednakże jest nas coraz więcej, to dobrze :D
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Seamus
Nowy
Nowy
Seamus


Liczba postów : 73
Join date : 09/11/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Gru 27, 2014 12:15 pm

ten może skoro każdy ma na terenach jakąś ochronę to i u nas by wypadało coś zrobić?
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Gru 27, 2014 12:44 pm

Osobiście nie widzę potrzeby; płomienni wydają mi się najbardziej towarzyscy, więc do póki taki obcy nie wyrządza krzywdy nikomu niech sobie wchodzi na nasze tereny i poznaje, bo czemu nie?
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Gru 27, 2014 2:06 pm

Też nie myślę że coś takiego jest potrzebne - poza tym ja w ogóle uważam że to iż jedno stado wymyśliło sobie obronę terenów nie oznacza że zaraz wszystkie muszą za nim podążyć. Jeżeli chcemy jakieś urozmaicenia zdecydowanie ciekawiej byłoby wymyślić coś czego jeszcze nie ma. My w przeciwieństwie do KP I MM nie mamy za bardzo problemów z intruzami na naszych terenach, co nie? xd
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Gru 27, 2014 5:37 pm

Ale może chociaż jakieś patrole? Żeby sprawdzić, czy na pewno nasi ,,goście" nikomu nie szkodzą czy czegoś nie niszczą na przykład?
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Gru 27, 2014 6:27 pm

Od tego jest ranga Agent xd
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySro Sty 07, 2015 7:47 pm

A może by tak... słowa? Nowe słowa, którymi mogliby się posługiwać Płomienni. Na razie jest tylko powitanie... może pora nasz słowniczek trochę rozszerzyć? Mam w zapasie kilka słów... także bez zbędnego gadania, przedstawiam propozycje:
Fides, portas,  veritas, enero, sabado, festima, sermone, dies (tutaj najchętniej bym dała do pożegnania ;p)
No i to tyle, co wy na to? xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySro Sty 07, 2015 8:43 pm

W sumie? Dlaczego nie .u.
Tak jakbym sama czegoś szukała... Ego sum ignis, Via, Avi, Creat scintilla ignis (coś w stylu motto, pozdrowienia) I tak czekając na kolejny sezon Gry o Tron, myślałam sobie nad czymś takim jak tam było, albowiem coś w stylu pozdrowienia, gdzie osoba pierwsza mówiła Valar morghulis, a druga odpowiada Valar dohaeris Nie wiem czy wykorzystać żywcem te z serialu, czy powinniśmy pomyśleć nad czymś podobnym, ale w tym stylu c:
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Sty 10, 2015 12:36 pm

To co płomienni na to? ;D
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Sty 10, 2015 1:47 pm

Ja na to, że my u mglistych stworzyliśmy sobie już taki słowniczek .. hympf, zgapiarze!
Żartuję, jakby co to ja jestem za i macie moje pozwolenie, jakby mgliści się czepiali xd


Tylko tak chcecie wymyślić coś całkiem swojego, czy używamy łaciny, czy też innego języka? xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Sty 10, 2015 1:49 pm

I pewnie tak jak u mglistych prawie nikt nie będzie tego używał XD

Ja prawie zawsze używam łaciny, ot co xd
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Sty 10, 2015 2:05 pm

Ja też często używam łaciny ;D
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Sty 10, 2015 2:06 pm

No dobra, ale ogółem, z których korzystamy? Jeszcze jakieś propozycje? ~
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Sty 10, 2015 2:17 pm

Na pożegnanie dałabym dies/sermone, podziękowanie... veritas?/festima... Mogą być też takie słowa jak: płomienny/płomień , cholera (xd), Alfa (?), no wiem co tam jeszcze... i z tych słów mogą być wyrażenia takie jak:
Cześć, jestem (imię)/płomienny - np. Fiamma, Lingua Latina Omnibus.
Co do cholery!? - np. Am er feridas!?
Czy mogę rozmawiać z Alfą? - np. Valar disce domus via?
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptyNie Sty 11, 2015 12:34 pm

fajnie to brzmi, mu używamy całkiem co innego ale jakoś za długie nazwy by tu były.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySob Sty 17, 2015 12:41 pm

Łacina jest dobra. Czy ktoś będzie nauczał stado języka?
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptyWto Sty 20, 2015 6:14 pm

w sumie myślałam nad jakimś urozmaiceniem dla płomiennych w postaci totemów, czy coś ... wiem, że to temu zwykle przedstawiają jakieś leśne zwierzę, czy coś, ale u nas mogły by być to totem np. feniksa, totem ognistego lisa ... itp. czyli stworzeń zbliżonych do ognia, do płomiennych xd
Powrót do góry Go down
Desire
Szczeniak
Szczeniak
Desire


Liczba postów : 58
Join date : 12/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptyWto Sty 20, 2015 6:24 pm

Tatuaż w formie totemu, często coś takiego funkcjonuje w RPG
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptyWto Sty 20, 2015 7:06 pm

Tatuaż, ale może inny, rysuje się na sierści? Powiedzmy, że kształt feniksa obejmuje grzbiet psowatego, tak jakby miał hm, pelerynę, coś tej wielkości, odmienny tatuaż, większy, zwracający uwagę. Nie wiem...
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptyWto Sty 20, 2015 10:19 pm

A ja się zastanawiałam nad inną formą dawania tych totemów... Bo w sumie wielki tatuaż na całe plecy, choć jest ciekawym pomysłem, na pewno nie każdy będzie chciał coś tak widocznego. Myślałam raczej nad czymś do zawieszenia na szyję? Sama nie wiem, może i tatuaże z resztą ...

A i jak z tym językiem? Myślę że prościej będzie założyć że wszyscy już znają słowa, niż żeby nagle wszyscy się zwalili do jednej osoby, która by tego nauczała, hm? Nie wspominając o tym że powinniśmy ustalić, które słowa bo padło parę propozycji .u.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySro Sty 21, 2015 11:42 am

Hmm... moja postać, o ile zasłużyłaby mogłaby nosić takowy tatuaż. Jednak, może być też mały w konkretnym miejscu, na przykład tam gdzie jest serce itd.

Wisiorki? Często spotykałam się z tym na forach. Zbytnio za tym nie przepadałam, bo dla mnie to było zbyt słabo zaznaczone jako nagroda, dla mnie musi być coś dobitnie ukazane, coś co zwraca uwagę, coś czego nie można się pozbyć. No ale... może jest jakiś inny pomysł dotyczący tych wisiorków, że ich wnętrze rozświetlają fluorescencyjne kolory, powiedzmy pies który jest ceniony za spokój, pogodę ducha, krzepienie wiary mógłby nosić wisior z fiolką w której barwa jest seledynowa. Kto by usiłował mu ściągnąć jego skarb, zostałby ukarany? Magia przepełniająca wnętrze skarbu, z wielka siłą odepchnęłaby psowatego. Nie wiem. To tylko chaotyczne myśli.

Chyba, że jeszcze coś innego, tylko co by było tak interesujące, by płomiennym zależało na zdobyciu tego? Eteryczne skrzydła? Pył sypiący się z opuszek łap? Ślepia w których widać prawdziwe płomienie? Demoniczna bestia wewnątrz w która psowaty może się zmieniać, gdy wymaga tego sytuacja? Jest wiele pomysłów.

Co do języka, no chyba, że każdy psowaty będzie musiał fabularnie w jakimś temacie odebrać zwój czy coś na którym są spisane słowa?
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySro Sty 21, 2015 11:54 am

Hm ... to może jeszcze coś innego; w jakimś rytuale - szybkim, w jednym poście, góra dwóch i to mógłby być sam nagrodzony powiedzmy w temacie, gdzie jest stos poświęcony Feniksowi, zdobywałby jakieś fragmenty tych zwierząt powiedzmy; ogon ognistego lisa, wszczepiany by był na dobre w ogon psa, dzięki niemu pies mógłby w razie zagrożenia aktywować aurę, która tworzyła by nad psem kształt ognistego lisa, coś jak duch obronny, który by tworzył powiedzmy ogniste pole ochronne wokół właściciela, albo jego towarzyszy, a także dodatkiem takim czysto fabularnym byłoby, płomienie tańczące z oczach psa, albo powiedzmy płonąca końcówka ogona, albo uszów.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySro Sty 21, 2015 11:59 am

Des, a może takie aury? Od 25 sekundy. Zobaczcie.
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 EmptySro Sty 21, 2015 12:01 pm

Tak, tak o coś takiego właśnie mi chodziło, tylko nie potrafiłam tego dokładnie opisać xd Ale właśnie takie aury zwierząt pojawiające się nad postacią i dające jej właśnie jakieś bonusy xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: