wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+23
Traffy
Zaraza
Sakura
Tensai
Casandra
Restless
Nemeyeth A'albiell
Desire
Mayflower
Boss
Dean
Seamus
Ilianthe
Bella
Leida
Stockholm
Fala
Lavriette
Arya
Despair
Delirium
Bom
Hyde
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptySro Lut 18, 2015 10:49 pm

Po zebraniu. Po zebraniu. ;w; I tak kalkulowałam je wcześniej. x3

A labirynt to naprawdę świetny pomysł. I osądźmy wygląd tych miejsc, żebym mogła w końcu się zabrać za opisy~
Powrót do góry Go down
Eren
Łowca Głów
Łowca Głów
Eren


Liczba postów : 44
Join date : 15/02/2015

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyCzw Lut 19, 2015 7:59 am

A ja uważam, że lepiej jakbyś się z Asmo spotkała przed zebraniem, bo wtedy można by tą waszą rozmowę na zebraniu omówić. A jak nie samą rozmowę to przynajmniej to, co proponował, groził lub cokolwiek planuje tam Asmo ~ Ale to też w dużej kwestii twój wybór, bo jeśli wygodniej ci "po" to idziesz "po", a jak "przed" to "przed". Logic.

*tak bardzo pomocna*

Osobiście dlatego nie lubię dobierać zdjęć pod wygląd miejsca, bo wole sama se je opisać niż się dopasowywać do tego co widzę. Ale to ja tak robię, a jeśli Traff potrzebuje takiego wsparcia no to ok. Ew. mogłabym spróbować machnąć opis labiryntu, bo z tych wszystkich dotychczas podrzuconych to nie przypasował mi żaden |D
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyCzw Lut 19, 2015 1:32 pm

W takim razie spotkam się z Asmo przed. Miło będzie porozmawiać o tym z całym stadem, tak.. Przy okazji kupiłam:
Cytat :
Pięć bransolet na niewidzialność, pięć tatuaży na tarczę, pięć bransolet panowania nad dowolnym żywiołem oraz pięć bransolet na kontrolowanie umysłu przeciwnika.
Myślę, że przy wyborze co dać komu i kiedy zadecydujemy na samym zebraniu. Przy czym wypadałoby wtedy choć napisać jeden post, abym wiedziała, że udzielasz się i możesz dostać ten "prezencik". Wydaje mi się, że teraz wejdę do jakiegoś tematu i poprzyjmuję tych co chcieli by dołączyć do stad. Lub gdy będę kierować się na tereny Asmo po prostu zahaczę o te miejsca, gdzie ktoś ma fabułę i nie ma jak wyjść.

Co do labiryntu to jest mi obojętne czy z obrazkiem, czy bez. Jeśli opis byłby barwny to chyba nawet zdjęcie jest mało potrzebne. Muszę też ująć to, że dojdą nam dwa nowe tereny, czyli ten labirynt do przejścia (wprowadzony będzie raczej dopiero po zebraniu) oraz piramida na spotkania, gdzie będzie owe zebranie. Myśleliśmy też nad tą granicą, tylko czy jest sens robić ją kiedy będzie ten labirynt?
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyCzw Lut 19, 2015 1:42 pm

I w tym momencie żałuje, że nie posiadamy na forum żadnej mapy, która jasno przedstawiałaby jak przebiegają poszczególne granice każdego ze stad. Mogę sobie niejako wyobrazić jak to wygląda, acz nie jestem w stanie stwierdzić czy wtedy labirynt otacza całość czy tylko część naszych ziem. Bo fakt faktem granice jakieś , więc nie możemy mówić o ich robieniu, a jedynie o jakimś widoczniejszym...zaznaczeniu? Czy coś.

W każdym razie można by pod opisem terenów stada płomiennych dać zwyczajnie wzmiankę, że każdy niezaproszony odwiedzający, aby dotrzeć na tereny Płomiennych musi przejść przez labirynt co zabiera tyle i tyle postów. Ewentualnie granice stada mogą być patrolowane przez potwory z owego labiryntu, np. feniksy czy ogniste ptaki |D

Chyba, że wyobrażałaś sobie to jakoś inaczej, Rest c:
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyCzw Lut 19, 2015 8:16 pm

No właśnie tez się nad tym zastanawiałam, tylko czy ktoś potrafi robić takie mapki? Niby można zrobić w paincie, ale kiedyś próbowałam (nigdy więcej xd) i jakoś niespecjalnie mi wyszło.
Jeśli chodzi o tereny... właściwie można przejść przez jakiś labirynt, tylko pytanie się teraz takie nasuwa: czy płomienni tez będą przechodzić przez labirynt? Czy to jakiś pojawiający się i znikający labirynt?
Powrót do góry Go down
Desire
Szczeniak
Szczeniak
Desire


Liczba postów : 58
Join date : 12/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyCzw Lut 19, 2015 8:19 pm

I by taki labirynt przejść trzeba wpierw komuś pokazać jak to zrobić.

Ktoś kto w kp będzie miał wpisane nasze stado, nie oznacza od razu że przejdzie labirynt.

A jak jest z dostaniem się do stada wystarczy spotkać się z alfą i o to poprosić?
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyPon Lut 23, 2015 8:00 pm

Oh. Cóż z opisywaniem to tak bywa, że kurde ten nie wszystko może pójść po waszej myśli. Mogę opisać to zgoła odmiennie niż oczekiwania, także wolę uprzedzić. Oczywiście sama potrafię sklecić kilka solidnych zdań, toteż zdjęcie nie potrzebne, acz pomocne. Ale jeżeli Levi napisała, że może pomóc z opisem, nie ma sprawy. ^^ Jej ręka i tak bardziej wprawiona w pisarski kunszt.
Powrót do góry Go down
Sakura
Nowy
Nowy
Sakura


Liczba postów : 69
Join date : 30/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyPią Mar 06, 2015 8:48 am

Kto się zgłasza by przeszkolić Casandrę i Sakurę i zrobić z nich płomyczkowych medyków :)
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyPią Mar 06, 2015 8:51 am

Teraz są nowe... hmm... ścieżki rozwoju, o. Teoretycznie szkoleniem medyków zajmuje się Resiu, bo on chyba jest jedynym medykiem xD Teraz leczę Alana, a zaraz potem idę do Andro. Samo szkolenie niedługo się odbędzie w jakimś miejscu, ale o wszystkim was poinformuję ^^
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2015 8:07 pm



więc trzeba ustalić co zostawiamy a usuwami magicznego :D
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2015 11:55 am

My z Restlessem jesteśmy za zostawieniem Znakowania. :3
Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 EmptyWto Kwi 14, 2015 5:27 pm

Dyskusje i propozycje - Page 10 1984271889 Tak jakby przydałoby się coś ustalić, bo tak się zatrzymaliśmy i nic ~ 
I myślę że o ile będziemy tego używać to można zostawić znakowanie, którego sam pomysł jest dobry ;u;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: