wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+23
Traffy
Zaraza
Sakura
Tensai
Casandra
Restless
Nemeyeth A'albiell
Desire
Mayflower
Boss
Dean
Seamus
Ilianthe
Bella
Leida
Stockholm
Fala
Lavriette
Arya
Despair
Delirium
Bom
Hyde
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Leida
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Leida


Liczba postów : 322
Join date : 17/10/2014
Age : 25

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptySro Lis 26, 2014 7:56 pm

Mi pozostaje tylko powiedzieć GRATULEJSZYN XD
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Lis 27, 2014 4:17 pm

Dziękuję dziękuję, stworzę nam drugą linię metra
Hm, i tak sobie pomyślałam, że u płomiennych nikt się za bardzo nie znakuje, no i tak patrzę że właściwie to nie ma nawet tematu z zapisów. Z tym że w opisie tatuaży, są one przyznawane za poszczególne osiągnięcia, odwagę w walce itd. więc tak się pytam, jak wy to widzicie~
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Lis 27, 2014 4:21 pm

No u płomiennych nie funkcjonuje nic takiego jak znakowanie jak w innych sforach; znaczy, żeby się stać pełnoprawnym członkiem stada itd. itd. I szczerze zostawiłbym to tak, nie wiem czy to znakowanie jest jakoś szczególnie potrzebne. Zamiast tego można wymyślić inne wynagrodzenie.
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Lis 27, 2014 5:08 pm

No właśnie chciałam się upewnić~

A wynagrodzenia jakieś ciekawe oczywiście można wymyślić, w sumie nawet by się przydały c:
Powrót do góry Go down
Stockholm
Nowy
Nowy
Stockholm


Liczba postów : 123
Join date : 15/11/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptySro Gru 10, 2014 5:07 pm

Huh, jeśli mamy pakt tymczasowy z KP to przydałoby się to gdzieś ogłosić.
Jakąś armię zbierać, żeby przejąć krainę *szatański śmiech*
Spotkanie stadne?
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptySro Gru 10, 2014 10:05 pm

Nie nazwałabym tego paktem raczej jednorazową umową ~ *boi się że jakby było jakieś zebranie to Finna za to zabiją XD* Wasz Alfą ma jakiś schizowy plam rozrysowany XD W każdym razie nie wiem czy trzeba robić zebranie bo z tego co pamietam to płomieni woleli mglistych (choć to w sumie nowe wh to nie wiem) i znając życie po tym co Finn i Asmo zamierzają zrobić stada znów bedą do siebie raczej wrogo nastawione. Ale to jak chcecie. Nie wspominając o tym jak zwykle takowe zebrania wyglądają.
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 11, 2014 3:41 pm

Okey, mamy ten pakt, sojusz, czy jak to się tam zwie. Ale na jakich to warunkach wszystko ustalone zostało? xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 11, 2014 4:24 pm

Kurde no xdd Co za podglądacze ;-; Nie wiem czy jest sens pisania czegokolwiek, bo można powiedzieć że to jednorazowa umowa nie do końca nawet dotycząca wszystkich członków stada ~ żeby nie było że się was nie pytałam ~
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 11, 2014 4:40 pm

Nie, ja nie mam pretensji o to. W końcu Alpha nie zawsze musi się o wszystko pytać członków stada, zwłaszcza jeśli sprawa ma się z aktywnością tak kiepsko jak w tym momencie xd Chodzi mi o to, że zazwyczaj każdy pakt, umowa, sojusz ma jakieś warunki. Np. Wy nie będziecie nas ruszać, my nie ruszymy was, czy coś podobnego. Nawet jeśli to tylko chwilowe xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 11, 2014 4:45 pm

No tak defakto to tak; ustalone zostało że krwiści nie mogą płomiennym nic zrobić (jak was złapiom, to się zgłosić xdd). Tak więc w sumie jest to pewien stopień ''symbiozy'' między stadami XD No i na odwrót~ Czyli taka najbardziej typowa umowa w sumie~

W takim razie e... Ogłosić to czeba rzeczywiście ;-;
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 11, 2014 6:17 pm

tylko teraz kwestia fabuły Hundura i Stocka bo to krwisty i płomienny, chociaż oni toczą bój zanim powstał pakt.
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 11, 2014 6:19 pm

Jakby nie patrzeć siedzą ciągle w jaskini, więc równie dobrze nie musza wiedzieć o tym chwilowym rozejmie między stadami.
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 11, 2014 9:49 pm

Ano właśnie ~ poza tym Racher go zaraz uwolni. Tak XD
Powrót do góry Go down
Stockholm
Nowy
Nowy
Stockholm


Liczba postów : 123
Join date : 15/11/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyPią Gru 12, 2014 8:38 am

Ja przepraszam to on uwolni Racher XD
Em... Stock nie tknie żadnego Krwistego poza Hundurem. Brzydzi się ich po prostu. Ano zostali porwani zanim to wszystko się stało, więc no. Tak.

Co do tego znakowania stronę wcześniej. Jeśli nie jest potrzebne to usunęłabym to stąd - https://wildehunde.forumpolish.com/t168-znakowanie. Zamiast tego można by porozmawiać z alfą, oczywiście to byłaby inteligentna rozmowa, z której Finn wywnioskowałby jakie wynagrodzenie, czy coś dać temu psu. Ja osobiście zrobiłabym z nich żywe pochodnie i różne rodzaje ognia, ale mam wrażenie, że coś takiego już jest xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyPią Gru 12, 2014 3:42 pm

Chciałabyś XD

Znaczy te znaki są fajne, ogólnie opis i wszystko ale bądźmy szczerzy ~ albo powinny być używane, albo w sumie... po co one są?
Cytat :
oczywiście to byłaby inteligentna rozmowa, z której Finn
Ta XD Inteligentna rozmowa z Finnem XD
Ale nie tak na serio to możemy to wczepić w te tytuły i po prostu dolepić wynagrodzenia~
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptySro Gru 17, 2014 10:48 pm

Ja osobiście uważam, ze ' przyjmowanie ' do stada poprzez rozmowę z Alfą jest najbardziej okej. Alfa porozmawia z danym osobnikiem, wypyta się, a potem najwyżej przyjmie go i nada rangę lub nie ;) a te tatuaże mogą zostać jako np, nagrody za reprezentowanie stada czy coś. Na przykład: Łeb za inteligencję, skrzydła za odwagę, ogon za lojalność, płomienie za... Temperament?
I tylko pies, który się na prawdę przysłuży stadu zdoła skompletować cały tatuaż.
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 18, 2014 4:16 pm

Ja też pomagam w przyjęciach do stada :D
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 18, 2014 4:34 pm

No dobrze, to doprecyzuję: "przez Alfę i Amaretta" XD Ale chodziło mi głównie o to poznanie osobnika poprzez rozmowę, wstępną ocenę, ect. :>
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 18, 2014 7:44 pm

*Finn jest wolny jak ktoś chce.*

Ale ten ~ myślę że powinniśmy zrobić spis stada... to znaczy ja powinnam zrobić *fuck logic po co ja to piszę* żeby się ogólnie orientować w tym ile jest łowców, obrońców itd. Nie wspominając o tym że podobnie jak mgliści, psy posiadające daną rangę powinny wykonywać swoje obowiązki. Awansu w sumie nie dostaje się tylko za pisanie na fabule, tylko za spełnianie się jako chociażby łowca. Tak więc no... *idzie się za to wziąć*
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 18, 2014 8:06 pm

Ilianthe napisał:
Na przykład: Łeb za inteligencję, skrzydła za odwagę, ogon za lojalność, płomienie za... Temperament?
I tylko pies, który się na prawdę przysłuży stadu zdoła skompletować cały tatuaż.


No to przecież właśnie na takiej zasadzie te znakowanie teraz działa, acz tam jest napisane, że owe znakowanie nadaje się podczas ceremonii na cześć Feniksa, a raczej nie zanosi się pewnie na takową, więc najwyżej ten fragment można usunąć i wtedy takowy tatuaż/znak można by otrzymać w normalny sposób.
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 18, 2014 8:08 pm

Skoro tak, to nie lepiej go ciutkę zmniejszyć? Albo nadać temu inny wyraz. Bo cały grzbiet w takim wzorze... no, mnie nie koniecznie przypadł do gustu, jeśli mam być szczera. Wszystkim się dogodzić nie da, ale wydaje mi się, że małe palenie w jakimś miejscu by wystarczyło xD
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyCzw Gru 18, 2014 9:02 pm

Dobra, zrobiłam spis stada ~ jak kogoś pominęłam, to się upominać xd Samotników, którzy mają kolorek nie wpisywałam, bo w sumie pełnoprawnymi członkami nie są ~ załóżmy że się nie pomyliłam. I w sumie doszło do mnie że coś mało mamy osób na rangach powyżej ZP XD A już chciałam wam coś zlecić XD
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 5:47 pm

A ja trochę z innej beczki mamy medyka? Bo ja chętnie jako ranga dodatkowa np
Tego drugiego tu nie było - ślepota
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 5:49 pm

No właśnie nie mamy medyka xD Miałam zamiar szukać składników na własną łapę i w razie czego leczyć, ale skoro chcesz wziąć medyka jako specjalizację, to nie widzę problemu :p
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 5:50 pm

W sumie to jakieś urozmaicenie fabularne prawda? A teraz można rzec że choroby się mnożą
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: