wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+23
Traffy
Zaraza
Sakura
Tensai
Casandra
Restless
Nemeyeth A'albiell
Desire
Mayflower
Boss
Dean
Seamus
Ilianthe
Bella
Leida
Stockholm
Fala
Lavriette
Arya
Despair
Delirium
Bom
Hyde
27 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 19, 2014 8:28 pm

No wiadomo. Nowy pomysł? Coś nie tak? Jakieś udoskonalenia? To wszystko tutaj.

***
Powrót do góry Go down
Bom
Nowy
Nowy



Liczba postów : 37
Join date : 16/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 26, 2014 2:09 pm

Robimy jakieś tereny? :3
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 26, 2014 4:56 pm

Tak właściwie przydałyby się...
Bo my mamy tak... płomienne pole, magiczna łąka i złoty azyl. Myślę że możemy wymyślić tematy od nowa, a nie kopiować ze starszej wersji forum.
Właściwie to można podawać chyba propozycję z krótkim opisem terenu lub zdjęciem.. Może ja też nad czymś pomyślę xdd
Powrót do góry Go down
Bom
Nowy
Nowy



Liczba postów : 37
Join date : 16/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 26, 2014 9:21 pm

Chyba faktycznie lepszym rozwiązaniem będzie odświeżenie terenów. Na dniach i ja  postaram się stworzyć coś sensownego.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 10:23 am

Coś wymyślić? Opis terenu? Mam pomysł. Chyba.
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 9:50 pm

No to dawaj, bo ja ostatnio nie bardzo mam czas, a jak mam to zapominam nie XD
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySro Paź 29, 2014 10:28 am

Bym wymyśliła, ale teraz stoi na drodze dyskusja o dwóch stadach, więc się powstrzymam, najwyżej później, gdy będzie wszystko ustalone. : >
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySro Paź 29, 2014 6:43 pm

No wiem właśnie ~
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Lis 02, 2014 12:43 pm

Ale wymyślić nigdy nie zaszkodzi xd

Ale jeden teren chociaż proponuje przenieść ze starego wh, mianowicie lochy.

Płonąca Równina;

Nie są to lochy jakie wszyscy sobie wyobrażają; nie znajdują się pod ziemią, ani w innym zabudowaniu. Pięć klatek rozsianych jest w niewielkich odstępach od siebie po rozgrzanych piaskach pustyni na której w dzień temperatura sięga nawet + 50 stopni, więc dla kogoś innego niż członka płomiennych, jest to temperatura, która może wykończyć organizm, zwłaszcza, że klatki nie mają żadnych osłoń od słońca, które ciągle nań pada, w nocy zaś temperatura spada poniżej zera, więc warunki panujące w tym miejscu są krytyczne i wystarczy dzień lub dwa, by wykończyć więźnia bez potrzeby tortur nawet.

I można do tego dodać, że przebywając na w naszych lochach dłużej niż powiedzmy 3 dni, postać nabawia się jakieś fobii związanej z ogniem, poparzeniami, czy światłem.



A i jeszcze, co myślicie o tym, aby nieco poprawić opis charakteru naszego stadka? No bo właściwie mamy tak strasznie ogólnikowo opisane.
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Lis 02, 2014 1:39 pm

Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być o b o j ę t n y m i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść.

Świat nie jest zbudowany z czerni i bieli - jest zbudowany z różnych odcieni szarości. Próżno doszukiwać się śród stworzeń czystego dobra, nieograniczonej empatii i chęci do pomocy wszystkim, a zwłaszcza wrogom. Nie należy odpłacać się za krzywdy, które sprezentował nam los, jednak ich ignorancja byłaby o wiele gorsza. Należy pamiętać o doświadczonym bólu, niemniej posługiwanie się podobną bronią nie przyniesie rezultatu. Najgorszą możliwością jest stać się swoim wrogiem; zniżyć się do jego poziomu.
Płomienni nie wykazują oddania Światłości, ale nie są też z gruntu źli. Ulokowani gdzieś pośrodku, wyuczyli się cech, które pozwalają im przetrwać. Rzadko opowiadają się za kimkolwiek w globalnym konflikcie, choć wystarczy nieuważny krok, a staniesz się ich wrogiem. Nie są mściwi, niemniej pamiętają wiele i dokładnie, choć nigdy nie wystawią tego na światło dzienne. Ich działania nie są podparte wewnętrzną zemstą, jednak potrafią zadawać ból.
We własnym wykazują się pełnią życia i chęcią zabawy. Są niemal jak szczenięta, które w otaczającym ich świecie nie dostrzegają żadnych wad. Za najwyższe wartości uważają rodzinę i przyjaciół, którzy odgrywają w ich rozwoju ogromną rolę. Stojącego u władzy traktują z szacunkiem i głębokim zaufaniem, uważając, że każda z podjętych przez niego decyzji była długo i pieczołowicie przemyślana. Jednocześnie Alfa nigdy nie stara się wymagać od członków niczego, co byłoby sprzeczne z ich kodeksem moralnym. Jest gotów do rozmów z każdym, kto tylko posiada jakikolwiek problem.
Cenione wartości; zaufanie, szczerość, rodzina, przyjaciele, zabawa, temperamentność, rozwaga;

coś takiego może być? Nie chciałam celować w tradycyjne dobre stado, bo byłoby...nudne xd
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Lis 02, 2014 1:44 pm

I dobrze, przecież płomienni nie są dobrym stadem xd Ja właśnie widzę płomiennych jak ten ogień; Mogą dać ciepło i ukojenie, ale gdy ktoś zagrozi stadu, jego członkowie potrafią siać prawdziwe spustoszenie pośród wrogów xd

ale jest dobrze xd może jak mi coś wpadnie do łebka to też coś wyskrobię xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Lis 02, 2014 4:57 pm

Cytat :
Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być o b o j ę t n y m i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść.
<3

Ale nie tak ogółem to naprawdę podoba mi się taki zarys stada c: Bo rzeczywiście tamten stary jest bardzo krótki i niewiele z niego można się wprawdzie dowiedzieć *nie przyznaje się. To było dawno XD Lochy też jak najbardziej dobra rzecz... Można by jeszcze dodać parę tematów, w których płomienni mogliby się po prostu spotykać. Wcześniej może i byłoby to bez sensu, ale teraz kiedy ustaliliśmy że te stada jednak zostają, to chyba przyda nam się cokolwiek gdzie można by pójść prawda?

Żeby nie było że tak tylko gadam, a właściwie nic nie robię to walnę wam tu taki mały opis, ale idealny nie będzie bo zaczynam mieć dość pisania na dziś po historii ;__; W każdym razie:

Złoty zagajnik
Miejsce w całości porośnięte kwiatami, najczęściej w odcieniach żółci i czerwieni. Otoczone pagórkowatymi wzniesieniami, które tworzą w tym miejscu dolinę świetną do odpoczynku czy też zebrań stadnych. Jest to jedno z niewielu miejsc w krainie do którego nigdy nie zawitało zimno czy śnieg - temperatura w zagajniku przeważnie waha się w okolicach 20 stopni Celsjusza.
Dodatkowo teren jest domem dla wielu ptaków, których nie można spotkać w innych częściach krainy - atmosfera więc, nawet nocą wypełniona jest różnorodnym śpiewem: raz cichym, spokojnym, raz głośnym, energicznym i wesołym. Całkowity zakaz polowania.

Mało to zagajnikowe, ale mam takie zdjęcie, z którego można by wyciąć kawałek i ew. wstawić do tego terenu lub jakiegoś innego ~ klik



Szmaragdowy las
Niewielkie skupisko drzew, zarówno iglastych jak i liściastych. Słońce przebijające się między koronami drzew; jasno zielona trawa i napełniające radosną aurę odgłosy zwierząt tworzą z tego miejsca oazę spokoju. Idealny teren do polowań zarówno na większe jak i mniejsze stworzenia.
Choć nie każdy o tym wie, w środku lasu znajduje się polanka, a na niej jezioro o nienaturalnie przezroczystym kolorze wody, która jak najbardziej nadaje się do picia.

Co powiecie na fotkę, jeżeli w ogóle byśmy je wstawiali? klik


No wiem, nie jest to jakieś długie, ale w końcu to tylko opisy terenów a nie 5-stronicowe eseje nie? xd
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Lis 02, 2014 5:21 pm

Wiedźmin power, mordy <3 Kocham ~

Właściwie ile nam tych terenów potrzeba? Ze wszystkim, które podaliście to mamy ich łącznie 3 (ło, skomplikowana matematyka) i osobiście uważam, że początkowo wystarczyłoby nam tak...pięć? Z ewentualnym tematem fabularnym, tylko do spotkań stada i niczego innego.

Krąg Ognia

Usytuowany pośrodku ogromnej, wiecznie zielonej i pełnej zwierząt, polanie, która wydaje się być swoistym centrum mocy Płomiennych. Pośrodku ogromnych, ociosanych głazów znajduje się palenisko, rzucające dookoła wesołe, skoczne płomienie. Ów miejsce ma przede wszystkim wydźwięk sakralny - zostało skierowane do Feniksa i jest jego największym oraz pierwotnym źródłem mocy. Ogniści zwykli zbierać się tu w sytuacjach kryzysowych (acz niekoniecznie), aby przedyskutować możliwy plan działania. Prócz nich na ową polane nie ma wstępu nikt nieproszony, gdyż całość chroniona je niewidzialną barierą, gotową wykryć każdego szpiega.

Rzeka Słońca
Wijąca się przez całą długość terenów Płomiennych, rzeka jest jednym z większych zbiorników wody w okolicy. Użyźnia glebę i poi zwierzęta, które w następnej kolejności stają się ofiarą młodych łowców z ognistego klanu. Błękitna tafla odbija promienie w nadzwyczajny sposób, sprawiając, że przyglądające się jej istoty widzą delikatne rozbłyski pomarańczy i złota. Niektórzy twierdzą, że jest to jedno z najukochańszych miejsc stada, choć mogą to być wyłącznie plotki. Temperatura wody pozostaje zawsze ta sama, niezależnie od panującej dookoła pory roku.
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Lis 02, 2014 5:45 pm

Ej nie ja potrzebuję tego gdzieś w profilu zamieścić XD

No i fajnie... Myślę że można by dodać skoro wszystkim odpowiada (tak odpowiada wam i już xdd)
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPon Lis 03, 2014 1:09 pm

Mam nadzieję, że mnie nie udusicie, ale założyłam te kilka tematów już xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPon Lis 03, 2014 4:28 pm

Dlaczego mieli byśmy? To chyba bez różnicy kto je tworzy nie? c:

I tak się zastanawiałam czy my powinniśmy wybrać władzę, skoro ostatecznie nie tworzymy nowych stad tylko zostawiamy stare? Czy może mam już nieaktualne informacje? xdd
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPon Lis 03, 2014 4:52 pm

Jakbyśmy mieli z kogo wybierać to może opłacałoby się myśleć nad władzą, a tak to nie jestem pewna czy jest sens xd
Powrót do góry Go down
Lavriette
Nowy
Nowy
Lavriette


Liczba postów : 18
Join date : 19/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPon Lis 03, 2014 5:04 pm

A co, nie ma osób udzielających się w Płomiennych?
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPon Lis 03, 2014 5:08 pm

Są cztery dorosłe osoby, które mogłyby wziąć udział w głosowaniu (dobra, trzy, bo ja właściwie nie chce .n.), więc nie powiem, aby było to dużo.
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPon Lis 03, 2014 8:42 pm

W sumie można spróbować wybrać, tylko jako ankietę czy też zwyczajne głosowanie?
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyWto Lis 04, 2014 12:59 pm

Tylko, no, jest taki problem, że większość osób z naszej trójko-czwórki będzie mieć prawdopodobnie władzę już na innym koncie, a ja se nie wyobrażam, aby ktoś manewrował na dwóch wysokich rangach. Plus, niektórzy coś takiego uważają za wysoce niestosowne.

Hm. Hm. Nie wiem, może to głupi plan, ale stwórzmy może rangę "Reprezentant" czy coś w ten deseń, a ten z nas, kto usilnie będzie chciał się pobawić we władze u Płomiennych - ów rangę dostanie. Nie będzie miała ona siły Alfy, ale będzie posiadała jej takie jakby obowiązki czy coś ._. *nie-wie-jak-to-wytłumaczyć*
Powrót do góry Go down
Lavriette
Nowy
Nowy
Lavriette


Liczba postów : 18
Join date : 19/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyWto Lis 04, 2014 5:42 pm

Czyli zwyczajnie beta. Niech ktoś ma betę i już :)
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyWto Lis 04, 2014 5:47 pm

Nie, nie beta god damn it |D ja nie chce, aby to była ranga taka gwiazdkowa tylko bardziej ranga dodatkowa/tytuł, coś w profilu a nie nad avatarem I guess?
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySro Lis 05, 2014 6:55 am

ale co za różnica, czy będzie to reprezentant z taką samą siła obowiązków co Alpha, czy sama Alpha? *za wcześnie na myślenie i jeszcze ta choroba*
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySro Lis 05, 2014 8:24 am

Dobra, wybierzcie se tam alfę czy betę, mnie już wszystko jedno właściwie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: