wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+20
Ayame
Malcolm
Jupiter
Feainne
Hana
Javert
Hamlet
Sakura
Haku
Nevis
Fabienne Illyasviel
White Fox
Andromeda
Amatsuki
Sacred
Winchester
Morte
Blume
Katarina
Hyde
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 12, 2014 10:35 pm

Miejsce na podanie pomysłów lub przedyskutowanie spraw stadnych.
Choć pewnie już wiecie
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 19, 2014 2:29 pm

Dobra kochani, bo jak widzicie pozwoliliśmy wam (wszystkim) - jakby to w ogóle było zabronione - wybrać sobie władzę w stadach i mam takie pytanko; chcecie kogoś wybrać dla mglistych w jakiś sposób, chociażby jedną osobę, czy jeszcze czekamy? xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 19, 2014 3:10 pm

W sumie mi to jest obojętne i dostosuje się do grupy. Aczkolwiek widziałabym to na zasadzie: lista kandydatów, jeden post reprezentacyjny o kompetencjach postaci, użytkownika, a potem głosowanie. Tylko błagam, nie ankietą. Niech to będzie w osobnym temacie, każdy głos uargumentowany, aby nie działało to na zasadzie: ja go znam, lubię i on sobie poradzi. Żeby ta władza była zorganizowana i nie z przypadku.
Tak bym to widziała. Dyskusje i propozycje 2104073236
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPon Paź 20, 2014 2:28 pm

Hm, właściwie to nawet dobry pomysł, a skoro nikt więcej nie chce się wypowiadać to stworzę już osobny temat do zgłaszania się.
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 26, 2014 12:05 pm

Venaya napisał:
W sumie mi to jest obojętne i dostosuje się do grupy. Aczkolwiek widziałabym to na zasadzie: lista kandydatów, jeden post reprezentacyjny o kompetencjach postaci, użytkownika, a potem głosowanie. Tylko błagam, nie ankietą. Niech to będzie w osobnym temacie, każdy głos uargumentowany, aby nie działało to na zasadzie: ja go znam, lubię i on sobie poradzi. Żeby ta władza była zorganizowana i nie z przypadku.
Tak bym to widziała. Dyskusje i propozycje 2104073236

Jestem za. Ładnie.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyNie Paź 26, 2014 12:18 pm

https://wildehunde.forumpolish.com/t226-bo-wladza-bracie-to-lakoma-rzecz no to już dawno się to odbywa Odyś, tylko no ... jakoś tak mało chętnych xd
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 1:18 pm

Może jakaś misja? impreza? - dla wzmocnienia więzów stada... Zapoznania się.
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 4:56 pm

Tylko, że osób z MM jest na razie 4...
A tu to się tylko 3 udzielają >.<
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 8:07 pm

Cóż... Widzę, że na ogóle jest prowadzona dyskusja na temat połączenia stad/zrobienia dwóch nowych... Więc nie widzę już sensu w planowaniu tego co napisałam.
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySro Paź 29, 2014 5:54 pm

Bo oczywiście Levi ma jakieś problemy >.<
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySro Paź 29, 2014 8:21 pm

Rozwiązanie problemu jest w propozycjach forum.
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPią Paź 31, 2014 9:30 pm

Stada podobno zostają, więc ~
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptyPią Paź 31, 2014 9:43 pm

* chce coś powiedzieć, ale się powstrzymuje *


proponuję wspólne polowanie, umawiamy się na jeden dzień i jedną godzinę, już nawet mogę poprowadzić, żeby wam ułatwić żywot i nie zmuszać do nadmiernej aktywności.
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 01, 2014 8:49 am

Nie powstrzymuj się, najedź na mnie proszę bardzo. Przecież ja zawsze gorsza jestem, więc mi to różnicy nie zrobi  >.<
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 2:04 pm

Ma ktoś może propozycję jaką moc dać randze Livretto, zamiast czytania w myślach? Czemu chce zmienić? Bowiem jedna z naszych fiolek ma taką możliwość, więc nie potrzebne to jest - chyba - też i w randze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 6:43 pm

*chyba jest ślepa bo nie widziała wcześniej tego tematu*

Może trochę za późno ale myślę że można by zrobić stadne polowanie czy coś podobnego póki nie jest nas jeszcze tak wiele by fabuła szła jak to zwykle idzie na eventach stadnych.

Yhm... Nie bardzo mam pomysł, ale może jakieś? Znikanie w cieniu? Zatrzymywanie czasu na x postów? Nie mam pojęcia musiałabym pomyśleć xdd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 6:47 pm

Tez myślałam właśnie o polowaniu, tylko trzeba by wybrać jeden termin, na to. Kiedy i o której komu pasuje? *już widzi, jak wiele osób tu zagląda i odpisuję, mmmhm xd*


Znikanie w cieniu i ogólna kontrola cieni ... to dobre, tylko nie wiem czy gdzieś tego nie widziałam .. humu ... * przegląda temat * i .. jest ... nasza druga fiolka pozwala na kontrolowanie cieni i w ogóle soł ... też odpada niestety xd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 7:20 pm

Jestem ślepa, nie wiedziałam tego tematu, cudnie .n.


O, polowanie by było fajne, szczególnie, że teraz długi weekend, więc teoretycznie ludzie są bardziej dostępni niż w normalnych warunkach.
Mi bardziej pasuje po 14, a najlepiej po 19 .n.
A zakładając, że nie poszłoby w ciągu najbliższych 3 dni to najlepiej gdzieś między 19, a 20 żeby się zaczęło jeśli chodzi o mnie. ;;

Czytanie w myślach, coś z cieniami, czemu to już było ;___;
Huh, a czego w sumie nie było?
Było przywoływanie jakiś pająków/kurczaków/innych sługusów, które przez określoną liczbę postów pomagały takiemu psu?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 8:15 pm

Ja wam chyba muszę zamówić wizytę u okulisty ._.


A no fakt, zapomniałam, że to długi weekend. To może, hm ... w poniedziałek tak o 19? Ile na się zbierze tyle będzie, mogę to poprowadzić — chociaż jako Alpha, chyba muszę xd — więc postaram się to zakończyć nawet jeszcze tego samego dnia.


Hm .. hm ... to może przywoływanie nietoperków i sam będzie mógł się też w takiego przemieniać, taki hrabia dracula, ale nie będący wampirem xdd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 8:40 pm

Bardzo chętnie, przy okazji dowiem się czemu jednym okiem widzę nieco cieplejsze barwy, a drugim nieco zimniejsze ;___;

W poniedziałek o 19? Byłabym za~

Nietopery? Czemu nie, fajne są D:
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 9:19 pm

Okey, wizytę masz w 2020r. I tak wywalczyłam ci najwcześniejszy termin ._.


Dobra, więc zaraz dam ogłoszenie, że polowanie zacznie się w poniedziałek o godzinie 19, mru ; 3



A co do rangi to tak (oczywiście, nie obrażę się jak ktoś jeszcze da propozycje opisu xd):


.... Właściwie to nazwę też by chyba przydało się wtedy zmienić xd — Jest to pies, który ubóstwia mrok i nawet jeśli jest ślepy, potrafi przewidzieć kiedy jest dzień, a kiedy noc. Tak, jest ślepy, ale dzięki temu słuch ma lepszy niż nie jeden psowaty i potrafi doskonale poruszać się nie wpadając na żadne przeszkody, a wykorzystuje do tego nic innego jak echolokacje. Jego struny głosowe są wstanie wytworzyć tak samo niski dźwięk jak nietoperzy, który odbijając się od przeszkody wraca do bębenków usznych psa, ostrzegając go przed ew. zderzeniem się z czymś. Skoro ubóstwia mrok, trudno go szukać wśród otwartych pół w słonecznie dni, preferuje mroczne miejsca, do których dociera jak najmniej światła, najczęściej są to jakieś lochy, mogiły, czy tego podobne miejsca, w których znaleźć można również i stworzenia, które nieodłącznie towarzyszą temu osobnikowi; nietoperze. Osobnik ma możliwość kontrolowania sfory nietoperzy, które mogą otoczyć przeciwnika lub przeciwników uniemożliwiając im atak. Kontrola taka trwa jedynie przez trzy posty, a przywołać nietoperze do pomocy może jedynie dwa razy w tygodniu. Dodatkowo raz w miesiącu sam może się zmienić w nietoperza, osiągając jego rozmiary i uciec z pola walki, czy od porywania. Przemiana trwa trzy posty.
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 11:45 pm

Postaram się jutro coś wymyślić.
Oczywiście nazwę też trzeba samemu? :3
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 11:48 pm

Można, bo trzeba brzmi tak brzydko jakby z przymusu xd
Ale tak, nazwę również można wymyślić.
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 11:50 pm

Czyli informacje zaczerpnąć z twojego opisu? koncepcje; przerobić samemu? tak to odebrałam... ale nie jestem pewna.
Czy można coś dodać?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje EmptySob Lis 08, 2014 11:52 pm

Jeśli tylko masz pomysł możesz wymyślić coś innego, byle ogólnie pasowało do hm ... do magii to nie bardzo tak powiem, ale do profilu stada, o, żeby nie było tu jakiś władania ogniem, czy światłem bo to domena płomiennych, chociaż czarny ogień mógłby być efektywny ; 3 W każdym razie, możesz zmienić mój opis na swój, a możesz dać coś innego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: