wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+20
Ayame
Malcolm
Jupiter
Feainne
Hana
Javert
Hamlet
Sakura
Haku
Nevis
Fabienne Illyasviel
White Fox
Andromeda
Amatsuki
Sacred
Winchester
Morte
Blume
Katarina
Hyde
24 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość
Duma
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Duma


Liczba postów : 39
Join date : 20/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyWto Kwi 07, 2015 1:12 pm

Adek, łap TUTAJ.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyWto Kwi 07, 2015 1:47 pm

Jestem za elitą<3 Magia dla zasłużonych+ o wiele lepsza niż fiolkowata której i tak wszyscy się czepiali xd
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyWto Kwi 07, 2015 2:01 pm

sory nie widziałam jestem za
Powrót do góry Go down
Malcolm
Nowy
Nowy
Malcolm


Liczba postów : 39
Join date : 19/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyWto Kwi 07, 2015 2:56 pm

A ogólnie chcecie się pozbyć całej idei znakowania czy po prostu fiolek i każdego elementu magicznego, który w znakowaniu występuję? (co będzie niejako równoznaczne z pozbyciem się znakowania na amen, bo po co komu tuzin psów latających ze znaczkami niczym z numerem linii produkcyjnej). Chyba, że zostaniemy przy idei samego kruka (który chyba istnieje, I honestly, dunno) i uzyskane przezeń pióro będzie jednoznaczne z przyjęciem i oznakowaniem, od razu. Pies se to przyczepi gdzieś w ogonie, wlepi w rzemyk czy zrobi z tym cholerstwem cokolwiek innego.

Srlsy, fuck you too, forumpolish za włączenie nie tego konta co trzeba :I
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyWto Kwi 07, 2015 3:05 pm

Ja jestem w sumie za tym, aby w ogóle zrezygnować ze znakowania. Chociaż będę cholernie ubolewać na tym, że nie mam już swojej fiolki, ale jakoś to przegryzę. Elita wydaje mi się jednak ciekawszym urozmaiceniem jednak. W sumie idea Kruka i tak została nieco zepsuta; bo psy miały na początku pomęczyć się, aby go znaleźć, może popytać innych, gdzie się ta rzeka znajduje i w ogóle, a nie jak do tej pory; przychodzą sobie nad rzekę, zagadka odpowiadają i o. Żadnego wysiłku xd Ale jakoś wcześniej nie chciało mi się na to zwracać uwagi.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyCzw Kwi 09, 2015 5:38 pm

Z tym krukiem to faktycznie jest strasznie nielogiczne. Wcześniej alfa opowiadał ci o wszystkim i zabierał na znakowanie, więc w sumie normalna jest wiedza psa. Ale skąd mają wiedzieć gdzie jest kruk, jakie jest umiejscowienie terenów stada itd. trochę dziwne ale skoro wszyscy tak robią to w sumie mało możemy zrobić bo zaraz będzie "A wcześniej po prostu przychodzili" bo komu się chce znaleźć aktywną postać by popytać ?
Poza tym jeśli zatrzymujemy elitę a wywalamy znakowanie proponowałabym dorobić z 2/3 sabów bo tak to został jeden i kuniec magii stadnej wypierdalać do sklepu kupować sobie bransoletki! Wiadomo, że są dla zasłużonych ale jeśli takich znajdzie się więcej i bd bunt, że to nie fair i mogliśmy zostawić fiolki(łączmy się w bólu, ja też bd tęsknić za fiolką T.T Ale elita lepsza).
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyCzw Kwi 09, 2015 5:54 pm

Takie małe przypomnienie tego co już dla Elity mamy xd

Andromeda napisał:
Bo lubię cytaty :>

Za nimi wlokła się armia trądem skażonych ciał,
Dalej zbiry i dziewki, które kto chciał, to miał.
Z zaułków i rynsztoków, gdzie występek się krył,
Szły serca pełne męki, dusze rozbite w pył.



''Bije od nich chłód, w oczach widać zwycięstwo, głos grzmi niczym trąby, które zburzyły Jerycho. Pierś przyodziana jest w kryształ, który swym światłem informuje o potędze, jaką dzierżą te osobniki. Strach jest spojrzeć im w ślepia, choćby zadrzeć czerep wyżej do góry, aby spotykał się na wysokości łba Wybrańca. Ponoć otrzymali niezwykłą moc z góry od sił wyższych, których pojąć nie potrafi nikt. Oni sami pozostają zagadką nie do rozwiązania; genezę magii wskazać się da, ale na tym kończy się wiedza o Wybrańcach. Cel ich stąpania po tym padole również jest nieznany - jedni twierdzą, że mają uwolnić krainę z jarzma niewoli, inni, że to zabawa z przeznaczeniem, która prowadzi jedynie pod ziemię. Nie znalazł się, jednak śmiałek próbujący zapytać o powód. Nikt nie odważył się zadrzeć z elitą, która bardziej przypominają bogów, niżeli psy."

Dust - pył, który jest źródłem energii i mocy (tu wpisz nazwę grupy). Fizyczne właściwości pyłu sprawiają, że jest on bardzo przydatny do wielu  celów, w szczególności do tworzenia broni, bądź też pozyskiwania jego mocy po przez wessanie/połknięcie go. W chwili, gdy to się stanie na piersi psa, w miejscu gdzie powinno znajdować się serce pojawiają się niewielkiej ilości kryształki. W zależności jaki pył od czego wchłonie pies taki kolor kryształki przybiorą. Na pierwszy rzut oka zapewne będzie to wyglądało jakby serce takiego psa było skute lodem. Nazwa 'Dust' odnosi się do pierwotnego stadu od którego narodziły się wszystkie istoty. Z pyłu powstałeś w pył się obrócisz.

Przyjęcie pyłu przez wybrańca jest sprawą ciężką, wiąże się z wyrzeczeniami i trudem. Nie każdy ma możliwość prawidłowego wchłonięcia tak silnej mocy - tylko ci, którzy otrzymali zgodę od Władców, od niebios są w stanie poprawnie przejść ceremonię. Przyjęcie jednak tej ogromnej mocy wiąże się z odpowiedzialnością. Napiętnowany, który opuścił stado, jest wyśmiewany, wytykany palcami, porywany, gnębiony. Często nazywany zdrajcą, wyrzutkiem. Ponowne przystąpienie do stada jest niemal niemożliwe, a jeśli to jedynie z rangą Śmiecia. Taka persona zazwyczaj już nie ma czego szukać u Mglistych. Pozostaje jednak strach zasiany wśród członków stada.



I co w na to? Takie bazgroły bez sensu, ale chcę wiedzieć, czy nie błądzę.


Andromeda napisał:
Czerwony na pierwszy ogień x3

Burgund - posiada kryształ o głębokim odcieniu czerwieni, kolorze wina. Barwa zmysłów, emocji i pożądania. Najromantyczniejszy z Wybrańców, czarujący i temperamentny jak płomień. Niestały w uczuciach, impulsywny - często sam wchodzi w bagno, acz zawsze znajduje sposób by się z niego uwolnić. Rożne są zdania o tym osobniku. Ponoć najłagodniejszy z (tu wstaw nazwę grupy), aczkolwiek pozory mogą mylić. Ma długi język, wybitny aktor, aczkolwiek jego wierność trwa ponad wszystko.

A jakie umiejętności to nie wiem.

Rafael napisał:
A tak nawiasem... macie GG? :D

To lód:
Zianie lodem (zwyczajowo) - odbiera 5 HP lub sprawia, że przeciwnik zamarza na jakiś tam okres.
Lodowa tarcza - chroni przed atakami fizycznymi, magicznymi na jakiś tam okres w postach.
Kryształ lodu - pozwoli na uwięzienie przeciwnika w okrągłej kuli lodu, której praktycznie nic nie jest w stanie rozbić, na jakiś tam okres znowu w postach.

To ciemność:
Mi tam kompletnie nie pasuje z MM, no ale jeśli mamy, to się cieszmy z tego, co mamy. No to dobra, lecimy z tym koksem:
Ciemne ręce - czarne ręce zrodzone w ciemności owijają przeciwnika i unieruchamiają na jakiś tam okres czasu, w postach oczywiście.
Oczy cienia - wystarczy jedno spojrzenie, by zgasić całe światło w oczach przeciwnika. (po prostu sprawia, że chwilowo traci wzrok lub że "gaśnie światło) na jakiś tam okres czasu.

Mgła:
Już wspomniałam wyżej, to był mój jedyny pomysł.

I ogółem przydałoby się to jakoś wszystko doszlifować, bo na razie takie wstępne szkice dałam.

Winchester napisał:
Pies ten potrafi zgasić słońce, a także gwiazdy i księżyc sprawiając, że na 4 posty w temacie zapada całkowita ciemność. Ciemność w której widzi jedynie on sam, przez co ma znaczna przewagę nad wrogiem, który oślepiony nie ma szans na wykonanie ataku, czy też obrony. Pies może wykorzystać to szansę do próby wyswobodzenia się z lin - jeśli takowe go pętają, bądź kogoś z jego pobratymców - bądź ucieczki. Użyć może jedynie trzy razy na miesiąc.


Ciemność to coś, co ten pies ubóstwia. Zazwyczaj trzyma się na uboczu, aby namieszać w szeregach wrogów po przez manipulację ich cieniami. Tak, osobnik ten może dowolnie bawić się cieniem maksymalnie dwóch psów jednocześnie, sprawiając, iż staną się one materialnym bytem; mogą przybrać najróżniejsze formy. Utrzymują się w takiej postaci przez 3 posty, po czym powracają do swej pierwotnej formy, niemniej jest to użyteczne podczas walki, gdyż krzywdy wyrządzone cieniom odbijają się równocześnie na ciele swojego właściciela.  Użyć raz(dwa?) na tydzień.

Biały Demon - bo tak określają tego psa, gdyż wraz z dostaniem, ów pod rangi jego sierść staje się natychmiastowo śnieżnobiała bez różnicy jaką rasę nosi. Z całą pewnością nie jest to osobnik, którego należy drażnić, gdyż sprowokowany potrafi wywołać burzę śnieżną, która szaleć będzie w temacie jeszcze przez następny dzień jak ten osobnik opuści go. Nie jest to jednak zwykła burza śnieżna, gdyż zimno jakie natychmiastowo zapada sprawia, że ruchy przeciwników są zwolnione, a tym samym z powodu zimna nie są wstanie zachować ciepłoty ciała, jeśli pozostaną w temacie dłużej niż godzinę od powstania burzy mogą nawet zapaść w śpiączkę, a jeśli nikt ich nie zabierze zginąć z z wyziębienia. Dodatkowo prócz śniegu na przeciwników spadają również ostre sople lodowe, które dotkliwie wbijają się w ciało i ranią je - mogą odebrać do maks 15 punktów HP. Demon może użyć tej mocy jedynie dwa razy w miesiącu.




I hm ... jak jeszcze jakieś moce mi wpadną do łebka to napiszę xd



Czyli kwestia tego, aby wybrać teraz kolor, opisać każdego i dopasować mu moc xd Według mnie tak z ja wiem ... z 8? chyba wystarczy jak na początek, w końcu tez nie chodzi o to, aby to było jakieś łatwo dostępne dla każdego, więc nie każdy może dostąpić tego zaszczytu, aby być w elicie mglistych xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyCzw Kwi 09, 2015 5:59 pm

Ciemność to coś, co ten pies ubóstwia. Zazwyczaj trzyma się na uboczu, aby namieszać w szeregach wrogów po przez manipulację ich cieniami. Tak, osobnik ten może dowolnie bawić się cieniem maksymalnie dwóch psów jednocześnie, sprawiając, iż staną się one materialnym bytem; mogą przybrać najróżniejsze formy. Utrzymują się w takiej postaci przez 3 posty, po czym powracają do swej pierwotnej formy, niemniej jest to użyteczne podczas walki, gdyż krzywdy wyrządzone cieniom odbijają się równocześnie na ciele swojego właściciela. Użyć raz(dwa?) na tydzień.

======

To jest genialne *-* Tak bardzo walczyłabym o to Fox gdyby nie Salt którego i tak zresztą lubię<3 Na dodatek mam kilka pomysłów na moce Burgund'a, więc mogę go ogarnąć jak nie bd nikogo lepszego.
Powrót do góry Go down
Malcolm
Nowy
Nowy
Malcolm


Liczba postów : 39
Join date : 19/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 EmptyCzw Kwi 09, 2015 6:00 pm

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Ktoś kto zrobiłby to inaczej, lepiej, mądrzej. Wszystkim nie dogodzisz.
Dlatego nie sądzę, aby rozrost Elity miałby tu w czymkolwiek pomóc (choć nie jest to kwestia przeze mnie odrzucana), więc można by było nad tym pomyśleć. Niemniej taka ekspansja musiałaby mieć miejsce wyłącznie raz. Nawet jak potem zaczną jojczeć to trzeba będzie ich uciszyć i liczyć na to, że pogodzą się z taką, a nie inną rzeczywistością. Ponadto zawsze będzie można wprowadzić wynagrodzenia, które nie będą magiczne, acz w jakiś sposób satysfakcjonujące.

I, oczywiście, musiałaś się wjebać tuż przede mnie. Prawda, siostra? No po prostu nie mogłaś cierpliwie zaczekać. I teraz będę musiała twój post przeczytać. Goddamnit.

Od razu mówię, ze ranga "Śmieć" nie brzmi zbyt odpowiednio. Może Uciemiężony? Or something like that.

Nazwa grupy...nawa grupy... Vanadis? |D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: