wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+20
Ayame
Malcolm
Jupiter
Feainne
Hana
Javert
Hamlet
Sakura
Haku
Nevis
Fabienne Illyasviel
White Fox
Andromeda
Amatsuki
Sacred
Winchester
Morte
Blume
Katarina
Hyde
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySob Lis 08, 2014 11:57 pm

Wiem; wiem... nigdy nie robię dziwnych opisów; niewpasowanych. xD
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyNie Lis 09, 2014 9:24 am

Anioł Nocy
Gynvael
Wbrew nazwie nic go nie łączy z prawdziwym Świetlistym, który żyję tylko po to, aby słuchać i wielbić Pana. Jest mistrzem zabójstw, asasynem i mordercą z najwyższej półki, o którego potrafią zabijać się miliony, jednak tylko Ci nieliczni dostępują zaszczytu spotkania. Jest sztukmistrzem cienia - potrafi wykorzystać każdą jego formę, niemniej kontrolować wyłącznie tą najbliższą, najbardziej mu usłużną. Stąpa cicho jak kot, przy każdym pojawieniu się wywołując u innych zaskoczenie. Ciemność nie stanowi dlań żadnych barier, jego oczy przez lata ćwiczeń przyzwyczaiły się do minimum światła, nie zmieniając przy tym struktur. Niektórzy ośmielają się stwierdzić, że w wyszukiwaniu ofiar pomaga mu półprzezroczysta, mglista otoczka, która zawsze formuje się nad cielesnościami stworzeń. Czy jest to prawda czy mit - trudno stwierdzić, ponieważ Anioł jest tylko jeden i tylko on sam może wybrać (lub też nie) swego przyszłego dziedzica.
Rytuał zespolenia z Ciemnością jest ceremonią dla wytrwałych. Pies deklaruję kompletne poświęcenie swej sztuce i jej ideom oraz moralnością. Skazuję się na działanie dla stada, niemniej nigdy przeciw niemu. Po zakończeniu inicjacji pies zostaje obdarzony trzema tatuażami, każdy o innej symbolice, którego umiejscowienie wybiera samodzielnie:
Dearme - symbolizuje jego oddanie nocy i jej wartościom; pozwala na widzenie żywych stworzeń w ciemnościach poprzez wizualizację półprzezroczystej mgły nad ich aparycją; jego chód staje się bezgłośny, a słuch wyostrza do tego stopnia, iż jest w stanie usłyszeć serce myszy. Potrafi również wyciszyć swój oddech.
Geas - symbolizuję umiejętności Anioła jako przekleństwo, klątwę; pies nie umrze śmiercią naturalną, gdyż cel do którego został powołany jest zbyt świętym, aby wystarczyło nań krótkie życie. Mimo wszystko precyzyjny cios w serce, zwielokrotnione, śmiertelne rany czy najzwyczajniejsza trucizna - zabiją go tak samo jak każdego.
An'givare - symbolizuje jego pakt z cieniem, a przynajmniej jego częścią. Potrafi kontrolować go w zaawansowanym stopniu, wykorzystując niesamowicie rozbudowany wachlarz. Jego tożsamość musi pozostać tajemnicą, a cień sprawia, że tak właśnie jest. Nie kontroluje cienia rzucanego przez inne obiekty niż on sam, niemniej potrafi z nich uzyskać zaskakująco dobry kamuflaż.

Tak zdaję sobie sprawę, że druga fiolka też pozwala na zabawę cieniem, ale mojej jest...trochę inne? Tak sądzę ~ Nie moja wina, że tylko to mi pasowało D:
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyNie Lis 09, 2014 3:19 pm

Dobra ja to się schował ze swoją rangą xd

Poczekamy jeszcze na propozycje Kat - jeśli chcesz ją jeszcze dać - i wybierzemy sobie ; 3
Powrót do góry Go down
Sacred
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Sacred


Liczba postów : 126
Join date : 08/11/2014

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyNie Lis 09, 2014 3:23 pm

Jezu Kath jaki opis, mnie się podoba jej pomysł dosyć oryginalny i ciekawy.
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyNie Lis 09, 2014 4:21 pm

ja nie wiem, co wy macie do tego opisu. zwyczajny taki, napisany na kolanie .n.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySro Lis 12, 2014 5:02 pm

No dobra, bo widzę, że nikt więcej raczej nic już nie da.

Który opis wolicie? I tak wiem, że już przegrałam i nie powinnam pytać xd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySro Lis 12, 2014 8:07 pm

Ja jestem za tym 'pisanym na kolanie' ;___;

Chociaż to z nietoperzami też bym gdzieś dała, tyle że ślepy jest mając tę/tą (dalej nie pojmuję różnicy) rangę, a co jak zmieni na inną? ;;

I w sumie szkoda, że suki tej rangi nie mogą i w sumie są zabiedzone jeśli idzie o to, bo Giza za nic się do tego nie umywa, taka meh jest ;;
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySro Lis 12, 2014 8:20 pm

nah, jak zyska inną rangę to odzyskuje wzrok xd


Fakt, faktem suczki w naszym stadzie są pokrzywdzone, trzeba by może też jakaś rangę dla nich wymyślić xd
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySro Lis 12, 2014 8:38 pm

Właściwie to Anioł może funkcjonować jako ranga męska jak i żeńska, to raczej nie istotne, że opisałam go jako rangę typowo męską, po prostu wygląda to przejrzyściej niż on/ona potrafił/ła ; d
Ew. mogę coś stworzyć osobnego dla naszych pań, bo panowie faktycznie mają zdecydowanie szery wachlarz możliwości :3
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySro Lis 12, 2014 9:36 pm

Nie chodziło o to, że Anioł został opisany jako typowa męska ranga, ale o fakt, że miał być na miejsce Livretto czyli męskiej rangi, o~

Chyba lepiej by było spróbować ze stworzeniem nowej rangi żeńskiej, bo zawsze jakieś rozróżnienie~
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPią Lis 14, 2014 5:06 pm

Yah, nie może tak być, równe uprawnienia, nie?
Musimy w końcu ruszyć to polowanie bo stoi w miejscu D:
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPią Lis 14, 2014 7:28 pm

Ja tam bym zrobiła z jakiejś rangi unisex, po co tworzyć kolejną skoro jak na razie wszystkie są puste?A co do polowania to chętnie bym wbiła ale póki nie omówię przyłączenia z alfą to nie jestem członkiem stada, więc sobiem poczekam.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySob Lis 15, 2014 4:12 pm

A właśnie co do tego polowania;

Cóż, na umówiony termin nie stawił się praktycznie nikt, soł ... trzeba wybrać po prostu kolejną datę i naprawdę wybrać taką chwilę, aby byli wszyscy.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyNie Lis 16, 2014 11:36 am

Wracam do tematu rang dla suczek, ja proponuje donkera lub sukcośtam dać na unisex bo nikomu się chyba nie śpieszy z tworzeniem nowej rangi poza tym to bez sensu gdyż nawet obecne nie są przez nikogo zajęte to po co będziemy robić nową ?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyNie Lis 16, 2014 1:14 pm

Jest w tym trochę racji; więc może tak; Anioł Nocy oraz Saku będą i dla suczki, i dla psa, o, może być? xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyNie Lis 16, 2014 1:15 pm

Ja się zgadzam i będę walczyć o Saku bo od początku chciałam xD
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyNie Lis 16, 2014 2:10 pm

Może być, jak najbardziej~
W sumie tak patrząc na to, że White będzie się starać o taką, a nie inną rangę to mi się przypomniało, że na poprzedniej odsłonie był temat gdzie każdy z konkretnym planem mógł napisać jakie rangi po kolei chciałby zdobywać, bo właśnie taką, a nie inną wizję awansów swej postaci ma ;-;
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPon Lis 17, 2014 9:38 am

Kurcze jednak wam nie wymyśle rangi... nie mam do tego głowy. Wybaczcie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPon Lis 17, 2014 4:23 pm

Właśnie warto by stworzyć temat z ambicjami mglistych, coby wiedzieć kto tam czego chce~
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPon Lis 17, 2014 4:28 pm

Popieram, to zdecydowanie ułatwi awanse.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPon Lis 17, 2014 4:56 pm

bardzo proszę, już wam zakładam taki temat.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPon Lis 17, 2014 5:00 pm

Ale zaczepiście! xD
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPon Lis 17, 2014 10:14 pm

No i bardzo fajnie, jak tylko się określę to tam napiszę .u.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyWto Lis 25, 2014 4:22 pm

Myślę, że trza napisać kodeks. W sumie mogłabym to jakoś zebrać do kupy tylko jakie zasady?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyWto Lis 25, 2014 4:41 pm

Yep, też tak stwierdziłam po robieniu dzisiejszych opisów.

Cóż, najpierw trzeba właśnie te zasady wymyślić.

1. Szkodzenie stadu; nie ważne, czy świadome, czy nie jest  uznawane za zdradę. Również przekazywanie informacji wrogom. Zdrada jest karana banicją, bądź w najgorszym przypadku śmiercią. O tym decyduje Alpha, bądź pies przez niego wyznaczony.

~ I w sumie ty myślałam o stworzeniu pod rangi/rangi dodatkowej; Kat. Który właśnie zajmowałby się taką brudną robotą xd

2. Walki między członkami stada są zabronione, chyba, że w formie treningu. Skrzywdzenie bądź zabicie swojego towarzysza jest uznawane za zdradę.
3. Stado opuścić można jedynie za przyzwoleniem Alphy.
4. Należy pamiętać, że mgliści ponad wszystko cenią sobie czystość krwi, to też zabronione jest bratanie z kimkolwiek innym poza stadem, gwałty w formie tortur (chyba, że suczka nie ma cieczki ) również są zabronione. Jeśli natomiast suka zostanie zgwałcona szczeniaki nie zostaną przyjęte do stada.
5. Przyjąć do stada może wyłącznie Alpha, bądź ew. Beta. Jeśli jednak obie władze sobie nie radzą, prawo do tego ma osobnik z najwyższą rangą specjalną, bądź wyznaczony przez Alphę.


I jeszcze pomyślę xd




O i myślałam też o słowniczku stadnym  xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: