wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+20
Ayame
Malcolm
Jupiter
Feainne
Hana
Javert
Hamlet
Sakura
Haku
Nevis
Fabienne Illyasviel
White Fox
Andromeda
Amatsuki
Sacred
Winchester
Morte
Blume
Katarina
Hyde
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 5:27 pm

Siej złe ziarno i zbieraj plony śmierci. Każdy szatan ma granicę rozsądku, ten kto jej nie ma umiera na początku


1.Słowo Alfy to świętość, możesz je kwestionować tylko jak to zrobisz bez głowy?Przyjąć do stada może wyłącznie Alpha, bądź ew. Beta. Jeśli jednak obie władze sobie nie radzą, prawo do tego ma osobnik z najwyższą rangą specjalną, bądź wyznaczony przez Alphę.

2.Przypadki nie istnieją, za zdradę zawiśniesz na szubienicy . Szkodzenie stadu; nie ważne, czy świadome, czy nie jest  uznawane za zdradę. Również przekazywanie informacji wrogom. Zdrada jest karana banicją, bądź w najgorszym przypadku śmiercią. O tym decyduje Alpha, bądź pies przez niego wyznaczony.

3.Walczyć z rodziną ? Chyba śnisz.Walki między członkami stada są zabronione, chyba, że w formie treningu. Skrzywdzenie bądź zabicie swojego towarzysza jest uznawane za zdradę.

4.Wszelkie akty miłości, gwałty i inne ''zabawy'' z psami pochodzącymi z wrogiego stada nie będzie tolerowane. Należy pamiętać, że mgliści ponad wszystko cenią sobie czystość krwi, to też zabronione jest bratanie z kimkolwiek innym poza stadem, gwałty w formie tortur (chyba, że suczka nie ma cieczki ) również są zabronione.

5.Odchodzisz? Alfa musi być pewna, że nas nie zdradzisz dupku! Stado opuścić można jedynie za przyzwoleniem Alphy.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 5:28 pm

I jestem za Katem.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 5:44 pm

O, tak też fajnie brzmi. Mhm, ale jeszcze bym coś dodała, hm ...


Podczas walki używamy siły umysłu, a nie jedynie mięśni. Zachowanie zimnej krwi i przeanalizowanie każdego ruchu da nam większą przewagę nad przeciwnikiem, który jedynie atakuje w amoku.


Nie ufamy nikomu poza kręgiem mglistych.

W stadzie istnieje ściśle określona hierarchia oraz etyka. Członkowie z niższą rangą powinni odnosić się do psów na wyższych stanowiskach z szacunkiem.

Podczas wojen, porywań, czy innych starć członkowie stada winni stanowić jedność, chronić się nawzajem i pomagać sobie. To też nie pomaganie swoich, gdy są porywani, albo atakowani skutkować będzie straceniem na wartości w oczach Alphy, tak samo rzecz się ma, gdy ktoś często będzie lądować w lochach wrogiego stada (czy to przez nagłą akcję, czy też umówioną)



I jeszcze jakieś propozycje? xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 6:32 pm

Siej złe ziarno i zbieraj plony śmierci. Każdy szatan ma granicę rozsądku, ten kto jej nie ma umiera na początku


1.Słowo Alfy to świętość, możesz je kwestionować tylko jak to zrobisz bez głowy?Przyjąć do stada może wyłącznie Alpha, bądź ew. Beta. Jeśli jednak obie władze sobie nie radzą, prawo do tego ma osobnik z najwyższą rangą specjalną, bądź wyznaczony przez Alphę.

2.Przypadki nie istnieją, za zdradę zawiśniesz na szubienicy. Szkodzenie stadu; nie ważne, czy świadome, czy nie jest  uznawane za zdradę. Również przekazywanie informacji wrogom. Zdrada jest karana banicją, bądź w najgorszym przypadku śmiercią. O tym decyduje Alpha, bądź pies przez niego wyznaczony.

3.Walczyć z rodziną ? Chyba śnisz.Walki między członkami stada są zabronione, chyba, że w formie treningu. Skrzywdzenie bądź zabicie swojego towarzysza jest uznawane za zdradę.

4.Wszelkie akty miłości, gwałty i inne ''zabawy'' z psami pochodzącymi z wrogiego stada nie będzie tolerowane. Należy pamiętać, że mgliści ponad wszystko cenią sobie czystość krwi, to też zabronione jest bratanie z kimkolwiek innym poza stadem, gwałty w formie tortur (chyba, że suczka nie ma cieczki ) również są zabronione.

5.Odchodzisz? Alfa musi być pewna, że nas nie zdradzisz dupku! Stado opuścić można jedynie za przyzwoleniem Alphy.

6.Nie atakuj na oślep, proszę. Nie mam ochoty zbierać twoich resztek z ziemi.Podczas walki używamy siły umysłu, a nie jedynie mięśni. Zachowanie zimnej krwi i przeanalizowanie każdego ruchu da nam większą przewagę nad przeciwnikiem, który jedynie atakuje w amoku.

7.Zaufać wrogowi ? Właśnie popełniłeś swój największy błąd.Nie ufamy nikomu poza kręgiem mglistych.

8.Nie pyskacz bo skończysz jako karma dla szczurów.W stadzie istnieje ściśle określona hierarchia oraz etyka. Członkowie z niższą rangą powinni odnosić się do psów na wyższych stanowiskach z szacunkiem.

9.Nie bądź idiotą, zbyt często dajesz się złapać w sidła. Choć zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.Podczas wojen, porywań, czy innych starć członkowie stada winni stanowić jedność, chronić się nawzajem i pomagać sobie. To też nie pomaganie swoich, gdy są porywani, albo atakowani skutkować będzie straceniem na wartości w oczach Alphy, tak samo rzecz się ma, gdy ktoś często będzie lądować w lochach wrogiego stada (czy to przez nagłą akcję, czy też umówioną)


Ostatnio zmieniony przez White Fox dnia Wto Lis 25, 2014 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 6:33 pm

Jeśli to wejdzie to Fab ma przechlapane bo łamie 4 i 7, brata się z Levi xD

//Nie chciałam pisać w zasadach więc post pod postem.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 6:40 pm

No wiem. Ogólnie ona jest taką czarną owcą w stadzie, więc wiesz xd
Ale nikt jej też nie złapał na gorącym uczynku, więc nie ma żadnych dowodów na to xd



A co do zasad, to yep jestem jak najbardziej za, podobają mi się ; 3 I Tego ... mgliście, wiecie, że ja i Fox nie jesteśmy jedynymi członkami tego stada, ne? Chce poznać wasze zdanie xd


Ostatnio zmieniony przez Solstheim dnia Wto Lis 25, 2014 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 6:44 pm

Ja tylko dodam od siebie, że Levi ma totalnie w dupie podobne rzeczy i pewnie go nawet to nie obejdzie. Ale niech coś chroni tych co skrzywdzą za to Fab, oj <3

Anyway, oprócz faktu, że dostaje kurwicy jak widzę jak ktoś robi spację przed znakami interpunkcyjnymi to może być. c:
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 6:51 pm

Pisałam z telefonu więc się ode mnie odwal xd. A tak ogólnie to chce ktoś na fabułę, bo Mafia ma zawałkę w szkole i raczej nie odpiszę za szybko.


Ekhem. Ale to nie temat, chyba do takich spraw, ne? xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:01 pm

Zasady - okey.
Kat - okey.


A co do słowniczka stadnego? Wiecie, żebyśmy mogli porozumiewać się między sobą jedynie, np. podczas planowania jakiegoś ataku na przeciwnika, który jest w tym temacie czy coś.
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:05 pm

Można by spróbować stworzyć jakiś oryginalny język albo posłużyć się już takim, który krąży w internecie. Elficki może?
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:14 pm

Ekhm, pozwolisz, że popiszę się tłumaczem google(wietnamski):

trái-lewo
tấn công-atak
đúng-prawo
tôi yêu-kocham
giết-zabić
mới Alfa-nowa Alfa
nói-mów
chiến thuật-taktyka
trung tâm-środek
phá hủy-zniszczyć
đốt cháy-spalić

Myślę, ze pasuje do mglistych.
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:27 pm

A jak tak to ja też się pobawię D:

Lewo - vinstri
Prawo - réttur
Zabić - mharú
Spalić - brenna
Mów - labhair
Kocham cię - Ti Amo
Zdradziłeś nas - Feall ar tú dúinn
Kłamca! - lygari
Zdrajca - svikari
Matka - Máthair
Ojciec - Athair
Siostra - deirfiúr
Brat - deartháir
Jesteś moim przyjacielem - Tá tú mo chara

I ten zwrot po włosku między irlandzkim i islandzkim, ah ~
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:29 pm

Więc ja to widzę tak:

trái-lewo
tấn công-atak
đúng-prawo
tôi yêu-kocham
giết-zabić
mới Alfa-nowa Alfa
nói-mów
chiến thuật-taktyka
trung tâm-środek
phá hủy-zniszczyć
đốt cháy-spalić
Zdradziłeś nas - Feall ar tú dúinn
Kłamca! - lygari
Zdrajca - svikari
Matka - Máthair
Ojciec - Athair
Siostra - deirfiúr
Brat - deartháir
Jesteś moim przyjacielem - Tá tú mo chara

Jakieś propozycje, to na bazie wszystkich zbudujemy jeden stadny słownik.

Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:33 pm

A ja bym dała jeszcze jakieś dłuższe wyrażenia jak;

Bądź pozdrowiony mglisty dziedzicu, czy coś takiego.
I może bawić się w jakieś obecne języki, wymyślić własnie swój? Taki unikatowy xd

Ta, wiem, że to tak łatwo napisać xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:41 pm

Nie no, nie jestem, aż taka fajna. A jak chcesz własny język to rusz dupę i do roboty, kto tu jest alfą xD?
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:48 pm

An shear, Nemyji. Thus, Nemfhuji ab Zhur - Bądź pozdrowiony, Mglisty Dziedzicu. Niech Mgła cię ochrania.


To naprawdę tak źle wygląda czy tylko dla mnie? Nigdy nie bawiłam się w tworzenie języka, serio XD

Nem - określa Mgłę i ogól z Mgłą związany. Jeśli dodamy do tego końcówkę "yji" to dostaniemy bezosobowy dodatek, dzięki któremu możemy skierować ten tytuł zarówno do płci żeńskiej jak i męskiej. Końcówka "fhuji" nadaje słowu coś na kształt znaczenia spersonifikowanego, czyli w tym wypadku "mgła" nie została określona jako zjawisko meteorologiczne, a jako moc/bóstwo/czy coś.

Może jednak nie będę się w to bawić?
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:55 pm

Doceniamy twe starania jednak brzmi i wygląda dziwnie.Może ja spróbuje, maszakra będzie.

Bądź pozdrowiony, Mglisty Dziedzicu. Niech Mgła cię ochrania.-Vivia Vele, matouse shade. Viverio matou bruneii.

Nie no, twoje lepsze xd.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 7:56 pm

Siostra, ty te wiesz jak mi dobrze zrobić ; 3
O coś takiego właśnie mi chodziło xd
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 8:01 pm

Cytat :
Siostra, ty te wiesz jak mi dobrze zrobić ; 3
WHAT? XD

Ale u mnie to się odbywa jako naciskanie randowmowych klawiszy na klawiaturze i patrzenie czy pasuje |D

Vhuf est Nemfhuji, ahren Nummh - Niech Mgła ochrania Władców.

Łatwiej by mi było jakby mi kto zwroty przyszykował, a ja bym się miała pobawić w tłumaczenie czy coś XD
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 8:06 pm

Mam dosyć, jestem beznadziejna w wymyślaniu języków, przy tobie to ja klops jestem. Zapytam się tak co z kodeksem ?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 8:10 pm

Wrogowie niech się strzegą.
Ruszajmy do lochów/na porywanie/pomóc jednemu z nas/polowanie.

Jestem z Mglistej Myśli
Nazywa się ...

Zabić!
do lochów z nim!
Dosyć!
Zamilcz!
Odejdź!
Bądź przeklęty
Cholera
Szlag by to...



I chyba tyle, jak na początek xd


No cóż, chciałabym, aby wypowiedziało się więcej osób, ale jak do jutra nie będzie żadnego odzewu to go wprowadzę.
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 8:31 pm

Gvyln luh benn Nur. - Wrogowie niech się strzegą. Gvyln może też być słowem obrażliwym dla zdrajców krwi i takie tam ~
Fum thus ihn sfhur/sjiu aijh/es nheer/sjiu dehf - Ruszajmy do lochów/na porywanie/pomóc jednemu z nas/polowanie. Gdzie "ihn" określa "do", "sjiu" określa "na".

Thus Nemrehijs - Jestem z Mglistej Myśli.
Thus defhm... - Nazywam się...

Quver - Zabić!
Shaar yhn ihn sfhur! - Do lochów z nim.
Damnse! - Dosyć!
Bheaver! - Zamilcz!
Thuesn - Odejdź.
Asv numm Ryngh - Bądź przeklęty.
Hyjin - Cholera
Saefh ems... - Szlag by to.

Słowo "cholera" wyszło mi najlepiej. Hyjin XD
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 8:39 pm

Aww, ja jestem za Zir, najlepiej to zrobiła.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 9:25 pm

Zireael napisał:

Ale u mnie to się odbywa jako naciskanie randowmowych klawiszy na klawiaturze i patrzenie czy pasuje |D

A ja się dziwię, że sobie język łamię próbując to przeczytać xD
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 EmptyWto Lis 25, 2014 9:34 pm

No dobra, miałam czekać do jutra ... wprowadzam kodeks, wprowadzam kata i prowadzam słowniczek. Jeśli ktoś ma coś przeciwko, niech milczy xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 3 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: