wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+20
Ayame
Malcolm
Jupiter
Feainne
Hana
Javert
Hamlet
Sakura
Haku
Nevis
Fabienne Illyasviel
White Fox
Andromeda
Amatsuki
Sacred
Winchester
Morte
Blume
Katarina
Hyde
24 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorWiadomość
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 1:26 pm

Potworki to już dwa swoje podałam, tak samo wypowiadałam się co do fobii i legowisk. Więc ogólnie dla leniwych napiszę, że wszystko na TAK tylko fobia na trzy/cztery dni żeby nie było(no chyba, że ktoś chce więcej).
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 1:42 pm

A jak ktoś nie chce mieć legowiska na terenach to nie musi się przenosić z samotni, tak?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 1:43 pm

Nope, nie musi. A może mieć przecież i tu i tu swój kącik.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 1:44 pm

No to większość jest za wszystkim więc czemu by nie wcielić tego w życie ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 6:27 pm

Labirynt dobry pomysł
*szykuje się żeby tam wejść Finnem* XD
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 9:54 pm

tworzę już temat z potworkami i labirynt też tylko pytanko; kto chce móc tymi strażnikami sterować?
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 9:55 pm

Jaaaaa chce Labirynt *3*
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 10:12 pm

Ja, ja! Dyskusje i propozycje - Page 7 3424926526
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 10:20 pm

Ołki dołki, Zircia bierze labirynt, a Andro tereny stadne i w sumie labirynt też możesz xd
Jeszcze ktoś ? xd
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 10:25 pm

Tam jest klikacz :o
Serio tak jest pseudo-klikacz z The Last Of Us *o*
Powrót do góry Go down
Haku
Nowy
Nowy
Haku


Liczba postów : 123
Join date : 20/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Gru 20, 2014 11:42 pm

Widzę, że nie tylko ja miałam skojarzenie z klikaczem z TLoU (pochwale się, że dedłam 25 razy... a nie przeszłam nawet połowy XDDD) .... ;-; Aż mi w głowie zabrzmiały te ich dźwięki XD

Tak czy siak ogólnie fajnie, super... co z tego, że połowy nie ogarniam XD
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyNie Gru 21, 2014 9:58 am

Zakładam, iż w labiryncie też są pułapki? *3*
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyNie Gru 21, 2014 5:51 pm

można jeszcze zapisać się na prowadzenie stwora? :D
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyNie Gru 21, 2014 8:07 pm

Można, jeśli tylko chcesz to proszę bardzo xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 09, 2015 2:25 pm

dobra myślałam nad tym, aby jednak zmienić nieco ten obowiązek rozmowy z Alpha, czy jego zastępcami, aby dołączyć od stada na;
- upolowanie jakiejś zwierzyny i złożenie jej w ofierze dla któregoś z bóstwa.
- złożenie oficjalnej przysięgi przy ołtarzy bóstwa.

albo ... albo  czekam na wasze propozycje xd




I myślałam też w sumie nad wyborem Bety xd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 09, 2015 6:32 pm

W sumie możnaby zmienić na coś w tym stylu, ale składanie ofiary stadnym bóstwom? W momencie, gdy religia nie jest obowiązkowa dla wszystkich Mglistych? A też żeby składali ofiary bogom, w których nie wierzą to niezbyt ;-;
Ale takie zwykłe upolowanie czegoś i przyniesienie do spiżarni to również takie średnie.



W sumie czemu nie, dobra Beta zła nie jest.
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 09, 2015 7:20 pm

Moja propozycja będzie dziwna ;-;
Pies chcący dołączyć do stada musiałby iść nad czarną rzekę i znaleźć kruka. Po co? Po to aby wyrwać jedno z jego piór. Następnie upolować (koniecznie) jelenia. Zabarwić pióro krwią zwierzęcia po czym iść na ołtarz i je spalić. Od tak, nie dla bóstw. Jelenia zanieść do spiżarni. Tak wiem xd

Czemu nie, przyda się do pomocy alfie.
Sol jak nie odpiszesz to obiecuję, że Mglisci stracą alfę.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 09, 2015 7:42 pm

A może jeszcze inaczej; będzie musiał zdobyć jakiś fragment wszystkich bestii, które żyją na terenach mglistych; tym samym zapozna się z bestiami i z terenami. Można nawet wypisać co można od każdej z bestii zabrać; może być to nawet coś magicznego xd
Powrót do góry Go down
Sakura
Nowy
Nowy
Sakura


Liczba postów : 69
Join date : 30/12/2014

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 09, 2015 8:25 pm

Ja wam co najwyżej mogę upolować mysz, o jeleniu mogę pomarzyć :P

Pamiętajcie też o mniejszych psach należących do Mglistych i wymyślajcie zadania, które sprostają ich wielkości.
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 09, 2015 8:49 pm

Tak też może być, całkiem fajny pomysł :)
A będzie można ładnie poprosić?

Sakura jako, że jest mała będzie miała łatwiej się podkraść. Plus wzrostu.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 09, 2015 10:37 pm

Andro, łatwiej się podkradnie, ale żeby doskoczyć jeleniowi do szyi to już niezbyt xD


W sumie jestem za jeśli idzie o podkradanie czegoś bestiom, ale jeśli to by miało być coś magicznego to chyba lepiej od jednej bestii, bo w sumie to i tak nie będzie takie łatwe.
Chociaż ciekawi mnie jak takie szpice małe czy szczeniaki będą wykonywać to zadanie xD
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Sty 10, 2015 10:47 am

1.Jestem na nie. Po pierwsze skąd mają wiedzieć co muszą zrobić ? Po drugie nowi wierzą w bogów ? Przecież oni nie znają wiary mglistych xD.

2.Tia, beta się przyda.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Sty 10, 2015 10:49 am

JA WALĘ WSZYSCY MNIE WYPRZEDZILI T.T!! JA SIĘ TAK NIE BAWIĘ xD !

//Post pod postem, wiem.
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Sty 10, 2015 11:47 am

Mafia chodziło mi o podkradanie bestiom rzeczy, a nie o polowanie xD

Cóż... no to kąpiel w czarnej rzece, która robiłaby coś tam z psem... Bo czytając jej opis (o ile pamiętam) to ci, którzy tam wchodzili nie wracali.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 EmptySob Sty 10, 2015 12:38 pm

Patrząc na wszystkie propozycje ja jestem za tą Andro tylko trochę dostosowaną do mniejszych psów:

Pies chcący dołączyć do stada musiałby iść nad czarną rzekę i znaleźć kruka. Po co? Po to aby wyrwać jedno z jego piór. Następnie upolować zwierzę większe od małego królika. Zabarwić pióro krwią zwierzęcia po czym iść na ołtarz i je spalić. Zwierzę zanieść do spiżarni.


TADAM! Mi się tak podoba. A co do bety to Sol tam sobie kogoś wybierze bo w końcu to on szuka kogoś do pomocy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 7 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje Konkursów
» Propozycje & Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: