wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prośby o urozmaicenia

Go down 
+33
Vadász
Gabriel
Malvoro
Restless
Adirael
Malcolm
Nyks
Ilianthe
Andromeda
Yuki
Steele
Nevis
Cedrik
Adiela
Mayflower
Chikyu
White Fox
Asmodeusz
Delirium
Siewca
Felicis
Dante
X
Levi
Despair
Fabienne Illyasviel
Hyde
Blume
Nataniel
Amatsuki
Morte
Taiga
Winchester
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Siewca
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Siewca


Liczba postów : 164
Join date : 07/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 9:46 am

Oke.
Tyle już grałam normalnymi postaciami, że potrzebuję odskoczni, urozmaicenia do fabuły, a takie coś z pewnością mi to da.

Żywy trup/Umarlak/Zombie - Powstaje z grobu, a ciało jego nieczyste domem czerwi. Bez życia w oczach, zimna jego skóra, serce mu w piersi nie bije. Jego dusza pusta i mroczna jak nocne niebo. Drwi z ostrzy, plwa na strzały żadnej szkody mu nie czyniące. Po kres wieczności błąka się po ziemi, wietrząc krew żywych i ucztując na kościach potępionych. Strzeżcie się żywej śmierci!

Czyżby pojęcie zombie było jasne? Wielu ma różne zdania, więc sprostuję wszystko.

Na początek oddzielmy prawdę od fikcji. Żywe trupy nie są produktem magii, ani żadnych innych sił nadprzyrodzonych. To produkt zmian powodowanych w organizmie przez wirus Solanum vanderhaveni, nazwany tak przez jego odkrywcę, Jana Vanderhavena, który pierwszy go wyodrębnił i połączył z wypadkami ożywania ­zmarłych. ~ fragment książki Zombie survival.

A więc o co proszę? O zrobienie z Icarusa takiego zombiaczka, oczywiście w jakimś stopniu różniłby się od nich.

Wygląd nie zmienia się. Nie gnije, nie rozkłada się, nie czuć od niego odoru zgnilizny. Jedynie w lewej tylnej łapie odsłonięte są ścięgna i kość, jednak w miarę możliwości ten widok osłania gęsta sierść.
Akcja serca została zatrzymana, w związku z tym nie ma krwi.
Odżywia się krwią i mięsem. Musi jeść częściej niż przeciętny psowaty, inaczej ciało wbrew w jego woli zacznie szukać krwi i atakować wszystko w czym ona płynie.
W przeciwieństwie do innych zombie Icarus czuje ból i reaguje na bodźce, można go zranić jak normalnego psa. Jest jednak nieśmiertelny, lecz podobno można go zniszczyć miażdżąc mózg i paląc ciało, ale nikt jeszcze nie próbował zabić tego co już raz umarło. Tak - został zombie poprzez ugryzienie jednego z nich. Ugryzienie może być śmiertelne, po czym następuje 'samoistne wskrzeszenia jako jeden z nich, ale nie musi.
Jego mięso jest toksyczne - każdy kto będzie miał je w pysku prawdopodobnie dostanie zatrucia pokarmowego.
Kuleje, a gdy biega odczuwa ból. Czyni go to wolniejszym od przeciętnego psa. Nie męczy się.
Widzi lepiej w nocy, podobnie jak kot, nie reaguje na światło, w dzień widzi gorzej niż inni. Za to jego zmysł węchu jest lepiej wykształcony; wyczuwa potencjalną ofiarę z dużych odległości.
Struny głosowe uszkodzone. Nie może szczekać, towarzyszy mu chrypa.

Chyba tyle, tak... odpowiem na wszystkie pytania, jeśli będą  Prośby o urozmaicenia - Page 3 1210567270
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 11:48 am

Hm, hm, hm ... ja właściwie jestem za. Tylko wiadomo; jego ugryzienie nie zmienia innych w zombie. I to właściwie tyle xd
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 11:58 am

Moją zgodę też masz, bo właściwie wypadałoby, aby ktoś jeszcze z Administracji się wypowiedział. ;3
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 1:07 pm

I ja się skuszę, a raczej złożę prośbę o maleńkie urozmaicenie. To nic wielkiego, wedle mnie, jednakże w oczach innych to może być dużo, mowa tu o psie ze starych czasów, powiedzmy ze średniowiecza. Wiem, że wtedy nie było takich ras jak Delirium, aczkolwiek jest tu dużo magii i może to nie zawadzi? Chciałabym, aby suka jakimś sposobem została wyrwana z czasów średniowiecza i ulokowana w czasach dzisiejszych na których kompletnie się nie zna. Nie zna zachowań, obyczajów itd. jej dialekt byłby w połowie archaiczny. Posiadałaby inną kulturę oraz sposób podejścia do wszystkiego. Nie chcę, by wzięło się to znikąd, tylko miało swe korzenie. Gra mi lepiej idzie, jak coś nie jest wymyślone od tak, wolę mieć to na papierze, że tak powiem. Co by tu dodać... Miałaby korzenie nie szlachcianki, ale zwykłej chłopki, czyli byłaby suką z niższości społecznej. Priorytetem samicy byłoby posłuszeństwo władzy, jak to bywało w starych czasach. Nie wiem jakby nazwać to urozmaicenie, może po prostu wyrwana ze średniowiecza? To by mi z pewnością pomogło na fabule, taka świeżość, dla mnie. Byłabym wdzięczna, gdybyście rozpatrzyli to pozytywnie.

Kilk, te cechy można by przypisać suce, poglądy etc.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 1:11 pm

W sumie wydaje się być ciekawe, tylko wtedy co w ta krwią wampa? Bo dwa urozmaicenia na raz to chyba troszku za dużo xd
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 1:48 pm

Właśnie o tym też pomyślałam... więc tak, jeśli admini byliby za, chciałabym to, bo bardziej przysłuży się mojej fabule.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 2:58 pm

Jak dla mnie, jeśli Del woli to urozmaicenie to lepiej jej dać to niż to z wampem. Choć właściwie nie wiem czy to do końca można nazwać jako-takim urozmaiceniem. Jeśli już to można by jej wpisać coś na kształt "Podróżnik w Czasie - Średniowiecze" or sth like that :I
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 3:58 pm

O, jak zacnie to brzmi. ;d
Czyli... jesteście za? Może kiedyś w przyszłości dalekiej i o wampa powalczę raz jeszcze.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 4:01 pm

Ja jestem za, ale niech się jeszcze Mafia wypowie.
Powrót do góry Go down
Siewca
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Siewca


Liczba postów : 164
Join date : 07/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 4:32 pm

Nie będzie zarażał bo gdyby zarażał przez ugryzienie to Wilde Hunde zmieniło by się w Zombie Hunde xd
Ten... to czekam na Mafię.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 7:55 pm

Nie.wytrzymam.dłużej.z.internetem.rozłączającym.mnie.po.5.minutach.

Zombiee~ Tak, jestem na tak w sumie.


A co do przeniesionego ze średniowiecza psa, czemu nie, zawsze to lepsze niż kolejny wampir.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 8:04 pm

*po cichu się cieszy* xd
...a Levv?
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 8:10 pm

Ja jestem za średniowieczem ~
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 8:11 pm

To ja... bardzo dziękuję za rozpatrzenie sprawy. ^ ^
Nie mam pojęcia czy jeszcze ktoś ma/miał się udzielić oprócz was trzech. ;-;
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 8:11 pm

No to wam wpisuję ~ xd
Powrót do góry Go down
Siewca
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Siewca


Liczba postów : 164
Join date : 07/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 07, 2014 9:56 pm

Pięknie podziękował ~
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptySob Lis 08, 2014 7:16 pm

patrząc na Depsaira przypomniało mi się że Asmo był kiedyś wampirem, jest szansa na odzyskanie tego?
Dosyć dobrze go wtedy prowadziłam (co prawda na starym WH ale jednak)
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptySob Lis 08, 2014 7:17 pm

Nope. Obecnie mamy zbyt wiele wampirów na forum.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptySob Lis 08, 2014 7:19 pm

Skoro na starym WH miał to jak dla mnie teraz też może mieć, chociaż w sumie wampirów już sporo jest, więc niezbyt jednak...
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptySob Lis 08, 2014 7:23 pm

Nah, minął już termin zgłaszania się po urozmaicenia z poprzedniego fora i też jestem zdania, że za dużo wampirów. Fel miał być ostatnim wampem.

Sol.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptySob Lis 08, 2014 7:35 pm

tylko że jakby ktoś nie wiedział byłam 2 dni po otworzeniu i dopiero teraz wracam na forum. Więc nie miałam szans by napisać wcześniej o tamto gdyż nawet nie ściągnęłam tu tej postaci wcześniej,.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyCzw Lis 13, 2014 5:56 pm

Nie jestem tu długo, ale długo grałam na starej odsłonie i myślę, że wiele osób z starego WH może zaświadczyć, że jestem aktywnym i piszącym dosyć dobre posty użytkownikiem. A więc przechodząc do rzeczy:
ZjawaElope

Ogólny opis- Cóż, zjawa Elope nie wyróżnia się praktycznie niczym, jedyne co ją odróżnia to czarny medalion który zwykle wisi na szyi tej oto zjawy, jest on niemożliwy do zerwania i daje zjawie moc która pozwala jej na stanie się niewidzialną na kilka postów, jednak nie działa to na zasadzie ducha, nadal słychać jej kroki, nie przenika przez nic, jednak nie widać jej a czuć od niej tylko lekki zapach zgnilizny.

Wady:
-Słychać ją i nadal nie może np.:przejść przez ścianę.
-Można wyczuć jej położenie poprzez zapach, jednak nie jest to łatwe.
-Jej ataki nie są tak mocne jak podczas widzialności. Czyli spada jej siła.
Zalety:
-Ciężko ją wyczuć.
-Staje się niewidzialna.
Ograniczenia- Myślę, że do 4 postów niewidzialności, ale to już myślę, że zależy od admina.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 14, 2014 9:56 pm

Etto ... nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam; ostatnio wolno kojarzę więc wyprowadź mnie z błędów ... owa zjawa, działała by jako no nie wiem ... jakieś alter ego twojej postaci? jakaś towarzyszka, czy była by to całkiem nowa postać?
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptyPią Lis 14, 2014 10:02 pm

Jakby to ująć, moja byłaby tą zjawą, w sumie od początku kierowałam ją na taką tajemniczą i bezuczuciową postać i właśnie samo urozmaicenie w postaci właśnie charakteru tej zjawy, sam jakby tytuł ducha jest już jakby czymś co pomogłoby mi trochę rozwinąć postać, talizman działa na rodzaju tasiemca, powoli opanowuje ciało White za pomocą jakiejś pradawnej siły, która czasami w nagłym impulsie decyduje za nią. Już nie wspominając o znikaniu które po prostu uwielbiam, zawsze starałam się o właśnie niewidzialność, i w sumie na starym forum miałam naszyjnik który przemieniał mnie w niewidzialnego kameleona.Trochę się rozpisałam bo w sumie jak pisała poprzedni post to tak na szybko.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 EmptySob Lis 15, 2014 7:05 pm

W sumie to jak dla mnie brzmi okey.

A po przeczytaniu kolejnej wypowiedzi mniej pojmuję. Albo rozumiem... chyba.

Cztery posty bycia niewidzialnym, a potem ile przerwy by znowu była? D:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Prośby o urozmaicenia
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Od Administracji-
Skocz do: