wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prośby o urozmaicenia

Go down 
+33
Vadász
Gabriel
Malvoro
Restless
Adirael
Malcolm
Nyks
Ilianthe
Andromeda
Yuki
Steele
Nevis
Cedrik
Adiela
Mayflower
Chikyu
White Fox
Asmodeusz
Delirium
Siewca
Felicis
Dante
X
Levi
Despair
Fabienne Illyasviel
Hyde
Blume
Nataniel
Amatsuki
Morte
Taiga
Winchester
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyWto Paź 14, 2014 8:11 pm

Finn, yep ode mnie zgodę też masz, już Ci wpisuję.

Dobra, Blume chyba mogę ci to wpisać, ale pamiętać o ograniczeniach, które ci pisałam.
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyWto Paź 14, 2014 9:21 pm

Thx
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyWto Paź 14, 2014 9:30 pm

DWA RAZY NA TAK, ale w każdym razie przechodzę dalej ~ dziękować Prośby o urozmaicenia - Page 2 374015142
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyCzw Paź 16, 2014 4:16 pm

No ja nie wiem jak to jest, ale głównie chciałam się na przyszłość spytać (pewnie nie daleką xdd) dotyczącą kolejnej postaci... Czy dozwolone byłoby pół pies, pół wilk? Nie byłby dzięki temu silniejszy, sprytniejszy czy co tam... normalne umiejętności jak u zwykłych psów. Wygląd właściwie też nie będzie się bardzo różnił, bo nie będę mu wstawiała wilka na ava xd Po prostu w jakiś sposób zależy mi aby był taki... pół krwi.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyCzw Paź 16, 2014 4:29 pm

Wolfdog był zawsze dostępny Finn, więc nie potrzeba właściwie na to żadnego zgody xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyCzw Paź 16, 2014 4:31 pm

ok c:
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Paź 27, 2014 4:37 pm

No dobra, zanim zacznę jakąkolwiek działalność tym kontem chce wiedzieć na czym stoję i pierwej postarać się o urozmaicenie dla niego.

Wampir
Yep, chce, aby Desio był kolejnym wampirem w krainie. Dlaczego? Cóż, jest to wpisane w jego historię, można by powiedzieć, że to jego dziedzictwo jak i przekleństwo, z którym nauczył się już żyć i dziwnie by mu było ponownie stać się śmiertelnym.

Co się wiąże z byciem wampirkiem?;
> Jak wiadomo, wampiry posiadają nadnaturalną szybkość, lepszy słuch i węch, jako idealne maszynki do zabijania. I Despair nie byłby tego pozbawiony, ale nijak nie dawało by mu to przewagi, gdyby spotkał psa o wiele silniejszego od niego.
> Przebywanie przez dłuższy czas na słońcu go męczy, sprawiając, że szybciej odczuwa pragnienie. Nie pija on jednak krwi swych pobratymców, stara się polować na jakieś leśne stworzonka.
> Jego serce nie bije, przez co się nie starzeje; jest wiecznym młodzieńcem, ale to nie oznacza, że nie jest podatny na rany, czy ból. Odczuwa ból tak samo jak każdy, można go zabić, niemniej nie może zginąć śmiercią naturalną.


I właściwie to tyle, jeśli chodzi o niego. Zależy mi na tym urozmaiceniu ze względu na to, że on Des od zawsze był wampirkiem i przyzwyczaiłam się do niego takiego. Pewnie to nie jest dostatecznie dobry argument, ale nigdy nie byłam w nich dobra. W razie czego odpowiem na wszystkie pytania.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Paź 27, 2014 6:25 pm

W sumie to wampiry są częste, masa ich, itd, ale obecnie są tylko dwa, no i jak zawsze był wampirem to zmienianie tak nagle wszystkiego, bo 'wampirów będzie masa' jest takie meh, zresztą każda zmiana w postaci do której się przyzwyczaiło jest meh i w zasadzie nie mam nic przeciwko...
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Paź 27, 2014 7:25 pm

Yup, ode mnie też zgodę masz, bo dokładnie wiem skąd ten cały wampiryzm się wziął (przekleństwo, mieć matkę wampira, łeh); poza tym wiem jak grałaś tym kontem, wiem, że nie wykorzystujesz naturalnej przewagi, która daję wampir, aby się wywyższać czy kopać dupę innym, so...no, zgoda i takie tam ~

*tak bardzo nie wie, czy i jej zgoda jest brana pod uwagę ;.;*
Powrót do góry Go down
X
Nowy
Nowy
X


Liczba postów : 35
Join date : 19/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyWto Paź 28, 2014 5:59 pm

Właściwie to zanim cokolwiek opowiem, powiem to, że nie jest to w sumie nic szczególnego. Większość z tych cech X powinien już mieć ze względu na rasę, ale to zdecydowanie odbiega od umiejętności normalnego psa, więc muszę chyba poprosić o zgodę.

Więc X potrafi wspinać się po drzewach. Ma ruchome stawy u wszystkich łap i może zginać palce. Jest krępej budowy i jest bardzo zwinny i giętki. Poluje bardziej, jak kot niż jak pies. W dodatku robi inne kocie rzeczy. Więc proponuję dla niego bycie Kotem. Istota psia rzecz jasna, ale o wielu kocich cechach. Mógłby posiadać przysłowiowe dziewięć żyć, być szybkim i zwinnym, ale też mieć pewną wadę, słabą wytrzymałość, jeśli chodzi o wysiłek fizyczny i nie przyjemnie czułby się w dzień, dużo lepiej widziałby nocą. Pionowe źrenice to już przesada? Tak czy inaczej, jeśli nie zezwolenie, dziewięć żyć itd, to chcę spytać czy mogę wchodzić na drzewa i robić inne rzeczy psa z Nowej Gwinei :-) chociaż nie ukrywam, że byłabym szczęśliwa, gdyby zostało to zaakceptowane.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyWto Paź 28, 2014 6:35 pm

Poczytałam sobie nieco o tej rasie, aby się przekonać i faktycznie mają bardziej ruchome stawy niż inne psy i potrafią się wspinać, więc co do tego myślę, że zgody nie trzeba skoro jest to wpisane w cechy rasy. Jeśli chodzi o kocią zwinność i ogólnie kocie cechy wraz z pionowymi źrenicami to też jestem za, co prawda te dziewięć żyć trochę mnie nurtuje, ale skoro mamy psy nieśmiertelne no to czemu nie pies z dziewięcioma życiami? Wiec podsumowując, moją zgodę masz.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyWto Paź 28, 2014 9:06 pm

Skoro to jest wpisane w umiejętności tej rasy to jakby zgody nie było to w sumie takie trochę dziwne i niezbyt. A kocie cechy i dziewięć żyć to w sumie czemu nie, skoro są już postacie nieśmiertelne, to czemu by nie miało być psa o dziewięciu życiach. Więc tak, jestem za.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyWto Paź 28, 2014 9:25 pm

Yep w takim razie wpisuję ; 3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyNie Lis 02, 2014 10:56 am

To ja mam takie małe "ale", czy też po prostu propozycję odnośnie postaci, które mają coś dodatkowego - ale i niekoniecznie, bo niektóre rangi w stadach też chyba coś potrafią. Jak jest taki uroczy paseczek, który pokazuje, ile dana postać ma życia, to może też zrobić drugi, który pokazuje, ile postać ma energii/magii, a ta służy do używania zdolności. Tak, jestem fanem typowych RPG, ale wydaje mi się to wygodniejsze, aniżeli "użyć X na Y dni".
Powrót do góry Go down
Dante
Nowy
Nowy
Dante


Liczba postów : 39
Join date : 26/10/2014
Age : 27
Skąd : Miasto Scyzoryków~

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyNie Lis 02, 2014 8:46 pm

No cóż, ja też się odezwę, żeby nie być nastawiona na bany i tego typu rzeczy .-.
Tak więc miałam pomysł, by zrobić z Dan psa - szkieleta. Nie, nie chodzi mi o to, że pies łazi sobie po całej krainie w samym układzie szkieletowym. Chodziło mi o efekt uboczny naukowców, którzy chcieli zrobić z niej psa nieśmiertelnego, ale im się nie udało. W wyniku tej pomyłki jakaś losowa część Dante, dajmy na to ogon, traci swój kształt cielesny i widać same kości. Nie, to nie ma być ani wieczne, ani nie niesie ze sobą jakiś dodatkowych mocy. Po prostu ot, taki dodatek. Nie planuję, aby było to nie wiadomo jak długo, pojawiałoby się i za post-dwa znowu wracałoby do normy.
Nie wiem, z jakim to się spotka przyjęciem, bo w gruncie rzeczy pomysł miałam dziwny, jak to zawsze bywa gdy jestem chora :P
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 12:50 pm

Ja jestem za.
Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 4:19 pm

No dobra to słuchajcie na początku powiem że nie zdziwię się jak mi odmówicie... Choć może ni tak powinnam to zacząć. Bowiem ogólnie chciałabym prosić żeby Fel został wampirem.
Stop. I... dobra czytamy dalej.

Jak by to wyglądało? Bo wiadomo że każdy ma nieco inne wyobrażenie tego stworzenia nawet jeżeli wszyscy jako tako wiemy co to jest wampir. Właściwie to może przedstawię to w plusach i minusach to się od razu nieco jaśniej zrobi niż jak będę taki zlany tekst pisała xdd


Plusy
~ Zwiększona szybkość (i siła?) Oczywiście bez przesady nie zamierzam rzucać użytkownikami przez metrowe długości. Fel jako postać i tak używałby tego głównie do polowania, niż do ataków. (Tym bardziej że większą ciapą niż on być się już chyba nie da). Coś takiego ułatwiałoby mu zdobywanie pożywienia i to w bardzo dużym stopniu - dajmy się piesełowi najeść chociaż ten jeden raz w życiu.
~ Nieśmiertelność. Może nie tyle że ''Nie można go zabić'' tylko raczej że nie umrze śmiercią naturalną. Nie starzeje się, czyli jeżeli teraz ma 4 lata... To rok, dwa czy trzy nadal będzie te 4 lata miał. Jego wygląd się nie zmienia. Mniej hajsu na farby do włosów.
~ Nie musi spać. Ale zaraz, zaraz czy to oznacza że się nie męczy? Wręcz przeciwnie. Nawet jeżeli wampir nie odczuwa potrzeby snu to jak najbardziej odczuwa zmęczenie, które może zaspokoić w inny sposób; bo sen to jakby nie jest jedyny sposób na odpoczynek prawda?


Minusy
~ Nie wiem jak to jest i innych wampirów na tym forum, bo różnie bywa, ale on mógłby pić tylko krew. To znaczy? Nie odżywia się niczym innym - nie je mięsa, roślin, nie pije wody. Jedynie krew stanowi dla niego pożywienie. Dlaczego na minus? No cóż, nie zawsze łatwo jest coś złapać, prawda? Bo z rośliny krwi nie wyssiesz.
~ Problem podczas przebywania w towarzystwie innych. Ale jak to? No właśnie, zapomniałam wcześniej zaznaczyć że Felicis jako sama postać (jeżeli ktoś zdążył przeczytać kp, zanim je usunęłam to pewnie jako tako wie jaki ma charakter) nie chciałby atakować innych psów; starałby się powstrzymywać; trzymać od wszystkich z daleka. Więc chciałabym zauważyć że nawet jeżeli jest tam... 4 wampirem na forum, to jeśli ktoś się będzie skarżył na masową utratę krwi swojej postaci on nie będzie brał w tym udziału XD Ogółem trudno jest mu przebywać blisko kogoś, szczególnie jeśli jest głodny. To oznacza że musi się powstrzymywać przed atakiem, a nie zawsze jest to łatwe. (Przy okazji jest to jeszcze jeden argument za byciem samotnikiem - gdyby seter przebywał w stadzie na pewno byłby zmuszony przebywać w towarzystwie innych, co mogłoby okazać się trudne, a nawet zagrażać życiu... No dobra zdrowiu członków.)


Ale jak on stał się wampirem?
Najczęściej jak słyszymy 'wampir' to mamy dwie teorie:
- Albo urodził się on wampirem
-Albo został ugryziony
A skoro Fel wcześniej takowym wampirem nie był to chyba pierwsza opcja odpada. Tak więc druga. Myślę że można by po prostu założyć że 'coś się stało', bo rozegranie całej fabuły byłoby dość sporą komplikacją.

***
Tada... Zastanawiałam się nad czymś takim, bo wczoraj tak sobie pomyślałam że właściwie mogłoby się nim całkiem fajnie grać na fabule. Może przy okazji nieco bardziej go ruszę, bo na razie stoi taki nieużywany XD (załóżmy że w tym czasie właśnie 'coś by się stało' a on zostałby ugryziony, o).
Taki tylko pomysł... Właściwie jak to wszystko napisałam to mam nadzieję że się zgodzicie, ale też nie zdziwię się jak nie uzyskam zgody bo wampirów na forum jest aktualnie 3 jeśli dobrze liczę. I jeden pół-wampir. To się liczy?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 4:36 pm

To będzie idealnie pasować do Despaira xd
W każdym razie ja jestem na tak, pod warunkiem, że to już odbędzie się fabularnie i twój wamp będzie ostatnim już na forum. Wystarczy cztery wampiry na tyle użytkowników jak na razie.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 6:25 pm

Dalmatkowy szkielet i seterowy wampir ode mnie też zgodę mają, ot. *krótko, bo chyba jak na tak to komentarz głębszy jest zbędny*

A co do paska mocy czy jakkolwiek się to zwie to etto, nie widzę tego. No fajnie by wyglądało niby, ale jak ktoś ma 3 umiejętności związane z tym wszystkim? I ogólnie albo nie zrozumiałam, albo pod każdą umiejętność musiałby być osobny pasek i ogólnie dużo rzeczy komplikujących.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 6:27 pm

Byłby jeden pasek, tylko wtedy należałoby go skorygować zarówno z osobistymi umiejętnościami każdego graca, który ma jakieś zezwolenia + z umiejętnościami większości rang magicznych, coby było fair, nie?

Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 6:31 pm

Ale jak niektórzy mają 3 użycia na tydzień, inni 5 użyć w miesiącu to jak by taki pasek wyglądał? ;;
Znaczy jeśli da się coś takiego zrobić to okey, tylko dla mnie to brzmi obecnie jak czysta abstrakcja.
Ano, jakby był to raczej z rangami magicznymi, bo to chyba na tej samej zasadzie.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 6:33 pm

Wtedy użycia zmieniły by się na odpowiednią liczbę punktów many/mocy/czy jakby się to tam nazywało. Zamiast trzech użyć na tydzień widniałoby, że moc zabiera tyle i tyle punktów.

Tylko mi się to nie bardzo widzi, bo podejrzewam, że ludzie najpewniej o czymś takim by zapominali.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 6:44 pm

Wydaje mi się, że łatwiej zapomnieć o tym, kiedy można użyć zdolności, niż o tym, by odjąć sobie X punkcików z pola. Tym bardziej, że MG mógłby o tym przypominać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 6:55 pm

Jeśli ktoś dalej nie rozumie (OMG, masz nas za idiotów, Wojtusiu?) (OMG2: doublepost?!), to wyjaśniam. Tak jak mamy paski życia, tak każdy atak, który trafi naszą postać, odbiera jej X punktów z tego pola. To samo z umiejętnościami: mamy JEDEN pasek (magia, kur*a, no nie?), a po użyciu jakiejś umiejętności, odejmowane jest z paska Y punktów, np.: postać ma 100/100 many, rzuca jakiś czar/umiejętność, które kosztuje 30 many, to ma 70/100... proste? No ja myślę.
Powrót do góry Go down
Dante
Nowy
Nowy
Dante


Liczba postów : 39
Join date : 26/10/2014
Age : 27
Skąd : Miasto Scyzoryków~

Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2014 6:56 pm

Nakrapiany szkielet dziękuje x]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Prośby o urozmaicenia
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Od Administracji-
Skocz do: