wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Prośby o urozmaicenia

Go down 
+33
Vadász
Gabriel
Malvoro
Restless
Adirael
Malcolm
Nyks
Ilianthe
Andromeda
Yuki
Steele
Nevis
Cedrik
Adiela
Mayflower
Chikyu
White Fox
Asmodeusz
Delirium
Siewca
Felicis
Dante
X
Levi
Despair
Fabienne Illyasviel
Hyde
Blume
Nataniel
Amatsuki
Morte
Taiga
Winchester
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 EmptyWto Maj 05, 2015 11:35 am

Tak sobie pomyślałam, że chciałabym dla Malvora towarzysza w postaci białego kruka ; 3 Bez mocy itd. xd
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 EmptyWto Maj 05, 2015 8:51 pm

Po jaką cholerę oto pytasz? Ić stąd z tym krukiem i nie zawracaj dupy :C
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 EmptyWto Maj 05, 2015 8:52 pm

Ja też Cię Kocham śmiech
Powrót do góry Go down
Siewca
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Siewca


Liczba postów : 164
Join date : 07/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 EmptyWto Maj 26, 2015 5:37 pm

I have one question. Only this one. Ok... maybe two.

Czy dałoby się zamienić urozmaicenia? Ot, zrezygnować z teraźniejszego i zabrać inne. Zabrać, jak to brzmi. Nie chodzi o to, że tym się już pobawiłam i mi się znudziło. Raczej wchodzi w konflikt z charakterem jaki chcę wykreować u Siewcy. Bo zombie był brany dla Icarusa - a czasy się zmieniły.
Oczywiście gdyby była możliwość zmiany - nie byłoby to tak hop i już. Pewnie zapisałabym się na misję, żeby było choć trochę realnie.
To może przejdę do rzeczy bo jeszcze później czegoś zapomnę.

Teleportacja. Brzmi, jak brzmi. Może i bardzo... potężnie? Rozwieję wątpliwości. Zrobię to w postaci, mm... poziomów, leveli, stopni, jak zwał tak zwał.

Od razu mówię, że nie zamierzam używać teleportacji jako całkowitej ochrony przed np. atakiem, upadkiem. Nie zamierzam psuć sobie rozgrywki. To w głównej mierze byłaby forma rozrywki, jakiejś demonstracji. Zabawa. Tylko czasami pomoc. Trzeba przyznać, że zombie też nią był - przecież był nieśmiertelny, nie męczył się, da?

I. Przenoszenie się do miejsc widocznych, a więc na małe odległości. Stoi w jednym miejscu, pojawia się trzy, pięć, sześć metrów dalej. Nie wymagałoby to jakiegoś większego wysiłku, ale jednak. Oczywiście im częściej by to robił tym bardziej słaby by był. I tu nie dawałabym jakiegoś limitu, bo to byłaby głównie teleportacja na pokaz, jak już wcześniej mówiłam - nie zamierzam ułatwiać sobie tą zdolnością rozgrywki. 

II. Teleportacja do miejsc niewidocznych, położonych daleko. Jedynym warunkiem jest to, że Siewca musiał już kiedyś w nich być. Służyłaby ona głównie do... ucieczki. Załóżmy z walki, czy czegokolwiek innego co zagrażałoby jego sprawności. Taką teleportację mógłby wykonać... 1/2 na tydzień? Acz nie byłoby to darmowe i bez konsekwencji:
Aktywność fizyczna + psychiczna + teleportacja podczas walk = ka bum. 
Taka ucieczka i przeniesienie się do innego miejsca odbierałyby Siewcy 10 HP.

I jestem otwarta na nakładanie większych kar (hehe) za używanie tej mocy, czy coś.
Znaczy... jeśli się zgodzicie.
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 EmptyCzw Maj 28, 2015 5:28 pm

Ja chciałam prosić o towarzysza, w postaci zająca. I w sumie nic specjalnego w tym zającu nie chce, oprócz tego żeby mogli się komunikować. Tzw. Aaron rozumiał by mowę ów zająca, a zając jego. Jedynie dla urozmaicenia fabuły  Prośby o urozmaicenia - Page 9 2721684257
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 EmptyPią Maj 29, 2015 3:08 pm

Aaron, yup masz zgodę - w sumie na towarzyszy nie trzeba mieć, ale pff xdd

Siewca ... okey xd Zgadzam się na taką podmianę, co do teleportacji ...

1. Możesz jej używać przez 3-4 posty, po czym Siewca czuje się osłabiony i musi odpocząć kolejne 4 posty, aby móc ponownie się teleportować.

2. Raz na tydzień może być i to odbieranie HP, przy czym im większa odległość tym czuje większe konsekwencje np. jest mu nie dobrze, czy kręci mu się w głowie itp. Po 2 postach odpoczynku wraca do siebie.
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 EmptyPią Maj 29, 2015 3:44 pm

*kłania się*
Dziękuję najmocniej ~
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 EmptyPią Maj 29, 2015 5:52 pm

chciałam się upewnić  Prośby o urozmaicenia - Page 9 1984271889 Dziękuję w każdym razie  Prośby o urozmaicenia - Page 9 2442743227
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o urozmaicenia   Prośby o urozmaicenia - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Prośby o urozmaicenia
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Od Administracji-
Skocz do: