wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rzeka Słońca

Go down 
+2
Bella
Despair
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 7:36 pm

Słysząc jego pytanie, którego się przecież po części spodziewała, przeanalizowała wszystko w głowie. Jeśli już podawać jakieś argumenty, co sensowne, prawda?
~ Dlaczego Płomienna Dusza... bo nie bawi mnie przelewanie krwi na darmo. Bardzo wysokiego zdania na temat swojego jestestwa też nie mam, zwyklak ze mnie. - odpowiedziała, wzruszając barkami. Mógł wyczuć delikatną aluzję do dwóch pozostałych stad w jej odpowiedzi. Jednak to co mówiła było prawdą. Nie widziała się ani u Krwistych, ani u Mglistych. ~ Chciałabym też zakończyć swoją samotną wędrówką i w końcu w coś się zaangażować. - dodała po chwili, choć akurat to może nie było aż takie ważne dla niego.
Westchnęła, na moment wbijając ślepia w podłoże.
~ Ponoć to czyny winno się oceniać, a nie puste słowa... jednak wydaje mi się, że jestem dobrą kandydatką na Płomienną. Mogę obiecać swoją wierność i oddanie stadu stawać się lepsza aby bronić innych członków, każdego dnia. - powiedziała w końcu, kierując ślepia w stronę samca.
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 7:59 pm

Boss na słowa Amaretta skinął. Siedział jeszcze chwilę w tym samym miejscu, spoglądając to na Amaretta, to na nowo przybyłą samicę. Czuł od niej przyjemny zapach. Przymknął oczy i się zamyślił. Wtedy padły słowa Złotego. Spojrzał się więc na niego i skinął łbem. Podrapał się jeszcze za uchem i wstał.
- Dobra, nie będę wam przeszkadzać - odparł spokojnym i miłym głosem - dziękuję za przyjęcie do stada - oznajmił jeszcze i pomaszerował. Nie wiadomo kiedy zniknął w krzakach i nie sposób było go już dostrzec.
z.t
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 8:40 pm

Psy w płomiennych taktowały się na równi, oczywiście wiadomo że nie alfy ale między sobą każdy z nich był taki sam czy to ZP czy wojownik czy ktoś tam.
-Rozumiem, sam z tych samych prawie powodów tu dołączyłem i mam tu brata. - odparł zgodnie z prawdą w jej kierunku, cóż suka była jeszcze dość młoda całe życie przed nią ale wyglądała na rozsądną i poukładaną.
-Mam taką nadzieję bo inaczej br.. znaczy alfa skróci mnie o głowę - witamy w płomiennej duszy. - odparł w kierunku suki prawie wygadując się że Fin to jego brat. Pies odprowadził tylko Bosa wzrokiem skinając mu wcześniej łbem potakująco. Skinął tym razem suce łbem po czym sam odszedł.

z/t
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 8:45 pm

Pożegnała się i wybyła.
z/t
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 9:05 pm

Cała rozbiegana i wesoła wbiegła tutaj właśnie May. Bieg co jakiś czas przerywała niewysokimi skokami w śnieg. Dopiero schodząc z pagórka potknęła się koziołkując całą drogę na dół. Gdy wreszcie się zatrzymała westchnęła tylko otrzepując futro. Miała nadzieję że nikt jej nie widział - nie powinna się tak zachowywać. Zawsze była dość ułożona. Kontynuując więc - tym razem spokojny chód - rozejrzała się dookoła. Było tu naprawdę pięknie. Tak romantycznie!
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 9:35 pm

Nie dało się ukryć, że od ostatniego posiłku czuł się jakoś dziwnie, cmokając co jakiś czas pod nosem miała nadzieję, że to pozwoli pozbyć mu się drętwego uczucia w języku. Czyżby napił się jakieś toksycznej krwi, na charyty przecież pożywił się zającem jak to zawsze czynił! Pokręcił jedynie łepetynką, odrzucając od siebie te nie potrzebne myśli przywołując na pyszczek uśmiech.
Nosem buch, w śnieżny puch. Fruwa śnieżny kurz ... — zaczął nucić wesolutko pod nosem, skacząc z jednej zaspy śnieżnej na drugą, śmiejąc się w głos, gdy białe płatki fruwały na około niego, osiadając na jego gruby futerku.
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 9:46 pm

May odwróciła łeb. Cicha melodyjka i rozbawiony chichot towarzysza dotarł do jej uszu, powodując że na lico wpłynął uśmieszek. Suczka przebiła się przez zaspę śniegu, wychylając ośnieżoną łepetynkę zza kolejnego stosu białego puchu. Widząc owczarka - jak miała nadzieję - z tego samego stada, wystrzeliła niczym torpeda w ciągu chwili znajdując się przy nim. -Dzień dobry! - przywitała się ukazując rządek, małych kiełków w szerokim uśmiechu. -Jestem Mayflower. Choć wolałabym że mówił Pan do mnie May. Krótsze imiona brzmią dużo romantyczniej! Nie uważa Pan? Moje jest brzydkie - zwykle i oschłe. Ale przyzwyczaiłam się. Jak będę dorosła i taka duża jak Pan to zmienię imię. Myśli Pan że tak można? - rozmarzyła się przez chwilę spoglądając w niebo. Zaraz jednak małe, błyszczące oczka suczki znów skupiły się na płomiennym. -A Pan jak się nazywa?
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 9:50 pm

Złoty ponownie pojawił się nad rzeką od wejściu wyczuł mocny zapach płomiennego oraz drugi nieco słabszy. Dostojnym krokiem wszedł na teren rzeki by obrzucić owczarka i collie spojrzeniem, to od Despa bił silniejszy zapach od szczeniaka natomiast słaby.
-Fiamma. - rzekł do współtowarzyszy łagodnym tonem, cóż ciekawe jeśli Desp znał Finna to pewnie nie odróżni go od brata bliźniaka nieźle.
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 9:57 pm

Woa! — podskoczył lekko, gdy szczeniak wyskoczył za zaspy, w którą już miał skoczyć. Parsknął rozbawiony śmiechem. — Oooh, wcale tak nie uważam! Mayflower, kojarzy się mi z czymś ciepłym i pięknym ... z kwiatem! Tak z pięknym kwiatem, który kwitnie jedynie w ciepłym promieniach słońca! Ooo, to z pewnością byłby piękny widok!
I proszę, spotkały się dwie katarynki. Zakołysał energicznie ogonem, uderzając nim energicznie o swoje boki. Szczerzył swoje kiełki w radosnym uśmieszku, a bursztyny błyszczały się ciepło.
Ale czy zmiana imienia jest możliwa ... znaczy na pewno jest, przecież w każdej chwili możesz komuś podać inne imię niż masz, ale po co? Mówię Ci kwiatuszku, twoje imię jest najlepsze teraz! — wyciągnął jedną ze swych łapin, aby poczochrać delikatnie suczkę po łebku. — Ja jestem Despair ozwany również Księciuniem, albo Hrabią Draculą!
Zachichotał ponownie pod noskiem. Właściwie to był ciekawy, co porabia teraz Andro, czy znowu nie wpadła w siła krwistych. Oblizał nosek, dreptając w śniegu przez chwilę, słysząc bicie serca kolejnego osobnika, odwrócił puchate uszko ku przybyłemu, aby zaraz i cały pyszczek powędrował w stronę złotego psa.
Fiamma ... ? — wymamrotał jakby pytająco, przechylając swój łepek nieco na bok z lekko skonsternowaną mimiką. Niby wygląda jak Mały Książę, ale coś mu tu nie pasowało ... głos, tak stanowczo głos był inny niż Finna, ale wygląd ten sam. — Woa, woa! Ależ ty podobny do naszego Małego Księcia, rajuśku, gdyby nie głos i nieco inne bicie serca, znaczy się ... gdyby nie głos, to bym Cię pewnie za niego wziął!
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 10:07 pm

/Lol, ja się dopiero teraz ogarnęłam że powitanie płomiennych to 'Fiamma' a nie 'Fimma' XDD /


May uśmiechnęła się lekko na słowa Desa, jakby nieco pocieszona tym co mówił. -Hrabia Drakula? Jak ten wampir? Wierzy Pan że on naprawdę istnieje? Ja myślę że tak! W końcu skąd wszyscy brali by historię o nim. Jestem pewna że istnieje nie tylko on, ale też inne stworzenia! Tak bardzo chciałabym je poznać, a Pan? To musi być niesamowite doświadczenie spotkać chociażby ducha! Spotkał Pan kiedyś ducha? - no tak. May jak zwykle nawijała jak nakręcona, niemal zapominając o oddychaniu. Mimo to w jej oczach pojawił się radosny błysk. Jej łeb odwrócił się dopiero gdy nad rzekę przybył jeszcze jeden pies - jego futro było złote, długie lecz, nieco krótsze niż bujna sierść owczarka. -Dzień dobry! Jestem Mayflower! A Pan? Wow, czy Pana futro się świeci? - zmarszczyła czoło. Rzeczywiście zimowe promyki słońca padające niemal idealnie na postać Amaretto nadawały jego sierści jeszcze bardziej wyrazisty kolor. -Czy to wróżki Pana zaczarowały? - źrenice szczeniaka powiększyły się, a sama May uchyliła pysk w niemym zachwycie.
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 10:35 pm

Hrabia Drakula mały książę? Co to nazwa.. O brawo nie pomylił go z bratem.
-Jestem bratem bliźniakiem, Amaretto. - przedstawił się samcowi. Kiedy suczka odezwała się to na nią przeniósł swój wzrok, cóż pierwszy raz ją widział a może była nowa albo długo tu już była w krainie? Przedstawił się więc suczka już poznała jego miano, była dość hałaśliwa jak to szczeniak chyba nie koniecznie lubił dzieci ale nie miał wyboru.
-Taki jestem, co tu robisz sama? - powiedział do suczki, w końcu jakby co musiał zapewnić jej opiekę no nie ma bata żeby zostawił ją tu samą bo chyba brat by go zlinczował.
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2014 10:44 pm

Pewnie, że istnieje! Tak samo jak gumisie i smerfy, serio! Nawet udało mi się poznać kilka, a sok z gumi jagód . mmmm, pychota! Chociaż smerfy z gumisiami nie bardzo się lubiły, właściwie nie wiem czemu. Przecież gumisie to take fajne misie, hehehe, ale mi się zrymowało! I jaki tam Pan! Mów mi Despair, albo jakkolwiek chcesz, Pan brzmi tak zbyt poważnie i nudno ... Pan Despair, brrr, aż ciarko przechodzą po grzbiecie! — wzdrygnął się dla lepszego efektu, chociaż trudno powiedzieć, czy zrobił on to sam, czy też odpowiedzialna jest za to choroba, która powoli zbierała swoje żniwa w jego organizmie. — Ducha, ducha ... A tak! Spotkałem kiedyś jednego!
Pochwalił się szczerząc się przy tym zadowolony z siebie, wypijając dumnie pierś do przodu.
Pyłkowy wróżek, podobno błyszczy się niesamowicie, oo ... chciałbym kiedyś poznając jakąś wróżkę ~ — wymamrotał rozmarzonym tonem, a słysząc odpowiedź złotego psa uśmiechnął się tylko szeroko, chociaż przez cały czas się szczerzył jak głupi do sera. — A więc to takie buty! No proszę, nie wiedziałem, że nasz Mały Książę ma brat bliźniaka, ha! Jestem ciekawy czy ja też mam takiego ... to było by fajne, można by robić różne psikusy ...
Zachichotał, poruszając uszkami.
Ej, nie jest tu sama; jest ze mną! — wyrzucił nadymając swoje poliki z oburzenia, acz szybko ten wyraz zniknął. — Hej, ulepmy bałwana!
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyPią Gru 19, 2014 3:55 pm

May zwróciła swoje zafascynowane spojrzenie błyszczących, jasnych oczu na owczarka. -A czy taki duch to naprawdę może przenikać przez innych? Myślisz że to boli jak ktoś przez ciebie przenika? - zapytała na jednym wydechu. Zaraz jednak Des zmienił temat na wróżki, co było przecież równie fascynującym tematem. -Ja też chciałabym kiedyś poznać wróżkę! Są takie świecące... A jakby jeszcze była różowa! O jeju, byłabym chyba najszczęśliwszym psem na świecie. - wyrzuciła z siebie, choć zaraz dodała. -No może prawie najszczęśliwszym. Gdyby moje futro miało inny kolor... *Rai mode on* Gdyby było czarne! Albo brązowe! Oj wtedy byłabym jeszcze szczęśliwsza! Dużo łatwiej jest być wesołym jak wygląda się ładnie. - przewróciła oczami nadymając lekko poliki.
-Kim jest mały Książę? - spytała, wzrokiem podążając od Desa na Amaretto i z powrotem.
-O tak! Nie jestem sama panie Amaretto! Pa... Despair jest ze mną. - potwierdziła słowa płomiennego niemal natychmiastowo zmieniając temat i ledwo powstrzymując się od nie użycia słowa 'Pan'. Rzeczywiście nie brzmiało to zbyt romantycznie. Jej łeb uniósł się do góry dopiero gdy padło słowo 'Bałwan'. Tak. To zdecydowanie było to słowo. May podskoczyła na 4 łapy merdając wesoło ogonem. -Taak! - zawołała rozradowana. Nigdy tego nie robiła, ale brzmiało fajnie, a nienaruszony biały puch aż prosił się o ulepienie czegoś.
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyPią Gru 19, 2014 8:20 pm

Pies im dłużej siedział w ich towarzystwie to miał wrażenie że byli z innego wymiaru, słysząc o bracie nie znacznie odchylił jedno ucho do tyłu.
-Zniszczę wasze marzenia ale świat magiczny nie istnieje, wręcz przeciwnie usłany jest złem które dopadnie was szybciej niż wam się zdaje. - Amaretto oczywiście nie wierzył że ściągnie młodzików na ziemie ale czas kiedyś im wyznać prawdę lepiej wcześniej niż później prawda?
-Jakbyś miał brata bliźniaka pewnie o tym byś wiedział. - złotego widocznie nużyła ta rozmowa gdyż nie znacznie przewrócił ślepiami słysząc jego słowa. Tym razem całkowicie położył ucho które momentalnie zniknęło w złotej sierści psa.
-Z tobą na pewno jest bezpieczna, alfie nie spodobałoby się to jakby obce szczenie włóczyło się po naszych terenach. - pierwsze zdanie powiedział raczej z przekąsem w głosie, na pewno onek byłby w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo już to widzi. Więc szczeniak nie jako musiał zdecydować gdzie chce należeć albo musi odejść.
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 5:46 pm

/matko kochana, trza było mnie kopnąć w dupę, abym wam odpisała wcześniej, u mnie tak jest, że jak mam kilak postaci na fabule to zwykle o której zapominam. Gomene ._.


Oh, ależ ty nudny Amaretto, wiesz? Wystarczy wierzyć! Tam skąd pochodzę spotkać było można naprawdę wiele magicznych stworzeń, nawet sobie nie wyobrażasz! — sądząc po słowach złotego psa, najwyraźniej ta kraina jest uboga w takie rzeczy. Wielka szkoda, ale kto wie? Może jednak uda mu się spotkać coś niezwykłego? — Nieee, duchy nie mogły przenikać przez innych, ale za to wszystko co w nie rzuciłaś przenikało przez nie. To był zabawny widok, chociaż ja osobiście nigdy tego nie czyniłem. Nawet jeśli duch jest przyjazny to lepiej takiego nie denerwować.
Otworzył szeroko ze zdziwienia swoje bursztynowe oczęta.
Co ty opowiadasz, Kwiatuszku! Przecież masz piękną sierść i też masz brązowe plamki przecież! Jesteś jedyna i swoim rodzaju! — wyszczerzył się do niej pocieszająco, aby zaraz ponownie skierować wzrok na dorosłego osobnika. — Mówisz tak, jakby Mały Książe, miał ją zabić za to, że stanęła na tych ziemiach. Z pewnością nic by jej nie uczynił. Ostatnio bawiłem się niedaleko z mglistą i Finn też tam był i nie miał nic przeciwko, więc na pewno przeciw tej suczce, również. Przecież nie dawno sam był szczeniakiem, tak szybko się nie dorasta!
Pokiwał łebkiem będąc w pełni przekonany co do swoich słów. Ugiął nieco kark, aby zrównać się pyskiem z pyszczkiem suczki.
Mały Książę to inaczej Finnegan, obecny Przywódca tych terenów, na których się znajdujemy; czyli Stada Płomiennej Duszy. — odpowiedział jej niemal mentorskim tonem, który kompletnie nie pasował do jego obrazu to też musiało to brzmieć zabawnie. Zerwał się po chwili unosząc przednie łapki ponad ziemię, szybko je jednak opuszczając ponownie na biały puch.
Więc ty zajmij się lepieniem głowy, Katuszku, a ja zajmę się największą kulą! Panie poważny, przyłączy się pan? — uśmiechnął się niewinnie, zerkając kątem oka na płomiennego. Zachichotał w duchu niczym złośliwy chochlik, acz nie jego wina, że Amaretto naprawdę wydawał mu się zbyt poważny. Co mu po tej powadze?
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 10:55 pm

/No dobra .-. Następnym razem cię kopnę xd/

May zatrzymała się żeby wysłuchać słów owczarka. Zaczynała go naprawdę lubić - nie wszyscy dorośli mieli wyobraźnię, a właściwie nie spotkała jeszcze żadnego, który byłby tak otwarty na magiczne stworzenia. -A dlaczego niby istnieją takie rzeczy jak stokrotki; białe niczym zimowy puch? Skąd jaskółki wiedzą że nadchodzi deszcz? Dlaczego te małe, świecące na niebie punkciki w ogóle tam są, napawając nas tak pięknym uczuciem. Wróżki! By uwierzyć nie trzeba zobaczyć ... wystarczą te niewielkie powody, dla których jesteśmy pewni że istnieją. Chociażby pomyśl ... - oblizała pysk. -Finnegan, Alfa ... Nigdy go nie widziałam, ale kiedy o nim słyszę, wierzę że istnieje. Choć nie mam najmniejszych dowodów poza słowami. Jednak ufam że gdzieś tam jest. - uśmiechnęła się szeroko i poruszyła łbem by płatek śniegu, który opadł na jej czarny nosek spadł na ziemię.
-Właściwie... - zaczęła, zmieniając nieco temat i marszcząc czoło. -Co to takiego, to stado płomiennej Duszy? Należycie do niego? - w oczach suczki pojawiły się rozradowane iskierki. Może i ona mogłaby tam dołączyć? Szkoda byłoby już nigdy nie zobaczyć dorosłego z tak bujną wyobraźnią.

Słysząc kolejne słowa Desa, dotyczące jej futra obejrzała się tylko jakby chciała jeszcze raz na nie spojrzeć. Może rzeczywiście nie było takie złe? Westchnęła uśmiechając się tylko leciutko, lecz nic nie mówiąc. Za to następna wypowiedź wampira nieco pobudziła ją do działania. -Tak jest! - zawołała wesoło biorąc się za swoją śniegową kulkę. Puch dobrze się lepił, więc toczenie głowy Bałwana szło jej dość łatwo. Mimo że pod koniec była zmuszona zwolnić kroku udało jej się podejść do miejsca, w którym stała; obok płomiennego. -Gotowe!
-Mogę Ci pomóc? - zapytała, gdy towarzysz zadeklarował się do ulepienia największej kuli. May nie zamierzała jednak czekać na odpowiedź bo zaraz ruszyła w stronę psa stając obok niego gotowa do działania. -Wchodzi w to Amaretto? Pobudź swoją wyobraźnię! Z nią świat jest dużo piękniejszy. - obróciła czerp w stronę złotego. W jej spojrzeniu była nadzieja że się zgodzi. Musiał się zgodzić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rzeka Słońca - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Słońca   Rzeka Słońca - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rzeka Słońca
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Czarna Rzeka
» Krwawa Rzeka
» rzeka lawy
» Czarna rzeka
» Rzeka z wodospadu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: