wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 6:00 pm



Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa R169_457x256_11817_Haunted_Fengraf_2d_illustration_forest_fantasy_cemetery_picture_image_digital_art
Dom zmarłych jak zazwyczaj świecił pustkami. Przynajmniej nie widać tam było żywej duszy, co sprawiało wrażenie codziennej rutyny. Cmentarza nie odwiedzano już od dłuższego czasu, niewiele śmiałków zdecydowałoby się na zapuszczanie w takie miejsca. Stary plac, otoczony przez drzewa, między którymi wiecznie dumał wiatr, wydając odgłosy podobne do cichych szeptów. Aż włosy stają dęba na grzbiecie. Wydawałoby się, że ów teren nie ma końca. Wszędzie gdzie nie spojrzeć porozsiewano nagrobki, często z niewidocznymi już imionami czy datami zgonów. Wiele z nich zniszczono, zaś jeszcze inne porósł mech. Cały teren owiała mgła, nie wiadomo jednak czy zwykła... Może jednak to błąkające się tu i ówdzie dusze? Jeżeli tak, od wieków nie widziały już zwykłego psa, nie mogąc opuścić swych mieszkań. Jedyne co tu się pałętało to jakieś dziwne stwory i zwierzęta, między innymi Wielkie Węże.
Jeżeli jednak ktoś chciałby odwiedzić truchła w dzisiejszym dniu, niech liczy się z okropną pogodą. Mgła wydawała się z każdą chwilą zagęszczać, a na dodatek mieszała się z wszędobylskim mrokiem. Od czasu do czasu chmura postanowiła się urwać, wylewając stróżki małego, acz chłodnego deszczu. Zimny grunt w dodatku spowijały tumany błota... Ach, wyśmienicie...~

Warunki pogodowe.

/przejmuję misję Ressa i Fali. Proszę abyście nie rzucali sami kostkami, zostawcie to mi. c: Czy poszukiwania się powiodą lub inne takie, to już moja głowa. Moja i kostek.
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 6:09 pm

Oto wymiary zakrzywiły się i przez owe deformacje przepłynęła istota łaciatego pointera do tejże właśnie rzeczywistości. Gdy tylko wkroczył na teren mogilnika, przytknął duży, wątrobiany nos do błotnistej gleby i spróbował czym prędzej złapać trop, póki jeszcze miał nadzieję, że paskudna ulewa jeszcze nie wymyła go do cna. Wielka ekspedycja zaczęła się na tyle paskudnie, że ledwo powstrzymywał się od powrotu do suchej i ciepłej jaskini w górach.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 6:20 pm

Cały czas z nosem przy ziemi podążałem za Falą. Wiedziałem, że jest psem gończym przez co łatwiej wytropi zwierzynę, a w tym wypadku małe węże. Kiedy byliśmy już na miejscu i pointer zaczął wyraźnie szukać tropu, poszedłem w jego ślady. Stanąłem na jednym z nagrobków próbując wypatrzeć jakąkolwiek oznakę iż jest tu jakieś gniazdo węży. W końcu nie mogło być to aż tak trudne. Chociaż... padał deszcz. Teraz jest trudniej.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 6:36 pm

Jednak śmiałkowie zawitali w te jakże 'przyjazne' strony. Wilk i pointer mogli poczuć na swoich grzbietach lodowaty wiatr, przeplatany agresywnymi salwami deszczu. Zdecydowanie w taką pogodę ciężko było złapać jakikolwiek trop. Wonie mieszały się, a woda zmywała ślady. Jednak na tle innych aromatów odznaczała się woń zgnilizny, zapewne wywoływana przez spoczywające tu truchła.
Mimo wszystko para podjęła wyzwanie łowów w tak ponury dzień. Pogoda naprawdę dawała w kość. Ale zawsze mogli liczyć na odrobinę szczęścia czy umiejętności tropicielskich Fali. Czarny nos niuchał, niuchał i... Nie wyniuchał nic. Zupełnie nic. Widocznie stare cmentarzysko pogrywało z samcami, wyciągając do nich długi, plugawy język. Na szczęście też liczyć nie mogli. Więc może poprowadzą swe łapy w inne, nowe miejsce? Mogli dalej przemierzać rzędy nagrobków lub udać się w stronę opustoszałej studni. Ciekawe jaką opcję wybiorą... Kto wie co czyha w tym opuszczonym zbiorniku... Może jaka bestia? Węże raczej nie sadowiły się w takich miejscach, choć zawsze widniał cień szansy. O wiele bezpieczniej jednak iść wzdłuż kamiennych płyt.

Niepowodzenie tropienia
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 6:47 pm

Kiedy podniósł łeb, wyglądał na zwyczajnie zdezorientowanego. Nie wiedział, co powinien zrobić, skoro zawiódł go najbystrzejszy ze zmysłów. Przerzucił spojrzeniem po smętarzu i postawił niepewnie krok w kierunku studni. Nie miał pojęcia, jak wielkie i ciężkie mogą być te węże, ale coś tak dziwacznego, śliskiego i zręcznego zarazem, zapewne mogło wspinać się po sznurze, na którym wisiało spuszczone wiadro. Jeżeli udało mu się podejść bliżej, spróbował oszacować stan ujęcia i jego ewentualne wyposażenie.
Ciekawe, czy woda ze źródła cmentarnego smakuje trupem...
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 6:55 pm

Westchnąłem cicho przeskakując na następny grób. Zauważyłem, że Fala niestety był trochę zdezorientowany i nie dziwiłem się. Sam nie wiedziałem zbytnio co zrobić. Dałem pointerowi wolną łapę, aby mógł przebadać studnie. Gdyby coś się stało wyczułbym to. Miałem nadzieję, że pies nie wskoczy jak głupi do jej środka. Sam zacząłem krążyć przy płytach, zaglądając z każdej strony - szukałem jakiś dziur, wnęk lub tym podobnych. Miałem nadzieję, że chociaż wzrok nie zawiedzie.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 7:16 pm

Cóż, nie zawsze wszystko się udaje, ale naprawdę wspaniałe ze strony dwójki, że nie poddali się, by z podkulonymi ogonami wrócić do jakiejś ciepłej groty. Może los będzie cenił sobie ich zawziętość, by z uśmiechem dać im szansę? To się okaże.
Rozdzielenie się to naprawdę dobry pomysł. Jednak eksploracja w dwójkę może być naprawdę przydatna, a przynajmniej sprawia wrażenie raźniejszej. Przejdźmy jednak do Fali, który za cel obrał sobie starą studnię. Ta została wykonana z solidnego, starego kamienia, który po mimo lat trzymał się całkiem nieźle. Sznur został naderwany w kilku miejscach, a wiadro w ogóle wyparowało, jakby pogrywając z jakimś spragnionymi delikwentami. Cóż, jednak naczynie wiele by nie pomogło, bo koryto od dawna świeciło pustkami, nie zachowała się ni kropelka. Sama zaś została zasypana ziemią, na tyle, że bez trudu można było tam wpaść i wyjść, wspinając się po jej ściankach. Może i nie zamieszkiwały jej węże, ale w dole błyszczało coś innego. Wydawało się, że leży tam kilka płatów skóry i coś błyszczącego. Jednak czy pointer oderwie się od zajęcia poszukiwania węży i zaryzykuje wejście tam po błyskotkę i ewentualną walutę?
Przejdźmy do Ressa. Czarny wilk zaglądał między groby. Dobrze, że nie wyskoczyło z nich żadne licho. Choć jednak to nie równało się z prawdą, bo błądząc nosem przy kolejnych rzędach, rzeczywiście coś zza jednej płyty wyskoczyło. Psowaty musiał mieć okropne szczęście, za co mógł dziękować bogom. Choć błoto, które przykleiło się do łap już nie prezentowało się korzystnie... Jednakże przed bladymi oczyma stanął, czy raczej leżał młody Wielki Wąż. Dzieciak mierzył sobie półtora metra, co wynosiło połowę dorosłego osobnika. Jednak mimo wszystko nie dało go pomylić się z innym gadem- mimo mroku inne oczy mogła razić neonowo żółta skórka, z pięknymi znaczeniami. Młodziak nie wydawał się być pozytywnie nastawiony, ba- wręcz czyhał na jakąś ofiarę między grobami. Jednak zdecydowanie nie spodziewał się takiego kąska jak pies, których to nie widziano tu od wieku. A ładniej mówiąc- wilk. Oblizał wargi, oj rodzina na sto procent go pochwali! Jeżeli właśnie o rodzinie mowa- nigdzie nie było jej widać czy słychać, widocznie maluch udał się na polowanie sam. Teraz zaś zasyczał wściekle, wbijając spojrzenie w dużego delikwenta. Wypuścił dwie prądowe iskry i wściekły po prostu ruszył na przeciwnika, nie widząc możliwych przyszłych konsekwencji. Z takim 'Wysłannik Dusz' mógł sobie poradzić, małe to i niedoświadczone. Jednak wszystko może się zdarzyć... Oj uważaj, czarnuchu, bo ten maluch pędzi wprost na ciebie, szczerząc kły. Zapewne ma zamiar cię podgryźć, porazić prądem i pochwalić się potem mamusi i tatusiowi. Ciekawe co lodowatooki uczyni w zaistniałej sytuacji...

Powodzenie tropów Ressa
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 7:34 pm

Tego się nie spodziewał. Z przyzwyczajenia obszedł studnię, żeby ją dokładnie obwąchać, czuł jednak tylko deszcz, błoto i rozmytą woń Restlessa, którą, o dziwo, ciężko było pomylić z zapachem jakiegokolwiek innego psa. Błyskotka zaintrygowała go, nie mógł tak po prostu iść dalej. Powoli wątpił w powodzenie misji, toteż po krótkim zastanowieniu zdecydował się odwlec ją o to kilkanaście minut i wskoczyć do studni, by dokładniej obejrzeć drobiazgi, jakie doń... wrzucono? Dziwne miejsce do przechowywania kosztowności.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 7:49 pm

Przeglądając tak jeden grób za drugim, w końcu dostrzegłem to czego szukałem. Małego węża. Nawet teraz, kiedy całe to miejsce spowiła mgła przy czym panował mrok, dostrzegłem jaskrawy kolor gadzich łusek. Nim się obejrzałem młode zaczęło wściekle pełznąć w moją stronę. Stworzenia te były wrogo nastawione - to chyba rzecz jasna. Nie dało się ich podejść raczej inaczej niż pokazać swą dominację. Przynajmniej miałem takie wrażenie. Odsunąłem się kawałek dalej, aby wyprostować się, zjeżyć i kłapnąć zębiskami, powarkując na gada.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 8:29 pm

Może i dziwne, ale jednak Fala na coś się natknął. Może to jakiś ptak upuścił tu swoje znalezisko? Zawsze mógł uznać to bezpieczne miejsce, bądź zrobić to siłą przypadku. Kiedy pointer wylądował na chłodnym gruncie, ten nieznacznie zadrżał. Jakby dawał lekki sygnał ostrzegawczy, że zawsze istnieje możliwość zarwania, więc niech brązowooki się pospieszy! Kiedy już sięgał po przedmioty, okazało się, że leży tam 10 PS. Zaś błyszczącym artefaktem okazała się być Złota Wstęga~ Leżała jak gdyby nigdy nic na podłożu, czekając na właściciela.
Zaś Ress próbował nastraszyć węża... Interesujące. Jednak maluch zdawał się być zbyt niedoświadczony i głupiutki, by wyczuć choćby najmniejsze zagrożenie. Nadal wił się do przodu, choć jednak zawahał się przez ułamek sekundy, słuchając przeraźliwego warkotu. Czy czarny wykorzysta okazję?

Fala: +10 PS, Złota Wstęga (możesz podzielić się z Ressem, jeżeli chcesz)
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 01, 2015 9:06 pm

Wsiąknął w siebie zdobycze, dodając je do ekwipunku, i wygramolił się ze studni. Gdy znalazł się na powierzchni, odetchnął głośno, po czym rozejrzał się. Gdzieś z boku dojrzał zarys ciemnej sylwetki Restlessa, lecz ważniejszym bodźcem było złowróżbne powarkiwanie. Samiec musiał natknąć się na jakieś niebezpieczne stworzenie, może nawet coś go zaatakowało. Niemniej, bez najmniejszej zwłoki skierował się w stronę pobratymca.
Kiedy ujrzał dużego węża, wzdrygnął się cały i omal nie odskoczył. Spróbował wgryźć się w cielsko gada około połowy jego długości. Nie była to rzecz prosta do wykonania, bo drapieżnik ciągle był w ruchu.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyPon Lut 02, 2015 9:01 pm

Zawarczałem ponownie, szczerząc kły. Mały był niedoświadczony, było to bardzo widać. W sumie skoro jest mały to może zbytnio nie umie wykorzystywać swych mocy jeśli takowe posiada. Zrobiłem krok do przodu próbując łapą przygnieść mu kark, czyli w to miejsce, dzięki któremu wąż nie potrafi ugryźć osoby, która go trzyma. Resiu taki doświadczony, huh. Nim się obejrzałem dostrzegłem Falę przybywającego mi na ratunek.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyWto Lut 03, 2015 4:30 pm

Malec znów ruszył naprzód, chcąc zaatakować rosłego wilka. Jednak ten korzystając z chwili nieuwagi żółtego, złapał go, uniemożliwiając dalszy atak. Mały został obezwładniony, ale co dalej? Czyżby udało się tak łatwo? Teraz też na ratunek nadbiegł pointer, któremu udało się wgryźć w ciałko młodego. Ten zaś zaczął krwawić i wyrywać się szaleńczo, ledwo co uciekł już spod czarnej łapy. Trzeba działać szybko, bo zaraz kreatura wyślizgnie się, a być może nawet zawoła rodziców na pomoc. Widocznie jednak gad był na tyle głupiutki, by zapomnieć o swej elektrycznej mocy, zdarza się. Ale co zrobić? Zabić czy może oszczędzić? Psowaci mieli idealną okazję do mordu.
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyWto Lut 03, 2015 4:48 pm

Zachłysnął się gadzią krwią i już miał atakować znowu, kontynuować poczętą ledwie obławę w pędzie okrucieństwa, lecz... młody był głupi. Jego głupota mogła nie tylko doprowadzić ich do gniazda, ale również wywabić część jego strażników (o ile w ogóle duże węże bronią gniazd, bo nigdy takich nie badał), co z pewności ułatwi zadanie i mniejszy ilość ran, jaka rozorze ich ciała. Wypuścił śliskie ciało ze szczęk i odczekał chwilę. Zamierzał pójść zań możliwie najciszej.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptySro Lut 04, 2015 7:25 pm

Zasyczałem w stronę Fali. Po kiego atakował tego węża. Kiedy ten puścił gadzinę, a ta wyślizgnęła się spod mojej łapy, miałem ten sam plan co Fala. Jeśli działaliśmy razem to musiałem teraz znaleźć jeszcze węża dla niego. No chyba, że ten by nie chciał. Zacząłem iść za wężem, wręcz śledząc go i mając nadzieję, że zaprowadzi nas do gniazda i nie zwieje - gdyby jednak miał takie plany to chciałem stanąć mu na drodze, blokując go.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptySob Lut 07, 2015 1:07 pm

Wczoraj napisałam post, ale się nie wysłał. .-. Wybaczcie.

Mały wężyk rzeczywiście spanikował. Gdy tylko się uwolnił, pognał przed siebie, nawet się nie oglądając! Pełzał ile sił w ciałku, sycząc od czasu do czasu smutno. Nie interesowało go czy psy go śledzą, czy może nie. Chciał szybko do rodziców, bo roztrzęsiony tracił posokę. W końcu i dotarł go małego gniazdka, na którym leżały trzy dorodne jaja. Jednak cóż to? Rodziców nie było! I co ma teraz zrobić?! Rozdygotany wepchał się w ściółkę między nienarodzonym rodzeństwem i czekał. Czyżby czterołapi mieli teraz ogromną szansę?
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptySob Lut 07, 2015 3:27 pm

O dziwo, jego plan powiódł się. Gdy dotarli do gniazda, wessał do płuc powietrze wraz ze wszystkimi dostępnymi w tej okolicy zapachami, by zapamiętać je i wyniuchać ewentualne niebezpieczeństwo. Rannego węża zignorował, nie zamierzał go dobijać ani uspokajać, bo i po co; od razu przeszedł do obserwacji trzech wielkich jaj. Spróbował wziąć do pyska jedno z nich.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptySob Lut 07, 2015 4:48 pm

Zbliżyłem się za Falą do gniazda, obserwując tak tamten zmaga się z jednym jajem. Ja wybrałem sobie drugie, próbując je chwycić do pyska. Jednak kiedy osunęło się kawałek dostrzegłem małego wężyka, który ukrywał się pomiędzy jajami. Był to ten sam, którego ugryzł Fala. Wturlałem jajo między przednie łapy, zbliżając się pyskiem w stronę małego wężyka. Nie przepuszczałem żadnych emocji, żeby mały nie musiał nic pochopnie rozumieć.
- Chodź mały, nauczę cię dobrze żyć - wyszeptałem spokojnie czekając na jego reakcję. Miałem nadzieję, że mały nie odbierze tego agresywnie z chęcią ugryzienia. Gdyby jednak to nastąpiło odsunąłbym się od niego, wziął jajo i wyszedł wraz z Falą. Gdyby mały jednak był chętny, odstawiłbym jajo i wziął młodego, ufając mu. Był jeszcze młody, mógł się nawrócić. Teraz wszystko zależało od reakcji skaleczonego gada.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyNie Lut 08, 2015 9:30 pm

Widocznie rodzice gadziny udali się na dłuższe polowanie, bo na horyzoncie nie majaczyła nawet mała sylwetka. Cóż młody przeżywał za niedole~ Wyraźnie los zdawał się grać dla niego na nosie, bo oto dwójka go znalazła. Zasyczał cicho przestraszony, by wbić blade spojrzenie w duet wysokich, jak dla niego, istot. Skulił się między owalami, zamykając ślipia, tak jakby miał się stać niewidzialny. Jednak jedno jajo zniknęło, zabrane przez wątrobianego. Nadal modlił się duchu, by zostać niewidzialnym, gdy zaraz zasłyszał głos czarnego. Przerażony podskoczył, bojąc się niespodziewanego ataku. Wylądował jednak na gruncie, przekręcając główkę. Czyli, że... Mu nic nie zrobi? A jeżeli się nie zgodzi... Może coś mu się jeszcze stanie! Wzdrygnął się, po czym wolno sunął w stronę wilka. Najwyżej zrani go przy najbliższej okazji i zwieje, choć zapewne potem przywiąże się do dużego, acz teraz nie zdaje sobie z tego sprawy. Oplótł się wokół mosiężnej łapy i tak został, czekając na dalsze poczynania. Nadal żywił nadzieję, że nadejdą rodzice, ale nic takiego się nie wydarzyło.
Widocznie dzień był dla parki szczęśliwy. Niech się jednak streszczają, bo dorośli mogą wrócić lada moment.
// Brawo macie węże. ovo Fala nienarodzone jajko- będziesz mogła wybrać płeć i imię, zaś Resiu otrzymał samca, imię do wyboru~
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyPon Lut 09, 2015 9:10 pm

Gdy podniósł jajo, stał jeszcze chwilę przy boku Restlessa i obserwował poczynania węża. Wychodziło na to, że Duże Węże, w odróżnieniu od tych zwykłych, miały powieki. Czarny pies miał za to miękkie serce, zdecydowanie zbyt miękkie, jeżeli chce władać stadem. Prychnął, bo odezwać się nie mógł i odbiegł.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa EmptyPon Lut 09, 2015 11:46 pm

Spokojnie wysunąłem łapę, aby mały wąż mógł się wygodnie owinąć. Uśmiechnąłem się, odsuwając jajo do fniazda. Podniosłem się, widząc Falę w niezbyt dobrym humorze. Zacząłem podążać śladem pointera, gdyż to on wiedział gdzie iść. W tym czasie ja zająłem się wymyślaniem imienia dla gada.

zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty
PisanieTemat: Re: Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa   Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa Empty

Powrót do góry Go down
 
Torebka z węża- misja Fali oraz Restlessa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fara Fali na hali
» MISJA - Nevis
» MISJA - Nemeyeth
» Like a Boss - misja
» Misja- Mafia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: