wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala tronowa

Go down 
+5
Taiga
Winchester
White Fox
Morte
Blume
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPon Gru 15, 2014 2:54 pm

Też wyszedł. Ale wróci xd

z.t
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPon Gru 15, 2014 4:12 pm

No tak. Gdy ma jakąś pilna sprawę, ale to naprawdę pilną to ją ignorują. Pokręciła głową. Miała jeszcze parę spraw do załatwienia, więc nie będzie czekać.
Wyszła ale wróci ;-;

zt
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 7:02 pm

Uśmiechnął się pod nosem z powątpiewaniem. Jego pazury wydawały cichy stukot, kiedy ziemia zmieniła się w marmurową posadzkę. Hikaru uniósł łeb - cóż, mgliści zdecydowanie nie próżnowali skoro w swoim posiadaniu mieli tak udekorowane w bogactwa miejsce. Nie śpieszyło mu się specjalnie, ale tron nie stał tak daleko więc znalazł się przed nim w ciągu paru minut. Wzrok psa powędrował po przedmiocie lustrując go uważnie. Hik przeniósł ciężar łap z łapy na łapę i zmarszczył leciutko czoło.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 7:36 pm

To miejsce niewątpliwe wydaje się być niezwykle popularne. — przekroczył próg sali, powoli sunąć w stronę obcego utkwiwszy w nim swe błękitne ślepia, w których nie dało się dojrzeć żadnego uczucia, wręcz sprawiły wrażenie skutych lodem. — Ciekaw jestem dlaczego? Czy to przez obraz bogactwa i pychy jaką sobą przedstawia? A może to zwykła ciekawość?
Zamyślone nutki w jego głosie dawało jasno do zrozumienia, że Anioł naprawdę jest ciekawy tego fenomenu; jego to miejsce wręcz odstraszało, dość się napatrzył na takie rzeczy w Królestwie.
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 7:49 pm

Hikaru odwrócił łeb w stronę malinoisa nie uśmiechając się nawet lekko. Jak zwykle wyglądał jakby nic poza własną dupą go nie obchodziło, a co dopiero to dlaczego wszystkich tak to miejsce przyciąga. -Pytasz o to niewłaściwą osobę. - burknął cicho nie przejawiając ani krzty zainteresowania tematem. -Ale jak widać i ciebie to miejsce przyciąga. Może ma w sobie coś więcej niż tylko złoto i srebro? - dodał, a w jego oczach zatańczyły niewielkie iskierki zamyślenia. -Może uważam że spotkam Alfę właśnie tutaj. Osoby o wysokiej randze społecznej lubią przebywać w takich miejscach. Dobrze trafiłem, czy może powinienem szukać dalej? - racja. Nie był pewien czy pies, który przed nim stoi jest dowódcą stada, acz żadna myśl nie zaprzeczała. Żadna też na nic nie wskazywała. Mrużąc oczy Hikaru zlustrował towarzysza, nie wyciągając żadnych nowych wniosków - przynajmniej nie na głos.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 7:59 pm

To miejsce jest jedynie nędznym obrazem tego, jak dawni władcy cenili sobie przepych, bogactwa i wygodę. Nie widzę w tym nic interesującego, a tym bardziej przyciągającego. — zatrzymał chód łapin w momencie, gdy znalazł się dwa metry od psa utrzymując swoje spojrzenie na jego ryle. — A może nie powinienem tak mówić o poprzednikach.
Czyżby to rozbawienie zadźwięczało w jego spokojnym głosie? Kto go tam wie, chociaż ta myśl faktycznie go rozbawiła; nie znał swoich poprzedników, mógł wyciągać jedynie wnioski o nich właśnie po przez to co pozostawili na tych ziemiach. Zapewne nie są to najlepsze źródła informacji, równie dobrze to wszystko może oznaczać, że kiedyś Mglista Myśl była naprawdę bogatą potęgą. Acz pewnie nigdy się tego nie dowie.
Poruszył jednym uchem, unosząc łeb odrobinę wyżej.
Więc o to stoi przed tobą; Solstheim zwany Okruchem Edenu, obecny Władca Mglistej Myśli. — ugiął nieco kark, w płytkim ukłonie. Nie dało się jednak prócz mimowolnego chłodu i dumy wyczuć coś więcej; nie chwalił się swoją pozycją. — Czego ode mnie potrzebujesz?
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 8:06 pm

Okruchem Edenu? - zaśmiałby się gdyby umiał. Nie miał jednak w naturze przerywać innym, szczególnie że jego cierpliwość często była wystawiana na próbę. -Chciałbym dołączyć do stada. - odparł gdy Solstheim zwrócił się do niego. Nawet jeżeli Hikaru nie można zaliczyć do osób dobrych z pewnością można uznać że jest dobrze wychowany, a przy tym też nieco staromodny.
Usiadł na ziemi oczekując podstawowych pytań takich jak 'dlaczego właśnie tutaj?' Ubieganie się o przynależność do jakiegokolwiek stada nigdy nie było specjalnie interesującym procesem. 5-latek znów zlustrował władcę starając się dobrze go zapamiętać. Przesunął łapą po ziemi wydając nieprzyjemny dla ucha pisk.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 8:15 pm

Oczywiście, bo o co innego mogło by chodzić, czyż nie Aniele?
Głębokie westchnienie słyszalne było jedynie w jego umyśle; nie narzekał, cieszył się, że stado zyskuje coraz to nowszych członków, mniej te ciągłe znakowanie i przyjmowanie sprawia, że zaczynał popadać w pewną monotonnie, chyba powinien sobie poszukać jakiś przyjaciół. Roześmiał się w w myślach sam z siebie. Jakże to brzmi infantylnie i tak nie podobnie do jego osoby, ale co w tym złego, że czasami czuje się samotny? Co prawda ma partnerkę, już niedługo nawet jego rodzina się powiększy, ale każdy potrzebuje jeszcze kogoś innego z kim mógłby pogadać.
Ale takie rozmyślenia może zostawmy na inny dzień.
Co myślisz o walce? Krwi? Jak wiesz Mglista Myśl i Krwawa Pieśń obecnie są w konflikcie, jakie zamierzasz mieć stanowisko w tej sprawie? Jako Alpha zapewne będę od ciebie oczekiwać, iż będziesz bronić i pomagać swym mglistym braciom i siostrom, a także staniesz do walki, gdy przyjdzie na to pora, acz na tę chwilę jest po prostu ciekawy twojego zdania w tej sprawie.
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 8:30 pm

-Woa, woa zwolnij okruszku. - burknął marszcząc nieznacznie czoło. Po chwili jednak, unosząc prawą łapę do góry i stawiając ją z powrotem na swoim miejscu spojrzał na Alfę. -Krew... To po­wi­nno być wewnątrz. - odparł niezbyt zafascynowany. -Lubię walkę. Zawsze jestem do niej gotowy, ale staram się jej nie wszczynać, bowiem walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa. - odpowiedział na pytania mglistego oblizując pysk. -To jest moje zdanie w tej sprawie. Z chęcią wstawię się za swoich. - dodał. Był wychowany do bezwzględnej walki pozbawionej uczuć - mógłby wyruszyć na wojnę nawet teraz. -Powinieneś mieć jednak na uwadze że nie zamierzam się tobie bezkrytycznie podporządkować. Nie jestem głupi by ufać osobie, którą widzę pierwszy raz w życiu. Nie ważne czy jest Alfą czy psem pozbawionym jakichkolwiek praw. - postanowił zaznaczyć ten fakt na początku. Zawsze miał problem z dopasowaniem się do zasad - zarówno jako szczeniak jak i dojrzały osobnik w dalszym ciągu zachowywał się jakby był pogromcą smoków, z którym nikt nie może się równać. Pomijając specyficzny charakter był jednak dobrym wojownikiem - gotowym do poświęceń. To jak traktowano go w dzieciństwie w dużym stopniu wpłynęło na obecny obraz postaci psa. Hikaru odetchnął cicho wypuszczając z pyska kłębek pary.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 8:56 pm

Okruszku?
Łuk brwiowy Anioła delikatnie się zmarszczył.
Był bym rad, gdybyś mnie tak nie nazywał. Po za tym, chętnie poznam też miano tego, kto pragnie zasilić szeregi mojego stada. — nigdy nie był zwolennikiem jakichkolwiek zdrobnień, zwłaszcza, jeśli wychodzą one od osoby, której miana sam nie zna i wychodząc z jej pyska brzmi to bardziej jak obelga. Chrząknął jedynie cicho pod nosem, narzucając na jasność spojrzenia cień powiek, wysłuchując jego słów w skupieniu. — Nie wymagam od ciebie, ani od żadnego innego mglistego, aby ktokolwiek skakał za mnie w przysłowiowy ogień; chociaż musisz wiedzieć, że w stadzie, zwłaszcza u mglistych najważniejsze jest zaufanie i lojalność. Jeśli tym okażesz reszcie zaufanie, oni ukażą je tobie. Cenię sobie jednak twoją szczerość, acz mam na to inny pogląd. Nie zamierzam jednak próbować zmienić twojego, być może kiedyś uda mi się zapracować na twoje zaufanie.
Oblizał krótko bok swego pyska, rozwierając odrobinę paszczękę na tyle, aby skaza na jego pysku nieprzyjemnie się zmarszczyła wcale, a wcale nie dodając przez to Aniołowi wdzięku.
Z twoich wypowiedzi jednak mogę wywnioskować, żeś prawdziwą duszą wojownika, White Fox zapewne byłaby zadowolona zyskawszy takowego rekruta. — rzucił, jednakże bardziej do siebie niżeli do psa. Odchylił nieco łeb do tyłu, tym razem całkiem kryjąc swe patrzałki za kotarą powiek. — Co jest więc Dla ciebie najważniejsze, co sprawiło, że pośród reszty stad, które również mogą ci zaoferować zapewne bezpieczeństwo, schronienie postanowiłeś wybrać właśnie mglistych?
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 9:15 pm

Pies zaśmiał się - jego głos był nieco zachrypły, ale dało się ten odgłos odróżnić od innych. -Hikaru. - przedstawił się, skoro Alfa go o to poprosił. Nigdy nie uważał że miano, które nadali komuś rodziciele jest jedynym prawdziwym. W końcu podczas swojego życia zyskał wiele nowych imion. Postanowił jednak na razie o nich nie wspominać. -Miło to słyszeć, acz każdy Alfa zapewne powiedziałby to samo o swoich pobratymcach. Sam stwierdzę czyś prawdę rzekł, jeżeli przyjmiesz mnie w swoje szeregi. - odpowiedział oblizując pysk i wysłuchując kolejnej wypowiedzi Sola.
-White Fox? - powtórzył słowo, które zapewne musiało być imieniem. Nie był pewien czy malinois użył go specjalnie po to by Hik się o to spytał czy może to jedynie myśli, które bez dłuższego namyślenia wypowiedział na głos. Nie wnikał.
-Zamierasz wypytywać mnie o moją hierarchię ważności? - rzucił przesuwając się parę milimetrów w prawo i marszcząc nieznacznie nos. -Płomienni wydają się zbyt łagodni; neutralni. Nie sądzę bym mógłbym tam ukazać pełnię moich umiejętności. A krwiści? - oblizał krótko pysk potrzebując chwili do namysłu. -Tutaj dopiero pojawiła się lekka sprzeczność, wymagająca ode mnie decyzji. - odchylił się minimalnie do tyłu. -Nawet jeżeli dominują liczebnie, nie stawiają na jakość. Nie jestem żądny krwii, nie przepadam za mściwością i zyskiwaniem czyjegoś zaufania, czy nawet władzy za pomocą siły. Gdyby ona bowiem była najważniejsza to słoń byłby królem zwierząt nie lew. Dlatego właśnie wybrałem mglistych. - wyjaśnił. Nie był do końca pewien czy to jest właśnie powód dla którego stoi w tym miejscu, a nie nad krwawą rzeką. Nie do końca. W każdym razie nie dał po sobie poznać żadnego specjalnego poruszenia.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPon Gru 29, 2014 1:16 pm

Dowódca, a raczej Dowódczyni wojowników. — wyjaśnił pokrótce, kryjąc swoje jasne spojrzenie za zasłoną powiek. Wysłuchał jego kolejnych słów z uwagą, analizując je w swoich myślach na tyle, aby móc wyciągnąć najpotrzebniejsze dla siebie głównie informacje, nie tyle o powodzie dla którego pies postanowił wejść w szeregi mglistych, ale również o samym psie.
Odetchnął w myślach cicho.
Przyjmę Cię do stada, Hikari, acz nie zaproponuje ci teraz znakowania. Wydajesz się być nie do końca przekonany co do słuszności swojej decyzji, więc dam ci czas. Zapoznaj się z innymi członkami, poznaj nas od środka i jak będziesz pewien, że chcesz tu zostać na dobre wtedy się do mnie zgłoś. A teraz wybacz; ale inne obowiązku wzywają. Niech mgła Cię chroni. — rzucił skinąwszy mu lekko pyskiem, aby następnie odwrócić się i opuścić to przepełnione wygórowanymi ambicjami miejsce.


zt
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyPon Gru 29, 2014 1:59 pm

-Vhuf est Nemfhuji, ahren Nummh - odparł po czym rzucając jeszcze ostatni raz spojrzeniem na ozdobiony tron również odszedł.

z.t
Powrót do góry Go down
Haku
Nowy
Nowy
Haku


Liczba postów : 123
Join date : 20/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2015 5:59 pm

W końcu musiało kiedyś to nastąpić. Tak. Haku postanowił w końcu odwiedzić tereny stadne swojego stada. Do którego jak wiadomo nie dawno wrócił. Szedł powoli, nigdzie mu się nie spieszyło. W końcu dotarł pod zamek. Rozejrzał się i z głębokim westchnięciem uprzednim, wszedł do środka. Krok nadal był leniwy. Przechadzał się przez korytarze, rozglądając się, podziwiając wnętrze. W końcu dotarł do Sali Tronowej. Uchylił delikatnie drzwi, które zaskrzypiały i wszedł. Znów jego wzrok błądził to tu to tam. Spoglądał w górę. A później już w bok. I tak dalej. Po prostu takim ilustrowaniem przypominał sobie jak tu było. A gdy coś pamiętał, to wręcz na jego pysku gościł delikatny uśmiech. 
W końcu się zatrzymał. Tuż przed tronami, na które właśnie patrzał. Pewnie wiele się zmieniło podczas jego nieobecności.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptySob Sty 17, 2015 6:59 pm

Cisza, nawet wstrętne ptaszyska umilkły odlatując jak najdalej mogły, tylko łopot ich skrzydeł był wyraźnie słyszalnym dźwiękiem, przelatywały zaraz obok okna, jednak nie o tym mowa, potężna zjawa wkroczyła na tereny mglistych, przemykając bezszelestnie po korytarzach wyłożonych złotymi dywanami, białe kolumny podtrzymujące strop idealnie ukrywały jej osobę nie pozwalając białemu wyłapać choćby najmniejszej oznaki tego iż nie jest jedynym psem który zapuścił się w te strony. Po kilku sekundach, a może nawet minutach okropnej ciszy poczuł zimny oddech na swym karku, jakby jego posiadacz był już martwy, teoretycznie tam w środku mieszkał potwór wymazany z kart niebiańskiej historii więc było to całkiem możliwe.-Caligo. Co robisz na terenach mglistej myśli ?-mruknęła chłodnym głosem, przepełnionym niezadowoleniem jego właścicielki, zielona fiolka zadrżała a zjawa w jednym momencie przesunęła się tak by biały mógł widzieć pustkę w wężowych oczach o kolorze lodu.Wyglądał jak Lust, jednak to było niemożliwe, ona była martwa, a jakby żyła na pewno nie zostawiłaby MM. Tak czy siak wracając do tematu mięśnie szkotki były napięte jak struny, w każdej chwili gotowa rozerwać jego gardło, w sumie czuła nikły zapaszek mglistych, ale równie dobrze mógłby to być samotnik który już długo przesiaduje na terenach JEJ STADA.
"Zagryź, zabij, zniszcz !! PODOBA MI SIĘ TO FOXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!!!"
Głos w głowie raczej nie miał zamiaru prowadzić przesłuchania, chciał zamordować biedaka w tej właśnie chwili, minucie, sekundzie...
Powrót do góry Go down
Haku
Nowy
Nowy
Haku


Liczba postów : 123
Join date : 20/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyNie Sty 18, 2015 2:04 pm

Siedział nadal na przeciwko tronów. Jednak czuł się nieswojo. Poruszał intensywnie uszami. Nie chyba nikogo tu nie ma. Znaczy się miał taką nadzieje. Chociaż w sumie nie powinien czuć dyskomfortu. Przecież to tereny stadne, wiec żaden obcy nie miał prawa bytu. Z drugiej strony dopuszczał się myśli "A może ja tu nie jestem już widziany?". Cóż. Trzeba by się spotkać z przywódcą, by o tym pomówić. W końcu może i wrócił, był kiedyś Mglistym, ale to nie znaczy iż teraz może jednak nim nie być. Że teraz on sam jest tym intruzem.
Nagle myśli przerwały mu słowa jakieś suczki. Jakoś nie specjalnie przejął się, odskakując czy coś. Zdecydowanie był za spokojnym osobnikiem. Nie wiedział w sumie, czy by też się przywitać stadnym powitaniem. Miał wątpliwości widząc jej zachowanie. Widocznie ją wkurzył.
- Ja tylko... chciałem odwiedzić tereny stadne Mglistych po wielu miesiącach nieobecności. Dawno nie byłem tutaj. Wcześniej sam byłem Mglistym, ale zaszyłem się gdzieś poza krainę i wróciłem....i czuje że nadal nim jestem. - wytłumaczył się ze spokojem, powoli, spoglądając na towarzyszkę, po czym dodał. - W końcu jestem rodowitym synem członków tego stada. 
Oglądając ją dłużej, był przekonany, że ją wkurzył. Że wręcz chce go zabić. Pięknie się zapowiada ten dzień. Haku na krańcu życia i śmierci. W końcu wyglądała na doświadczoną i ustawioną wysoko w hierarchii stada.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptySro Sty 21, 2015 7:18 pm

-Każdy kto nas opuści nie może nazywać się członkiem mglistej myśli póki po raz kolejny nie wstąpi do stada.-warknęła pokazując rządek białych kłów, lodowate oczy niemal przebijały go na wylot, w każdej chwili mogła się go pozbyć, w końcu wieczko fiolki delikatnie się uchyliło wypuszczając zielone ziarenko które rozpłynęło się w futrze Fox, na wszelki wypadek postanowiła się ubezpieczyć, kto wie może trzeba go nauczyć z kim nie powinien zadzierać na przyszłość ?-Masz kilka sekund na opuszczenie tych terenów inaczej zostaniesz tu na stałe jako dywan. Chyba, że masz jakąś ważną sprawę ?-powiedziała niezbyt przyjaznym tonem. Jak można być tak zuchwałym by wchodzić na obce tereny, i to jeszcze w tak ważne miejsce próbując się tłumaczyć "bo kiedyś byłem jednym z was". Tia suczka nie miała dobrego humoru, zachowanie Andro, ratunek dla krwistego, to już było za dużo dla chwilowej euforii którą chwilę odczuwała po odzyskaniu części uczuć.

//klops xd
Powrót do góry Go down
Haku
Nowy
Nowy
Haku


Liczba postów : 123
Join date : 20/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptySro Sty 21, 2015 9:06 pm

/...em... pulpety? ;-;......... xd/

Westchnął cicho. Zdecydowanie wparował w nieodpowiednim momencie. Suczką aż buzowało (okres? xd), ale Haku się tym nie przejął (najwyżej go zabije... he he ;_;). Przynajmniej połączy się w niebie z mamusią, skoro nieoficjalnie Lust nie żyje.
- Nie denerwuj się. - stwierdził tylko i dodał wykorzystując zdanie suczki. - I właśnie w tym problem. Nie wiem teraz jak przechodzi się przez inicjację przyłączenia, mogłabyś mnie oświecić?
Ale jednak wstał na równe nogi, by w razie czego zareagować, jakby White miała zamiar jednak ochotę to zabić. Bez przesady, bez obrony nie ma zamiaru zaliczyć zgonu.
- Sprawę wcześniej Ci przedstawiłem. Chociaż dręczy mnie jeszcze jedno pytanie. Znasz może Lust? Jeśli tak to jak się jej wiedzie w życiu?  - rzekł spokojnym, przyciszonym głosem.
Nie wspomniał, że jest jej synem. Jakoś, nie uważał by to było konieczne. Najwyżej w rozwoju rozmowy przedstawi sprawę jasno.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyCzw Sty 22, 2015 6:58 pm

-Na twoim miejscu raczej bym nie pyskowała.-warknęła po raz kolejny i już miała pozbawić go cienia, jednak zatrzymały ją jego słowa, niestety dziś Salt nie zdobędzie zabaweczki, cóż chyba musiała znaleźć kogoś innego.-Nad czarną rzeką żyje kruk, musisz zdobyć jego pióro. Resztę powinien ci wytłumaczyć.-mruknęła niechętnie przebijając go na wylot wzrokiem, fiolka nadal drżała co zazwyczaj nie zwiastowało nic dobrego. Suczka miała zamiar powiedzieć mu coś w stylu "wynoś się zanim zmienię zdanie" bo faktycznie nie miała dobrego humoru, jednak zatrzymało go kolejne zdanie które wypowiedział Haku, zamknęła na chwilę oczy mocno zaciskając oczy, wspomnienia szybko przeleciały przed jej oczami.-Lust była mi bliska, jednak została zamordowana przez krwistego.-powiedziała spokojnie to co wiedziała, bo w sumie tak jej się zdawało, była wręcz święcie przekonana, że Hundur zabił jej przyjaciółkę, to był cios prosto w jej kamienne serce.-Muszę już iść.-mruknęła po czym wybiegła z sali, czemu..czemu ona musiała umrzeć ?

zt.//

//Następnym razem pofabulimy dłużej, muszę ogarnąć zadania.
Powrót do góry Go down
Haku
Nowy
Nowy
Haku


Liczba postów : 123
Join date : 20/12/2014

Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 EmptyCzw Sty 22, 2015 8:03 pm

/Okej :c... w razie czego mnie łap i mów jak będziesz chciała z Hakułem pofabulić  xd/


Może i trafiły do niego wcześniejsze słowa, dotyczące tego jak dołączyć do stada. Jednak... Jednak kolejne słowa wyróżniły się najbardziej. Wyraźnie spochmurniał. Serio? Jego matka nie żyje?
Już miał coś powiedzieć. Wspomnieć że to jego matka, by sprostać sprawę. Jednak suczka wyszła.
I on sam po chwili to zrobił. Wyraźnie przygnębiony wiadomością.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala tronowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sala tronowa - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala tronowa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sala tronowa - zamek
» Sala Tortur
» Sala Treningowa
» Sala Straceńców
» Sala tortur

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: