wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Propozycje

Go down 
+36
Thor
Steele
Dean
Ruby
Raziel
Fala
Boss
Amurath
Asmodeusz
Hamlet
White Fox
Ohanzee
Leida
Valixy
Magnus
Siewca
Forneus
Andromeda
Felicis
Ibrahim
Hyde
Despair
Katarina
Vixa
Morte
Bom
Dante
Delirium
Arya
Pandemonium
X
Wymiana Bannerów
Levi
Blume
Amatsuki
Winchester
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Sty 25, 2015 3:06 pm

Takie niespodzianki już funkcjonują cały czas i MG w każdej chwili może taką skrzynię czy cokolwiek innego dać na fabule xd
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Sty 25, 2015 3:50 pm

Serio? Serio? ;_;
Dlaczego wcześniej tego nie zauważyłam ? xd
A będzie jakiś sklep ze składnikami czy jakaś encyklopedia magicznych przedmiotów?
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Sty 25, 2015 4:03 pm

Gdzieś czytałam, że miała być wiki, ale nie wiem czy będzie.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Sty 25, 2015 4:08 pm

Forneus miał założyć.
Powrót do góry Go down
Forneus
Nowy
Nowy
Forneus


Liczba postów : 748
Join date : 02/11/2014

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Sty 25, 2015 4:13 pm

Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Sty 25, 2015 4:26 pm

trzeb tam tylko wszystko pouzupełniać teraz xd


Co do składników i przedmiotów; to w tej chatce w pierwszym poście będzie spis i tych z po działem na łatwe, trunne i średnie oraz składniki jakie potrzeba do ich wytworzenia.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Sty 25, 2015 4:52 pm

a co z tym okresem noworodków?
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Sty 25, 2015 4:53 pm

Doba na razie skracam okres niemowlęcia z czterech dni do dwóch.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyPon Sty 26, 2015 3:58 pm

Dobra kochani, nie zwalajmy wszystkiego na Boss'a jeśli ktoś ma propozycje składników niech podaje śmiało.
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptySob Sty 31, 2015 10:09 pm

Forneus napisał:
http://pl.wildehunde.wikia.com proszę.


To się osobno pisze...
Powrót do góry Go down
Ruby
Nowy
Nowy
Ruby


Liczba postów : 115
Join date : 29/12/2014

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Mar 10, 2015 7:11 pm

Dobra, to ode mnie taka propozycja:
czy moglibyście stworzyć temat z linkami do wszystkich regulaminów i zasad? Są porozrzucane po różnych tematach i nawet działach i jak chce się coś na szybko znaleźć, to idzie się pogubić. A wiadomo, że nie zapamięta się wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Mar 10, 2015 7:16 pm

demony raczej nie są od tego po drugie się przyzwyczaisz i nauczysz jak trochę pograsz.
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Mar 10, 2015 7:19 pm

Asmodeusz napisał:
demony raczej nie są od tego po drugie się przyzwyczaisz i nauczysz jak trochę pograsz.

...

Po pierwsze: to nie jest moje jedyne konto, poza tym, czy stado zwalnia ze znajomości regulaminu? Chciałabym się w nim orientować w każdym momencie nawet, jeśli nie jest mi to potrzebne fabularnie.
Po drugie: jasne, każdy się przyzwyczaja. Ale w ten sposób po prostu szybciej nowi userzy czuliby się pewniej z regulaminem.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Mar 10, 2015 7:23 pm

https://wildehunde.forumpolish.com/f2-regulamin-administracja ale przecież wszystkie regulaminy są w jednym dziale.
Powrót do góry Go down
Ruby
Nowy
Nowy
Ruby


Liczba postów : 115
Join date : 29/12/2014

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Mar 10, 2015 7:27 pm

No ale są jeszcze inne zasady i opisy...
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Mar 10, 2015 7:28 pm

do najważniejszych z nich są linki w ogłoszeniach.
Powrót do góry Go down
Thor
Mrok
Mrok
Thor


Liczba postów : 104
Join date : 23/04/2015

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyNie Kwi 26, 2015 11:15 pm

A ja mam też jedną propozycję, a właściwie to prośbę. Otóż zauważyłem w ogłoszaniach niewielkie błędy językowe. Chciałbym je poprawić.

Uwaga! Od teraz wznosimy zakaz o tworzenie postaci wilków, czy wilkopodobnych, gdyż jest to forum psie, a nie wilcze. Zakaz odnosi się również do sytuacji, gdy w planach są szczeniaki, a jednym z rodziców jest wilk. Szczeniaki nie mogą być wilkami, muszą wybrać jakaś psią rasę.
Naboru na strażników!
■ Poszukiwana osoba chętna do zajęcia się Szczęśliwa Literką, Kronikarz oraz redaktorzy do gazetki.
■ Uwaga ponownie odbywa się rekrutacja na Mistrzów Gry (starzy Mg niech napiszą w temacie, czy dalej chcą pełnić swoją funkcję), a także na moderatorów!
■ Zmiany, zmiany we stadach i rangach, ale nie martwcie się! To wcale nie oznacza, że wasza postać nagle wszystko zapomina, doskonale pamięta swoją fabułę do tej pory, wszystkie relacje - chyba, że ktoś ma ochotę wyzerować sobie wszystko i zacząć od początku. 

To co zaznaczyłem pogrubieniem powinno zostać pozmienianie, ponieważ jest napisane nie po polsku. Proponuję takie zmiany:
Uwaga! Od teraz obowiązuje zakaz tworzenia wilków, czy postaci wilkopodobnych, gdyż jest to forum psie, a nie wilcze. Zakaz odnosi się również do sytuacji, gdy w planach są szczeniaki, a jednym z rodziców jest wilk. Szczeniaki nie mogą być wilkami, muszą wybrać jakaś psią rasę.
Nabór na strażników!
■ Poszukiwana osoba chętna do zajęcia się Szczęśliwa Literką, Kronikarz oraz redaktorzy do gazetki.
■ Uwaga ponownie odbywa się rekrutacja na Mistrzów Gry (starzy Mg niech napiszą w temacie, czy dalej chcą pełnić swoją funkcję), a także na moderatorów!
■ Zmiany, zmiany w stadach i rangach, ale nie martwcie się! To nie oznacza, że wasza postać nagle wszystko zapomina. Doskonale pamięta swoją fabułę do tej pory i wszystkie relacje - chyba, że ktoś ma ochotę wyzerować sobie wszystko i zacząć od początku.

Wiem, że możecie się czepić, że jestem drobiazgowy ale to jest wizytówka forum więc powinna mieć ręce i nogi i być napisana po polsku a nie po polskiemu.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyPon Kwi 27, 2015 8:05 am

Równie dobrze mogłeś to wysłać któreś z nas na PW.
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Kwi 28, 2015 11:08 am

Hmm, skoro są już te polowania, i sobie polujemy dla zabicia czasu, dla relaksu, dla fabuły, to może trochę zaostrzyć zasady? Każdy [kto ma wenę, dostęp do kompa etc., nie liczę osób które nie mają czasu] raz w tygodniu musi udać się na polowanie i zaspokoić głód postaci, to popchnięcie w kierunku fabuły, niby wymuszone, ale może wyrobić w kimś sumienność, albo wyrobić w kimś chęć uczestnictwa w życiu fabularnym. Taka luźna propozycja.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Kwi 28, 2015 12:33 pm

Niby propozycja dobra, ale widzisz; wcześniej przy randze łowcy było, że musi zapolować dwa razy w tygodniu to i tak każdy tą zasadę ignorował i w ogóle nie polował, albo polował jak już się ich przymusiło do tego. Nie wiem dlaczego nikt nie chce polować, przecież ot wystarczy jeden post tylko i już można wracać do normalnej rozgrywki.
Ew. Można dać coś takiego, że codziennie postaci ubywa powiedzmy po 5 punktów HP z głody i im mniej punktów ma, tym odczuwa coraz większy głód i jest słabsza.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Kwi 28, 2015 12:34 pm

Zwykle narzucanie czegokolwiek ludziom wbrew ich woli nie kończy się zbyt dobrze, a nawet pogarsza sytuację. Jest nas mało, na razie, i wolałabym nie sprawić, aby nagle zrobiło się nas jeszcze mniej. Polowania funkcjonują tutaj na zasadzie "urozmaicenia" fabuły, ponieważ nie wiąże się z nimi nic, czego inną drogą nie można byłoby uzyskać - jeśli dobrze pamiętam są to płaty skóry. Z racji braku statystyk nie odczuwa się tu jakiegoś wielkiego "musu", aby to robić. Poza tym nie mamy również określonego na forum systemu dzień/noc, więc każdy dobrowolnie sobie to ustanawia (choć chyba godzina jest ta sama co w rzeczywistości? nie?). Więc no...
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Kwi 28, 2015 1:10 pm

Pół forum umiera z głodu...

Polowanie może dla innych jest super itd. ale jak np. dla mnie nie jest czymś co tak bardzo uwielbiam...bez przesady polować prawie codziennie? Można dać łowcom obowiązkowe polowanie 1 na dwa tygodnie inaczej degradacja..ja  osobiście jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Kwi 28, 2015 1:39 pm

Oki doki. Co z głowy to z serca? Jeno sugeruję, a się nie spodoba to płakać nie będę.
Powrót do góry Go down
Thor
Mrok
Mrok
Thor


Liczba postów : 104
Join date : 23/04/2015

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptyWto Kwi 28, 2015 8:00 pm

Levi tak mogłem to napisać do kogoś z adminów na PW, z tym, że jak widzę prośba i tak została zignorowana. Kolejne edycje tekstów będę już wysyłał na PW, a uwierzv mi jest tego trochę.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 EmptySro Kwi 29, 2015 8:08 am

Byłam święcie przekonana, że Stil wstawi w ogłoszenia poprawiony tekst, bo ja się zwykłam w to nie bawić (mam wrażenie, że jak coś zrobię to się spieprzy xd), ale skoro się z tym tak uwija jak...nie powiem co to zaraz wstawię.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Propozycje Konkursów
» Propozycje Przedmiotów Magicznych
» Propozycje chorób i medykamentów.
» Dyskusje i propozycje
» Drobne Propozycje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Propozycje i Pytania-
Skocz do: