wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Propozycje

Go down 
+36
Thor
Steele
Dean
Ruby
Raziel
Fala
Boss
Amurath
Asmodeusz
Hamlet
White Fox
Ohanzee
Leida
Valixy
Magnus
Siewca
Forneus
Andromeda
Felicis
Ibrahim
Hyde
Despair
Katarina
Vixa
Morte
Bom
Dante
Delirium
Arya
Pandemonium
X
Wymiana Bannerów
Levi
Blume
Amatsuki
Winchester
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 23, 2015 2:02 pm

Oh, to jest nawet ciekawe. W sumie można by stworzyć taką postać specjalną, która by rządziła sklepikiem i powiedzmy jakby ktoś chciał dany przedmiot, to zgłaszałby się do takiej postaci, a ona zleciałaby mu zadania odszukania właśnie potrzebnych przedmiotów xd
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 23, 2015 2:04 pm

Myślałam właśnie o wiedźmie, która wiadomo... czary mary. xd
Ale oprócz znalezienia potrzebnych przedmiotów, oczywiście można by było zapłacić płatami skóry, jeśli ktoś tyle ma, a potrzebuje bardzo pilnie jakiegoś przedmiotu. ;d
Mogę opracować magiczne składniki i tu wrzucić.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 23, 2015 2:06 pm

Proszę bardzo, znaczy można by poprawić opisy przedmiotów w sklepiku i podzielić je na te łatwiejsze do zrobienia i na te średnie i trudne, i wiadomo w tych łatwych byłyby te miętówki, czyli takie raczej słabsze przedmioty, w średnich jakiś piasek terowy, a w trudnych wiadomo jakiś silniejsze - najlepiej coś nowego xd

Humu, yep, już dawno miałam się pobawić w taki podział xd
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 23, 2015 2:08 pm

A ja mogę być wiedźmą? xd
I właściwie robimy oddzielnie sklepik i oddzielnie jakąś chatkę postaci, która robi za składniki, czy raczej wszystko razem?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 23, 2015 2:21 pm

hm ... może wszyscy mg, mieli by dostęp do takiej postaci? xd


w jednym, najwyżej można sklepik zamienić na chatkę xd
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 23, 2015 3:26 pm

mnie się podoba :D
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 23, 2015 3:40 pm

Wiedźma powinna być ludzką postacią? ;3
Tak tylko mówię...
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyPią Sty 23, 2015 9:57 pm

hmm .. sama nie wiem ... może zmiennokształtna? czyli mogła by przyjmować wygląd różnych zwierząt xd


http://alexshatohin.deviantart.com/art/Witch-House-287520661 i mam nawet zdjęcie dla jej chatki xdd
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptySob Sty 24, 2015 11:10 am

Hmm, w sumie, zmiennokształtna byłoby dobrym wyjściem. Przecie ma czary itd. nie musi mieć wybranej formy, jest kim chce. xd

Ładna. xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 10:47 am

Jestem za zmiennokształtną wiedźmą. Prócz tego przynoszę własną propozycję. Są to mianowicie plebiscyty, które będą robione na początku roku. Z żadnej okazji, tak po prostu małe podsumowanie zachowań i życia seksualnego(xD) naszych postaci+szansa na zdobycie zaczepistego tytułu.
Moje propozycje:

Wieczny singiel/singielka-wiadomo.
Ruchałka-tego chyba nie muszę tłumaczyć.
Pisarz- najlepsze posty wychodzą spod jego łapki.
Ikona Forum- kto najbardziej kojarzy ci się z WH?
Smutas Roku- postać która praktycznie ciągle jest smutna.
Szczeniak Roku-najładniejszy/najsłodszy szczeniak na forum.
Alfa Roku-wiadomo.
Papużki Nierozłączki-najlepsza para(może być ta która już się rozstała a nadal tkwi w waszej pamięci)
Czarna Owca/Ofiara Losu-chyba wiadomo.
Ten Gość Przeleciał Każdego W Krainie- znaczenie takie samo jak u ruchałki.
Pożeracz-kto ciągle myśli o jedzeniu ?
Ten Którego Spotkać Nie Chcesz-najbardziej okrutna/przerażająca postać na forum.
Samotnik- ktoś dla kogo nie ma świata poza samotnią.
Magik-wydał najwięcej kasy na magiczne przedmioty.
Wrażliwiec wrażliwy- najbardziej wrażliwa postać na forum.
Marmurowy Posąg- no cóż, nie da się nic wyczytać z oblicza takiego psa, po prostu pusty. Tylko nieliczni zobaczą w nim coś więcej zdobywając jego zaufanie.
Maruda-Pies który ciągle narzeka.

I to tyle, nagroda to uznajmy 20PS i fajny tytuł. Plebiscyt odbywa się każdego roku, więc jedna postać może mieć mnóstwo tytułów. Działa to tak:

Weźmy sobie ruchałkę:

2015r-Ruchałka2015
2016r-Ruchałka2016

I takim sposobem jedna postać co roku może mieć ten sam tytuł.

Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 11:13 am

Hm, za. Nie mam nic więcej do dodania.
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 11:20 am

Ruchałka? Serio? Ja wiem, że ma być luźno i zabawnie, ale bez przesady. Dbajmy o wizerunek forum. Wild Neight dostało od Vision Lighthouse łatkę dna kompletnego i PBF-a dla niewyżytch małolatów właśnie przez takie śmeiszkowe drobnostki.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 11:21 am

Cóż, ja nawet o WN nie myślałam. Poza tym czy recenzent ma się tu bawić czy my ? Co najwyżej jak większości się tytuł nie spodoba to można wywalić.
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 11:23 am

Uczmy się na cudzych błędach i tak dalej :P
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 11:30 am

Zbyt daje Wn autorzy mogą mieć jakieś ale, poza tym Wh słynie z bardziej oryginalnych nazw.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 11:31 am

Jeśli się nie podoba możecie wymyślić lepsze, podałam tylko propozycje.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 11:36 am

Ja stwierdziłam, że to tylko propozycje i nie skomentowałam.
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 12:14 pm

Jeśli chodzi o te nazwy, jestem za. Wracając do składników, przedstawiam wam pierwsze propozycje:
SKŁADNIKI Z MITOLOGII GRECKIEJ:

Nić Mojry
Opis: Niebieska nić, słynąca ze swojej ogromnej wytrzymałości. Nic nie jest w stanie ją przerwać.
Przedmioty Magiczne: Obroża Hermesa;
Występowanie: Pospolite.
Lokalizacja: Wszystkie nici, które oplatają groby w kamiennym nekropolu, są nićmi Mojry.
Typ: Fabuła.

Łza Afrodyty:
Opis: Łza Afrodyty ma błyszczący, niebieski kolor, która po zetknięciu z żywą istotą rozpuszcza się niczym kokos. Używana jest do stwarzania najróżniejszych miłosnych eliksirów. Jednak bez pozostałych składników jest odrobinę bezużyteczna.
Przedmioty Magiczne: Eliksir Miłości i Płodności.
Występowanie: Powszechne.
Lokalizacja: Możesz ją znaleźć w pewnej pradawnej jaskini Afrodyty; W samym jej sercu znajduje się maleńka fontanna wypełniona po brzegi ową cieczą; niedaleko zielonego zakątku.
Typ: Misja

Wino Dionizosa:
Opis: Wino te wytworzył sam wielki Dionizos. Jednak nie jest to zwykłe wino. Zawarta jest w nim prawda, tak więc dzięki niemu pies może mówić prawdę. To główny składnik Eliksiru Prawdy. Samo wino można pić bez obaw, gdyż jest nawet bardzo smaczne.
Przedmioty Magiczne: Eliksir Prawdy;
Występowanie: Powszechne
Lokalizacja: Kilka beczek owego wina znajduje się w dobrze ukrytych piwnicach; zwykle w okolicach ciemnego lasu.
Typ: Misja

Płomień Hestii
Opis: Niby zwykły, czerwony płomień, jednak po zetknięciu się z ciałem wnika do niego powodując wewnętrzne obrażenia. Do wydobycia niezbędny będzie szklany pojemnik.
Przedmioty Magiczne: Płomień Undunu
Występowanie: Rzadkie
Lokalizacja: Istnieje taki wiecznie palący się pałac, wzniesiony na cześć Hestii. Im dalej będziesz wchodzić, tym będzie goręcej. Na końcu znajdziesz niebiańskie ognisko, z którego będzie można pobrać płomień; Na zboczu gór.
Typ: Misja

Na razie tyle, jeśli wam się spodobało, jestem w stanie dopisać, bo jeszcze dużo zostało.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 12:28 pm

Pomysł jest dobry White, tylko nazwy jakoś trzeba zmienić bo zbyt przypominają WN.

Nie wiem czy kiedyś już mówiłam ale bycie 4 dni noworodkiem jest strasznie nużące co mamy dziennie pisać że przewrócił się z boku na bok? Może skrócić do dwóch np.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 12:39 pm

Nie znam WN, ale skoro tak twierdzicie to lepiej zmienić nazwy. Niektóre i mi nie przypadły do gustu, no bo jestem osobą dosyć poważną, ale z drugiej strony to ma być zabawa. Sama nie wiem. Nazwy ze smakiem, zamiast ,,ten który przeleciał'', to może bel ami? Dziwnie to brzmi... albo pożeracz damskich serc?

Składniki miały swój temat, czy tu je wysyłano?

Mhm, jest to męczące i jestem za skróceniem okresu bycia noworodkiem.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 12:40 pm

Za składnikami i skróceniem czasu.

Nazwy możecie pozmieniać według uznania, obecne to tylko propozycje.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 1:53 pm

Właściwie to plebiscyty odbywają się na różne okazje, ale taki raz do roku na zwykłe tytuły też może być i myślę, że nie trzeba ich jakoś upiększać, bo czasem taki tytuł jak 'najlepsza alpha', czy 'najmilszy użytkownik', też jest dobry xd

Skrócenie czasu bycia niemowlakiem? No zasadzie, można dać te dwa dni. Może i macie rację, że czekanie cztery dni, aż będzie można jakoś sensownie zagrać to może za długo. Chociaż i takim noworodkiem da się ciekawie pisać jakby ktoś się postarał.


Składniki, maan .. są świetne, zaraz edytuję temat z przedmiotami magicznymi, aby i też składniki było można podawać ; 3
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 1:56 pm

Tylko że noworodek prócz jedzenia i spania nic nie robi, można by skrócić do tych dwóch dni bo cztery to user czeka i czeka i z reguły i tak nic nie piszę.

Składniki jestem za :D
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 2:17 pm

Również za.
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 EmptyNie Sty 25, 2015 2:50 pm

I jeszcze tak nawiasem: mam kolejny pomysł. Na fabule czasem można by było znaleźć skrzynię z rozmaitymi przedmiotami. To, czy taka skrzynia się pojawi, będzie zależeć od MG. Przedmioty, które będą w nią schowane, też będzie MG o tym decydować. I skrzynie będą występować rzadko, tylko wtedy, gdy ktoś ma fart.
To jedziemy dalej. Teraz zmienię technikę xd
Najpierw jednak przedmioty do wydobywania, przechowywania składników:

Szklane pudełko:
Opis: Zwykłe pudełko zrobione ze szkła.
Funkcja: Przechowuje składniki potrzebne do jakichś eliksirów/przedmiotów magicznych. Zwykle ogniki, płomienie etc.
Cena: 5 PS.

Kilof:
Opis: Zwykły żelazny "młotek".
Funkcja: Wydobywa najróżniejsze składniki z twardych rzeczy. Przydatny w eksploracji jaskini.


Wracając do składników - to, czy udało się coś zebrać na fabule będzie zależało od kostek. Taki mój pomysł. ;3

ELIKSIR MIŁOŚCI:
Łza Afrodyty (wcześniej przedstawione)

Rubin:
Opis: To różowy kamień szlachetny, który ma właściwości miłosne. Znajdziesz go prawie w każdej jaskini, jednakże wpierw trzeba będzie go wydobyć za pomocą kilofa.
Występowanie: Pospolite.
Lokalizacja: Góry oczywiście, a dokładniej jaskinie.
Typ: Fabuła.

Liść Lipy:
Opis: Zwykły liść rosnący na lipie.
Występowanie: Pospolite.
Lokalizacja: Zielony zakątek.
Typ: Fabuła.


ELIKSIR PŁODNOŚCI:
Łza Afrodyty (wcześniej przedstawione)

Akwamaryn:
Opis: Błękitny kamień szlachetny o połyskującej barwie. Wydobycie tylko za pomocą kilofa.
Występowanie: Pospolite.
Lokalizacja: Góry; Jaskinie.
Typ: Fabuła.

Różowy ognik:
Opis: Rodzaj ognika o kolorze różowym. Ogniki to rodzaj duszy zmarłych, które nie dostały się do nieba. Ich kolor zależy od charakteru żyjącego osobnika. Różowy oznacza osobę romantyczną i flirciarską.
Występowanie: Pospolite.
Lokalizacja: Kamienny Nekropol.
Typ: Fabuła.

ANTY-SZCZENIAK:
Strzała Artemidy:
Opis: Przedmiot ten symbolizuje usunięcie czegoś. Strzała zrobiona została ze srebra i kurzego pióra.
Występowanie: Powszechne.
Lokalizacja: Wszędzie w skrzyniach lub czasem wbite są w pnie drzew.
Typ: Fabuła.

Żółty ognik:
Opis: Rodzaj ognika o kolorze żółtym. Ogniki to rodzaj duszy zmarłych, które nie dostały się do nieba. Ich kolor zależy od charakteru żyjącego osobnika. Żółty oznacza po prostu zmarłe dziecko.
Występowanie: Pospolite.
Lokalizacja: Kamienny Nekropol.
Typ: Fabuła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Propozycje Konkursów
» Propozycje Przedmiotów Magicznych
» Propozycje chorób i medykamentów.
» Dyskusje i propozycje
» Drobne Propozycje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Propozycje i Pytania-
Skocz do: