wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Propozycje

Go down 
+36
Thor
Steele
Dean
Ruby
Raziel
Fala
Boss
Amurath
Asmodeusz
Hamlet
White Fox
Ohanzee
Leida
Valixy
Magnus
Siewca
Forneus
Andromeda
Felicis
Ibrahim
Hyde
Despair
Katarina
Vixa
Morte
Bom
Dante
Delirium
Arya
Pandemonium
X
Wymiana Bannerów
Levi
Blume
Amatsuki
Winchester
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Valixy
Nowy
Nowy
Valixy


Liczba postów : 31
Join date : 18/11/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPon Lis 24, 2014 8:34 pm

Ja ! Nie no myślę, że bardziej szczegółowe opisy stad, jeśli ktoś miałby ochotę to stworzy swojej postaci na podstawie szablonu coś w stylu KP która trafi na wiki. Na pewno wojny i relacje pomiędzy stadami, ważniejsze wydarzenia fabularne. Przynajmniej ja tak to widzę xD.
Powrót do góry Go down
Leida
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Leida


Liczba postów : 322
Join date : 17/10/2014
Age : 25

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPon Lis 24, 2014 9:13 pm

Ja jestem neutralna do tego pomysłu.... Chociaż w sumie zawsze reklama i jakieś urozmaicenie XD


*Już widzę Lejka na wiki ;-; XD*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPon Lis 24, 2014 9:50 pm

No to może być ciekawe c: Z dużo nie mam do mówienia, bo nawet nie do końca wiem jak by to wyglądało, ale co do wstępnego pomysłu jestem na tak~ Przechodzisz dalej.
Powrót do góry Go down
Forneus
Nowy
Nowy
Forneus


Liczba postów : 748
Join date : 02/11/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPon Lis 24, 2014 10:01 pm

Jak ustalicie jedną wersję to dajcie znać ja założę i przygotuję odpowiednio. ; )
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPon Lis 24, 2014 10:07 pm

Fred napisał:
Ja ! Nie no myślę, że bardziej szczegółowe opisy stad, jeśli ktoś miałby ochotę to stworzy swojej postaci na podstawie szablonu coś w stylu KP która trafi na wiki. Na pewno wojny i relacje pomiędzy stadami, ważniejsze wydarzenia fabularne. Przynajmniej ja tak to widzę xD.

Yep, to wszystko się tam znajdzie. A także opisy postaci, czyli jak ktoś chce być a wiki to przygotowuje sobie już dłuższy opis swojej postaci, czy coś xd i co jeszcze, no oczywiście te wszystkie rzeczy co są teraz we wprowadzeniu też się tam znajdą.
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPon Gru 01, 2014 7:55 pm

Proponuje dorobić 2 dodatkowe opcje przy wyborze płci, albowiem, ludzie to nie suki i psy xD
Powrót do góry Go down
Ohanzee
Nowy
Nowy
Ohanzee


Liczba postów : 36
Join date : 28/11/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPon Gru 01, 2014 8:04 pm

POTWIERDZAM XD
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPon Gru 08, 2014 8:09 pm

Blume napisał:
Proponuje dorobić 2 dodatkowe opcje przy wyborze płci, albowiem, ludzie to nie suki i psy xD


Podbijam, bo nikt tu nie popatrzył...
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptySob Gru 13, 2014 7:57 pm

Jak z tym Wilde Hunde Wiki? :D
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptySob Gru 20, 2014 1:52 pm

Meh, właściwie to Indiańcy i łowcy jakoś nie są zbyt aktywni i nie wiem, czy ich nie usunę, bo coś nie wypaliło z tym, więc chyba nie jest to potrzebne.



Wiki ... ugh, dobra przyznam szczerze, że zapomniałam o tym, ale! jak tylko znajdę chwilę czasu postaram się zacząć ją budować xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptySob Gru 20, 2014 1:58 pm

Popieram, sama miałam Jasmin ale jak nie ma za dużo osób do pisania i sama fabuła nie jest zbytnio ciekawa to po co to dalej trzymać ? Ja jestem po prostu za "Teletubisie mówią pa pa" dla ludzi i ich pupilków.

I tak, Forneus miał się nią zająć.
Powrót do góry Go down
Forneus
Nowy
Nowy
Forneus


Liczba postów : 748
Join date : 02/11/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptySob Gru 20, 2014 4:54 pm

W sensie ja mogę wiki założyć, bo też zapomniałam i to i owo pomogę. :)
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptySro Gru 24, 2014 2:57 pm

W sumie skoro pod opisami działów jest spis medykamentów jakie można znaleźć to w sumie może można by dodać jeszcze spis zwierząt jakie można upolować? ;-;
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptySro Gru 24, 2014 3:07 pm

W sumie można by żeby ktoś ogarnięty inaczej (czytaj ja) nie upolował jelenia na plaży czy coś xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyCzw Gru 25, 2014 1:23 pm

No właściwie można by, w niczym na pewno by to nie przeszkadzało więc nie widzę, czemu nie? xd


Maf, chcesz się tym zająć? xd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyCzw Gru 25, 2014 9:07 pm

Mogę się tym zająć, chociaż ze mnie taka lama jeśli chodzi o logiczne myślenie co gdzie upolować |D



Zielony zakątek: mysz polna, zając, bażant, sarna
Ciemny las: jeleń, dzik, łoś, niedźwiedź
Wybrzeże: mewa, foka, ryby
Moczary: bóbr, nutria, żuraw
Góry: kozica, alpaka, świstak
Kamienny Nekropol: szczur


I w sumie na tym mi się wena urywa tak trochę ;;
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPią Gru 26, 2014 1:17 pm

Na cmentarzu może być jeszcze; nietoperz, mysz, jakiś wąż.
W lesie wiewiórka; wydra

dasz radę i wiesz, możesz też sama powpisywać to do opisów działów xd



A ja przychodzę z jeszcze inną propozycją; święta. Chodzi mi o Święta Bożego Narodzenia, bo chyba one są takie największe, ale mniejsza, chodzi mi o to, że nasze psiaki i ogólnie na forum święta obchodzimy wtedy kiedy nasze w życiu przez co nie ma szans wszystkiego dopilnować, przygotować i w ogóle, więc pomyślałam sobie, aby ustanowić nasze własne święta - można to zrobić do wszystkich, ale Wielkanoc i Boże Narodzenie to chyba z takich większych xd Co w ty na to? Można by to nazwać Psią Gwiazdką i w ogóle, mogło by się to odbywać powiedzmy 27 grudnia do 29 grudnia, zaraz po świętach, gdzie jest już luz, a i tak wszyscy do Nowego Roku mają wolne xd
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPią Gru 26, 2014 5:42 pm

czemu nie pomysł fajny :D
Powrót do góry Go down
Amurath
Nowy
Nowy
Amurath


Liczba postów : 22
Join date : 08/12/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPią Gru 26, 2014 5:59 pm

Również jestem za.
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPią Gru 26, 2014 8:14 pm

Również za.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptySob Gru 27, 2014 1:17 am

Wooo, udało się, nic nie popsułam dodając ;u;
Tak więc zwierzęta zostały dodane~



A co do tych świąt to w sumie również jestem za .w.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyCzw Sty 15, 2015 11:58 am

Wracając do tych zwierząt, to należałoby ująć (o ile nie zostało to już zrobione), że mały pies sam nie upoluje sarny, że duży pies sam nie upoluje niedźwiedzia, potrzebne mu będzie wsparcie. Taka nuta realizmu.

Może warto pomyśleć nad czymś, co sprawi, że ludzie będą chętniejsi do pisania, że zaczną się rejestrować nowe osoby. Coś mówiliście o wiki, a może jakiś filmik promujący? Może bardziej trzeba dopracować opis gry, poradnik jakiś? Nie, żeby nie był dopracowany.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPią Sty 23, 2015 11:06 am

I... warto by zareklamować forum, poprzez filmik, fanpage, na jakimś aktywnym forum itd.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPią Sty 23, 2015 1:23 pm

cóż, staram się reklamować forum gdzie tylko się da, ostatnio dałam reklamę na wojownika, a kto aktywne bardzo forum, i też na dwóch innych forach, jeśli chodzi i filmik to cóż ... trzeba najpierw znaleźć kogoś kto to potrafi, bo zrobić filmik nie jest takie łatwe ... fanpage, jak w ogłoszeniu, szukamy kogoś kto się na tym zna, bo ja na facebooku w ogóle się nie znam, Odyś znaczy Kat stwierdziła, że to bardziej skompilowane niż sądziła xd
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 EmptyPią Sty 23, 2015 1:53 pm

Nie wiem, czy tą propozycję zamieszczać tutaj, czy niekoniecznie. Jednak mimo wszystko postanowiłam napisać tutaj.
A więc chciałabym coś zaproponować odnośnie przedmiotów magicznych. Oczywiście kilka takich niedługo stworzę, bo mam aktualnie ferie (od dzisiaj), więc będę mieć więcej czasu.
Wracając do tematu... jak właściwie jesteście nastawieni do składników? Chodzi mi oczywiście o takie magiczne składniki. Jedne byłyby pospolite, występujące w fabule. Z nich można by było stworzyć np. miętówki. Inne natomiast mogą wymagać odpowiedniej misji. Składnik ten potrzebny by był do stworzenia jakiegoś droższego przedmiotu, bardziej pożądanego.
Według mnie byłoby to dobre urozmaicenie, gdyż MG mieliby coś do roboty, a mamy ich dużo, prawda? Poza tym myślę, że niektórzy chcieliby się w coś takiego pobawić zamiast zbierać płaty skóry.
Niektóre eliksiry można by było zamówić od wiedźmy, która niekoniecznie wymagałaby płat skóry, lecz jakiś przedmiot. Taką rzecz można by było zdobyć też w jakiejś krótkiej misji.
W każdym razie ja podrzuciłam pomysł, ale dalsze jego rozpatrzenie zostawiam Administracji i Użytkownikom oczywiście. :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Propozycje Konkursów
» Propozycje Przedmiotów Magicznych
» Propozycje chorób i medykamentów.
» Dyskusje i propozycje
» Drobne Propozycje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Propozycje i Pytania-
Skocz do: