wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Propozycje

Go down 
+36
Thor
Steele
Dean
Ruby
Raziel
Fala
Boss
Amurath
Asmodeusz
Hamlet
White Fox
Ohanzee
Leida
Valixy
Magnus
Siewca
Forneus
Andromeda
Felicis
Ibrahim
Hyde
Despair
Katarina
Vixa
Morte
Bom
Dante
Delirium
Arya
Pandemonium
X
Wymiana Bannerów
Levi
Blume
Amatsuki
Winchester
40 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 11, 2014 6:53 pm

Wszelkie wasze propozycje mające na celu usprawnienia forum, bądź samej rozgrywki fabularnej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPon Paź 13, 2014 1:06 pm

Proponuje zmienic napisy te pod banerem dolacz do nas jako wejdx do naszego swiata bo wedlug mnie to mylne jest
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPon Paź 13, 2014 2:00 pm

Ja nie widzę powodów, aby to zmienić. Gdy tylko najedziesz na napis to zaraz ci się wyświetla do czego konkretny odnośnik prowadzi. Ja uważam, że forum na tym zyskuje, a choć to kosmetyczna zmiana, którą łatwo naprawić to wcale nie oznacza, że trzeba.
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 18, 2014 5:37 pm

Chcę zauważyć, iż wszystkie stada (MM się nie wlicza  :3 ) nie mają jeszcze terenów stadnych. 
Może warto by je dorobić?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 18, 2014 5:42 pm

To już członkowie stad niech robią, albo przywódca, gdy zostanie wybrany.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPon Paź 20, 2014 6:32 pm

Tak sobie siedząc i nic ciekawego nie robiąc, pomyślałam sobie, aby stworzyć taki dział w offie jak 'Historie niezależne', każdy użytkownik mógłby mieć swoje subforum do gry, gdzie oczywiście mógłby pisać też z innym użytkownikami tworząc nowe historie nie zależne od fabuły forum, a także inne postacie, których konto nie trzeba by było zakładać. Nie wiem, czy ktokolwiek zrozumie o co mi chodzi, ale po prosty myślę, że takie coś pozwoliło by użytkownikom na więcej zabawy zwłaszcza, gdy są uwięzieni na fabule, czy coś. W takim swoim subforze mogli by wymyślać rzeczy najróżniejsze, że postać jest człowiekiem, wilkiem, czy jakim innym stworzeniem, czy czymś tam, że żyje w jakimś anime, czy serialu, no po prostu hulaj dusza xd
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPon Paź 20, 2014 6:54 pm

O.MÓJ.BOŻE.

Jestem na TAK
Powrót do góry Go down
Wymiana Bannerów
Nowy
Nowy
Wymiana Bannerów


Liczba postów : 53
Join date : 01/10/2013

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPią Paź 24, 2014 7:40 pm

Cytat :
Forumpolish czasami próbuje wam wmówić, że dany nick jest zajęty; to bzdury, więc jeśli takowy komunikat wam się pokaże dodajcie do nicku kropkę, albo jakiś inny znak, a administracja po zalogowaniu ew. wam go usunie.
Yo.
Jeśli chcecie zażegnać ten problem, to wejdźcie w panel administracyjny, następnie w zakładkę "ogólne" -> (po lewej) "forum" -> "security" -> znajdźcie "Unauthorize subscriptions made with the most commonly used spam usernames." -> zmieńcie z "tak" na "nie".
Hulaj dusza, diabła nie ma. Jeden kłopot dla administracji z głowy. c:

W.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyPią Paź 24, 2014 7:46 pm

Dziękujemy bardzo, dobry duchu ~ :D
Powrót do góry Go down
X
Nowy
Nowy
X


Liczba postów : 35
Join date : 19/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 25, 2014 8:18 am

Przychodzę z propozycją, która jest czymś pomiędzy statystykami a ich brakiem xD

Mianowicie, pasek HP. Nie tylko pomaga MG w ocenie zdrowia postaci, ale także pomaga odzwierciedlić zadane obrażenia w ogólnym poziomie zdrowia postaci. Wszyscy chyba wiedzą, o co chodzi. Pole w profilu, każdy na początku ma 100.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 25, 2014 10:43 am

. . . * nie, wcale dopiero nie zauważyła, że tego pola w ogóle nie ma * Ah, X masz świętą rację i ten pasek powinien być już od dawna, mój błąd i już go dorabiam xd
Powrót do góry Go down
X
Nowy
Nowy
X


Liczba postów : 35
Join date : 19/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 25, 2014 11:45 am

Ufff, cieszę się.
Powrót do góry Go down
Pandemonium
Nowy
Nowy



Liczba postów : 26
Join date : 13/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 25, 2014 3:50 pm

Nie mam pojęcia czy były debaty na ten temat i tak nieśmiało podsuwam, że może udostępnić wszystkim stare WH? Oczywiście, nie dałoby się nic na nim pisać, a strona otwarta byłaby np. do czerpania inspiracji ze starych tematów.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 25, 2014 3:56 pm

Cóż, ja właściwie nie mam nic przeciwko temu.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptySob Paź 25, 2014 4:26 pm

A ja właściwie nie widzę ku temu żadnego powodu. Może nie bardzo zrozumiałam, niemniej co rozumie się przez "czerpanie inspiracji ze starych tematów", hę? Jakby mi ktoś jasno napisał, że chce mieć po prostu dostęp do starej wersji, coby sobie jakieś rzeczy powspominać, coś samemu z profilu/podpisu pozabierać to proszę bardzo - hulaj dusza ~ Ale mam wrażenie, że moja definicja "inspiracji" rozumie się w raczej odmienny sposób.
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 4:55 pm

Propozycje Tumblr_ndyds7HnUS1rjwa86o1_500

Okej, dobre duszę, pozwolę sobie wyłożyć to delikatnie;

Jesteśmy w dupie. A konkretnie mówiąc; stada są w konkretnej, czarnej dupie i nawet nie próbujcie mi się z tym spierać. Stad jest za dużo. Zdecydowanie za DUŻO jak na ilość użytkowników przewijających się przez forum w ostatnich dniach. Może rozwiązanie wyda wam się cholernie drastyczne, niemniej apeluje, aby liczbę stad zmniejszono do dwóch. Charakter ni mniej ni więcej będzie dobry i zły. I tak wiem, wiem jakie argumenty tu się zaraz posypią;

- że jest sentyment, bo kto go nie ma jak siedzi postacią w jakimś stadzie x lat
- że większa ilość stad daję różnorodność, bo postać można dopasować
- gdy nie ma osób na władzy to ludzie mogą chętniej się rejestrować - what a bullshit

Miłe argumenty, miłe, tyle tylko, że w naszej obecnej sytuacji to się niezbyt sprawdza. Władzy nie ma, a to kuje w oczy jak jasna cholera. Niby Mgliści się zebrali, Krwiści też, ale szczerze? Ktoś sobie coś takiego w ogóle wyobraża przy obecnej ilości osób na forum w ostatnich 48 godzinach? Przecież jest więcej samotników niż osób z kolorem - to jest śmieszne! Obecnie to ja nie widzę szans na to, aby stada z czymkolwiek, kiedykolwiek ruszyły. A jak widać i ludzi na forum się nie ściągnie na puste stanowiska we władzy, bo jakby tak było - tobyśmy tych ludzi chyba mieli, nie? Nie.
W każdym razie ja chce wiedzieć jak ludzie się WYPOWIADAJĄ w tej sprawie, bo jeśli tak bardzo wam nie zależy to po jaką cholerę wyjście w ogóle przyszli na przeniesione WH?
I jak przeczytam x razy, że to kwestia chodzenia do szkoły to normalnie nogi komuś z dupy powyrywam. Edukacja jest ważna, ale nie wierzę, aby ktokolwiek nie znalazł tego minimum czasu, aby się tu wypowiedzieć czy w ogóle wziąć sobie do serca, przynajmniej na chwilę, sytuację, która rozgrywa się na forum. Chyba chcecie mieć miejsce, w którym możecie oderwać się od problemów świata realnego choć na chwilę?
I tak, rozumiem, że można mieć życie prywatne, serio x)


Lojalnie ostrzegam, że w przeciwieństwie tej pani na gifie - ja pociągnę za spust jeśli trzeba. ~ Levi
Powrót do góry Go down
X
Nowy
Nowy
X


Liczba postów : 35
Join date : 19/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:00 pm

Ja się zupełnie zgadzam z poprzednikiem. Jesteśmy w dupie tak, jak powiedziała Milva. Sama starałam się coś ruszyć, ale mój dostęp do forum jest ograniczony. Dwa stada to dobre rozwiązanie. Może z czasem wykształcą się z tego cztery, to kwestia fabuły.

Byłabym też za ograniczeniem ilości samotników w stosunku do reszty. Żeby na jednego w stadzie nie przypadł jeden samotnik, tylko dajmy na to na każde dziesięć stadnych może być czterech samotników. Mówię tu o postaciach stworzonych jako samotników. Zamknąć po prostu zapisy. I tyle.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:03 pm

Zdecydowanie jestem za. W stadach świeci pustkami a to odstrasza. No bo ile można się dwoić i troić by utrzymać jedno stado, potem drugie i trzecie? To jest męczące. Wystarczy dwójka, jednak które? Te najbardziej zaludnione, czy wyjdzie to poprzez głosowanie?
Nie wiem jakim argumentem tu jeszcze walnąć, w każdym bądź razie jeśli chodzi o takie sprawy, nie ma co ciągnąć czegoś w nieskończoność, pędzonym przez sentymenty, wspomnienia jak głębszego sensu to po prostu nie ma. Są tylko te sentymenty. One nie są wszystkim, jest coś poza nimi, czego ktoś kto ma przysłonięte oczy wspominkami nie zoczy, to rozwaga, realizm. Nie chciałam nikogo urazić, wyraziłam swą opinię jeno.
Powrót do góry Go down
X
Nowy
Nowy
X


Liczba postów : 35
Join date : 19/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:08 pm

^

Co do wyboru stad, które zostaną, ja bym nie wprowadzała niepotrzebnej dyskusji i po prostu zrobiła dwa nowe, które będą zlepkiem czterech poprzednich (pamięta, jak na jakimś wojowniczym forum ktoś tak zrobił). I dobro i zło mi się podoba.


Tylko czy chcemy to fabularnie wyjaśniać, że była jakaś katastrofa, dajmy na to pożar (pożar jesienią? słabe.) i rozproszyła psy po całym lesie a one zebrały się na nowo tym razem w dwa stada?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:09 pm

No tak z jednej strony ostatnio rzeczywiście rzuciło mi się w oczy że samotnicy przeważają nad licznbą psów należących do stad, ale... No właśnie ale. Tematyka forum oparta jest na starciu MM i KP. Nie żeby oczywiście nie dało się tego zmienić bo nie jest to jakiś wielki problem. W każdym bądź razie nie zmniejszałabym stad do 2, ale może raczej... 3? No bo jeżeli zrobimy dwa to pewnie rozłoży się to na ''dobre'' i ''złe'', a stado dobre jakby tak racjonalnie spojrzeć raczej nie będzie chciało walczyć, bo tylko zły może wyrządzić krzywdę... Oczywiście jeżeli pójdziemy we właśnie taki podział.
Ja nie mówię że jestem przeciw, ale po prostu nie do końca jestem pewna... To co przemawia za to głównie ilość samotników. Brak władzy... No cóż, forum nie ruszyło tak dawno i czasami po prostu nie ma sensu wybierać kogokolwiek, byle by tylko sobie był.

EDIT:
Mi się spodobał pomysł X... Tylko przydałyby się jakieś nowe, może nieco bardziej oryginalne pomysły na te stada xd
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:12 pm

Jak na razie nie zastanawiałam się nad żadnym wyjaśnieniem fabularny z prostej przyczyny nazwanej; nie-mam-pojęcia-czy-użytkownicy-w-ogóle-zainteresują-się-sprawą. I to nie ma brzmieć śmiesznie tylko strasznie, bo to jest straszne. Wy się czasami niczym nie interesujecie i nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to frustrujące dla Administracji, takie zero odzewu, gdy się tak was o coś pyta (nie wszyscy tak działają, ale wyjątki jeno potwierdzają reguły).


Osobiście sama jestem za stworzeniem dwóch nowych stad, a nie babraniem się w jakiekolwiek wybory, bo byśmy się w ogóle nie dogadali (ktoś by chciał to stad, ktoś tamto i w koło Macieju, punkt wyjścia). Jedynie rangi jakoś sensownie by się wybrało (ze złych stad od złego, z dobrych do dobrego), coby się już nie pieprzyć z tworzeniem nowych, bo i tak ich mamy całkiem sporo :I
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:17 pm

Moment, moment, stado dobre wcale nie musi być dobre, może tylko pokazywać zewnętrznie, że jest szlachetne, sprawiedliwe, a wewnątrz wcale nie musi być gorsze niż to złe, może posiadać równie mroczną komnatę tortur, może używać równie wyszukanych metod okaleczania. Wiecie o co chodzi? Na zewnątrz prawi, dobrzy, a w środku zepsuci moralnie.

Dwa nowe stada to najlepszy pomysł.
Powrót do góry Go down
X
Nowy
Nowy
X


Liczba postów : 35
Join date : 19/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:17 pm

Nie wszyscy definiują "dobro" tak samo. Dobro nie zawsze jest głaskaniem po główce wszystkich i bycie miłym dla każdej istotki. Dla mnie stado dobre to nie sami pacyfiści, mówiący każdej walce "nie". Dobro może być wyrozumiałością, tolerancją, delikatnością a nie koniecznie unikaniem walk i udobruchaniem wrogów. Przewodniczyłam kiedyś stadem, które było uznawane za dobre, jednak w wojnie uczestniczyliśmy (w zasadzie mieliśmy, bo do wojny nie doszło, ale ciii). Wiele zależy od przywódcy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:20 pm

No można by zrobić i coś takiego ~ Znaczy najpierw zarysowałabym jakieś pomysły na dwa stada, już bardziej w stylu złożonego opisu, a potem nie wiem... Ten pożar? xdd Bo wiecie jak to będzie wyglądało jak nagle się podpali wszystkie tereny... Takie rzeczy rzadko wypalają fabularnie ;_;
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje EmptyWto Paź 28, 2014 5:22 pm

Czasami dobro jest bardziej zepsute niż to tak zwane "zło". W końcu wszystkiego rodzaju zemsty, chęci odpłacenia się i tym podobne rzeczy wychodzą zwykle od tych pokrzywdzonych, rzekomo dobrych i przykładnych osób, nie? Dobrzy czasami są tak samo niegodziwi jak źli, tylko wiele rzeczy im się odpuszcza właśnie przez to, że mają plakietkę "dobroci" ;3

Poza tym we wszystkim przewija się dobro i zło, czerń i biel, yin i yang - dosłownie we wszystkim. Jedyne co zmienia tą chorą, iluzyjną otoczkę jakoby białe było zawsze białe, a czarne zawsze czarne to te "szare" postacie, które wszystko zmieniają przez własne widzimisię. Dlatego nawet w dobrym stadzie może być urodzony morderca, a w złym - osoba będąca wizualizacją czystego pacyfizmu, cholerny peace&love i w ogóle ~

A co do fabularnego wyjaśnienia w kwestii nagłej zmiany stad z 4 na 2 to...

ZROBIMY ZOMBIE APOKALIPSĘ I JUŻ XDDD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Propozycje Konkursów
» Propozycje Przedmiotów Magicznych
» Propozycje chorób i medykamentów.
» Dyskusje i propozycje
» Drobne Propozycje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Propozycje i Pytania-
Skocz do: