wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 9:48 pm

Okay. Zaczynamy.
Czy wam coś się nie przestawiło? Na prawdę dawać rangi z byle powodu, bo Płomienni i Mgliści porywają? Tak, widzę to co piszcie, bo to chyba normalne. Proszę was, chcemy, aby to forum szlag wziął, bo brakuje wam szóstej klepki i dajecie rangi tylko po to, aby wygrać? O to chodzi w zabawie? Może ja dam zabójców jakimś aktywnym psom, bo... bo tak?

Nie chcę nikogo urazić, ale to mi się niepodoba.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 9:50 pm

jak dla mnie to sprawa tylko i wyłącznie stada, że rozdaje rangi.
Powrót do góry Go down
Ruby
Nowy
Nowy
Ruby


Liczba postów : 115
Join date : 29/12/2014

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 9:58 pm

Moim zdaniem niektórzy tutaj się bardzo spinają o wszystko i chyba biorą sobie za bardzo do serca te "wygrane" i "przegrane" stad.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 9:58 pm

Steele tylko, że to tylko twoje zdanie. Po prostu mi ręce opadają jak widze takie coś. W moim stadzie jest tylko jeden pies zabójca, ja. Jedna beta. Reszta to łowcy i ZP lub szczeniaki. Powoli pracują, a i tak wygrywamy. Dlaczego? Bo gra zespołowa, a nie jakieś wielkie awanse! Po prostu to jest głupie. I co mnie obchodzi sprawa stada? Admini nie mają nic do powiedzenia.
Ach, przepraszam... Przecież demoni to twoje kochane stado!
Powrót do góry Go down
Ruby
Nowy
Nowy
Ruby


Liczba postów : 115
Join date : 29/12/2014

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 9:59 pm

*Tak bardzo zignorowana, ale nvm*
Wiecie, co najbardziej zniechęca userów do for? Niepotrzebne kłótnie i spiny.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 10:01 pm

Ja mam wrażenie, że to jednak potrzebne. Nie będę głupio pisać w kąciku adminowskim pisać, gdzie Steele planuje znieść wynagrodzenia i zostawić tylko jedne. Fajnie, że najpierw wykoksza Demony i jest dobrze, a jak inne stado cokolwiek ma to już źle i usuwamy.
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 10:05 pm

super, fajnie Res. To prowadź swoje stado tak jak ty chcesz, a Asmo będzie prowadzić demony tak jak on chce.


A co do magii to skoro tak ci to przeszkadza, że omawiamy to tylko w kąciku to założę zaraz temat, aby każdy mógł się wypowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Ruby
Nowy
Nowy
Ruby


Liczba postów : 115
Join date : 29/12/2014

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 10:06 pm

Proponuję się dogadać i załatwiać prywatę na pw/gg, bo czuję się zażenowana czytając takie rzeczy i pewnie nie tylko ja...
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 10:11 pm

Okay. Żyjemy w wolnym świecie! Możemy pozwolić sobie, aby szli pod OP, bo to forum jest takie... magiczne! Oesu, marudzisz na nasze smoki, a sama nie zauważasz tego bajzlu w demonach. Kurde, tu nawet nie chodzi o to, że jakoś konkurujemy, bo rozumiem posiadanie psów w różnych stadach, ale to nie przesada? Jestem pewna, że jak pojawi się drugi zabójca to nagle dostaną awanse i specjale.
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 10:12 pm

Gdzie ja marudzę na wasze smoki? przecież też chce usunąć krew w demonicznych więc o co ci chodzi? dobra nie ważne. w każdym razie temat z magią założony.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 10:16 pm

Na przykład w offie demonków? Że jesteśmy za silni i chcesz podrasować kruki, bo jesteśmy lepsi. Steele - zawsze było znakowanie i ranga specjalna, no nie? A że pierwsze Finn zlał to nie nasza wina. Czemu nagle mamy to zmieniać? Może lepiej zostawić rangi dodatkowe i znakowanie, a nie już całkowicie poddać się wyobraźni.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 10:19 pm

Większość tych rang to woje i tym podobne jak u ciebie ci co mają wyższe to sobie zasłużyli. Ja ci nie mówię jak masz prowadzić płomiennych to i ty zostaw moje demony bo to stado nie ma tak na prawdę jednego alfy.

jestem za jakimiś ograniczeniami bo robi się młyn
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena EmptyWto Mar 10, 2015 10:22 pm

zamykam ten temat.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty
PisanieTemat: Re: Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena   Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena Empty

Powrót do góry Go down
 
Może nie propozycja, ale mam to gdzieś. - Moja ocena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ― Przecież to tylko kolorowy wąż, co może nam zrobić! Wiem! Zrobimy sobie z niego naszego pupila!
» Ocena walk/polowań
» Może znajdziesz tu coś dla siebie...
» Może herbatki owocowej?
» Choć nadciąga chłód, jutro może być naprawdę gorąco.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: