wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Może herbatki owocowej?

Go down 
+5
Alan
Głód
Felicis
Raziel
Traffy
9 posters
AutorWiadomość
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 5:15 pm

Tak więc, szukam kilku relacji dla moich postaci. ^^
Może herbatki owocowej? The_bird_of_flames_blue_by_justass_d6jcm07
Cóż, mój łaciak też potrzebuje bardziej określonych relacji.
Brat- tutaj trzeba by założyć nowe konto. Brata Traff uważał za martwego, jednak okazuje się, że ten żył przez cały ten czas, jednak jego siła się znacząco zmniejszyła. Więcej w historii, którą kiedyś napiszę. x3 Musi to być Black and White Border Collie, który miałby raczej pozwolenie na taką moc co Traff, tylko, że on przyzywałby normalne, pomarańczowe płomienie. To byłaby naprawdę silna relacja. Może nawet coś więcej niż miłość rodzeństwa...?
Ktoś bliższy- na razie Traff bardziej wszystkich friendzone'uje, ale... Być może udałoby się mu znaleźć kogoś, kto kiedyś stanie się mu bliski. Ostrzegam, że żeby stać się kimś takim dla łaciaka trzeba się nieźle natrudzić, a taka relacja musi być długa i piękna. Nie przyjmuję, czegoś jak- hop, siup- ZAKOCHANI! Ach. Jeżeli coś, to oczywiście najpierw znajomi, potem przyjaciele, no i ten. Co do kryteri- najlepiej by ktoś z Płomiennej Duszy, ewentualnie Mglistych. Zdecydowanie samiec.
Przyjaciele [max. 3] - tutaj wiadomo, po prostu przyjaciele. Razem chodzą na przygody, wspierają się itd. Byle jaka płeć i stado. Zamierzam zaprzyjaźnić się z Nyksikiem, ale są jeszcze trzy miejsca. ^^
Szczeniak, którego uważałby za młodszego brata/siostrę (?) - tutaj nie wiem czy koniecznie. XD Ale można spróbować. Szczeniak z obojętnie jakiego stada, obojętna płeć. Uczyłby, bronił, opiekował się- ogólnie taki rycerzyk.
Może herbatki owocowej? Pobrane_1
Przyjaciółka- tak, jedna, jedyna. Która znosiłaby jej wybryki i zachcianki. Sama Reb też by swoją przyjaciółkę bardziej szanowała, razem chodziłyby na podboje facetów itd. Musi być z Mglistej Myśli. ^^ Najlepiej w podobnym wieku~ (jest szczeniakiem na razie, a raczej będzie, więc- szczeniak). Może to być ktoś z rodzeństwa. Tu wymagam ładnych, rozbudowanych postów. ^^
Najwyższy Sługa - jakiś facet, który by małej Rebci służył. Oczywiście nie dosłownie. Jednak ta wydawałaby rozkazy, bawiła się kosztem i zatrudniała do trudniejszych robót. W końcu księżniczka nie może się pobrudzić. Może się w niej zakochać, ale ona raczej by się nim zabawiała. No może, jednak by coś z tego wynikło, ale to pod znakiem zapytania.
Pomniejsi słudzy - Reb oczaruje, pobawi się, rzuci w kąt- proste? Proste.
Obiekt drwin / wróg - jak wiadomo, musi się nad kimś pastwić. A więc może znajdzie kiedyś jakiegoś wroga?
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 5:26 pm

Raz do Reb do droczenia się, podgryzania sobie itp. xd
Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 5:49 pm

Ja ci mogę podesłać Alana na obiekt drwin Rebeki. Nie wiem czy to będzie taka konkretnie wroga relacja szczególnie z jego strony, bo nie zbyt mściwy, ale przyzwyczaił się że inni go nie lubią.
Powrót do góry Go down
Głód
Nowy
Nowy



Liczba postów : 37
Join date : 23/01/2015

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 6:57 pm

Jak słodko. Chciałbym coś z okrótną Rebeccą xD
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 6:59 pm

Z chęcią Raz. \o/ Ale do ciebie Reb podchodziłaby bardziej na luzie. ^^ Lekkie drwiny, bez prawdziwej nienawiści~

Co do Fel. Myślę, że tak, jeżeli narzucona przeze mnie propozycja co do Reb i May nie odpowiada. :D

Głód... Co powiesz na pomniejszego sługę, tudzież obiekt drwin? XD
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 7:03 pm

To dam ci znać jak Alan będzie wolny, bo na razie piszę z Karerą .u.
Odpowiada, odpowiada tylko po prostu jeszcze nie zdążyłam odpisać :3
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 7:04 pm

Ja chcę Hanę na wroga Reb :3 Tak, to będzie cudowne *-*
Powrót do góry Go down
Rebecca
Nowy
Nowy
Rebecca


Liczba postów : 28
Join date : 28/01/2015

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 7:07 pm

Borze szumiący. Ile wrogów. o.o
Jasne. ale...
Nabór na wrogów już zamykam. x3
Hanuś. Przygotuj się na bycie nemezis. >:D
Powrót do góry Go down
Głód
Nowy
Nowy



Liczba postów : 37
Join date : 23/01/2015

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyCzw Sty 29, 2015 7:08 pm

I teraz dylemat, czy użyłaś spójnika "tudzież" w starym czy w nowym znaczeniu, bo to kompletnie zmienia sens zdania xD Niemniej, podoba. Trzeba popisać.
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyPon Lut 02, 2015 7:26 pm

Może uda mi się zająć stanowisko przyjaciela? Albo znajomego, ale takiego z którym Traffy będzie miał przyjazne lub neutralne stosunki.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyPon Lut 02, 2015 7:45 pm

O tak, tak, tak. <3 W końcu ktoś do Traffa. <3 Z czystą przyjemnością, Deli. *u*
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyPon Lut 02, 2015 10:31 pm

Hassan?
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? EmptyPon Lut 02, 2015 10:36 pm

Rawr? xd
Więc... kiedy byś miała czas? Jakby co, daj znać w temacie lub na PW i popiszemy. < 3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Może herbatki owocowej? Empty
PisanieTemat: Re: Może herbatki owocowej?   Może herbatki owocowej? Empty

Powrót do góry Go down
 
Może herbatki owocowej?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: