wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Drobne Propozycje.

Go down 
+2
Yuki
Fabienne Illyasviel
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:45 pm

Niby tak. Zawsze mogłabym jakoś przeredagować te smoki, które już mamy, coby się wpasowały w Patronusy, ale to nie jest mój pomysł, więc nie jestem pewna czy mi wolno xd Nie chce psuć od tak czyjejś pracy.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:46 pm

Ew, możemy dodać powiedzmy ze dwa-trzy nowe smoczki + ta główna smoczyca matka xdd
Powrót do góry Go down
Chibisuke
Szczeniak
Szczeniak
Chibisuke


Liczba postów : 55
Join date : 24/02/2015

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:48 pm

Ale fajne te smoki tylko nasze prawda prawda?
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:48 pm

Popsuje mi to trochę koncept, ale jakoś to chyba w historii wytłumaczę, tak mi się przynajmniej wydaje. Ogólny zarys już gdzieś tam mam, muszę to tylko rozpisać, ale to pewnie jutro, bo wymaga to trochę czasu jakby nie patrzeć xd

Ogólnie jak będziemy robić takie...przypisywanie do smoka/jaja to stworzymy konto smoczycy czy odegra się to z ogólnego konta MG?
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:49 pm

Hm ... Konto tylko dla nas, smoczycy! Tylklo trzeba by wtedy znaleźć też kogoś chętnego do prowadzenia takowego xd
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:52 pm

Ogólnie to tak sobie myślę, że ten rozwój smoka - tak początkowy od jaja - mógłby wyglądać tak jak w...pokemonach? Oczywiście nie musiałyby z niczym walczyć, gdzie tam, ale mam taki pomysł, że skoro za aktywność u Mglistych są punkty to za aktywność(nie tylko fabularnej) w Róży mógłby być Pył (nazwa robocza, serio). Pył by sprawiał, że jaja (a następnie smok) gromadziłoby magię od wielkiej Smoczycy (bo Pył pochodziłby bezpośrednio od niej) i dzięki niemu by rósł. Oczywiście nie posiadałby jakiejś wielkiej, niepowstrzymanej siły, bardziej skupiałoby się to na wyglądzie smoka czy jego wielkości.

Co sądzicie?
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:54 pm

W ogóle można warto by było też wymyślić jaką specjalizację, czy coś podobnego coś w czym Różani byli by najlepsi i odróżniali się też w ten sposób na tle innych stad, prócz tego, że są dobrzy xd Wiadomo dawanie schronienia każdemu kto tego potrzebuje, ale no jeszcze coś ... jak powiedzmy na sp, leśni mieli tą swoją medycynę to różani też coś mogą mieć, ale nie koniecznie właśnie leczenie xd



Woo, tak! magiczny Pył Wróżek! śmiech
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:56 pm

Nie magiczny Pył Wróżek śmiech Sama jesteś Magiczny Pył Wróżek, kuźwa śmiech

Hm, całkiem interesująca propozycja muszę przyznać ;3 tylko Medycyna nie bardzo mi pasuje do Różanych, przynajmniej takie mam wrażenie. Hodowla Smoków jako taka też się raczej nie sprawdzi, bo...bo smoki to pomagają tylko Różanym xd

Hm .n.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:58 pm

Ja jestem Wróżką! *lata dokoła na swoich różowych skrzydełkach * śmiech


No własnie, mi też medycyna nie bardzo pasuje. Tu powinno być coś .. coś no nie wiem ... może jakieś panowanie nad żywiołem wiatru, czy coś? xd

Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 9:58 pm

*strzela w nią tajfunem* śmiech

A może skoro mamy tę podniebną gwardię, która ma skrzydła, to może coś związanego właśnie z lataniem czy coś?
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 10:02 pm

kyaaaaa * cieniutki głosik i pada nie żywa * śmiech



Raczej zostawiłabym latanie właśnie gwardii, to sprawia, że jest tak unikatowa i tak bardzo jej pragnę >333

A może wytwarzanie jakiegoś kruszcu ... nie w sumie to bez sensu, skoro nie ma żadnego popytu na coś takiego na forum, hm.
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 10:04 pm

Pragniesz gwardii? Zdradzasz mnie? ;w;

Może lingwinizm? Komunikacja ze zwierzętami niezależnie od rodzaju? Choć to chyba mało przydatne .n.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 10:05 pm

tak!


A może coś z blokowaniem magii innych stad?
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 10:06 pm

Pfff!

Wtedy to w ogóle nas znienawidzą. Nie mogą nas już porywać, ale nie dawajmy sobie aż takiej przewagi, bo po prostu nas rozszarpią, sis. D:
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 10:08 pm

No dobra, może i masz rację xd

N o to w sumie nie wiem co by tu jeszcze mogło do Różanych pasować xd
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 10:12 pm

O, a może byli by znani ze swojego pięknego ogrodu róż, które miały by powiedzmy jakieś tam właściwości, czy coś xd
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 10:16 pm

I to jest już jakaś myśl, tylko nie wiem czy by nas to w jakiś sposób wyróżniło, bo jednak ta Medycyna u Leśnych i te jej stopnie...to było coś, co fajnie się rozwijało (przynajmniej z mojej perspektywy tak to wyglądało) i w Róży przydałoby się coś na podobnym poziomie. xd

Gdyby faktycznie był popyt na jakieś kamienie szlachetne czy coś w tym guście to można by się w to bawić .n.

A może, może... Może mogliby mieć jakiś trenerów, którzy by ich tam jakiś umiejętności nierangowych, którymi mogliby się posługiwać fabularne? Np. jakiś "Zdolny Łowca", który umożliwiałby lepsze wytropienie zwierzyny czy coś takiego D:
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Lut 27, 2015 10:24 pm

Po prostu taki ogród sławiłby się tym, że no ... jest niczym raj? Wszelkie problemy odchodzą w niepamięć, każdy nawet demoniczny, czy mglisty staje się spokojny i łagodny w takim miejscu i w ogóle ... czyli taka bezpieczne opoka dla każdego xd


C do tych trenerów .. może po prostu stworzyć też parę takich rang dodatkowym po prostu/specjalizacji, czy coś xd
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPon Mar 02, 2015 1:33 pm

I post Chibiego mi podsunął pomysł, aby u nas nie był Alfy, a Opiekun - czy jakoś inaczej to nazwać.
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 8:34 pm

Po tak ciężkiej namowie, długim rozmyślaniom, Hania idzie za Fab, bo obiecała jej pomóc - z wzajemnością. Idąc tak dotarła do pięknego miejsca, gdzie zebrały się psy, aby porozmawiać na temat zmian. Sama Hania nawet gdy stała w tyle zdecydowała się powiedzieć co myśli, bo może, ha! >:D

Opiekun brzmi bardzo... słodko :3 Tak idealnie do Róż. Każde stado ma alfę, więc czemu by nie zrobić reformy na opiekuna, tak! :'D Nawet jakby miał inną nazwę to zostajemy przy 12 gwiazdkach, dzięki których...? Bo skoro nie można porywać ani być porwanym to wypadałoby coś ciekawego wymyślić. Wydaje mi się, że raczej w obronie. Aby kogoś uratować, zerwać liny lub coś w tym stylu. Bo chyba nie wypada takim słodkim duszom porywać >3
Powrót do góry Go down
Chibisuke
Szczeniak
Szczeniak
Chibisuke


Liczba postów : 55
Join date : 24/02/2015

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 9:12 pm

Opiekun zamiast Alfy na tak <3

do obrony jest zefirek niby, ale można stworzyć coś jeszcze.

a myśleliście o pyle z róż i innych kwiatów które by umieli tylko zrobić członkowie naszego stada, tylko co by taki pył robił to nie wiem XD
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Mar 06, 2015 1:34 pm

yay, reszcie ktoś się wypowiedział xd


No 12 gwiazdek by taki opiekun miał, ale bardziej było by to coś symbolicznego niżeli właśnie mieli jakieś inne znaczenie. Bo skoro nie mogą być porywani to i nie porywają, bo jakie by mieli ku temu powód? Żaden, skoro chcą żyć w pokoju, zadała od tej całej wojny, która zawisła nad krainą xd

W sumie co do tego miejsca z różami co pisałam wcześniej, gdzie przypominało by to r aj, każdy kto by tam wszedł - nie ważne czy płomienny, demoniczny, czy mglisty - stawałby się łagodny niczym baranek, a również można by dodać do tego, że róże które by się w tym ogrodzie znajdowały dawałby by jakieś błogosławieństwo; powiedzmy leczyły wszelkie rany, dodawały energii, czy coś takiego xd
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyPią Mar 06, 2015 1:42 pm

O, Opiekun sprawiałby taką władzę bardziej na pokaż, a tak naprawdę w ogóle tej władzy by nie miał. A władzę sprawiałaby powiedzmy starszyzna (zastępstwo na Betę) xd
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptySob Mar 07, 2015 10:34 pm

W sumie pomysł z ogrodem bardzo mi się podoba. Pasowałoby to do Różanych. Pozostaje tylko kwestia co z taką różą po zerwaniu. Tylko jedna zostaje i chroni przez 24 h czy może od razu więdnie? W sumie to drugie bardziej by pasowało, bo zmusiłoby do przychodzenia i napełniani byliby spokojem. A nie tylko po gratisy, żeby móc koksić na fabule, o >3

I w sumie taki brak władzy byłby cudowny. Opiekun nadzorowałby pracę, pilnowałby i oczywiście opiekował, ale nie byłby typową alfą. A starszyzna... Z 4 psy według mnie jako cztery kierunki świata, bo Róża Wiatrów. I najlepiej, aby każdy był inny. Żeby byli długo, znali się ma krainie i tak głównie podejmowali decyzje. Według mnie to byłoby świetne ^^

~ Taka szybka telefoniczna odpowiedź, bo dziś tylko walki, a jutro Haniowy post xd ~
Powrót do góry Go down
Varda
Nowy
Nowy
Varda


Liczba postów : 35
Join date : 21/12/2014

Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2015 3:43 pm

podoba mi się pomysł z starszyzną oraz opiekunem !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drobne Propozycje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drobne Propozycje.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje Konkursów
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje & Pytania
» Dyskusje i propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: