wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Drobne Propozycje.

Go down 
+2
Yuki
Fabienne Illyasviel
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 3:45 pm

Czyli  jakieś niewielkie pomysły jak usprawnić/zmienić coś w stadzie.
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:11 pm

Drobne Propozycje. Tumblr_lykgu6ncS51qjihk3o1_250
Drobne Propozycje. Tumblr_lykgu6ncS51qjihk3o4_250

Dobra miśki! Chyba warto byłoby coś zacząć planować w Róży, nie sądzi ktoś? Niby coś tam mamy i w ogóle świetnie, aczkolwiek są jeszcze rzeczy, które należałoby w jakiś sposób ustalić, ne? Ogólnie ze strony nie-fabularnej nie przywitali nas zbyt ciepło, ale miejmy to w nosie i bawmy się w swojej piaskownicy, że tak to nazwę. W każdym razie...

- Wyobrażamy sobie jakąś religię? Skoro mamy za towarzyszy smoki to może jakaś wiara w tym kierunku? Kult Smoka nie brzmi wcale tak źle, przynajmniej dla mnie, acz na tyle zachęcająco, cobym mogła się w to pobawić ovo
- O władzę na razie nie pytam, bo mamy przeważającą ilość podrostków, a zero doroślejszej, ambitnej duszy, ale to się akurat z czasem zmieni. Może jednak wyznaczyć taką Fab na obecnego Protektora, coby miał przywileje jak alfa? Wiecie...mogłaby jakieś dyskusje na topie politycznej przeprowadzać jakby do czegoś takiego doszło, ale nie posiadałby siły rangowej. No i odpowiadałaby za nasze małe, wesołe przedszkole?
- I...coś miałam napisać, ale zapomniałam. It's always like that, goddamnit.
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:17 pm

Na pewno przyda się jakieś zebranie czy co innego, żeby było fabularnie załatwione "odrodzenie". :3

Taaaaak! Wiara w smocze bóstwo! ^u^ *odpycha Taigę, która już chce zabłysnąć*

Fab może być takim tymczasowym opiekunem. Można też na razie zrobić tak, że każdy jest sobie równy i wspólnie są podejmowane decyzje itd. Tak jakby każdy był przywódcą. Potem się kogoś wybierze. :3
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:19 pm

A miałam taki fajny gif, ale nie mogę go teraz znaleźć buu xd


- Wiara. Mi w sumie wiara nie jest do niczego szczególnego potrzebna, zważywszy, że Fab i tak wierzy tylko w Jasność i nie da sobie wmówić innej wiary to i tak praktykować tego nie będzie. Ale jeśli inni zechcą, to można coś wymyślić.

- Wszystkie dzieci moje są! Nie, okey ... póki nie znajdzie się ktoś na władze, jasne, że Fab może się zająć szkrabami i spróbować jakoś ogarnąć stado, ale to raczej marnie pójdzie zważywszy, że ona nie ma zielonego pojęcia o tym jak być przywódcą, a tym bardziej nie ma żadnych cech przywódczych xd

W sumie nie mamy powitania - albo ja ślepka jestem - wymyślamy coś, czy darujemy sobie? xd


No to można dać, że Fab postanowiła odbudować Różę, czy coś xd
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:22 pm

Trójka szczeniaków jej pomoże, nie martw się. xD

Wiara może być dla chętnych, o! Chociaż tak chyba kiepsko będzie jak jedne nie będzie wierzyć, a drugi będzie... Nie znam się na wiarach, ugh. xd

Ja tam nigdy nie używam powitań stadnych, więc się nie wypowiem, bo mi tam zwisa czy jest, czy go nie ma. |D
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:22 pm

Nie mów mi o fabularnych zebraniach, bo mnie na samą myśl już skręca. Serio |D

Smoki, smoki, smoki... Mogłabym to jakoś fajnie opisać *v* zrobilibyśmy sobie taką miejscówkę, gdzie byłoby legowisko wielkiej smoczycy i multum jajek 8D i i i i i...można by zrobić przypisywanie smoczątek do psów czy coś w tym rodzaju i i i i *rozkręca się*

Dobra, zamknij się, Paz.

Ogólnie to iż wszyscy są równi to jak najbardziej popieram, przynajmniej tymczasowo ofc. Potem możemy nawet coś fabularnie wymyślić, jakieś takie mianowanie ciekawe - może przez Smoka właśnie? Nie wiem, wymyśli się.

Nad powitaniem można by coś podziałać, acz pożegnanie, hymny, herby i tak dalej to chyba nie bardzo nam potrzebne?

I jak tak myślę o smokach to nie chodzi mi o taką wiarę-wiarę, ale jakby...no nie wiem...Róża pod protekcją smoków? Coś takiego? Że to nie jest taka wiara religijna, ale takie...uh, kuźwa xd
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:24 pm

Arya, OMG! Napalasz mnie na tą smoczą opiekunkę stada. To rozdawanie małych smoczków opieka nad nimi od jajka, wychowywanie... Gosh...*u*

Jest nas czwórka, jesteśmy aktywni, więc jak będzie się pisać w SPowskim stylu to źle nie będzie. |D
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:25 pm

no właśnie taka smocza opiekunka, no! Nie bóstwo tylko taki przyjaciel bardziej, przewodnik, który był z Różą od samego początku jest jej częścią, acz psy ją szanują, bo coś tam, coś tam, coś tam...

Trzepnę się zaraz, że nie potrafię się wysłowić śmiech
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:26 pm

Płomienni nas zabiją, za to wiecie? ... I dlatego jestem na tak! :DDD
Dobra, w sumie coś takiego może być, nawet mi pasuje, przynajmniej wiadomo by było skąd się te smoczki jako nasi towarzysze biorą xd
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:27 pm

Tak! Smoczyca naszą przyjaciółką, o! Dostrzega nasze dobre serduszka i chce nam pomóc, dać wsparcie. *u*
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:28 pm

Look at all the fucks I give : DDD

Ponadto przecież nasze smoki nie muszą ziać ogniem, takie to powszechne, możemy mieć jakiś inny, ciekawszy rodzaj smoka, nie? Smok Duszy, może? Taki, który sam by sobie wybierał właściciela (jak różdżka w HP xd), właśnie przez to jaką duszę ma dany osobnik (czyt. cechy charakteru, bejbe).
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:30 pm

Takie... Szjet. Od razu kojarzą mi się te... Czerwone Mgły z SP. xD
Mogą być takimi pół cielesnymi i pół duchowymi stworzeniami. Takie poświaty. Normalnie te... em... No te z Harrego Poter'a. xD
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:31 pm

Mam na końcu języka, no xD
...
...
...
...

SMOKI PATRONUSY! <3
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:31 pm

No żadnej z naszych smoczków nie zionie ogniem, własnie ze względu, że to domena płomiennych xd
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:32 pm

Smocze patronusy, które np. mogą omamiać swoimi oparami na kilka postów. x3
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:33 pm

Smoki patronusy, które pod wpływem emocji właściciela mogą przybrać przeróżne kształty czy np. zmienić barwę łusek x3

Stworzymy własny rodzaj smoka ♥
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:34 pm

Czyli inaczej mówiąc, zmieniamy nasze obecne smoczki na nowe? xd
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:35 pm

Obecne? ^u^' *nie wie jakie smoki*

Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:35 pm

Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:38 pm

Te fajne są. :O
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:41 pm

Ale Smoki Patronusy będą takie nasze, nasze, a nie jakieś takie ogólnodostępne. Wyłączność na pomysł normalnie ♥
Ale jak wolicie te to mnie to rybka, dostosuje się xd
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:41 pm

No, ale te nie są nasze? oO xd
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:42 pm

Najpierw najlepiej by było opisać tą smoczyce. .-.
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:43 pm

Nie są oryginalne, że się tak wyrażę xd Smoka Niebiańskiego czy Lisza to akurat znajdziesz jeśli dobrze poszukasz, więc no ;3

Akurat smoczyce to ci mogę opisać xd
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. EmptyPią Lut 27, 2015 9:44 pm

nazwy ... nazwy zawsze można zmienić xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drobne Propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Drobne Propozycje.   Drobne Propozycje. Empty

Powrót do góry Go down
 
Drobne Propozycje.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje Konkursów
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje & Pytania
» Dyskusje i propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: