wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ambitna nazwa tematu.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Madness
Nowy
Nowy
Madness


Liczba postów : 7
Join date : 12/10/2014

Ambitna nazwa tematu. Empty
PisanieTemat: Ambitna nazwa tematu.   Ambitna nazwa tematu. EmptyWto Paź 14, 2014 8:56 pm

Dla Mad szukam:
- przyjaciół (liczba oraz stado jest mi obojętna)
- wrogów (max. 2)
- partnera (Mad nie jest wierna, więc jeżeli ktoś się zdecyduje, musi liczyć się z tym, że może go w każdej chwili zostawić xD)
- rodziny (tutaj liczba również jest mi obojętna. Może to być ojciec, matka, siostra, dziadek, ktokolwiek, byle jej rasy i najlepiej jej umaszczenia)

Fabuła nie musi być jakaś ambitna, ale fajnie by było, jeżeli ktoś wymyśliłby coś ciekawego, bo ja nie jestem zbyt ambitna jeżeli chodzi o takie rzeczy. ;_; Jakby coś, można też pisać na PW. c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ambitna nazwa tematu. Empty
PisanieTemat: Re: Ambitna nazwa tematu.   Ambitna nazwa tematu. EmptyCzw Paź 16, 2014 5:48 pm

Thrall może być przez jakiś czas partnerem Mad :3
Powrót do góry Go down
Madness
Nowy
Nowy
Madness


Liczba postów : 7
Join date : 12/10/2014

Ambitna nazwa tematu. Empty
PisanieTemat: Re: Ambitna nazwa tematu.   Ambitna nazwa tematu. EmptyCzw Paź 16, 2014 8:32 pm

Ok, czemu nie. Masz wolną fabułę?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ambitna nazwa tematu. Empty
PisanieTemat: Re: Ambitna nazwa tematu.   Ambitna nazwa tematu. EmptyCzw Paź 16, 2014 9:28 pm

Mam. Gdzie się spotykamy? ^^
Powrót do góry Go down
Madness
Nowy
Nowy
Madness


Liczba postów : 7
Join date : 12/10/2014

Ambitna nazwa tematu. Empty
PisanieTemat: Re: Ambitna nazwa tematu.   Ambitna nazwa tematu. EmptyCzw Paź 16, 2014 10:08 pm

Obojętnie. Jak chcesz to ty zacznij. c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ambitna nazwa tematu. Empty
PisanieTemat: Re: Ambitna nazwa tematu.   Ambitna nazwa tematu. EmptyPią Paź 17, 2014 9:25 am

Jestem tu
Powrót do góry Go down
Hundur
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Hundur


Liczba postów : 289
Join date : 01/11/2014

Ambitna nazwa tematu. Empty
PisanieTemat: Re: Ambitna nazwa tematu.   Ambitna nazwa tematu. EmptySob Lis 01, 2014 10:35 pm

Może Hundur na znajomego? Przydałby mu się ktoś, kto go zapozna ze stadem. Mam czas na pisanie głównie wieczorami (pon-piątek, po 19), z weekendami bywa różnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ambitna nazwa tematu. Empty
PisanieTemat: Re: Ambitna nazwa tematu.   Ambitna nazwa tematu. Empty

Powrót do góry Go down
 
Ambitna nazwa tematu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Zajebista nazwa tematu]
» Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: