wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )

Go down 
+2
Andromeda
Takanori
6 posters
AutorWiadomość
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 3:54 pm

Hejka! :)
Szukam dla szczeniaka jakiegoś mentora/mentorki (który/a wtajemniczy go w techniki polowań, opowie więcej o stadach, terenach itp.), znajomych z którymi mógłby pogadać, może jakiś szczeniak do wspólnych zabaw? Jestem otwarta na propozycje Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 1453873460
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 3:57 pm

Heh... nie wierzę w to co mówię. Icarus może? Uległby gdyby Taka się przyczepił. Mógłby go nauczyć wszystkiego Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 4252223640
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 4:17 pm

Czemu nie? Możemy spróbować, ulegnie może takiej małej, ciepłej klusce Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 503088836

ps:kocham tą emotke co dodałaś haha
Powrót do góry Go down
Stockholm
Nowy
Nowy
Stockholm


Liczba postów : 123
Join date : 15/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 4:18 pm

Ten zielony to ty xd
Nie masz wolnej fabuły, nie?
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 4:34 pm

/miluutko hahah/

nope i mam tylko jedną postać na razie(koczuje na mioty jakieś haha) Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 1420035780
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 6:17 pm

Umn, jak chcesz to chętnie podeślę ci May, tak w bliskiej nieokreślonej przyszłości, ot co. Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 4294684341
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 6:19 pm

chętnie, a jaka między nimi relacja może być? Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 4009351876
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 6:22 pm

Hm, May jest wesoła ogółem rozgadana... Sama nie wiem może przyjaciele? xd Choć nie wiem jak tam z czymś konkretnym, bo u mnie raczej pusto jeśli chodzi o to Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 1392965844
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 6:23 pm

haha nie ma sprawy, jak to mówią ,,wyjdzie w praniu'' :)

edit: btw. ten cytat z Sherlocka w polu ,, Obrażenia '' Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 1257570668
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 6:24 pm

Nom .w.

Ja wiem Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 2868061106 Sherlock for life Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 39795941
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 6:25 pm

Sherlock is my life haha Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 3229705370
Dziś obejrzałam po raz drugi 9 odcinków Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 2765490825
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 6:28 pm

O Boże ja obejrzałam po raz enty te 9 odcinków i zaczynam świrować, bo kurde kolejny sezon dopiero w 2016 ;__;
*idzie sobie żeby nie robić spamu* Ale feel free to talk, bo ja się tym jaram. W ogóle wszystkim się jaram. Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 1420035780

Daj znać jak będziesz miła wolną postać .u.
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyPią Sty 23, 2015 6:34 pm

Oki dam x I jak załatwię sobie drugą postać do popisania haha
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptySob Sty 24, 2015 4:23 pm

Raz na kumpla, tylko jak podrośnie xd
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptySob Sty 24, 2015 4:24 pm

z chęcią :) I tak na razie mam postać zablokowaną Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) 2975738470
Powrót do góry Go down
Casandra
Nowy
Nowy
Casandra


Liczba postów : 95
Join date : 27/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyWto Sty 27, 2015 6:53 pm

Stellę na koleżaneczkę w jego wieku, mogą się razem kolegować albo nienawidzieć :)
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyWto Sty 27, 2015 6:56 pm

Możemy spróbować, a co wyniknie z fabuły nigdy nie wiadomo :)
Powrót do góry Go down
Casandra
Nowy
Nowy
Casandra


Liczba postów : 95
Join date : 27/11/2014

Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) EmptyWto Sty 27, 2015 7:04 pm

Ok jak coś to napisz na pw, jak będziesz miała ochotę na relację Tako-Stella.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty
PisanieTemat: Re: Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )   Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; ) Empty

Powrót do góry Go down
 
Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Zajebista nazwa tematu]
» Ambitna nazwa tematu.
» Takanori

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: