wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Zajebista nazwa tematu]

Go down 
+12
Hassan
Traffy
Noroiko
Alan
Katarina
Raziel
Tobi
Adirael
Shaynee
White Fox
Hana
Levi
16 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 3:52 pm

Not really, not. Who cares?

W każdym razie ten temat powstał...właściwie sama nie wiem "do czego" konkretnie. Prawdopodobnie do tego, aby wybadać dlaczego aktywność z pierwszego dnia po otwarciu tak gwałtownie spadła. Ja nie wiem. Winchester nie wie. Wy pewnie wiecie, bo to o was głównie chodzi (my z Winem to takie hikikomori).. Kierując się do głównego powodu założenia tego tematu...

- Czyżbyście dalej mieli żal za zamknięcie WH bez zapowiedzi? Cóż, nie powiem, że was za to obwiniam, bo jest to całkowicie zrozumiałe i całkowicie do przyjęcia, ale skoro wróciliście tutaj - jeśli wróciliście - to chyba nie po to, aby sobie popatrzeć i potem znów pójść? Jeśli tak to, well, możecie wywalić w poście całe swoje niezadowolenie i - przynajmniej ja - nic wam w tej kwestii nie powiem.

- Czy może za waszą niską aktywność odpowiada jakiś inny powód? (a.ka nie związany z brakiem czasu przez szkołę/maturę/testy gimnazjalne/życie prywatne).

- Jeśli żaden z w/w podpunktów nie odnosi się do was to i tak upraszam o zostawienie jakiegokolwiek komentarza w tym temacie. Jakiegokolwiek związanego z aktywnością/jej brakiem/poprawą.

Skoro już pokusiłyśmy się z Winem o otwarcie tego forum (nawet sobie nie wyobrażacie jak ta kobieta długo była na "nie" serio. przeszło dwa tygodnie) to może postarajmy się, aby TYM razem nic nie jebnęło na pysk? Chyba, że chcecie definitywnego końca forum, ale wtedy też wypadałoby o tym napisać. Teraz oto pytamy (ja pytam przynajmniej), bo głównym powodem otwarcia forum było zjednoczenie wszystkich osób w jedno miejsce, aby znów grać i powstrzymać się od tworzenia jakichkolwiek obozów.

Dobra, a teraz możecie śmiało na mnie kląć. NA MNIE, powtarzam, bo na Wina nie dam psioczyć. Jak chcecie mieć kozła ofiarnego to nie mam nic przeciwko, bo i tak większość obelg po mnie spływa, a Win weźmie to, niestety, zbyt na siebie (nawet jak powiesz, że nie to ja i tak wiem, że jest inaczej :|)
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 4:22 pm

*OMG BĘDĘ PIERWSZA*

[Zajebista nazwa tematu] 2027534315
Nie mam zbytnio jak się mocno rozpisywać, bo na telefonie na prawdę to jest bardzo ograniczone, ale cóż ja pocznę, no cóż...
Oczywiście, byłam zła za te nagłe zamknięcie, zero informacji ani żadnego podanego powodu, a jedynie krótki tekst, że forum nigdy nie powróci. Jednak to chyba logiczne, że jak się idzie obejrzeć film, a jak się wraca i forum zamknięte to niezbyt fajne uczucie... Mimo wszystko jestem chyba zbyt bardzo przywiązana do postaci, żeby je zostawić. Sami użytkownicy byli tak cudowni, że aż się tęskniło przez ten czas za wspólnymi rozmowami. Więc no. Co do tego chyba tyle.
Co do graczy - myślę, że mogą chować urazę. Lub myśleć, że jeszcze raz może się zdarzyć takie nagłe zamknięcie forum to starają się znów aż tak nie przywiązywać (ale błagam, nie róbie tego ;_;). Poza tym jest kwiecień, ludzie się szykują na maturę, inni jak ja mają zapierdziel, bo nauczycielom się przypomniało, że tak blisko do końca a tak "mało" ocen. Więc się nie martwcie, niedługo wszystko powinno wrócić do normy! c:
Co do mojego zmulenia czy jak to można nazwać - jestem na dzień co jakiś czas i to na krótko, bo oczywiście przy przemeblowaniu jakiś cholerny wiatraczek musiał się urwać w komputerze i zwyczajnie się rozrypał. A na prawdę, dotarcie do laptopa nie jest takie proste. Więc muszę ograniczyć się do telefonu. Więc co do mnie chyba się nie martwcie. Przy czym został wprowadzony nowy wątek i po prostu nie mogę się doczekać soboty (może mi kompa naprawią, guh) aby cuś tam sobie przypomnieć.
Nawet nie wiem jak podsumować te moje wypociny, które wymagały mnie zdenerwowania i bolących palców, bo i klawiatura w telefonie się czasem wyłączy, to "ę" nie wejdzie... na prawdę, nie polecam.

*Teraz dam wolną łapkę dla tych co chcą wyrazić swoje zdanie, a ja z czystego lenistwa wyślę to z Hany, nie z Resia, lel xD*
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 4:36 pm

Ja do was żalu nie mam, no przyznam na początku nie należałam do osób które łatwo to przyjęły, ponieważ strasznie zżyłam się z tym forum, użytkownikami no i przyznam się bez bicia, że uwielbiam Fox taką jaka jest tutaj i na żadnym innym PBF'ie nie da odtworzyć się jej tak samo. Zresztą czm miałabym rezygnować z forum z powodu waszej(?) decyzji ? Trza się cieszyć, że zostało przywrócone i mamy szanse prowadzić fabuły. Ale nie myślcie sobie, że jestem zadowolona z zamknięcia bez ostrzeżenia, ktoś mógł nam szepnąć o zamknięciu, podać powody i pozwolić się nam wypowiedzieć, nie pochwalam tego ale cóż może nikt o tym nie pomyślał... w sumie gdyby nie osoby które były na WC(ten super skrót xD) czyli World Cannine czy jakoś tak nie poinformowały mnie o tym na konfie(GG) nie wiedziałabym i nie pojawiłabym się na tym forum, mając kontakty Levi(nie hałczam na Solówkę) mogła poinformować starych użytkowników, jestem pewna, że lepiej by się z tym poczuli i wrócili(oczywiście jeśli nie zrezygnowali z gry jak np.: Acc).
W sumie sam temat średnio mnie dotyczy gdyż jak pewnie widzicie na forum pojawiam się codziennie, obecnie jestem w trakcie fabuły i nie mam zamiaru aktywności zmniejszać ani powiększać. Bo w końcu mam swoje życie i nie mogę ciągle siedzieć na forum, chociaż i tak spędzam na nim dużo czasu.
Jeśli chcecie ogarnąć aktywność proponuję powiadomić starych użytkowników do których macie kontakt i może podać sensowny powód zamknięcia WH ? No sorki ale wiele osób grało na forum, aktywność olbrzymia a powód "bo na forum coś się psuło", jeśli nie chciałaś dzielić się z nami prywatnością napisz "z powodów prywatnych" lub cokolwiek według uznania.
Na koniec chciałabym dodać, że nie jestem na was za nic zła(w sumie to nawet nie powinnam) i nie mam zamiaru znikać z forum.

Foksz<3

Powrót do góry Go down
Shaynee
Nowy
Nowy
Shaynee


Liczba postów : 8
Join date : 06/04/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 4:44 pm

Ok, zacznijmy morze od tego, żeśmy sami sobie taką zupę ugotowali. Tymi wszystkimi kłótniami o nic wyrobiliśmy psim forom taki stereotyp, że hoho. Kiedy rejestrowałam się na swoje pierwsze psie forum byłam nastawiona głównie na grę. Potem było tam już tyle kłótni, że nie wiem czy teraz forum bez kłótni ma rację bytu.

To taka mała uwaga. Co myślę o zaniku aktywności? Myślę, że jest to wywołane albo takimi akcjami(ludzie boją się odzywać, żeby nie zostać obrzuconymi błotem), albo po prostu potrzeba czasu. Nie od razu Rzym zbudowano, więc może po prostu trzeba się oswoić. Zamknięto SP, ludzie przeszli tu. Zamknięto to forum, ludzie poszli na WC(Xd) i teraz z powrotem... Sama mam niezły mętlik w głowie teraz.

Krótko mówiąc wydaję mi się, że po tych wszystkich akcjach powinniśmy poczekać i w końcu się ustabilizować... no i GRAĆ, a nie gadać o graniu. Jak niby chcemy kogoś zachęcić do czegoś, czego nie robimy?

Co do mnie samej - Zbliża się koniec roku, więc jak każdy się uczę. Jak jednak mam nadzieję widać każdą wolną chwilę spędzam na forum.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 5:01 pm

To miło, że nie chowacie urazy, przynajmniej nie widocznie, acz zdaję sobie sprawę, że nim nam przebaczycie do końca to trochę minie. Staramy się zrekompensować, jakoś niedołężnie, ale przynajmniej starania są. Co z nich wyniknie to już zupełnie inna bajka.

Powód zamknięcia. Poważnie chcecie go znać? To fajnie, bo ja też. Seriously. Mogę wam opowiedzieć jak to wyglądało z mojej perspektywy, bo żadnej innej wam nie przytoczę.

Było tak, że wchodząc na gadu - miałam przerwę między jedną sesją DA:I a drugą - zobaczyłam wiadomość od Winchestera, już nie kojarzę treści, w każdym razie chodziło o jakiś temat na forum, bodaj o magii. Nie to wchodzę, przeglądam po trochu, coś tam pomiędzy sobą z Winem wymieniamy i w końcu mówię:
"Po prostu je zamknij, bo się robi tak jak było na SP".
Każdy kto był na SP wiedział jaki powstawał tam burdel, chaos, istna Sodoma i Gomora, bo ludzie się zaczęli kłócić i to właśnie o magię. Szczerze mówiąc trochę poddałam się sile nieprzyjemnych doświadczeń związanych z SP i z jego kłótniami i dlatego walnęłam Winchesterowi taki tekst jaki walnęłam. Przez myśl mi nie przeszło, że się ze mną zgodzi, ale się zgodziła, a jak już się zgodziła to... Cóż. W tym czasie ona była Admem - nazwałabym ją Głównym, bo właściwie ona to trzymała na barka przede wszystkim - no to dałam jej czynić honory. Forum zamknęła, co doprowadziło do nieprzyjemnej wymiany zdań na Shoucie (tak, pamiętam grożenie śmiercią, nah). No... No i lepszego wyjaśnienia tamtej sytuacji dla was nie mam, bo nie mam pojęcia co było najważniejszym z powodów, dla których Win zamknęła forum. Jeśli będzie chciała to wam odpisze, a jeśli nie to...cóż. Chyba musicie się zadowolić moją wersją, bo i tak to "mnie" większość obwiniała za zamknięcie. Sweet.

Wspominałam wyżej, że szkoła i związane z nią problemy są tu całkowicie nieadekwatne, bo..bo je zupełnie rozumiem. To coś naturalnego na co nie macie wpływu, więc nie wymagam, aby kolejna osoba mi o tym pisała. Próbuje tu znaleźć inne powody tak niskiej aktywności czy coś takiego... Właściwie sama nie do końca przemyślałam, co chce w waszych opiniach uzyskać. Równie dobrze jest to dobry moment, aby zaproponować jakieś pomysły co do rozwoju forum czy takie tam...
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 5:14 pm

- Nie dziwie się że wiele userów nie wróciło lub się waha, w końcu to było takie drobne nie zdecydowanie się z waszej strony. Wiele poszło na RC, WC i nowe VH ludzie się gubią gdzie mają grać i z kim bo spotkałam się nawet z tym że stają się zazdrośni że jak tu grasz a tam nie to już jesteś be.

- Każdy ma życie prywatne, zbliżają się sesje, końce roku, egzaminy etc ludzie nie siedzą 24 godziny na dobę choć i tacy się zdarzają, jeśli by coś innego odpowiadało pewnie by ich tu nie było w ogóle.

Wiecie jak często ludzie mówią? Wymaga się aktywności od userów a admini sami siedzą i nie nie robią. Fajnie że forum wróciło ale wszystko się ciągnie z przywróceniem harmonii w stadach, magią itd.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 5:49 pm

Zapytam uprzejmie, aby nie wyjść na jakąś sukę z piekła rodem, aczkolwiek...

Uważasz, że to wina adminów, że wszystko się tak ciągnie w stadach? Na jakiej podstawie? To MY jesteśmy odpowiedzialnie za to, aby ludzie dostosowali się do ograniczeń? Śmiem wątpić. Stada muszą to dostosować pod siebie, rezygnując z tego z czego chcą bez odgórnego narzucania. Jasne, mogłyśmy to zrobić własnoręcznie, lecz sądzę, że to podniosłoby tylko ogólny poziom niezadowolenia. Ponadto... ja nie kontroluje tego jak ludzie wypowiadają się w Sprawach Stada i czy w ogóle to robią. Decyzję powinny zostać podjęte przez większość, a nie przez trzy-cztery osoby c:
Powrót do góry Go down
Tobi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Tobi


Liczba postów : 164
Join date : 07/01/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 6:11 pm

Szczerze nie rozumiem powodu otwarcia tego forum kaprys adminek < zrobienie na złość WC i RC? czy może jakiś inny powód?> spoko, waszym księdzem nie jestem wiec mi się nie musicie spowiadać.
Uważam jednak, że jak się powiedziało A trzeba powiedzieć B, a nie robić mętlik ludziom w głowach, ale nie zdziwię się, że za dwa miesiące znowu zamkniecie znając życie jak się zacznie wszystko sypać, albo i wcześniej.

Na tym forum jest fabuła i powiem to szczerze super fabuła, ale ja już tych postaci kompletnie nie czuję tak jakby umarły i odeszły dawno temu. Czy wy też to czujecie? Bardzo wielu userów/userek z którymi prowadziłam fabuły już nie wróci.

Nic nie będzie tak jak dawniej. Otwarcie forum już tego nie zmieni :(

Postaram się tutaj zagrać, ale nie wiem czy mi się to uda.

Moim zdaniem pod względem graficznym WC jest dużo lepsze i ma fajniejsze lokacje, ale nie sadzę by doszło do połączenia obydwu for.

W każdym bądź razie będę obserwować, jak się coś ruszy bo teraz jest zastój, niestety.
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 6:13 pm

Właśnie nie Tobi, to przez to, że wszyscy podzielili się między WC i RC, otworzyliśmy ponownie forum, aby ponownie wszystkich zjednoczyć, bo jedni naskakiwali na drugich właściwie tylko dla tego, że mają własne fora xd


Jeśli chodzi o tereny to zawsze można coś zmienić, albo dodać jakieś. W tym nie ma żadnego problemu, a co grafiki, również jestem otwarta na wszelkie propozycje co do tego, więc jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia/pomysły to może śmiało pisać, gdzieś tam w dziale funkcjonowania jest temat, gdzie można pisać wszystko o grafice forum xd
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 6:19 pm

https://wildehunde.forumpolish.com/t22-wyglad-forum <- Dla zainteresowanych coby coś zmienić graficznie.

Co do reszty, czyt. nowych lokacji, zmian w mechanice forum etc. etc. to byłoby miło, gdyby ktoś odważył się coś zaproponować. Serio. My z Winem nie gryziemy. Nie odrzucimy pomysłu od tak, dla zasady, tylko trzeba go najpierw zaproponować i to w przemyślany sposób. Jak ktoś tylko rzuci, że gdzieś "grafika jest lepsza" albo "tereny są ciekawsze" to co my mamy z takim fantem zrobić? Pójść i bezczelnie skopiować? I don't think so.

Forum jest od GRACZY dla GRACZY. Jesteśmy adminami, ale nie jesteśmy w stanie zorganizować wszystkiego, bo jesteśmy tylko ludźmi. Myślicie, że po co istnieje dział na propozycję? Aby stał i zbierał kurz? :|

Jeśli zabrzmiało to jakoś oschle to przepraszam, aczkolwiek strasznie irytuje mnie to, gdy ktoś coś wytyka, że jest dobre gdzieś indziej, a nie próbuje tego zaproponować tutaj.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:04 pm

nie żebym się czepiała ale jeśli podkreślam jeśli adminiki by wyraziły jaką kolwiek chęć połączenie for pod choćby inną nazwą kompletnie by zrobić na nowo nie widzę problemu ja nie gryzę.
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:16 pm

Równie dobrze, możemy wszyscy razem obmyślić coś całkiem nowego.

Ale serio, chcecie tworzyć coś całkiem nowego i zmarnować wszystko co do tej pory zbudowaliście? xd
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:22 pm

Co mogę powiedzieć? - nie mam wiele do dodania... powiedzenia.
Moja aktywność spadła ze względu na ''pewne sprawy,, kompletnie nie miałam głowy na ŻADNE FORUM...
Fabuła to podstawa... a tutaj jej nie ma - to widzi każdy... Mogę postarać się jakoś pomóc, pograć. Nie zawsze mam czas i głowę do tego...

Szkoda forum powiem. Szkoda.
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:22 pm

Oł maj gasz. Jestem na nie :C Nie da się grać od nowa postaciami :0
Jako, że sis nie ma i w weekend wróci to oznajmiam za nią, że pewnie też by wolała, aby WH później DP nie łączyło się z niczym, albo ponownie znikało, aby stworzyć coś nowego :c Zbyt dużo tego nowego, o.
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:24 pm

Też tak właśnie myślę, więc pozostańmy przy tym co jest.


Nowe tereny, macie pomysł jakie to mogły by być? jakieś pustkowia? Wulkany, czy coś? xd Co byście chcieli?
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:34 pm

Mi zawsze się wydawało, że mamy wszystko okay w terenach - i opisy, i nazwy przy czym jest w sumie ich dużo, ale jak tak uważają...
Można by zrobić w sumie pustkowie albo... serio, nie wiem xD Wszystko już jest xD
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:39 pm

eheh jestem za późno bo już się o szkole wypowiedzieliście, to swoich trzech groszy nie będę dokładać, myślę że chociaż to tylko 3 osoby to jako tako zgodziliśmy się że nie tworzymy niczego nowego ;-; proszę nie ;-;

Więc ten ~
Po pierwsze myślę że można pousuwać stare misje które są porozrzucane po tematach, lub ew. przenieść je do działu z wyprawami jeżeli będą jeszcze używane. Co do tematów cóż... na pewno możemy ich potworzyć więcej bo nie szkodzą, a zawsze się przydają. Sama nie wiem... może jakieś pola? zagajnik? wąwóz? urwisko? idk xd Wulkan brzmi ciekawie, w sumie pokusiłabym się ;w; Jakaś wyspa może, niezbyt daleko, ale cóż wyspa ~ uhm, konkretne nazwy można wymyślić c:

Uhm, co do ogólnego rozwoju i ruszenia forum pomysłów za bardzo nie mam przynajmniej na razie xd Jak dobrze wiemy wszelkie eventy prędzej zwalniają fabułę niż ją przyśpieszają. Jak ładnie wyżej zostało powiedziane, powinniśmy zacząć grać a nie gadać o grze.
Chciałam zaproponować przywrócenie poszukiwań, ale widzę że to już zostało zrobione ~

No i jestem trochę za późno ale się wypowiem, jako że i tak nie mam co robić, a lektura którą w sumie mam do przeczytania do jutra porywająca nie jest ;_; Chciałam tylko oznajmić wam że nie jestem zła, czy coś że zamknęliście wh. Ok, może nie byłam super zadowolona bo dobrze mi się grało, było (nadal jest xd) tu sporo fajnych osób ;u; Tak więc no... jeszcze was wszystkich lubię XD

ps, czy tylko mi nie działa sb? xd
No i skoro już przy takich sprawach to dałoby się przywrócić te wszystkie kody typu pogrubienie, podkreślenie i emotki tam... e no jak się pisze posty? Chyba że to tylko mój komputer coś świruje...
Powrót do góry Go down
Noroiko
Nowy
Nowy
Noroiko


Liczba postów : 19
Join date : 06/04/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:49 pm

To skoro już jesteśmy przy ustawianiu nowości to mam propozycję, aby najpierw zacząć od aktualizacji. Przez ostatnie zdarzenia część ludzi odeszła i przyszła część nowych. Nie wiem, czy powinniśmy zajmować choćby spis MG nieaktywnymi osobami, skoro mają tylko tam być. Nie mam pojęcia kto z nieaktywnych jest, ale pod innym Nickiem a kogo nie ma, ale myślę, że zanim się coś zbuduje, powinno się naprawić fundamenty.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:51 pm

Ogólnie wydaje mi się, że ilość terenów jest nawet bardziej niż odpowiednia. Warto zauważyć, że dużo to wcale nie oznacza, że lepiej. Aczkolwiek jeśli do obecnych działów dodać by po działy, takie jak właśnie pola czy wulkan to specjalnie nie miałbym nic przeciwko.

Co do MG to i tak należałoby wyłonić kto z obecnych użytkowników w ogóle chce zachować swoje stanowisko, a kto chce zrezygnować. Na tej podstawie zrobię nowy spis c:
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 9:01 pm

Oficjalnie i grzecznie oznajmiam w tym wątku, że misja Traffa będzie kontynuowana, a ja nadal chcę być MG. Lepsze to niż nic, jak mówią. A tak zwane MG-owanie sprawia mi przyjemność ^^

Przy czym sla zabawy ja zrobię rozdanie oskarów (tak, zrobię! XD) i można by zrobić jakąś gazetkę, która streszczałaby fabułę na forum i opowiadała co się działo. Nawet specjalnie graficznej nie trzeba, tylko obrazki luźno pododawać x3
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 9:09 pm

Notuję, że Reś chce nadal MG (ktoś mi musi mój płaszczyk pomóc zdobyć, nie?) c:
I posprzątałam większość tematów misji - głownie z okresu styczeń-luty - te z marca jeszcze zostały, tak na wszelki wypadek, ale jak nie ruszą to też je przeniosę do Archiwum (na razie są w temacie z wyprawami~)

Rozdanie Oscarów! Cały czas czekam aż mi tytuł prześlesz, cobym mogła temat stworzyć :C
A gazeta... Gazeta w sumie zła by nie była, ale ktoś musiałby mieć i czas i chęć, aby się nią zajmować.
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 9:12 pm

Ja chce być paparazzi w gazetce! I ogólnie też jestem za stworzeniem jej, chociażby na próbę, aby sprawdzić jak się przyjmie xd Można by stworzyć konto gazetki i np na jej pw, użytkownicy mogli by np. wysyłać najciekawsze niusy ze świata fabuły, jakieś akcje, walki, porywania itd xd
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 9:19 pm

Przeniesienie postaci to nie jest wielka filozofia i stworzenie pewnych relacji na nowo. Można równie dobrze połączyć na adresie WH zostając dodając co nieco od WC by było różnorodnie o ile w ogóle.

Przede wszystkim nie ma alf decyzja padają lub nie padają.

Ja też na MG zostaje tylko poprzedni MG z łaską lub w ogóle nie brali misji a tak nie może być że wybiórczo najlepiej po kolei a nie jak komu się widzi.
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 9:23 pm

Ja nadal jestem na nie. W ogóle mi się nie widzi, aby je połączyć jakkolwiek. Wszystko jest teoretycznie inne i nie potrafiłabym tego połączyć, ot co. Ale decyzja należy do Levi i Winczestera.

A do raz na miesiąc pewnie chętni się znajdą. I paparazzi, i konto... fajnie by było. Poleczam pomysł! *macha łapką, też chce być w to wplątana*

Tego drugiego Adirael nie zrozumiałam w ogóle.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] EmptyCzw Kwi 09, 2015 11:05 pm

*Pojawia się i znika*
Jak mówiłam- zawalona, więc znów na sekundkę, ot. ;-; Anla, czekaj na weekend, nawet cię zła kobieta uprzedzić nie uprzedziła, ale ekhem... Koniec offa. Gomen.

Co do połączenia forum... Nie. Nie. I jeszcze raz nie. Jakoś nie widzi mi się połączenie tych dwóch stron, a że się rozpisywać nie mogę aktualnie to poprę Resia.
Moja aktywność spowodowana szkołą, tak zdradzę naprędce.
Nadal chcę zostać jako MG.
Co do terenów mogę pomyśleć troszku nad nowymi, jak i zrobić opis czy coś. Ogólnie jak jakaś pomoc potrzebna to możecie śmiało walić, o! Chociaż myślę, że jest ich akuratna ilość. Ale chyba nie wszystkie mają opisy... To mogę się tym zająć.
Reeś. Pomogę ci z oscarami, sis. ♥
I też chcę być wplątana w gazetkę! ;u;

Krócej się nie dało, nie?

EDIT
Adirael, troszku pohamowania, nu? MG też ludzie, a misje brali. Wiadomo, że każdy nie weźmie sobie po pięć na łeb i będzie szczęśliwy. Ma własne fabuły i życie prywatne. Możesz sam/a zaoferować się jako Mg i tak brać, przy czym wtedy możesz mieć do innych pretensje.
Ale jeżeli ktoś ma łatkę MG i naprawdę misji nie przeprowadzał to trzeba pogrozić, o. Degradacją czy cu.

EDIT:
Klikniecie? ;u;

[Zajebista nazwa tematu] 736253


[Zajebista nazwa tematu] 736256


[Zajebista nazwa tematu] 658825


[Zajebista nazwa tematu] 736249

ehehhe. bo mi nie rosną, nuu. :C


Ostatnio zmieniony przez Traffy dnia Czw Kwi 09, 2015 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Zajebista nazwa tematu] Empty
PisanieTemat: Re: [Zajebista nazwa tematu]   [Zajebista nazwa tematu] Empty

Powrót do góry Go down
 
[Zajebista nazwa tematu]
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ambitna nazwa tematu.
» Takanori (tak bardzo oryginalna nazwa tematu ;-; )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: