wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Groby we mgle

Go down 
+16
Havoc
Dean
Winchester
Nyksik
Andromeda
Arya
Raziel
Jupiter
Asmodeusz
Zaraza
Nyks
Hyde
Yneus
Tensai
Levi
Taiga
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptySro Lut 18, 2015 12:33 pm

Dany? Co za dziwaczne imię, tak własne sobie pomyślał. Wzruszył jednak barkami, darując sobie komentowanie tego na głos.
- Nie muszę Ci wyjawiać swoich powodów. - fuknął odwracając pysk na bok. Brawo mały, z pewnością w ten sposób uzyskasz to czego chcesz. Zaśmiał się niczym chochlik pod nosem.
- Ależ mam, twój. - przyciągnął do siebie drewniany mieczyk. Skoro nie zamierzała go nauczyć Smoczego Uderzenie, sam się go nauczy! Nie miał  ku temu konkretnego powodu  prócz tego, że chciał. I to wystarczyło mu za argument na wszystko, a przeczytanie jakiejś książki o tym to dobry pomysł!
- Biorę go sobie, na razie Dany. - narzucił większy nacisk na jej imię, parskając pogardliwie pod nosem. Chwycił mieczyk w ząbki i ruszył truchtem prze siebie, szurając czarnym materiałem po ziemi.

zt
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyCzw Lut 19, 2015 8:19 am

- Ale, ale... To mój miecz. - Wybełkotała, choć samca już dawno tutaj nie było. I co teraz przyjdzie jej zrobić? Nie miała bladego pojęcia, gdzie Hayate mógł pójść, przecież nie znała go na tyle dobrze, aby to wywnioskować. Ponadto sama w sobie kraina była dlań wielką tajemnicą. A jeśli poszedł tam, gdzie jest niebezpiecznie? I to wszystko tylko dlatego, aby Arya nie poszła za nim.
Westchnęła cichutko i z braku lepszego pomysłu, ruszyła wolno przed siebie. Będąc bez miecza musiała większą uwagę przykładać do tego, po jakim terenie stąpa. Może spotka kogoś, kto jej coś o tym miejscu opowie? Cokolwiek?

z/t
Powrót do góry Go down
Nyksik
Nowy
Nowy
Nyksik


Liczba postów : 71
Join date : 19/01/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyWto Lut 24, 2015 6:12 pm

Wyruszyłam na polowanie, fajne zajęcie. Pogoda nie byłą straszna, ale zawsze mogła być lepsza. Cóż przeżyć się da. Jednak widoczność wolała bym lepszą. Zwierzynę wyczułam swym noskiem, po chwili  usłyszałam szmery. Zaczęłam się rozglądać, ale moje zmysły mnie oszukały. Rozejrzałam się wkoło siebie wybierając byle jaką stronę do marszu. Ujrzałam tym razem ślady, wyczułam zapach i usłyszałam wyraźnie, tym razem się nie pomyliłam. Me ślipka upatrzył cel- mysz. Wyglądała na zdrową samicę. Gryzoń coś wyczuł, biedaczka rzucił się w pogoń, ja za nią. Rzucam się na ofiarę. Chybiłam, ale nie daję za wygraną. Próbuje jeszcze raz. Dzisiaj definitywnie nie mam szczęścia, znów chybiłam, ale do trzech razy sztuka. No cóż trzeci atak też zakończył się porażką, ale warto walczyć.
Eh... Jestem nie w formie czwarta próba legła w gruzach. Drasnęłam cel lecz to nie dało znacznego efektu, ale drugi to już coś. Zwierzyna padłą. Nie chciałam by długo długo cierpiała. Załatwiłam to jednym pazurem. Otoczenie było puste, z radością wróciłam do terenów stadnych.

z.t


Ostatnio zmieniony przez Nyksik dnia Nie Mar 08, 2015 10:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 10:29 pm

Dlaczego cmentarz?
Chyba sam nie potrafił odpowiedzieć sobie na to pytanie, po prostu poczuł, że w tej chwili chciał otoczyć się niezbyt żywym towarzystwem. Niezbyt żywym? Oni są tak martwi jak tylko trup może być martwy. W każdym razie płynnie i niemal bezszelestnie przesuwał się między nagrobkami, przesuwając połowicznie błękitem tęczówek po wyrytych napisach, chociaż na niektórych nawet ich było brak.
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 10:35 pm

Trochę wstyd się przyznać, że Dean po mimo przebywania w tej krainie już od dłuższego czasu, dalej nie znał dokładnie jej zakamarków. Ba, nie wiedział nawet podstawowych rzeczy na jej temat. Przy okazji kolejnego dnia wędrowania udało mu się trafić w bardzo nietypowe miejsce.
Zbiorowisko starannie ustawionych kamieni. Na większości wypisane były imiona, na części również parę innych słów. Coś mu zaświtało w głowie, gdzieś chyba coś kiedyś słyszał o takich miejscach, w jakiejś opowieści? Ale czyjej? Kiedy? Może zanim tu przybył? Te czasy wydawały się teraz tak odległe...
Wędrował w skupieniu między nagrobkami, ostrożnie się im przyglądając i zastanawiając się, co to może być za miejsce. No przecież to wie, tylko mu się zapomniało!
Powrót do góry Go down
Havoc
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Havoc


Liczba postów : 50
Join date : 25/01/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 10:43 pm

Labrador przybył nad cmentarz sam nie wiedząc po co? Może chciał posłuchać ciszy, czy popatrzeć na zmarłych, a może liczył na spotkanie. Nieopodal ujrzał psa.
Caligo
Odparł przekręcając uroczo łepek, aby przypatrzeć się towarzyszowi.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 10:50 pm

Nabrał do płuc większego haustu powietrza, przymykając przy tym ślepia i odchylając łeb nieco do tyłu. Wiosna zbliżała się coraz większymi krokami, to było czuć i widać, a Aniołowi nie bardzo to się podobało.  To oznaczało zrost temperatur i mimo, że potrafi regulować ciepłotę swojego organizmu to zapewne i tak skończy się tym, że spędzi całe lato w górach, gdzie mógł liczyć na swoją ukochaną zimę. Wypuścił po kilku sekundach z cichym świstem powietrze przez lekko rozchylone wargi, a błękit spojrzenia ponownie zajarzył się pośród mgieł leniwie sunących po cmentarzu. I właśnie w momencie, gdy je otworzył zdawało mu się, że ujrzał czyjąś sylwetkę przemykającą parę metrów dalej. Mięśnie Donmayi spięły się automatycznie. Czego się boisz Aniele? Tu zagrozić ci jedynie może jakiś umarlak, a przecież martwi nie powstają z grobów prawda? Parsknął niemalże pod nosem na własne myśli. Oczywiście, że powstają. Wystarczy wziąć na przykład wampiry; paskudne pijawki, które nie powinny nigdy istnieć. Szarpnął łbem, jakoby pozbywając się w ten sposób niepotrzebnych rozmyślań i po prostu skupił się na obserwacji terenu. W ten do jego radarów dotarł szczenięcy głos, obrócił nieco tyło, aby opuścić jasność spojrzenia na osobę małego labladorka. Kącik warg Anioła mimo, że zadrgał to wcale nie przedstawiał niczego pozytywnego, zważywszy iż w górę poszedł ten, gdzie miał potężną skazę ukazującą kawał bieli kości policzkowej i zębiska,  a przy otwieraniu paszczęki i wnętrze jamy.
- Caligo. - odpowiedział nieco sucho, nie tracąc przy tym czujności. Ktoś tu jeszcze był wiedział to, tamta sylwetka była zbyt duża, aby mógł być to szczeniak, który teraz stał przed nim.  
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 10:53 pm

Zastanawianie się nad tym miejscem przerwały mu jakieś odgłosy. Podniósł łeb i postawił uszy, skupiając się na lokalizacji dźwięku. Hm, chyba ktoś tu był. Lepiej to sprawdzić, w końcu niegrzecznie tak stać i podsłuchiwać, nawet, jeśli dystans jest za duży, aby zrozumieć słowa.
Poszedł więc za swoim zmysłem słuchu, a potem także i węchu i natrafił na dwa inne osobniki.
- Flamme - powiedział chyba zbyt radosnym tonem jak na to miejsce. Zmierzył wzrokiem obecne psy. Jeden z nich to na pewno szczeniak, ale żaden nie pachniał Płomiennymi. No cóż, robi się ciekawie.
Powrót do góry Go down
Liba
Nowy
Nowy
Liba


Liczba postów : 83
Join date : 01/02/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:09 pm

Z zagrody na cmentarz, uroczo. Ale cóż poradzić, że Liba praktycznie zupełnie nie wiedziała co gdzie się znajduje? Przecież ciężko jej było zwiedzać krainę z whippetką wypytującą o wszystko. Tym bardziej, że tamta nie przejawiała chęci ruszenia się z miejsca, a białej ciężko było nagle w trakcie rozmowy zostawić towarzyszkę samą, by tylko się ruszyć. Co zresztą i tak uczyniła, bo Pizza zamilkła nagle. A teraz otoczona przez mgłę mogła jedynie zgadywać, że nie jest już w pobliżu zagrody z owcami. A starannie ustawione tu kamienie cicho sugerowały, że znalazła się na cmentarzu, a biała nie mogła nie przyznać im racji. Szczególnie po uważniejszym przyjrzeniu się im. I gdzieś z prawej jej ucho wychwyciło dźwięki rozmowy, chyba rozmowy, bo w sumie słów zbyt wiele nie padło. Niemniej bez zastanowienia ruszyła w stronę dźwięku i gdy jej oczom ukazały się sylwetki psów przywitała się.
- Fiamma~
Powrót do góry Go down
Havoc
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Havoc


Liczba postów : 50
Join date : 25/01/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:14 pm

Szczenię przełknęło ślinę i spoglądało na przybywający tutaj psy. Po chwili zerknął na swego kompana. Umiał chodzić, mówić i otworzył oczy. Tylko tyle, więc trzeba szczeniakowi wiedzę trochę powiększyć. Pouczyć.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:24 pm

Przerzucił spojrzenie na płomiennego, więc jak zawsze nie mylił się, gdy stwierdził, że wcale nie jest tu sam. To zdecydowanie podnosiło na duchu; móc zaufać swojej własnej podświadomości, która zawsze lojalnie i bezbłędnie ostrzegała go przed wszystkim. Uśmiechnął się w duchu. Długo to w trójkącik pobawić się nie zdążyli, gdyż parę minut później dołączyła do niej również i kolejna płomienna. Mimo, że mieli teraz sojusz on i tak czuł się nieswojo w towarzystwie członków stada, które jeszcze niedawno było jego wrogiem. Poruszył uszami, przesuwając się w ten sposób, aby móc równocześnie patrzeć na obydwu płomyczków, równocześnie stając nad osobą szczeniaka jakoby w ochronnym geście.
- Caligo, Caligo Płomieni Sojusznicy. - wypowiedział, ów słowa z lichym westchnieniem. Błękit spojrzenia zalśnił chłodnawo, lód który go okalał nawet na moment nie chciał stopnieć, zapewne malec, który stał teraz pod nim, niemalże stykając się swoim łebkiem z jego torsem mógł doskonale wyczuć chłód bijący od osoby Anioła, ale zaraz również całkowity spokój. Nie dało się dostrzec, czy wyczuć od niego jakiegokolwiek niepokoju.
- Co was sprowadza w tak nieprzyjemne miejsce? - zagadnął swawolnie.
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:29 pm

O, przybył kolejny osobnik. Jego wzrok spoczął na nowoprzybyłym...o, pardon, nowoprzybyłej. Uśmiechnął się na widok suczki i odpowiedział na jej powitanie. Przeniósł wzrok na szczeniaka, ale ten wydawał się być bardzo zdezorientowany całą tą sytuacją. Już miał do niego zagadać, kiedy odezwał się ten inny pies, spojrzał więc na niego. Zwrócił uwagę na ciekawy, niebieski kolor jego oczu.
- Ciekawość - odpowiedział, z resztą zgodnie z prawdą, na pytanie psa, po czym skierował wzrok z powrotem na przybyłą suczkę, która - sądząc po przywitaniu i zapachu - była z jego klanu. Nie miał nic przeciwko innym klanom, ale fajnie było spotkać Płomienną.
Powrót do góry Go down
Havoc
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Havoc


Liczba postów : 50
Join date : 25/01/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:30 pm

Chciał, aby pies, który go osłonił nauczył go. Niestety po przybyciu płomiennych cały plan legł w gruzach. Szczenię obserwowało dorosłych w sposób nieufny, ale zdecydowanie ciekawość zwyciężyła.
Powrót do góry Go down
Liba
Nowy
Nowy
Liba


Liczba postów : 83
Join date : 01/02/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:34 pm

Caligo? Sojusznicy? Teraz Liba mogła mieć już stuprocentową pewność, że znalazła się wśród 'swoich' i ta wiedza dodała jej nieco pewności siebie. W sumie dziwne, gdyby było inaczej.
- Znajomość terenów leży u mnie na całej linii. A zważywszy na to co się teraz dzieje to chyba lepiej nieco się w nich rozeznać by przypadkiem nie wpakować się na wrogie terytorium.
Nie czuła się jakoś bardzo nieswojo w tym towarzystwie to i na dłuższe wypowiedzi mogła sobie pozwolić.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:46 pm

- Bo tak, ta nasza ciekawość, która pozwala nam na zgłębienie wielu tajemnic, ale równocześnie potrafi zesłać zgubę. Czasami więc lepiej nie dawać się jej ponieść. - filozofujesz Aniele, znowu. Daj młodzieży spokój, niech się wyszaleją i uczą na własnych błędach. Oblizał krótko swój pysk, narzucając na jasność spojrzenia kotarę powiek do połowy. Nie trudno było zauważyć to zaintrygowanie wymalowane niemal na całym obliczy nie tylko w oczach płomiennego; to było nawet zabawne i zarazem zrozumiałe, mglisty doskonale zdawał sobie sprawę ze swoje inności i zapewne ta aura sprawiała, że inni pragnęli by poznać tajemnicę jaką skrywa. Tylko co by im to dało? Zapewne nic, prócz zaspokojenia właśnie własnej ciekawości, wścibskości. Tak; śmiertelni są wścibscy, chcą wiedzieć wszystko i wciąż im mało.
- Jestem pewien, ze gdybyś weszła na tereny demonicznych od razu zdałabyś sobie sprawę, że postawiłaś o jeden krok za dużo. Wierz mi, ich tereny są wyjątkowo nieprzyjemne. - coś w końcu o  nich wie, jakby nie patrzeć był tam raz, konkretnie w lochach, ale i tak musiał przy tym pokonać nieco ich terytorium.
- Jednakże gdzie moje maniery. Jestem Winchester, wcześniej znany jako Solstheim. Noszę przydomek Okruch Edenu oraz Donmayi. - pysznił się? Możliwe, ale był dumny z tego co osiągnął, z tego gdzie przynależy. Uniósł jedną z przednich łap, aby ułożyć ją na łebku szczeniaka, zerkając teraz na niego z góry.
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:53 pm

Poczuł się nagle głupio przez to, że tak mało mówił. Ostatnio trochę odwykł od rozmowy z innymi psami - trzeba będzie to nadrobić, w końcu lepiej się czuł będąc duszą towarzystwa.
Przemyślał krótko to, co powiedzieli inni, zanim odpowiedział:
- Każde działanie niesie ze sobą niebezpieczeństwo. Żeby się nie narażać trzeba by się było zaszyć w swoim legowisku i nie wychodzić - ale tego nie da się zrobić, bo przecież trzeba jeść. Pić. Załatwiać się. Oddychać świeżym powietrzem, żeby nie zwariować.
Zadowolony ze swojej wypowiedzi uśmiechnął się lekko pod nosem. Chwilę potem usłyszał, jak niebieskooki się przedstawia.
- Możecie mówić mi Dean - powiedział krótko. On nie miał żadnych tytułów, póki co. Kiedyś na pewno jakieś zdobędzie, jak w końcu uda mu się czymś wykazać na rzecz klanu. Nie wątpił w swoje umiejętności, bardziej w to, że nie nadarzy się okazja.
Powrót do góry Go down
Havoc
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Havoc


Liczba postów : 50
Join date : 25/01/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:56 pm

Przymrużył nieco swoje oczy i otworzył pyszczek po czym ziewnął. Najwidoczniej nie rozumiał rozmowy między dorosłymi. Podgryzł lekko mglistego mówiąc w ten sposób, żeby nauczył młodzika czegoś ciekawego, bo inaczej wyrośnie na fajtłapę, a dodatkowo będzie nikim.
Powrót do góry Go down
Liba
Nowy
Nowy
Liba


Liczba postów : 83
Join date : 01/02/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2015 11:59 pm

Ciekawość czasem bywała zgubna, ale jeśli nikt nigdy by się nią nie kierował to o ile różniłby się obecny świat. Nigdy też nie trafiła na tereny demonicznych, a nie sądziła by ciekawość ją aż w tak nieprzyjazne miejsce zaprowadziła.
- Tylko istnieje szansa, że w takiej sytuacji okazałoby się, że o ten jeden krok za późno zdałam sobie sprawę ze swojego błędu.
Znając jej szczęście taka sytuacja była aż zbyt prawdopodobna. Niestety, widocznie kiedyś podpadła istocie odpowiedzialnej za los i teraz tak zupełnie przypadkowo nieco częściej przydarzają się jej niemiłe sytuacje. W każdym bądź razie dorzuciła jeszcze.
- Chociaż skoro tak nieprzyjemne miejsce nie należy do ich terytorium, to jak paskudnie jest u nich?
Właśnie. Przedstawić się. Zupełnie o tym zapomniała. Dlatego też by nie odbiegać od reszty postanowiła nadrobić to zaniedbanie.
- Liba... i póki co nie mam żadnych zaszczytnych przydomków, ale spotkamy się za miesiąc czy dwa to na pewno będę miała się już czym pochwalić.
Obiecywanie... pewnie i tak nie będzie w stanie dotrzymać danego słowa, może zapomną. Więc po co to mówiła? W zasadzie niie była taka pewna czy kiedykolwiek na jakiś zasłuży.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 12:18 am

- I w legowisku mogło by nas coś spotkać. -  chociaż nieproszony gość, kamień spadający na głowę, czy też inne losowe wypadki, których moglibyśmy się nigdy nie spodziewać. Anioł wcale nie sugerował, że powinni się zamknąć i nie poznawać nowych rzeczy; on sam łaknął do poznawania tego co stworzyła Jasność i co właściwie wiedział na własne oczy, acz wciąż tak niezmiernie to wszystko go fascynowało.
- Czasem lepiej się sparzyć. - brakowało tylko, żeby teraz przywołał na lico jakiś zadziorny uśmieszek, czy coś podobnego, acz niestety podobne grymasy już dawno przestały gościć na jego pysku. Jak tak dalej pójdzie, to całkowicie zapomni co to znaczy uśmiech, niemniej skoro nic z tym nie zrobił do tej pory to widać nie specjalnie mu to przeszkadzało.
- Cmentarz nie jest takim złym miejscem; jest cichy, skłania do refleksji. Właściwie to nawet przypomina tereny mglistych. - ugiął tylne łapy, aby usadowić zad na podłożu. Czuł jak delikatne ząbki szczeniaka zadzierają o jego skórę co skwitował karcącym spojrzeniem i odstawieniem kończyny na podłożę.
- Nie gryź. - mruknął gardłowo. I o to widać jak wspaniale Anioł potrafi radzić sobie z dziećmi. Mały widział przecież, że jest zajęty; nie mógł mu poświęcić uwagi. I tak w ogóle, gdzie są rodzice tego szkraba? Powinni takie małe już puszczać samopas? Ha, przygarniał kocioł garnkowi! Przecież sam nie był lepszy, nawet lepiej, zostawił swoje szczeniaki same sobie, a sam odszedł na jakiś czas do Królestwa. Nagroda ojca roku wędruje do niego.
- Mam Cię trzymać za słowo? - przechylił nieco łeb, patrząc teraz bardziej uważniej i przenikliwiej prosto w oczy Libii.


/dobra, ja zmykam. jak coś, możecie mnie pominąć xd
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 12:25 am

Proszę, na jakie ciekawe towarzystwo trafił w tak niepozornym miejscu. Ogon husky'ego był podniesiony w górę, jako, że samiec był bardzo zainteresowany swoimi towarzyszami. Ciężko powiedzieć, którym bardziej. Oczy Winchestera wyglądały fascynująco, ale Liba też należy od Płomiennych, a w dodatku jest suczką... Wodził wzrokiem od jednego do drugiego. Tylko szczeniak jakoś mało go interesował. Lubił rozmawiać i bawić się z małymi psami, ale w porównaniu z rozmową z takimi postaciami, zabawa ze szczeniakiem wypadała słabo na skali ciekawości, więc praktycznie ignorował malucha.
- Wszędzie może się coś stać, więc nie można całe życie wszystkiego unikać. Życie jest pełne niespodzianek, ale również tych pozytywnych - powiedział wesoło, szczerząc się w uśmiechu. - To miejsce wygląda na rzadko odwiedzane, a jednak znalazły się tu zupełnie przypadkowo cztery psy, które nawet wcześniej się nie znały. Czy to nie jest intrygujące? - Nie bardziej, niż Winchester i Liba - pomyślał sobie Płomienny, ale tego już nie wypowiedział na głos.

//mykam spać, branoc <3//
Powrót do góry Go down
Liba
Nowy
Nowy
Liba


Liczba postów : 83
Join date : 01/02/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 12:36 am

Nigdy nie była na terenach Mglistych. W sumie i na terenach Płomiennych praktycznie nie bywała. Może trzeba będzie to zmienić? Chociaż jak widać, nawet i na nienależących do któregoś ze stad ziemiach można trafić na swoich.
- Czemu nie... Zawsze większa motywacja do starań.
Odpowiedziała, chociaż nie można powiedzieć by skupiony na niej wzrok niebieskich oczu jej odpowiadał chociażby w minimalnym stopniu. Czemu tak patrzył? Chciał sie upewnić czy to nie słowa rzucone na wiatr? Na pewno bardziej możliwe niż opcja mówiąca, że zrobił to by utrudnić jej złożenie w całość jakieś zgrabnej odpowiedzi wymijającej.
Po wypowiedzi huskiego chciała stwierdzić, że najwyraźniej los chciał by spotkali się tu wszyscy razem, jednakże po uzmysłowieniu sobie, że te słowa zbyt wiele by nie wniosły darowała sobie wypowiedzenie ich i poczekanie na dalszy rozwój rozmowy.

//nie zauważyłam, że tak późno... to i ja znikam, do jutra~//
Powrót do góry Go down
Havoc
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Havoc


Liczba postów : 50
Join date : 25/01/2015

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 12:45 am

Po tonie głosu zrozumiał, że popełnił błąd gryząc samca w łapę. Oblizał pysio. Właściwie czuł się zbędny w tym towarzystwie, gdyż nie ma w pobliżu jakiegokolwiek szczenięcia, który dotrzymał mu towarzystwa. Czuł się inny od swe rodziny. Większość to wilki jak ojciec, a on nie podobny do matki tylko jej ojca. Dziwne nieprawdaż?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 6:52 pm

- Zgadzam się; jeśli nie wymagamy od życia zbyt wiele, to może nam naprawdę wiele wspaniałych przeżyć dostarczyć, wystarczy chociażby umieć cieszyć się z małych rzeczy, bo jeśli pragniemy czegoś co jest niemal niemożliwe ... Nie, źle się wyraziłem. Nic nie jest niemożliwe; wszystko można osiągnąć, jeśli ma się tylko wiarę i siłę ku temu, aby sprostować przeciwieństwom, złośliwego losu, które jest niczym małe szczenie. - to zabawne, że jeszcze niedawno był podobny do tego płomiennego; uśmiechnięty, dusza towarzystwa. Odetchnął głęboko pod nosem, darując sobie jakieś głębsze rozmyślenia, nie było na nie w tej chwili miejsca. Za późno zdał sobie sprawę z tego, że jego wargi zadrgały w marnej imitacji zdawkowego półuśmiechu z chłodnymi iskierkami, prezentując biel jego zębisk po prawej stronie, gdy dziura rozszerzyła się.
- Można to uznać za coś niezwykłego, ale ja myślę, że to zwykły przypadek. - nie ładnie jest gasić zapału innych, ale nic na to nie mógł poradzić. Nie ma co się doszukiwać w najmniejszych rzeczach woli Pana, bo Jasność ingeruje tylko w najwyższych przypadkach. Nie raz był świadkiem jak śmiertelni w byle ułożeniu chmur dostrzegali samego Syna.
Pokręcił z wolna pyskiem. Odchylił uszy do tyłu, gdy dobiegł go jakiś szmer, zbagatelizował go w tym momencie, gdyż mógł być to jakiś gryzoń, bądź też inne stworzenie.
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 6:59 pm

Niebieskooki pies wypowiadał się dość... dyplomatycznie. Młody Płomienny musiał się dobrze skupić, żeby zrozumieć sens jego słów. Sam raczej wypowiadał się krótkimi, prostymi zdaniami, nie był za bardzo wyrafinowany w mowie i nie lubił sobie utrudniać życia - no, przynajmniej nie w ten sposób.
Stali tak już od dłuższej chwili, więc Dean postanowił usiąść sobie na ziemi, skoro nie zapowiadało się na to, żeby szybko się stąd ruszyli.
- Przypadek, jasne, zbieg okoliczności. Co was tutaj sprowadziło? Ja wędrowałem po prostu po różnych miejscach... to miejsce, te... przedmioty - tutaj wskazał pyskiem na nagrobki - coś mi przypominają, ale nie wiem, co dokładnie. Wiecie może coś więcej o tym miejscu? - zaczął dalej brnąć w rozmowę, bo przecież nie będą teraz się spierać, czy przypadek ich spotkania tutaj jest intrygujący czy też nie. Lepiej po prostu ruszyć dalej.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 7:15 pm

- Szukałem mniej żywego towarzystwa. - zabrzmiało zbyt niegrzecznie? Zapewne płomienni mogli sobie pomyśleć, że nie chciał ich obecności, acz gdyby tak było naprawdę to nie dawałby się wciągnąć w tą rozmowę. Odchylił nieco łeb do tyłu, co automatycznie sprawiło, iż jego tors stał się bardziej wypięty.
- Nie znam żadnej historii związanej z tym miejscem; cmentarz jak zapewne wszędzie jest pełen takich nagrobków i innych symbolów, które mają odwiedzającym wskazać, gdzie leży ich bliski. Osobiście wnioskując właśnie po tych kamiennych rzeźbach, to pozostałości po jakich dwunogach, którzy być może przed naszym przybyciem tu mieszkali. W końcu i w innych częściach krainy można znaleźć ślady ich bytności. - niemniej Aniołowi nie zależało na sprawdzeniu okruchów prawdy w swoich domysłach, czy ludzie są, czy ich niema to teraz najmniej istna rzecz, która powinien sobie zaprzątać głowę zresztą jak i sojusznicy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Groby we mgle - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Groby we mgle   Groby we mgle - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Groby we mgle
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» groby we mgle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: