wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny

Go down 
+8
Stockholm
Hundur
Hamlet
Saver
Zaraza
Stella
Forneus
Andromeda
12 posters
AutorWiadomość
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptySro Sty 28, 2015 8:02 pm

Któż me serce uleczy
i z oczu zetrze łzy?

Yep - poprzedni temat do archiwum, jeśli można prosić.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny 9pxnw7

Na początek... nie ukrywam, że White raczej nie zostanie ojcem szczeniąt Andro, więc trzeba znaleźć innego - tak, chodzi mi o gwałt. Płomienna Dusza, lub Krwawa Pieśń. Jeśli chodzi o tych drugich... sojusz przeszkadza, ale może dałoby się ominąć jakoś konsekwencje tego czynu.
Gdy znajdę pseudo ojca to będę również szukała userów na szczenięta, najlepiej parkę :3

Jeśli nie gwałt to szczenię przybłęda. To (raczej) wymagałoby założenia nowego konta. Wszystko byłoby do ustalenia.

I wszystkiego innego :D

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny V4vs5z

Właściwie nie mam jakiś super wymagań. Szczenięcych przyjaciół, lub wręcz przeciwnie - wrogów co dręczyliby jego i May, której jest rycerzem i oczywiście broniłby ją.

I innych.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny 15qf8ts

Brata. Bo mogę, hehe! Wymagałoby to założenia nowego konta, and... charakter też właściwie mam opracowany, imię do wyboru. Jak jest ktoś chętny na PW proszę.

I całej reszty.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny 2w6h0go

Razka przeżyła jako jedna z nielicznych wirus szalejący w mieście. Widziała, oj dużo widziała.

A więc Zaraza... mam co do niej plany, wielkie plany. Więc jeśli macie pomysł na jakąś ciekawą, cudowną relację, fantastyczną, z piekła rodem, toksyczną miłość, ojca, brata, kiedyś zawarty pakt, cokolwiek; mówcie. Mówcie błagam, uwielbiam utrudniać moim postaciom życie. Tak więc jeśli macie pomysł na wątek, który od dawna was męczy, a nie macie z kim go zrealizować - ze mną raczej wam się uda :D Ah, a jak już nic nie może wam przyjść do głowy to jedźcie po schemacie.

BIERZCIE ICH  Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny 1453873460
Powrót do góry Go down
Forneus
Nowy
Nowy
Forneus


Liczba postów : 748
Join date : 02/11/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptySro Sty 28, 2015 8:19 pm

Havoc jest wolny i chciałabym go wykorzystać jako przyjaciela Andromedy, tylko na razie jest nienarodzonym szczenięciem, ale mógłby się z nią bawić, uczyć się trochę, a po jakimś czasie chronić. O ile chciałabyś. Mam też wolne Felicity i Daimona. Jakbyś miała pomysły daj znać. ;3
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyCzw Sty 29, 2015 3:22 pm

Jasne, przyjaciel, dlaczego nie :3
Powrót do góry Go down
Stella
Nowy
Nowy
Stella


Liczba postów : 83
Join date : 05/12/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyCzw Sty 29, 2015 3:36 pm

Jackie dam na wroga dla wszystkich, dla Jupitera Stellę na znajomą w podobnym wieku :D
Powrót do góry Go down
Zaraza
Nowy
Nowy
Zaraza


Liczba postów : 45
Join date : 26/01/2015

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyCzw Sty 29, 2015 4:08 pm

Jackie... oczywiście, mam nadzieję, że ich zbytnio nie poturbuje xd
Stella dla Jupika jak najbardziej, dobrze czuje się w towarzystwie płci przeciwnej.
Powrót do góry Go down
Saver
Nowy
Nowy
Saver


Liczba postów : 75
Join date : 12/10/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyCzw Sty 29, 2015 6:44 pm

Saver chętnie pokusiłby się o bycie ojcem dzieci Andro :D
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Sty 30, 2015 9:11 pm

Zobaczymy jak potoczy się fabuła z Hikaru ;)
Ale jeśli nic z tego nie wyjdzie - jasne.
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Sty 30, 2015 9:14 pm

Planujesz coś?

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Giphy
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Sty 30, 2015 9:17 pm

A co?

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Tumblr_n4e22daRhI1tnhj50o1_500
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Sty 30, 2015 9:20 pm

A nic to w sumie może być ciekawe ~ hehe

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Giphy
Powrót do góry Go down
Hundur
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Hundur


Liczba postów : 289
Join date : 01/11/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Sty 30, 2015 9:49 pm

Hundur na gwałt? :)


EDIT: zagadaj proszę do mnie na GG :)
Powrót do góry Go down
Stockholm
Nowy
Nowy
Stockholm


Liczba postów : 123
Join date : 15/11/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptySob Sty 31, 2015 2:19 pm

Sprawa obgadana na GG.
Huh, zapraszam ~
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Lut 06, 2015 6:23 pm

Odświeżam.
Mam wolną Andromedę, Zarazę i Icarusa (tu preferuję porwanie. Oczywiście porywać będzie on xd)
Jakby ktoś chciał :3
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Lut 06, 2015 6:26 pm

wprowadzamy w życie to Asmo-Zaraza?
i z Adkiem miałaś się spotkać kiedyś :D
Powrót do góry Go down
Zaraza
Nowy
Nowy
Zaraza


Liczba postów : 45
Join date : 26/01/2015

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Lut 06, 2015 7:24 pm

Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyPią Lut 06, 2015 7:54 pm

mam gości więc odpis może nieco potrwać lub będzie dopiero jutro
Powrót do góry Go down
Feainne
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Feainne


Liczba postów : 117
Join date : 19/12/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptySob Lut 07, 2015 1:41 pm

Może Andro się zaprzyjaźni z Fea? Kar/Lasc na wroga?
Fea może iść na koleżankę dla Jupika czy coś więcej, Kar/Lasc na wroga :D
Dla Stocka/Zaraze to kogoś na obojętnie kogo :D
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptySob Lut 14, 2015 8:25 pm

Podbijam.
Przy okazji Jupiter jest wolny, więc zapraszam:
https://wildehunde.forumpolish.com/t124-miasto-duchow#15854
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyWto Lut 17, 2015 4:24 pm

Ja ci mogę Alana na kogoś podrzucić. W sumie nie wiem dokładnie na kogo, bo on taki trochę arogancki i aspołeczny przynajmniej z zewnątrz xd
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyWto Lut 17, 2015 4:25 pm

Eh... Andro podziękuje D:
Dla Jupitera by się nadał, dla Stockholma zresztą też.
No i dla Zarazy. Huh, właśnie... może by się z nią dogadał.
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyWto Lut 17, 2015 4:29 pm

Eheh XD
Uhm, myślę że z Zarazą mogłoby być całkiem ciekawie xd Cóż, jak chcesz to mogę gdzieś wejść i podrzucić link
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyWto Lut 17, 2015 4:30 pm

Póki co wolę nie blokować, ale dam znać jak będę miała więcej czasu ;)
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny EmptyWto Lut 17, 2015 4:30 pm

okej, nie ma sprawy Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny 2442743227
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty
PisanieTemat: Re: Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny   Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny Empty

Powrót do góry Go down
 
Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaki masz dzisiaj humor?
» Kto do mnie pasuje ?
» - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~
» -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: