wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~

Go down 
+10
Zaraza
Percy
Asmodeusz
Hamlet
Seamus
Boss
Jupiter
Raziel
Invidia
Andromeda
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:00 pm

Hikaru i Andromeda będą szczęśliwymi rodzicami. Tak, bardzo szczęśliwymi x3
Szczeniaki jeszcze poczęte nie zostały, ale wszystko na dniach. Później tylko ciąża, poród i wychowywanie klusek. I nie chcemy całej bandy, a max. 3 szczenięta. Także ten - szukamy userów na nie :)
Jest wiele sytuacji, kiedy ludzie się zgłaszają, zakładają konta, a później nie są aktywni. Wolimy uniknąć takiej sytuacji. Chcielibyśmy, żeby pociechy się udzielały.

Wygląd... setter, jakiś szary kundel, lub coś pomiędzy tym. Wiadomo, że chihuahua z tego nie wyjdzie, ale raczej jest duże pole do popisu, od co. Płeć, imię i charakter pozostawiamy do wyboru, zawsze chętnie pomożemy, chętnie wysłuchamy waszych propozycji :3 Stado - Mglista Myśl oczywiście.

No to bierzcie je ~
Powrót do góry Go down
Invidia
Nowy
Nowy
Invidia


Liczba postów : 25
Join date : 08/02/2015

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:02 pm

Gdyby nie to, że byłoby to moje 6 konto, brałabym >C Także ten... polecam całym sercem :D
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:19 pm

6 kont to rzeczywiście duża odpowiedzialność i obciążenie. Czasu byś dla szczena nie miała D: Zobaczymy co powie ojciec, a póki cho szukamy dalej ~
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:21 pm

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  1348539101
tak bardzo kusi, ale też nie mam czasu na kolejne konto, buuu ;_;
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:25 pm

Szkoda D:
Jeśli macie czas i chęci to ilość kont mi (nam?) nie przeszkadza. Sama mogłabym siedem prowadzić i byłoby ok ~
Ale... *kusi, kusi*
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:36 pm

Ja bym chętnie poprowadziła. To byłoby moje 5 konto, ale mam czas ^^
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:37 pm

Gdzie ojciec, gdzie ojciec...
Jasne Boss :) Piesek, suczka? od razu możesz podać podać pomysł na imię i charakter, jeśli takowy masz.
Powrót do góry Go down
Invidia
Nowy
Nowy
Invidia


Liczba postów : 25
Join date : 08/02/2015

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:41 pm

Jeśli ja bym się zdecydowała to bym brała suczkę Medeę ;w; Ale, kurczaki, nie wiem ;___;
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 7:43 pm

Od razu mówię, ze chociaż jeden syn musi być.
To pomyśl Resiu i daj znać, najlepiej szybko :>
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:16 pm

Humu ... gdybym tak zamieniła jedno konto *zerk na Sola * na tego szczunka, albo coś... hum, a taki wygląd; https://www.flickr.com/photos/honung/sets/72157633688911236/ ? i byłaby to chyba suczka xd
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:25 pm

Ja bym sobie zarezerwowała również suczkę, bo mam świetny pomysł na nią i mam już takie słodkie, fajne imię, Zoey <3
Ewentualnie mogę Rafaela przerobić na szczeniaka i zmienić mu rasę i przemienić charakter.
A suczka była by seterką na 100%, córeczka mamusi, nad umaszczeniem jeszcze myślę. :D
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:28 pm

Tylko nie Solankę D: Stila szybciej. I tak, bierz szczyla.
Boss, nie ma problemu.
Dobra, a teraz chcę syna xd
Powrót do góry Go down
Invidia
Nowy
Nowy
Invidia


Liczba postów : 25
Join date : 08/02/2015

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:30 pm

Ani Sola, ani Fab ;w;
Bierzcie suczki, ja biorę samca i jak się da to pierwszego - imię wymyślę, a zdjęć szukam ;-;
Powrót do góry Go down
Seamus
Nowy
Nowy
Seamus


Liczba postów : 73
Join date : 09/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:31 pm

nie zdążyłam ;(
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:31 pm

ja się jeszcze zastanowię xd
Powrót do góry Go down
Invidia
Nowy
Nowy
Invidia


Liczba postów : 25
Join date : 08/02/2015

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:35 pm

Ustąpię Seamus w takim razie x3 I jak Raziel nie będzie chciał to jak coś ja wskoczę ovo
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:36 pm

Dobra, jak chcesz Inv xd
No i zobaczymy co powie ojciec jak przyjdzie, może zgodzi się na czwartego, choć to już jest tłok.
Czyli pewny jest tylko Boss.
Powrót do góry Go down
Invidia
Nowy
Nowy
Invidia


Liczba postów : 25
Join date : 08/02/2015

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:39 pm

Wiesz Andro... Brałabym i nie oglądała się, ale jak ktoś inny chce i ma mniej postaci x3 Może usłyszał i się odezwie ;w; Korci mnie, aby jednak wziąć i nie oddać tego miejsca XD
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:49 pm

To takie szlachetne :')
Ja właściwie byłabym za czwartym szczenem (ja tak łatwo ulegam).
Powrót do góry Go down
Invidia
Nowy
Nowy
Invidia


Liczba postów : 25
Join date : 08/02/2015

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:51 pm

Przed chwilą widziałam tu post Seamusa, który znikł ovo

Ach dziękuje :3 *kłania się*
Jeju, dla mnie? :o Jakież to jest szlachetne! Tylko decyzja Hikaru, który znikł x3
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:53 pm

Ojciec uciek, ot co.
Eh no niby miały być 3, ale jeżeli tylko wszyscy będą się udzielali i potem nie porzucą konta ot tak to proszę was bardzo ~
Ehehehehe ojciec i tak nie będzie lubił żadnego z was XD
Powrót do góry Go down
Seamus
Nowy
Nowy
Seamus


Liczba postów : 73
Join date : 09/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:55 pm

przypadek :D każdy ma chyba dylemat z jednej strony brać z drugiej się człowiek waha :D

a jakieś przykładowe wyglądy szczeniąt? Nie mogę nic znaleźć ;( Interesuje mnie kundel wszelaki bo seterów za dużo
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:56 pm

Czekaj zaraz spróbuję coś poszukać, choć średnio mi to idzie nawet dla siebie xd
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 8:57 pm

Dobra to mamy komplet *patrzy wymownie na Raziela*
No tak, ojciec ucieknie, nie liczcie na niego xd
Dobra, teraz dajcie imiona, płeć i proponowany wygląd i charakter, jeśli macie jakieś ambicje.

Boss ~ Zoey - suczka - setter
Powrót do góry Go down
Invidia
Nowy
Nowy
Invidia


Liczba postów : 25
Join date : 08/02/2015

- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  EmptyNie Lut 08, 2015 9:06 pm

Percy - piesek, pierworodny KLIK PRZYKŁAD KLIK 2

Charakter jeszcze nie jest dopracowany, ale jak cuś to do jutra powinnam go wykończyć :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty
PisanieTemat: Re: - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~    - 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~  Empty

Powrót do góry Go down
 
- 2 kreski... - u mnie też słaby zasięg ~
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kto do mnie pasuje ?
» Nic mnie dzisiaj nie cieszy, gdy skończyły się sny
» -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: