wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Żółta Dolina

Go down 
+9
Casandra
Bella
Restless
Andromeda
Vadász
Hyde
Valixy
Nevis
Winchester
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Nyksik
Nowy
Nowy
Nyksik


Liczba postów : 71
Join date : 19/01/2015

Żółta Dolina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Żółta Dolina   Żółta Dolina - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 6:38 pm

No cóż, przyjęły mnie sympatycznie.
-Spacer, jestem za, ale powiem szczerze, że nie mam nic do zaproponowania, a propos miejsca.
No cóż zdarzają się chwilę, że nie mam, na prawdę, nic ciekawego do zasugerowania. Przybył, a raczej przybyła suczka. Nie była ona Płomyczkiem, wręcz przeciwnie to Demoniczna. Ewidentnie się do nas zbliżała, aż wreszcie stała koło nas.
-Jesteś z Demonicznych.  Dlatego zadam ci dwa proste pytania- nie miało to zabrzmieć jako zaproszenie do walki- Kim jesteś? I co masz zamiar teraz robić? Jeśli nam odpowiesz to będzie to sytuacja jasna jeśli nie, nie chcemy twojego towarzystwa.- szczerze mówiąc nie wiem co się dalej wydarz, ale mogłaby nie zwlekać z odpowiedzią. Casandra odeszła na pożegnanie rzuciłam w jej stronę "cześć". Ciekawe czy Desire także odejdzie, jeśli ona pójdzie ja też.
Powrót do góry Go down
Desire
Szczeniak
Szczeniak
Desire


Liczba postów : 58
Join date : 12/01/2015

Żółta Dolina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Żółta Dolina   Żółta Dolina - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 8:59 pm

Głos nie mógł uwierzyć, że sam po prostu ON SAM został zignorowany przez seterkę. Głos zastawiał się czy seterka miała pod czachą serio mózg czy wypraną w persilu skarpetę.
- Daj mi ją, przerobię ją na pokarm dla rybek. DAAAAJ !!! - krzyczał głos. Desire uniosła głowę i zaśmiała się radośnie. 1:0 dla Casandry.
Onka spoważniała w jednej chwili, dostrzegła zbliżającą się do nich obcą sukę. Pachniała ogniem siarką i krwią. Wzdrygnęła się. Nie było to stado mglistych za to stado demonicznych czyli wrogowie. Postawiła radary do góry i wlepiła jasne radosne ślepia pytająco w stronę obcej. Skupiła na niej cały swój wzrok i czekała w pogotowiu gdyby suka próbowała, wykonać jakiś nieodpowiedni ruch ich zaatakować. Przytaknęła wolała posłuchać rady Casandry, nachyliła się do suczki corgi, która próbowała przepytać nowoprzybyłą.
- Lepiej chodźmy zanim pojawi się ich więcej.
Wyszła bez słowa odprowadzając Ruby zimnym spojrzeniem.

z/t
Powrót do góry Go down
Ruby
Nowy
Nowy
Ruby


Liczba postów : 115
Join date : 29/12/2014

Żółta Dolina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Żółta Dolina   Żółta Dolina - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 9:06 pm

Spojrzała nieco zaskoczona na małą suczkę corgi, wciąż jednak patrzyła na nią z góry. Zaśmiała się słysząc jej wypowiedź.
- Jesteś bardzo wyszczekana jak na tak malutkiego pieska - powiedziała kpiąco. - Nie muszę nikomu się spowiadać z tego, co zamierzam zrobić.
Nawet nie zamierzała być aż tak niemiła, ale cóż. Tak została przywitana. Druga suka, mimo, że zdecydowanie większa, postanowiła opuścić ten teren.
- Tchórz - mruknęła pod nosem seterka. No cóż. Pewnie zaraz towarzystwo jej się zmyje. No i bardzo dobrze. Znajdzie sobie lepsze.
Powrót do góry Go down
Nyksik
Nowy
Nowy
Nyksik


Liczba postów : 71
Join date : 19/01/2015

Żółta Dolina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Żółta Dolina   Żółta Dolina - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 9:47 pm

Jak już powiedziałam jeśli Desi wyjdzie ja też. Na odchodne rzuciłam.
-Wydaje mi się, że to ty za głośno szczekasz jak na swoją rasę, a nie ja! Nie liczy się ile mierzysz, ale co posiadasz. Tak myślę o rozumie. To co powinnaś mieć w główce, ale nie każdego Bóg tak hojnie obdarzył. Zdarzają się takie przypadki jak ty.
Odeszłam dumnym, pewnym krokiem. Zbyt pewna siebie jest, to ją zaprowadzi do nikont. Jednak wcześniej zerwałam kwit podarowany mi.


z/t
Powrót do góry Go down
Ruby
Nowy
Nowy
Ruby


Liczba postów : 115
Join date : 29/12/2014

Żółta Dolina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Żółta Dolina   Żółta Dolina - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 11:50 pm

Towarzystwo się zmyło. No cóż, nie będzie się przecież przejmować kimś takim jak oni. Pfff. Plebs z innych klanów.
Rozejrzała się jeszcze po okolicy i odbiegła, swoim eleganckim kłusem. /zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Żółta Dolina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Żółta Dolina   Żółta Dolina - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Żółta Dolina
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Magiczna Dolina
» Zielona Dolina
» Dolina Tysiąca Słońc

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: