wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zapisy na misję

Go down 
+30
Izaak
Steele
Asmodeusz
Casandra
Inka
Eren
Traffy
Yuki
Nyksik
Bella
Jupiter
Cedrik
Hana
Hassan
Fabienne Illyasviel
Adirael
Hyde
Sakura
Nevis
Boss
Nemeyeth A'albiell
Felicis
Andromeda
White Fox
Katarina
Nyks
Morte
Delirium
Vixa
Winchester
34 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySob Paź 11, 2014 6:56 pm

Chcesz jakoś ubarwić życie swojej postaci w ciekawy wątek fabularny? Zgłoś się więc na misję, a nasi MG z pewnością stworzą dla ciebie coś interesującego.

Kod:

[b]Nick:[/b]
[b]Cel:[/b]
[b]Mistrz Gry:[/b]
[b]Wymagania i Nagroda:[/b]


Kim jest Mistrz Gry?


Mistrz gry tworzy dla graczy przygody oraz ma pełną kontrolę nad światem; kontroluje wszystkie wydarzenia zewnętrzne oraz postacie nie sterowane przez graczy (tzw. BN - bohaterowie niezależni). Jedynie mistrz gry dysponuje pełną wiedzą na temat świata i scenariusza gry. Opisuje on innym uczestnikom zabawy to, co widzą ich postacie, oraz określa reakcję otoczenia na ich zachowanie (np. co się stanie jeśli jeden z graczy zechce otworzyć drzwi). Ma też decydujący głos przy interpretacji reguł danego systemu. Jedyną rzeczą, która nie podlega bezpośredniej kontroli przez mistrza gry, są poczynania graczy. Ich decyzje dotyczące zachowania postaci, które odgrywają, oraz poczynań i środków jakie przedsięwezmą, by osiągnąć cel. Co ważne, mistrz gry nie jest przeciwnikiem graczy, choć jego zadania obejmują stawianie wyzwań na drodze ich postaci.
Powrót do góry Go down
Vixa
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Vixa


Liczba postów : 242
Join date : 15/10/2014
Skąd : Toruń; pierwsza odsłona WH(Vixa)

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyCzw Paź 16, 2014 8:36 pm

Nick: Vixa
Cel: urozmaicenie życia MG; chciałabym, żeby ta wredota zaczęła dążyć do celu i nauczyła się podejmowania decyzji
Mistrz Gry: obojętnie, acz na starym WH Finnegan zrobił mi bardzo ciekawą misję :3
Wymagania i NAGRODA: Hm.. Fajnie by było, gdyby pojawili się ludzie. Co do nagrody - obojętna, mogą być tylko zdobyte cechy i doświadczenie ;)

Moja~
Finnegan
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyWto Paź 28, 2014 5:12 pm

Nick: Delirium.
Cel: Jakimś sposobem wypicie krwi wampira.
Mistrz Gry: Obojętnie. Kto ma czas i chęci.
Wymagania i Nagroda: Hmm, dosyć ciężkie pytanie. Usatysfakcjonowałaby mnie nagroda w postaci, powiedzmy, że jeśli dojdzie do wypicia krwi wampira przez sukę, każdy wampir na WH będzie mógł czuć jej emocje, będzie czuł gdzie aktualnie jest, będzie nawiedzał ją w snach. A co do wymagań, ciekawie by było, gdyby pojawiały się wszelkiego rodzaju bariery, ucieleśnienia największych strachów.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySob Gru 20, 2014 3:16 pm

Nick: Mafia
Cel: zdobycie towarzysza-kruka
Mistrz Gry: którykolwiek mający czas~
Wymagania i Nagroda: wymagań chyba nie mam, a na nagrodę to oczywiście wspomniany kruk, bo tak tęskno za Himmelem trochę. W sumie fajnie by było gdyby mogła z tym krukiem się jakoś porozumiewać, choćby telepatycznie, ale w zasadzie starczy jak on będzie ją rozumiał ;-;

Przyjęte- Cedrik
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySob Gru 20, 2014 3:32 pm

Nick:Nyks
Cel:Spotkanie swojego przybranego ojca.
Mistrz Gry:Obojętnie.
Wymagania i Nagroda:Na pewno musi się tam znaleźć inny zabójca bogów który również szuka swojego przybranego rodzica, najlepiej jeśli zginie podczas podróży. Sama Nyks na koniec musi odnaleźć ojca z którym stoczy poważną rozmowę, trza wspomnieć iż jest on japońskim bożkiem ognia o imieniu Kagutsuchi, to właśnie on nauczył ją magii. Bożek ma gwałtowną naturę i jest bardzo arogancki. A mówiąc o nagrodzie to PS i oczywiście jakaś złota bransoletka tak by pamiętała o przyszywanym ojcu.
Powrót do góry Go down
Vixa
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Vixa


Liczba postów : 242
Join date : 15/10/2014
Skąd : Toruń; pierwsza odsłona WH(Vixa)

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyWto Sty 20, 2015 7:25 pm

Nick: Vixa
Cel: przebycie 'szkolenia'
Mistrz Gry: obojętnie~ ktokolwiek kto ma czas, chęci i pomysł
Wymagania i Nagroda:
Wymogi: szkolenie - nauczyć ją polować, podejmować decyzje, zabijać. Może to być szkolenie w czymś na wzór obozu (tu, jak i całym pomysłem wzoruję się na serii książek "Jutro") prowadzonego przez psy. I od razu mówię, że ma to być długa misja, jakby Vixa spędziła tam część życia, tzn. swój rok lub 2. Dobrze by było, jakby w całej akcji znalazły się: kilka misji, tzn. zniszczenie np. obiektu wroga; i jakoś pod koniec bitwa, gdzie zginęłoby wielu jej przyjaciół. Po więcej wskazówek zapraszam na PW.
Nagroda: Już samo takie szkolenie byłoby nagrodą :'D

Przejęta :3 ~]
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyWto Sty 20, 2015 10:29 pm

Nick: Traffy
Cel: oswojenie Ognistego Lisa
Traffy zasłyszałby w jakiejś karczmie jedną z legend o owym Ognistym. Po czym ochoczo, jak to on, wybrałby się na poszukiwania delikwenta. To zawsze jakaś przygoda prawda? Korzystając z plotek, wypowiedzianych przez bajarzy, udałby się we wskazane miejsce. No i dalej toczy się akcja.
Mistrz Gry: Jestem nowa. Nie znam zbytnio nikogo, więc mi to naprawdę obojętne. ^^ Cieszyłabym się z kogokolwiek, bardzo dziękuję za poświęcenie czasu!
Wymagania i Nagroda: Być może oswojony Ognisty Lis.
Spróbuję szczęścia, a nóż się uda. Czekam na rozpatrzenie i dziękuję. Trzeba próbować puki jeszcze jest. ^^

Mogę ci pomóc. Napisz na PW kiedy masz czas, godzina, data. Delirium. ^ ^
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyWto Sty 20, 2015 11:36 pm

Nick: Katarina.
Cel: Zdobycie i oswojenie - Psa Apokalipsy.
Mistrz Gry: Obojętnie.
Wymagania i Nagroda: Cóż... może i mam wysokie wymagania... nie muszą się one spełnić. Chciałabym, żeby mą nagrodą był właśnie - Pies Apokalipsy.

Z chęcią przejmę tę misję. O ile oczywiście panienka chce. Proszę poinformować o dacie, czasie i tym podobnych na PW. Dziękuję. ~Traffy
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySro Sty 21, 2015 11:06 am

Się wtrącę... mógłby ktoś, kto posiada panel lub moderację tego działu zaznaczyć, które misję się już odbyły? ^ ^
I czy każda ma prawo być zorganizowana, patrząc po celach.

Post może zostać skasowany.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySro Sty 21, 2015 11:45 am

Mistrzowie gry mają moderatora w tym subforze i sami mogą edytować posty zaznaczają jaką misje biorą.

Na chwilę obecną wszystkie od Mafii w dół, misje są wolne - chyba, że ktoś między czasie którąś zabrał.



Jeśli któryś mg, nie ma możliwości edytowania niech zgłosi się do mnie na pw, mogłam niespecjalnie kogoś pominąć.


Oku. Przez moją starość nie ogarnęłam. xd
Delirium.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySob Sty 24, 2015 6:54 pm

Nick:White Fox
Cel:Oswojenie Tanushi
Mistrz Gry: Restless/Andromeda/Boss/Sols/Delirium. Zależy kto będzie miał czas.
Wymagania i Nagroda:Tanushi.

Zajęta. Delirium
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySob Sty 24, 2015 8:19 pm

Nick: Andromeda.
Cel: Chcę zmienić charakter Andro o 180 stopni, no może trochę mniej. Z aniołka, altruistki i chodzącego dobra na chłodną, obojętną i wypraną z uczuć (dobra bez przesady) mglistą. Jak to zostanie zrobione - liczę na kreatywność MG.
Mistrz Gry: Ktokolwiek :3
Wymagania i Nagroda: Raczej nic więcej nie chcę.
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySob Sty 24, 2015 9:58 pm

Nick: Yuki
Cel: Oswojenie Tanushiego
Mistrz Gry: Ktokolwiek kto wytrzyma słodycz fabuły
Wymagania i Nagroda: No zdobycie Tanushiego jest wystarczające. Wymaganie jedno - MG, który załatwi to za jednym zamachem i nie będzie przeciągania.

Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySob Sty 24, 2015 11:33 pm

Nick: Felicis
Cel: Ogółem chciałam go nieco odizolować i na wstępie mówię że dobrze by było gdyby ta misja miała na założeniu zająć mu dokładnie 264 dni. Moje urojenia wiem. Nie musi być strasznie długa wiadomo można to nieco przeciągnąć, ale wiecie o co chodzi. Nie prawdziwych dni XD
Co zamierzam ty osiągnąć? Ot, najlepiej jakby go zamknięto w jakimś miejscu ala psychiatryk, najpierw samego potem może dołożyć partnera/partnerkę, żeby zupełnie odzwyczaił się od wszystkiego co na zewnątrz. Złapany bo jest wampirem i niby chcą go wykorzystać, ale jednocześnie się boją... sama nie wiem. Dozwolone tortury, liczę na jakiś ciekawy pomysł i inwencję twórczą mg .w.
Mistrz Gry: Ktokolwiek kto wie o co chodzi i ma pomysł.
Wymagania i Nagroda: Chyba w celu wszystko wpisałam co potrzebne, tak mi się wydaje xd Nie pogardzę paroma płatami skóry, ale to zupełnie dodatkowo.

Mogę podjąć się wyzwania. Delirium
Powrót do góry Go down
Nemeyeth A'albiell
Nowy
Nowy
Nemeyeth A'albiell


Liczba postów : 75
Join date : 23/11/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyNie Sty 25, 2015 11:58 am

Nick: Nemeyeth A'albiell
Cel: Zdobycie towarzysza (sowy śnieżnej)
Mistrz Gry: Zależy kto będzie miał czas
Wymagania i Nagroda: Sowa śnieżna

Biorę. Boss.
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyNie Sty 25, 2015 12:16 pm

Zlituję się nad wami i przyjmę max. 2 osoby na razie z zadaniem o oswojeniu jakiegoś zwierzaka. Jeśli coś się zwolni, przyjmę następnych ;_;
Kto chętny, pisać na PW.
Powrót do góry Go down
Nevis
Nowy
Nowy
Nevis


Liczba postów : 143
Join date : 10/12/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyNie Sty 25, 2015 12:44 pm

Nick: Nevis
Cel: oswojenie smoka pierzastego
Mistrz Gry: Boss (?)
Wymagania i Nagroda: Smok Pierzasty

Biorę. Boss.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyNie Sty 25, 2015 6:59 pm

Nick:White Fox
Cel:Zdobycie rogu psa apokalipsy
Mistrz Gry:Delirium
Wymagania i Nagroda:róg psa apokalipsy, po prostu jedyna nagroda. Chociaż w sumie może wpaść kilka PS.


Misja wykonana.
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyNie Sty 25, 2015 7:11 pm

Nick: Boss.
Cel: Oswojenie Tanushi. MG może być upierdliwy i ciągnąć to na trochę dłużej lub nie owijać w bawełnę i opisać to w kilku postach. Zupełnie jest mi to obojętne i liczę na fantazję MG.
Mistrz Gry: Ktokolwiek chętny poprowadzenia owego zadania.
Wymagania i Nagroda: Samo Tanushi wystarczy, nie potrzebuję PS ani przedmiotów magicznych.

Co powiesz na mła?
Finn
Powrót do góry Go down
Sakura
Nowy
Nowy
Sakura


Liczba postów : 69
Join date : 30/12/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyNie Sty 25, 2015 7:22 pm

Nick: Sakura i Restless wspólna misja
Cel: Restless -> zdobycie rogu psa apokalispsy , Sakura -> zdobycie obroży wzmocnionej siły
Mistrz Gry: ktokolwiek wolny, kto by miał cheć
Wymagania i Nagroda: Restless -> oswojenie psa apokalipsy Sakura -> zdobycie magicznej obroży
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyPon Sty 26, 2015 6:50 pm

Nick: Finnegan
Cel: Chciałabym żeby oszalał; zwariował czy jak to inaczej nazwać. Przybliżając; do wh dotarł jako szczeniak, ale podczas życia tutaj wrócił do swojej krainy. Zakochał się, ale tamtejszy władca również miał na oku jego partnerkę, więc wygnał Finna, a ją wpierw zgwałcił, a potem zabił. Z tym że Finn o tym nie wie i teraz powróciłby tam, odkrywając prawdę, powoli wariując, dążąc do zabicia władcy, który dalej panuje nad jego rodzinną krainą. Najlepiej jakby trwało to tyle że płomienny byłby starszy o rok. Sama fabuła może się przeciągnąć.
Mistrz Gry: Umn, ktoś kto ma ochotę sama nie wiem. Mam parę osób na oku, ale nie będę prosić nikogo konkretnego bo wiadomo różnie bywa z chęciami i czasem, a mnie dość zależy żeby to przeprowadzić. Ktoś kto umie wczuć się w fabułę i dobrze to poprowadzić, ciekawie, ale bez niepotrzebnego przeciągania.
Wymagania i Nagroda: I teraz uwaga szaleję; zmiana wyglądu (i może nicku). Jak ktoś się zgłosi to się sprecyzuję, na razie pozostawiam pomysł w takim stanie.

Wykonana
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySro Sty 28, 2015 6:29 pm

Nick: Adirael
Cel: Oswojenie
Mistrz Gry: Pierwszy wolny :D
Wymagania i Nagroda:  Smok Pierzasty

Misja wolna.
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyPią Sty 30, 2015 2:45 pm

Nick: Fabienne
Cel: Zdobycie czerwonej peleryny z kapturem.
Mistrz Gry: Obojętnie.
Wymagania i Nagroda: Jedynie to co jest napisane w celu, nic więcej nie chce xd Chociaż chce, aby misja była krótka i szybka, o xd


Misja wykonana.
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptyPią Sty 30, 2015 8:43 pm

Nick: Hassan.
Cel: Zdobycie i oswojenie - Dragocat.
Mistrz Gry: Ktoś, kto załatwi to - raz, dwa.
Wymagania i Nagroda: Nie mam wymagań... jako takich; nagrodą byłby Dragocat.
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję EmptySob Sty 31, 2015 7:59 pm

Nick: Hana.
Cel: Gruby, dość długi czerwony szalik. Jak tu, o.
Mistrz Gry: Jakiś kto załatwił by to ciekawie, oryginalnie i szybko, o.
Wymagania i Nagroda: To samo co w celu. Nic więcej.

/biere. owo ~Traffy
Misja wykonana~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy na misję Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na misję   Zapisy na misję Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy na misję
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zapisy na znakowanie
» ZAPISY: Piekło
» Zapisy do Mglistej Myśli
» Zapisy do Demonicznej Armii
» Zapisy do Róży Wiatrów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Postaciowo :: .-
Skocz do: