wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bezimienny temacik

Go down 
+5
Restless
Malvoro
Andromeda
Aaron
Winchester
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Bezimienny temacik  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezimienny temacik    Bezimienny temacik  - Page 3 EmptySro Kwi 22, 2015 7:52 pm

Pasuje ^^
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Bezimienny temacik  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezimienny temacik    Bezimienny temacik  - Page 3 EmptySro Kwi 22, 2015 7:55 pm

Mnie też c:

A i przeczytałam to wszystko co napisaliście, żeby nie było XD
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bezimienny temacik  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezimienny temacik    Bezimienny temacik  - Page 3 EmptyCzw Kwi 23, 2015 10:01 am

Się zapytam tutaj, bo co mi szkodzi.

Czy to wyłącznie wina mojego komputera czy jednak tak jest naprawdę, że kolorystyka grupo mi się nieprzyjemnie zlewa prawie w jedno? Mam na myśli to małe rozgraniczenie między barwą Siewców, Upadłych i Nieaktywnych |D
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Bezimienny temacik  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezimienny temacik    Bezimienny temacik  - Page 3 EmptyCzw Kwi 23, 2015 10:21 am

Nie, u mnie też się trochę zlewa, to chyba nie wina komputera ~ tzw. podzieliłabym kolory grup nieco inaczej, żeby było ładnie czarno na białym pokazane, kto należy gdzie xd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Bezimienny temacik  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezimienny temacik    Bezimienny temacik  - Page 3 EmptyCzw Kwi 23, 2015 1:12 pm

U mnie w sumie na głównej widać kto i gdzie, ale już w tematach zlewa mi się w jedno .n.


I przy okazji spytam, bo tak wczoraj nadrabiałam wątek, ale w sumie... czyli jak ostatecznie z rysowanymi avkami? Ne, nie tak, że uważam to za najważniejsze, ale no, co z nimi będzie, o xD
Zresztą reszty chyba nie ma po co komentować*spóźnienie mocno*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bezimienny temacik  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezimienny temacik    Bezimienny temacik  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bezimienny temacik
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: