wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plaża

Go down 
+25
Adirael
Javert
Cedrik
Winchester
Ruby
Izaak
Bella
Eren
Traffy
Raziel
Adiela
Delirium
Soren
Erakis
Ilianthe
Nevis
Felicis
White Fox
Mayflower
Vixa
Andromeda
Fabienne Illyasviel
Fala
Nataniel
Hyde
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2015 6:34 pm

Kiedy wcześniej dochodził do psa usłyszał jak śpiewa ale nie wnikał co tam śpiewał ani tym podobne każdy robił co chciał nie? Jemu też nawet drgnął nie znacznie ogon kiedy pies do niego przemówił cóż lubił takie rozbrykane psy nie ma co.
-Jestem Adirael. - przedstawił się podchodząc do wielkiego dołu wykopanego przez psa, cóż można powiedzieć był imponujący nie ma co.
-Mam nie typową prośbę. - powiedział nieco cicho do owczarka, ale zależało mu na czasie i zdobyczy jednakże szanował jego postać i wolał pomału niż za szybko, spłoszy go i gdzie będzie drugiego szukał?
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2015 6:38 pm

- Despair! Bardzo fajnie Cię poznać, Adirael! - przechylił mordkę nieco na bok, zaciekawiony jego kolejnymi słowami. Prośbę? O rajuśku! - Jasne! O co chodzi, Adi!? Pomogę Ci w czym tylko będę mógł, Księciuniu Despair do usług!
Zasalutował, prostując się dumnie. Niestety nadmiar piasku na jego łapkach przy zetknięciu się z jego skronią wdarł się kilkoma drobinami do jego ślepka.
- Ajajajaja ... - zaskomlał cicho, mechanicznie zaciskając powieki. Ugh, zawsze musisz coś sobie zrobić, prawda, mały? - Wybacz, piasek mi wpadł do oka, więc ... w czym Ci mogę pomóc!?
Potrzepał łebkiem, aby następnie znaleźć się swoim pyszczkiem niebezpiecznie blisko pyska samca. Wpatrywał mu się w oczekiwaniu i z niecierpliwością na odpowiedź mglistego.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2015 6:44 pm

-Mnie również Despairze. - odpowiedział co najmniej zgodnie z prawdą, w końcu nie widział powodu do innego zachowania prawda? Zaśmiał się cicho słysząc jego kolejne słowa a następnie poczynania, skąd takie psy się biorą.
-Może to dziwnie zabrzmi ale potrzebuje kupki twojej sierści. - powiedział nieco wyszczerzając swoje ząbki w jego kierunku. Do zmiany rasy a w końcu był potrzebny włos tej w którą chcesz się zmienić.
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2015 6:49 pm

Z kapusty.
Serio.
Dlatego ma taki kapuściany i pusty łeb.
- huh? - no co? Każdy by się chyba zdziwił, gdyby nagle ktoś zapytał go, czy może sobie wyrwać parę jego kłaków. - Po co ci moja sierść? A zresztą!
Ustawił się do niego bokiem, szczerząc się zachęcająco.
- Bierz ile ci potrzeba i niech ci służy! - kretyn. Równie dobrze, pies może to wykorzystać do jakiś czarów, czy chociażby voodoo, albo do stworzenia czegoś co może Cię bez problemu zabić. Ale cóż; to Despair, czemu miałby psu nie ufać, zwłaszcza, że wydaje się być miły.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2015 6:55 pm

Jakiej kapusty? Wtf. Wiedział że pies się zdziwi ale co tam, nie wyrwie mu całego włosia potrzebował dosłownie kilku włosów. Wydobył flakonik, podszedł do psa i za jego zgodą wyrwał kilka jego włosów dosłownie kilka starał się delikatnie no ale czasem nie ukrywajmy to boli.
-Wybacz ale dziękuje. - odpowiedział zatykając flakonik i chowając gdzieś tam, niech głowa się nie martwi nie planuje nic z tym złego robić. Usypał łapami trochę piasku by następnie niezdarnie coś uformować z niej, ale coś jest nad przepaścią gdzie będzie zamek.
-Masz początek muru w podzięce. - odpowiedział by odejść za moment.

z.t
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2015 7:01 pm

- Cool! Dzięki! - zawołał za psem, machając mu na pożegnanie. Uszczęśliwiony, że mógł ponownie komuś pomóc, zajął się budową swojego zamczyska. Chociaż zamczysko to zbyt duże słowo, bo raczej nie miał talentów artystycznych to też po prostu wyszło mu kilka uklepanych kupek, które miały służyć na wieżyczki, a dookoła nich mur, który zaczął już mglisty.
- Hm .. przydała by się flaga ... - wymruczał pod nosem, rozglądając się dookoła. Dostrzegł parę jakiś gałązek, które nazbierał i wbił w czubki, klasnąwszy w łapki zadowolony z siebie!
- No! Żadna Księżniczka by się takiego zamku nie powstydziła! - zaśmiał się pod nosem, gdy nagle wpadł mu do łebka pomysł.
- Właśnie! Poszukam jakiegoś prawdziwego zamku! Może uda mi się trafić na księżniczkę! - no przecież to przewspaniały plan, jak mógł nie wpaść na to wcześniej? Ruszył biegiem w głąb lądu nie przejmując się pozostawionym dołem, który mógł stanowić niebezpieczeństwo dla spacerowiczów.

zt
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyNie Kwi 26, 2015 4:29 pm

Czekoladowo biała collie weszła tym razem gdzieś nad wodę, uwielbiała ją taka odskocznia od tego co zawsze trawy, krzaków już rzygała nimi podczas podróży. W końcu jej łapy zamiast z trawiastym podłożem zetknęły się z piaskiem, przymknęła na moment ślepia by rozkoszować się uczuciem błogiego spokoju i ruszyć ku brzegowi gdzie szła a woda obmywała jej kończyny.
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyNie Kwi 26, 2015 4:37 pm

Trafiłem na... plażę? Jakoś nigdy nie miałem okazji na niej dłużej pobyć, gdyż piach wrzynał mi się niemal pod skórę, do tego ta wilgoć ciągnąca od ziemi, to nie dla mnie, zwłaszcza o tej porze roku. Gdy tak sobie wędrowałem zupełnie bez celu, tak by się przejść, może pozwiedzać? Wtedy dostrzegłem ją, była samotna otulona wiatrem, który jakoby syreni śpiew pląsał naokół niej, że omal myślałem, że to jej głos. Potrząsnąłem głową i zbliżyłem się nieznacznie. Spojrzałem w kierunku w którym ona spoglądała i wtedy się ozwałem.
- Piękny dzień dla marzeń.
Ku temu odchyliłem uszy do tyłu i zmrużyłem oczy. Pozwoliłem sobie usiąść, ostrożnie, lekko, tak by samica nie poczuła się osaczona, czy po prostu by się nie poczuła niezręcznie.
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyNie Kwi 26, 2015 6:50 pm

Suczka usłyszała zbliżające się kroki, nie podniecała się jednak czyjąś obecnością zachowując spokój oraz neutralność. Na niej pogoda nie robiła większego wrażenia lubiła wodę i nic jej nie przeszkadzało w spacerze tutaj przystanęła kierując pysk w jego kierunku.
-Co. - nie wiedziała co basior ma na myśli, co to kraina składa się z samych wilków czy wtf? Samica miała dość sporo siły by w razie co odepchnąć basiora jakby zaszła taka potrzeba, stasowała jego sylwetkę spojrzeniem.
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyNie Kwi 26, 2015 7:40 pm

W jej tembrze wyczułem nutę chaosu, nie wiedziałem czego się spodziewać, jedyne co mi pozostało to zachować dystans, zdrowy. Nie każdemu pasowało moje podejście, ale czy to ważne? Ostatnio w głowie miałem burdel, nie mogłem się zbytnio skupić, powodem tego było dołączenie do stada, nigdy nie przynależałem do tak licznej grupy, a teraz musiałem się w niej odnaleźć.
Kiedy wicher wtargnął do mych uszu lekko je odchyliłem by móc słyszeć każde słowo, które mogłoby opuścić gardziel samicy.
- Próbowałem do ciebie przemówić językiem romantyzmu, ale to nic nie dało, więc spróbuję innym. Jestem Vadasz.
Przedstawiłem się bo tak pospolicie rozpoczyna się rozmowę. Wciąż wpatrywałem się w wodę bezsensu.
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyNie Kwi 26, 2015 8:03 pm

Każdy miał własną wizję obecnego świata ale to nic złego, suka też ostatnio jakoś nie mogła sobie tego wszystkiego poukładać wszystko tak szybko się działo prawie że bez ładu i składu. Miłość, romantyzm zawsze wpajano jej że uczucia to coś okropnego i chyba nie wiele się mylono. Suka miała cieczkę więc uznałaby to pewnie za podryw pod wpływem zapachu, co będzie dalej? Kto wie.
-Aham, Shevaritza. - pachniał podobnie jak tamta więc należał do upadłych, prawie był pełno prawnym członkiem musi nie zapomnieć dać mu skrzydeł.
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 27, 2015 10:58 am

Tak, czułem, że samica jest w okresie płodnym aczkolwiek nie należałem do typów które się rzucają na płeć przeciwną jak na mięso, mógłbym tak tylko się rzucić na partnerkę, nie interesowały mnie przelotne romansidła i miłostki, to strata energii i czasu, a na związek to... chyba jeszcze nie byłem gotowy. Wszelakie popędy po prostu hamowałem i uwalniałem dopiero wtedy kiedy odczuwałem taką potrzebę. To tak jakby wewnątrz mnie była maszyna, która jest bardzo sprawna i nigdy mnie nie zawiodła.
Westchnąłem głucho, po prostu odetchnąłem, coś ten krajobraz sprawiał, że czułem się spokojniejszy i bardziej wyluzowany.
Ona, ona nie wydawała się być duszą towarzystwa, zupełnie tak jak jam ale to tylko pozory a pozory bierze się tylko w 50 procentach na serio.
- Rzeknę, że miło cię poznać, a czy faktycznie miło to czas pokaże.
Takie swoiste podejście, nigdy nie zakładałem czegoś z góry, choć w słowach mogło to wyglądać zupełnie inaczej.
- Całe życie w samotności, a teraz? Skusiłem się dołączyć do stada. Ciekawe, czy i ta pokusa będzie złem.
Dodałem zupełnie niepotrzebnie, a nuż ją to zainteresuje. Rozejrzałem się niedbale po otoczeniu szukając jakiegoś punktu zaczepienia, jednak za każdym razem gdy mój wzrok przemykał przed obliczem czarno-białej to na niej siedział najdłużej, a dokładnie w jej oczach.
- A ty, dlaczego tak tu sama?
Zagabnąłem.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Nowy
Nowy
Mistrz Gry


Liczba postów : 29
Join date : 27/02/2015

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 27, 2015 2:53 pm

W pewnym momencie spokojną konwersację zakłóciło przybycie lisa; a właściwie wpadł na łeb na szyję, wpadając pyskiem prosto w rozgrzany piasek, jakoby go goniło najgorsze licho. Gdy pozbierał, dostrzec było można pianę toczącą się z jego pyska oraz przekrwione ślepia. Diagnoza była jedna; był zarażony wścieklizną. Lis zatoczył się parokrotnie na boki.
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 27, 2015 3:06 pm

Prawdopodobnie za tak haniebny czyn rozszarpałaby go niczym nikogo ważnego, była dość nie przewidywalna. Nie był za stary ani za młody idealny na zaczynanie myśleć czy działać w poważnym życiu, nikt wiecznie go traktować ulgowo nie będzie.
-Tak okaże się, bycie w stadzie zawsze ma swoje plusy i minusy. - no tak czasem dobrze czasem źle poznawać kogoś nowego ale nie zanosiła się na złą relację między nimi jeszcze. Choć słyszała nieco od Asmodeusz o jego ojcu, pewnie krzywo by na niego patrzyła znając jego pochodzenie.
-Nie jestem sama, mam ciebie obecnie obok. - tylko niech sobie nie wyobraża za wiele po tych słowach, po prostu za głupotę uważała sądzić że jest tu sama skoro on siedział tuż obok. Zauważyła lisa który tu przyszedł, nie wyglądał za dobrze a ona się brzydziła wszystkim co inne niż pies nawet wilkiem.
-Obrzydlistwo, choć jeśli chcesz napiłabym się czegoś. - charknęła w kierunku psa by wyminąć lisa patrząc na niego kpiącym spojrzenie, obrzydliwe małe rude gówno.

z.t
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 EmptyPon Kwi 27, 2015 4:24 pm

Kuknąłem na rudego neutralnie, jakoś nie chciało mi się teraz za nim ganiać, ani cokolwiek innego z nim robić. Teraz chciałem jedynie odpocząć, więc bez wahania podniosłem się żwawo i ruszyłem śladem samicy.

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plaża
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: