wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+23
Traffy
Zaraza
Sakura
Tensai
Casandra
Restless
Nemeyeth A'albiell
Desire
Mayflower
Boss
Dean
Seamus
Ilianthe
Bella
Leida
Stockholm
Fala
Lavriette
Arya
Despair
Delirium
Bom
Hyde
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptySob Lut 07, 2015 8:28 pm

Prócz pustyni (nie wiem czy dobre), ale na niej mogła być oaza czy coś w tym rodzaju. ;3
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptySob Lut 07, 2015 8:48 pm

Chyba lepiej pustynia, bo w końcu płomienni to płomienni. Uwielbiają ogień, ciepło itd.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyNie Lut 08, 2015 3:14 pm

Tak, zostańmy może lepiej przy pustyni. Tą granicą może być na przykład kanion. I po drugiej stronie stałby strażnik, który pomaga alfie przeprowadzić psa kiedy ten jest już przyjęty ^^
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2015 6:48 pm

A może jakaś budowla? Myślałam o świątyni, ale... jak w sumie ma być to na pustyni, to może jakaś piramida? xd
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2015 7:11 pm

O dawać piramidę :3
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 09, 2015 9:14 pm

Tylko wtedy Resiu nie pozwoliłby na przebywanie w pobliżu świątyni, tym bardziej piramidy nie poświęconej Jedynemu xD Więc tutaj jest "mały problem" :/
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2015 10:01 pm

to niech to będzie piramida poświęcona Jedynemu xd
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyWto Lut 10, 2015 10:19 pm

Piramida dla Jedynego... xD Jak to w ogóle brzmi, lel xD Chociaż czego by się spodziewać po pustynii...

Chyba, że będzie reforma i pójdziemy w góry XD
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPią Lut 13, 2015 11:46 pm

To co robimy, płomienni? Ja bym była za pustynią i piramidą, góry zdecydowanie mi tutaj nie pasują xd
Jak Resiowi zależy to może i być poświęcona temu Jedynemu, ale w sumie może też nie być poświęcona nikomu. Bo w sumie piramidy to były grobowce; niekoniecznie świątynie. Ale mi tam w sumie wisi komu się ją poświęci bo to akurat niezbyt istotne ~
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPią Lut 13, 2015 11:53 pm

To jest istotne.
+ Myślę, że przed zebraniem zbyt wiele nie ustalimy, bo to właśnie ono przesądzi o kierunku rozwoju stada. Lepiej nie produkować się w dyskusjach, tylko poczekać na nie i produkować się w fabule.
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptySob Lut 14, 2015 12:02 am

No dobra, to jak robimy? Piramidę? Może to być jakieś zwykłe pomieszczenie do spotkać czy jakiegoś znakowania, nie musi być to jakiś kościół z ołtarzem, konfesjonałem i latającymi kapłanami z opłatkiem. xd
Może być poświęcona jedynemu, jeśli robi to naprawdę ogrooomną różnicę, ale żeby była. W końcu Płomienna Dusza kojarzy się z ogniem, czyli z jakimś gorącem, a ciepło raczej w górach nie występuje. A jakimś budynkiem na pustyni to raczej piramida, nie?
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptySob Lut 14, 2015 2:15 pm

Resiu latałby z wodą święconą, a nie z opłatkiem xD Ale okay, można zrobić piramidę. Tam byłyby znakowania oraz zebrania. Czy ktoś ma ładne zdjęcie jakiejś piramidy do opisu? ^^ I Traff, przygotowałabyś opis? ♥
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptySob Lut 14, 2015 2:16 pm

Och. To dla mnie zaszczyt. ;w;
Jasne. Tylko musicie mi dokładniejsze informacji dać na tacy, a zdjęciem też bym nie pogardziła. ^^
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptySob Lut 14, 2015 2:39 pm

Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 16, 2015 8:42 am

Cóż, piramida, dobry pomysł i wedle mnie, mogłaby być nie poświęcona nikomu, taki zabytek, punkt zaczepny jedynie.
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 16, 2015 7:58 pm

Nie wiem jak wam, ale mi zdjęcia pasują, ale i ja coś tam od siebie podrzucę. takie piramidy to ja rozumiem xdd
coś takiego?
A jeśli chodzi o wnętrza... może nawet są okej, ale niektóre mają okna, a to do piramidy niezbyt pasuje.
sala tronowa
fajne biuro xd jeśli jakiś gabinecik miałby być to raczej taki. ^^
biblioteka (cały klimacik psuje te okno na górze ;c )
znowu jakaś sala tronowa?
znalazłam też lochy, ale trochę nie pasują do PD.
jakaś spiżarnia.
jakiś stół do... nwm czego xd
takie fajne miejsce do posiedzenia
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 16, 2015 9:55 pm

U cały ten środek fajny :3
Dałabym tak;
Sala tronowa
Biblioteka (okno zawsze można przyciąć)
Ta miejscówa
Ogółem ta spiżarnia, stół i te inne całkiem fajne, ale takie... zbudowane z drewna, a dziwne by było gdyby sala tronowa była jakaś super wystrojona i królewska a tu nagle taki pokój trochę z dupy jak w jakiejś karczmie XD
Więc myślałam że może raczej coś takiego bardziej na lochy;
lochy
Chciałam jeszcze jakiś podziemny labirynt, ale nic nie znalazłam ;_;

A no i myślę że spokojnie piramida może być po prostu nie poświęcona nikomu, bo wiadomo że nie wszyscy płomienni muszą wierzyć w jakiegoś Jedynego, a jest to miejsce spotkań.
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 16, 2015 10:25 pm

Z karczmy xdd
Racja, racja. Jeśli chodzi o labirynt, to też niczego szczególnego nie znalazłam.To i to
I tak według ciebie... jak by on wyglądał? W sensie tak jak w MM, że jakieś tam potwory i tam więźniów się zagania, czy raczej takie miejsce z zagadkami i jakimiś drobnymi nagrodami?
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 16, 2015 10:28 pm

Zagadki i drobne nagrody. ♥
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 16, 2015 10:30 pm

No właśnie jak mamy mieć labirynt to lepiej wymyślić coś swojego, żeby się później nie czepiali xd
No i zagadki... w sumie mógłby to być jakiś magiczny labirynt, który cały czas zmienia drogę do wyjścia, związku z czym byłyby jakieś zagadki czy drobne pułapki, typu kłącza itd. Co wy na to? ;)
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 16, 2015 10:47 pm

Tak, drobne pułapki i takowy labirynt, który cały czas zmienia swe korytarze byłby super sprawą. I tylko psy z wyższą rangą mogłyby wyprowadzić psa z labiryntu, tak! ^^ A co do zagadek to wszystko jakoś by się wymyśliło, no nie? :3
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyPon Lut 16, 2015 10:55 pm

Hmm. Ja myślałam o tym, by pies, który chciałby przystąpić do stada, musiałby przejść przez ten labirynt, ale to tam wiecie, to tylko moje urojenia. :D
No chyba tak, ale zawsze też można improwizować. :P
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyWto Lut 17, 2015 8:17 am

Niby to dobrze brzmi, w sensie, aby ktoś się wykazał przed dołączeniem do stada, jednak nie zapominajcie, że nie mogłoby się to specjalnie przedłużać, bo takie sytuacje wyłącznie zniechęcają ludzi. Ja bym proponowała, aby na samym początku udostępnić to jako zwykłą, stadną atrakcję, w której można wziąć udział kiedykolwiek (ofc pod okiem MG), bo wypadałoby się przekonać czy to na pewno zadziała tak jakbyśmy tego chcieli. Przecież potem można pomysł modernizować czy coś c:

Poza tym uważam, że nasz labirynt nie powinien mieć standardowego wystroju z krzewów tylko bardziej z płomieni, lawy, coby nam to pasowało klimatycznie. (Ew. walniemy gorejące krzewy wszędzie i też będzie dobrze |D) Określona tematyka niejako pomoże nam w dobrze odpowiednich "przeciwników", które uczestnicy mogliby napotykać. Impy, salamandry, małe smoczęta, feniksy czy coś w ten deseń.

Choć jakby to robić ludziom przed przyjęciem do stada to można by stwierdzić, że to niejaka ich "inicjacja". Stworzenie zaufania względem ognia, przyzwyczajenie do wysokiej temperatury czy jakieś inne pierdu-pierdu. Niby Płomienni mają zwiększoną ciepłotę ciała, ale ona się bierze jakoś kompletnie z kosmosu (chyba, że coś się zmieniło, I don't know ~)
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptyWto Lut 17, 2015 9:54 am

Labirynt, zagadki, nagrody... dobra rzecz. A może ten labirynt, taki podziemny w stylu katakumb? No chyba, że taki właśnie został zaproponowany i po prostu nie doczytałam. Wiecie, egipskie ciemności, pochodnie, karaczany etc.

I tu się zgodzę z Aryą, jeśli takie coś będzie się przedłużało tylko zniechęci potencjalnego chętnego do stada, to zostawiłabym na potem, a na przyjęcie dała coś lekkiego, coś szybkiego, coś co zachęca.
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 EmptySro Lut 18, 2015 10:44 pm

Arya przyzwyczajanie przez ten labirynt to świetny pomysł :D Walnijmy jeszcze pustynne stworzenia jak skorpiony lub fenki, tak :3 Już mi się podoba ^^

W każdym razie szykujcie się na zebranie w najbliższym czasie, bo na początku nowego tygodnia (gdy już przyjmę tych co chcą dołączyć) myślę, aby zrobić zebranie. Pozostaje jednak jedna kwestia, a mianowicie- mam spotkać się z Asmo w sprawie stad. Myślicie, żeby zrobić to przed czy po zebraniu? .-.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dyskusje i propozycje
» Dyskusje i propozycje
» Propozycje
» Propozycje & Pytania
» Drobne Propozycje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: