wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu

Go down 
+3
Asmodeusz
Silent Death
Steele
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 5:49 pm

Wolałabym już te nie loty, reszta spoko.
Znaki to też urozmaicenie, rangi fabularne.

z jednej strony pomysł fajny, ale ciekawe czy by wypalił tak samo jak z tymi zadaniami na wyższą rangę. Bo na podstawie czego damy im kruka?
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 5:57 pm

Kruki Śmierci - to jednostka specjalna Demonicznych. Każdy kruk na znak przynależności do tego oddziału nosi tatuaż, bądź emblemat ze znakiem - czarne ptaszysko zazwyczaj kruk siedzące na trupiej czaszce. Każdy pies należący do tej jedności jest świetnie wyszkolony, zarówno w użyciu oręża jak i w walce wręcz. Nikt kto nie należy do Kruków nie ma pojęcia o ich szkoleniach, ale chodzą różne plotki, które głoszą, że stosują krwawe rytuały inicjacyjne. Jeko elitarny oddział stada i zabójców, wzbudzają trwogę nie tylko w szeregach wrogiego stada, ale również pośród swoich własnych członków. Kurki cechują się fanatyzmem związanym z ich filozofią bycia wybrańcem Mroku, są niezwykle dumni, wolą wybrać śmierć niż odwrót  czy nie wolę. Nigdy nie okazują swojego cierpienia. Między Krukami jest ścisła hierarchia, do Dowódcy każdy zwraca się per 'Panie'. Niesubordynacja jest karana natychmiastowym wydaleniem z szeregów, bądź śmiercią. Oręż jest dla Kruków najważniejszy, stracenie swego miecza to najgorsza hańba jaka może dosięgnąć tego psa.  Każdy z Kruków posiada czarne nietoperzowe skrzydła nieloty.

Żywi i martwi na pastwę Kruków!
Niech się nasycą!
Krew i pożoga na chwałę Kruków!
Niech się upoją!
Popiół i śmierć!
Popiół i śmierć!


Rangi Kruków;

Harap Serapel - Główny dowodzący oddziałem. To jemu podlegają wszystkie Kruki i to on wydaje rozkazy. Jego miecz jest niczym sama esencja cienia; z początku wydaje się, aby klinga była niematerialnym bytem, jednakże po spotkaniu się z innym ostrzem bądź ciałem psa staje się natychmiastowo twarde niczym stal i ostra, będąc gotową przeciąć nawet najtwardszy kruszec, bez problemu wbija się w miękką tkankę psa, dwa razy w tygodniu jednym uderzeniem może odebrać 25 punktów życia.

Achad Asar - Oficer jak i również prawa łapa dowódcy. W razie jeśli zajdzie taka potrzeba lub głównodowodzący wyda rozkaz, to on kieruje i wydaje rozkazy. Posiada ostrze o kolorze mlecznobiałym, bez problemu dojrzeć można w nim przerażone pysku wszystkich, którzy staną na drodze temu Krukowi. Głowica rękojeści miecza przypomina wilczą czaszkę, zaś sama rękojeść zdobiona jest złotymi i czarnymi elementami, które dodają całości jedynie dodatkowego szyku. Podobnie jak przywódca, może odebrać jednym cięciem do 25 punktów życia wa razy w miesiącu.

Corbeau - kolejny z kruków, który jest winien bezwzględną lojalność jak i szacunek oficerowi oraz głównodowodzącemu. Jego miecz jest niezwykle lekki, niczym pióro przez co Kruk ten może manewrować nim niezwykle płynnie, ostrze wygląda jakby bez najmniejszego oporu cięło nawet powietrze. Klinga ma dość nietypowy kształt, gdyż na czubku jak i przy rękojeści jest szersza zwężając się na samym środku. Ma kolor błękitu, na którym dostrzec można też białe wyznaczenia, które przypominają jakby błyskawice. Rękojeść jest wysadzana skórą. Raz na dwa tygodnie jest wstanie odjąć do 20 Punktów HP.

Inferno - Jest to Kruk, który jest zwany również samym Piekłem. Niema zbyt wielu przywilejów, ma być po prostu pod każde wezwanie dowódcy wypełniając każdy rozkaz bez szemrania. Z cała pewnością jest posiadaczem jednego z piękniejszych mieczy z całego oddziału. Rękojeść przypomina łeb smoka, który połyka ostrze w kolorze czystego mosiądzu. Klinga jest szeroka, cały miecz, jeśli ktoś inny wziąłby go w łapy okazałby się zbyt ciężki, aby cokolwiek nim uczynić; jedynie Inferno jest wstanie bez problemu go używać. Może zadać nawet do 15 punktów obrażeń raz w tygodniu.

Gehenna - szybki, sprawny idealny zabójca, którego klinga ma kształt sierpa z wystrzępianym ostrzem, które z bliska przypomina miliony małych i ostrych ząbków, które rozcinają skórę przeciwnika w naprawdę bolesny sposób. Złowrogi szkarłat sprawia, że każdy dwa razy się zastanowi, zanim zechce posmakować bólu zadanego przez oręż tego kruka. Jelec wykrzywiony się w dwa mniejsze sierpy po bokach, które służyć mogą do zadawania mniejszych ran. Trzy razy w tygodniu odebrać może do 10 punktów życia.

Morto - zwyczajny członek Kruków, który właściwie dopiero co wkroczył w szeregi grupy. Jelec ostrza wrzeźbiony został w dwa czarne stalowe skrzydła, zaś wokół rękojeści oplata się zdradziecki wąż, który łypie swymi szmaragdami złowrogo na każdego. Kling zwęża się od jelca do czubka, od połowy nabierając bardziej zielonakowego odcienia. Trzy razy w tygodniu odebrać może do 5 punktów HP.


Swoją siedzibą mają oni w Gnieździe Kruków.

Działa to na zasadzie rangi dodatkowej.
[/quote]




O czymś zapomniałam?


Ostatnio zmieniony przez Steele dnia Nie Mar 01, 2015 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:00 pm

A i tego, głównie do Dowódca wybierałby swoich podwładnych, o xd
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:06 pm

Małe to znaczy jakie? konkret plis :D
No dobra ale żeby wybrać dowódzcę to ja plus stado muszę zdecydować ale na podstawie czego? Bo szczerze nie wiem.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:07 pm

No jest sobie taki zwykły demoniczny, który aktywni e udziela się na fabule, prowadzi różne akcje, porywa, wypowiada się w sprawach stadnych i powiedzmy dowódca Kruków (ja, ja chce! hue hue xdd) to zauważa i wtedy może zaproponować takiemu wstąpienie w szeregi Kruków xd
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:09 pm

no dobra ale to jeszcze ktoś musi wybrać tego dowódzce, obecnie z tych aktywnych, porywających itd to widzę na kruki ciebie i Hundura bo też działa nie można powiedzieć że nie.
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:12 pm

O, Stil szaman, wybacz nie zauważyłam xd

Zgadzam się. Musi być aktywny na fabule i w sprawach stadych oraz godnie reprezentować stado :p
Powrót do góry Go down
Inka
Nowy
Nowy
Inka


Liczba postów : 98
Join date : 18/01/2015

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:12 pm

Ja bym sobie zacierała łapki na Szamana dla Inki, ale to młode i Stil nie nauczy xd

Czyli tak:
*Nietoperzowe skrzydła nielotne, ozdoba
*Jakaś hierarchia, liny
*Miecze moce 0/małe

I na dowódcy nie mam pojęcia. Ale Hundur by pasował. Albo Stil. Tylko Stil nie byłaby obciążona? xD Szaman, trener szczeniąt i Kruczy Dowódca?
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:14 pm

Hundur udziela się w SS ale porywa i coś robi, więc widzę jego i Steela ale trzeba by z tym pierwszym to omówić.

To się coś odejmie Steelowi i da komuś innemu
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:15 pm

na razie opis dowódcy.

Harap Serapel - Główny dowodzący oddziałem. To jemu podlegają wszystkie Kruki i to on wydaje rozkazy. Jego miecz jest niczym sama esencja cienia; z początku wydaje się, aby klinga była niematerialnym bytem, jednakże po spotkaniu się z innym ostrzem bądź ciałem psa staje się natychmiastowo twarde niczym stal i ostra, będąc gotową przeciąć nawet najtwardszy kruszec, bez problemu wbija się w miękką tkankę psa.




Jestem gotowa zrezygnować z Szamana na rzec Dowódcy Kruków xd to bardziej do Stila pasuje.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:17 pm

to ja już współczuje sobie Asmo
to i tak by się musieli spotkać fabularnie by oficjalnie mu to nadać itd.
Powrót do góry Go down
Inka
Nowy
Nowy
Inka


Liczba postów : 98
Join date : 18/01/2015

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:18 pm

Spoko, ale gorzej tylko ile to HP zabiera. Bo jak tak rypnie to może psa przeciąć na pół, skoro rozwala najtwardszy kruszec.

To ja, ja wezmę szamana! Postarzę magicznie Inkę na misji, tak! I tak będzie miała new charakter! *jaka ja głupia XD*
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:18 pm

Z tym nie ma przecież problemu xd


Tylko no odpowiedzcie w końcu na pytanie; Jak nazwiemy subforo dla Kruków i czy miecze mają mieć jakieś zdolności?



To można dopisać, że maks. można odebrać do 25 punktów HP.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:21 pm

to może na razie damy tylko ten przywilej dowódzcy by nie było zbyt dużo na jeden raz?
Gniazdo kruków? :D

ok jak Inka weźnie szamana w przyszłości jestem skłonna nadać Stee dowódzce o ile nie wpierdolą się z Asmo z kościami Ostatnio nawet nie było tak źle ;p
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:22 pm

Jestem pewna, że jak Asmo nada Stilowi tytuł Dowódcy i da mu jeszcze mieczyk, to Stil będzie skłonny podarować sobie chwilową wrogość do niego xdd


doba, to już próbuje opisać i resztę rang xd
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:22 pm

Stil dowódca Kruków *-*
Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Jestem-na-tak-pl-d46f1c

Jak dla mnie to te miecze nie muszą mieć żadnych specjalnych zdolności, bo jeśli by zadawały obrażenia 15 hp to i tak są dobre xd


Ostatnio zmieniony przez Izaak dnia Nie Mar 01, 2015 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:23 pm

W sumie ma to swój plus :D nie jako osiągnęłam to co chciałam :D będę mieć kogoś kto w razie co będzie mógł Asmo pomóż wewnętrznie w stadzie na fabule itd. Bo jak się dogadają to będzie na +
Powrót do góry Go down
Inka
Nowy
Nowy
Inka


Liczba postów : 98
Join date : 18/01/2015

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:23 pm

Mogą latać, taak!

Już mają zdolności skoro zabierajo 25 HP. Mogły być drewniane i nie zadawać obrażeń. Takie urojenie xD Więc chyba nawet zabieranie aż tyle HP starczy. I ile razy można użyć. Bo trzy razy walniesz takim i już kona u twych stóp.

Co do Inki to istnieje możliwość postarzenia o ileś tam, bo w misji pewna istota oddaje dla niej życie, aby nie umarła. Reszty nie wyjawię ;-; *ten spojler Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 748869403*
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:54 pm

Harap Serapel - Główny dowodzący oddziałem. To jemu podlegają wszystkie Kruki i to on wydaje rozkazy. Jego miecz jest niczym sama esencja cienia; z początku wydaje się, aby klinga była niematerialnym bytem, jednakże po spotkaniu się z innym ostrzem bądź ciałem psa staje się natychmiastowo twarde niczym stal i ostra, będąc gotową przeciąć nawet najtwardszy kruszec, bez problemu wbija się w miękką tkankę psa, dwa razy w tygodniu jednym uderzeniem może odebrać 25 punktów życia.

Achad Asar - Oficer jak i również prawa łapa dowódcy. W razie jeśli zajdzie taka potrzeba lub głównodowodzący wyda rozkaz, to on kieruje i wydaje rozkazy. Posiada ostrze o kolorze mlecznobiałym, bez problemu dojrzeć można w nim przerażone pysku wszystkich, którzy staną na drodze temu Krukowi. Głowica rękojeści miecza przypomina wilczą czaszkę, zaś sama rękojeść zdobiona jest złotymi i czarnymi elementami, które dodają całości jedynie dodatkowego szyku. Podobnie jak przywódca, może odebrać jednym cięciem do 25 punktów życia wa razy w miesiącu.

Corbeau - kolejny z kruków, który jest winien bezwzględną lojalność jak i szacunek oficerowi oraz głównodowodzącemu. Jego miecz jest niezwykle lekki, niczym pióro przez co Kruk ten może manewrować nim niezwykle płynnie, ostrze wygląda jakby bez najmniejszego oporu cięło nawet powietrze. Klinga ma dość nietypowy kształt, gdyż na czubku jak i przy rękojeści jest szersza zwężając się na samym środku. Ma kolor błękitu, na którym dostrzec można też białe wyznaczenia, które przypominają jakby błyskawice. Rękojeść jest wysadzana skórą. Raz na dwa tygodnie jest wstanie odciąć nawet innemu psu (bez zgody) łapę, bądź też coś innego (bez głowy).

Inferno - Jest to Kruk, który jest zwany również samym Piekłem. Niema zbyt wielu przywilejów, ma być po prostu pod każde wezwanie dowódcy wypełniając każdy rozkaz bez szemrania. Z cała pewnością jest posiadaczem jednego z piękniejszych mieczy z całego oddziału. Rękojeść przypomina łeb smoka, który połyka ostrze w kolorze czystego mosiądzu. Klinga jest szeroka, cały miecz, jeśli ktoś inny wziąłby go w łapy okazałby się zbyt ciężki, aby cokolwiek nim uczynić; jedynie Inferno jest wstanie bez problemu go używać. Może zadać nawet do 15 punktów obrażeń raz w tygodniu.

Gehenna - szybki, sprawny idealny zabójca, którego klinga ma kształt sierpa z wystrzępianym ostrzem, które z bliska przypomina miliony małych i ostrych ząbków, które rozcinają skórę przeciwnika w naprawdę bolesny sposób. Złowrogi szkarłat sprawia, że każdy dwa razy się zastanowi, zanim zechce posmakować bólu zadanego przez oręż tego kruka. Jelec wykrzywiony się w dwa mniejsze sierpy po bokach, które służyć mogą do zadawania mniejszych ran. Trzy razy w tygodniu odebrać może do 10 punktów życia.

Morto - zwyczajny członek Kruków, który właściwie dopiero co wkroczył w szeregi grupy. Jelec ostrza wrzeźbiony został w dwa czarne stalowe skrzydła, zaś wokół rękojeści oplata się zdradziecki wąż, który łypie swymi szmaragdami złowrogo na każdego. Kling zwęża się od jelca do czubka, od połowy nabierając bardziej zielonakowego odcienia. Trzy razy w tygodniu odebrać może do 5 punktów HP.




Coś zmienić, coś dodać? Inne uwagi?
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:58 pm

może nie odcinajmy niczego :D
Powrót do góry Go down
Inka
Nowy
Nowy
Inka


Liczba postów : 98
Join date : 18/01/2015

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 6:59 pm

"Rękojeść jest wysadzana skórą. Raz na dwa tygodnie jest wstanie odciąć nawet innemu psu (bez zgody) łapę, bądź też coś innego (bez głowy)."

Czy to aby na pewno bezpieczne? Takie natarcie na psa co 6 tygodni - jeden raz 1 łapa, za dwa tygodnie druga, potem trzecia i czwarta. I teraz wyobraźcie sobie, że taki natarł an Resia, obrona nie wyszła i traci po 6 tygodniach swoje łapy i potem ogon i uszy. Klocek ._.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 7:00 pm

można by zamienić że potrafi trwale uszkadzać, ścięgna itd ale bez odcinannia
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 7:01 pm

Nie, to nie przesadza. Rany, nie bójmy się zadawać trwałych uszkodzeń swoim postaciom, równie dobrze mogłam tam dać, że ma pozwolenie na zabicie jednego psa bez zgody. Serio, zobaczmy jak to będzie wyglądać najpierw.
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 7:01 pm

Super, mi tam się bardzo podobają nawet z tym odcinaniem łap xd
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 7:01 pm

co do odcinania jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu   Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Co teraz robisz?
» Co teraz czytasz?
» Czego teraz słuchasz?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: