wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!

Go down 
+8
Anabelle
Ziio
Xentharis
Hamlet
Adiela
Morte
Asmodeusz
Nyks
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 3:53 pm

Szczerze nie pamiętam.... w każdym razie miałam takie konto XDDDD

W każdym razie się jeszcze zastanowię... ale raczej chyba suczka... bo facetami nie umiem XD
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 3:53 pm

To co mamie szkodzi jak dziecko zostanie sajgonką D:



Bierz suczkę i ułatwij mi wybór stworzenia pieska :C
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 3:54 pm

no na 99% suczka ... bo facety kiepsko mi idą... patrz przykładem na Haku (w sumie bym go przywróciła i tak :CCCC) xD
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 3:56 pm

Przywróć, będzie śmiesznie jak ogarnie, że jego matka mogłaby być w sumie jego córką :I


A na ile procent bierzesz? ;-;
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 3:57 pm

Już to widzę, wchodzi taki skośnooki żul(czyli np.:Gigi) i zjada moją małą sajgoneczkę Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 4255758058


A tak ogólnie ogarniać dupy robić szczeniaki i poganiać Asmo jeśli chcecie się szybko urodzić.
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 3:58 pm

Dobra... wezmę, bo mnie zjedzą, że się nagle wycofałam XDDDD
Najwyżej będzie czarną owcą.....

No tak Haku spotyka swoją mamę, która jest młodsza od niego.... FAK LODŻIK XDDD
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:01 pm

Zawsze można uznać, że Lust zginęła. Tak jak to myśli Fox która się z nią przyjaźniła. Tak czy siak 3 szczunów, czyli jeszcze 2 wolne miejsca.
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:14 pm

*fuk fuk fuk. Nie ty się nie zgłaszasz* ;; Kurde. Ale ja już mam 5 postaci... Niby jedna niedługo zostanie uśmiercona ale... xdd
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:15 pm

Niby jaka uśmiercona ? O:
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:24 pm

Racher xdd Znaczy wiesz. Jeszcze nie xd *tak bardzo lubi dręczyć swoje postacie* XD
*le nikt tego nie widzi*
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:28 pm

Dobra koniec offa. Dwa szczeniaczki wolne więc chętni brać, niezdecydowani spać. Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 2721684257
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:29 pm

*idzie spać*

Nie no kurde wzięłabym, ale i tak mam już sporo postaci... choć niby bez Racher ta byłaby 5 ;;
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:31 pm

Bierz, opłaca się. *kusi*
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:31 pm

Emmm.... czy pasuje rodzicom imię córki... Xentharis (skrót Xena)? czy mam szukać dalej ? XD
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:32 pm

brać nie marudzić !
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:33 pm

*fuk fuk fuk*
Ehm... W sumie ew. bym wzięła, jeśli bym znalazła imię i galerię ;;
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:34 pm

Imię fajne a ty Asmo zajmij się postem ja ogarnę szczeniaczki.

A wracając do sajgonek: http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=5&sobi2Id=1700&Itemid=18
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:39 pm

raczej bez polskich autorów bo potem pod górkę jest :D co do galerii jak odpiszę to poszukam czegoś
Powrót do góry Go down
Xentharis
Nowy
Nowy
Xentharis


Liczba postów : 46
Join date : 20/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 4:50 pm

Składam meldunek ;-;
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 5:03 pm

YAY !! Składaj zapis i uzbrój się w cierpliwość bo trochę poczekasz na poród. *gasi entuzjazm i zapał*
Powrót do góry Go down
Ziio
Nowy
Nowy
Ziio


Liczba postów : 7
Join date : 29/11/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 7:35 pm

Czy jeszcze aktualne? I nie wiem czy w ogóle mnie zechcecie, ale może jednak. No...Więc, zgłaszam się ;_; Moje posty może nie są jakieś wspaniałe, długie i często chaotyczne, ale może przeżyjecie XDD
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 7:36 pm

Weźmiemy tylko aktywność wymagana żeby zastój się nie zrobił i to chyba tyle.Wszystko dowolne, tylko rasa musi być zbliżona do rasy ojca lub matki.
Powrót do góry Go down
Ziio
Nowy
Nowy
Ziio


Liczba postów : 7
Join date : 29/11/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 7:38 pm

Spokojnie, jako, iż teraz są święta, to na kompie będę w miarę często :v
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 7:42 pm

W takim razie w twoich łapkach pozostawiam szczeniaczka i oznajmiam, że został jeden wolny szczun.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 7:43 pm

sory za zapłon ale jestem za
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Syn i wnuczka do oddania, brać puki ciepłe.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: