wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!

Go down 
+8
Anabelle
Ziio
Xentharis
Hamlet
Adiela
Morte
Asmodeusz
Nyks
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:28 pm

Jak już zapewne wiecie gdyż z zaciekawieniem śledzicie fabułę Nyksowej i Asmo xD możecie szykować się na stadko małych Asmodeuszów !! Jest to już nieuniknione więc zgłaszać się póki ciepłe, z chęcią przyjmiemy każdego aktywnego użytkownika. ZAPRASZAMY!!!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:32 pm

Ja chciałabym się zgłosić.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:33 pm

Nowy user? W sumie nowych też przyjmiemy pod warunkiem że nie znikną zaraz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:40 pm

Tak, nowy. Choć od pewnego czasu obserwuję Wasze forum. Nie jestem osobą, która porzuca bez przyczyny konto.
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:41 pm

Super, szczeniaczki w typie husky/malamuta. Złóż zapis do stada i możesz czekać na narodziny.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:43 pm

Ja nic nie powiedziałam takiego :D fajnie że nowy user tak jak mówi Nyks możesz po mału robić konto.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:44 pm

Jeżeli pozwolicie, to chciałabym się jeszcze zastanowić nad wyborem postaci, bo mam dwa pomysły. Jeszcze tylko zapytam, czy szczeniak mógłby być białym siberian husky? Bardzo zależy mi na tym.
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:45 pm

Spox, to akurat obojętne. Można nawet uznać, że ojciec Nyks był biały jakby ktoś się przyczepił, że nie podobny do rodziców.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 2:46 pm

Generalnie występują białe huskie także jak coś nie mam zastrzeżeń ;)
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:30 pm

*drapie się po głowie*
Huh...

Ja bym się zgłosiła w sumie ;;
Jeśli szczeniak nie zostanie na starcie porzucony przez rodziców lub po tygodniu nie będzie dorosły to bardzo chętnie D:
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:31 pm

No ojciec o swoje dzieci dba
Jestem za :D
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:31 pm

Spokojnie, wbrew pozorom Nyks jest kochającą matką i ma sporo czasu na siedzenie ze szczeniakami więc raczej mamuśka 24h na dobę. A szczeniakuj sobie ile chcesz.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:36 pm

Woo, jak fajnie .u.

To ja się tylko spytam czy wolicie suczkę czy pieska i jakie imię by wam odpowiadało D:
Bo niby mogę stworzyć suczkę imieniem Requiem, ale może macie fajniejszy pomysł czy co ;_;
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:39 pm

Kocie <333 bardziej to imię mi się z facetem kojarzy no ale kto co woli :D
mnie raczej wszystko jedno
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:41 pm

A mi tam pasuje, imię też moim zdaniem zaczepiste. Czemu ja nie umiem takich wymyślać ?
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:44 pm

Znaczy ja bym wolała psa (bo jak Mafia to suka to po co kolejną tworzyć), ale Requiem to mi bardziej do suki pasowało (wcale nie dlatego, że miałam kiedyś stworzyć taką borderkę, um), ale jeśli kojarzy się z psem to fajnie .u.

Nyks, bo... bo nie wiem w sumie, sama nie umiem wymyślać, ale czasami w tytułach piosenek są pomysły na fajne imiona D:
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:45 pm

*oferta kusząca* ;-;


Ja prowadziłam kiedyś kota faceta Requiema XDDD ... na Sajgonkach ;-;
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:47 pm

No to bierz Lejku, niezadługo indiańca zabiją to czemu by nie zastąpić pustki w sercu słodkim szczeniaczkiem ?*ta reklama*

Mafia, a rób co chcesz mi tam obojętnie ważne żebyś ty była zadowolona bo w końcu to twoja postać, ty ją bierzesz i będziesz nią grać.
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:48 pm

Ale w sumie dawno złym do szpiku kości psem nie grałam, wiec nie wiem czy nie spapram ród Asmo ;-;
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:48 pm

Serio Lejku? O:
Wait, na Sajgonkach były koty? o-o
*ogarnięcie ogromne*


Nah, oke~
To idę tworzyć zaraz.
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:49 pm

Sajgonki to chyba były... Taki Maine Coon to był.... XD
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:51 pm

Możliwe... weź, to na sajgonkach nie były tylko psy i ludzie? D:


I bierz szczeniaka, będzie fajnie >C
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:51 pm

Proszę nie zmieniajcie moich szczeniaczków w sajgonki Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! 4172900564

Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:51 pm

najwyżej zostanie czarną owcą rodziny :D
Powrót do góry Go down
Nyks
Nowy
Nowy
Nyks


Liczba postów : 104
Join date : 17/12/2014

Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! EmptySob Gru 20, 2014 3:52 pm

Bardzo jesteś miły i pocieszający Asmo, mama zawsze będzie kochać ! Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! 32919424
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty
PisanieTemat: Re: Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!   Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!! Empty

Powrót do góry Go down
 
Szczeniaczki !! Bierzcie póki ciepłe !!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Syn i wnuczka do oddania, brać puki ciepłe.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: