wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Iście Królewskie Szczenięta

Go down 
+10
Sweeney
Feainne
Chikyuu
Talulah
Felicis
Nevis
Ilianthe
Levi
Asmodeusz
Winchester
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Chikyuu
Nowy
Nowy
Chikyuu


Liczba postów : 54
Join date : 18/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 6:58 pm

To mieszaniec w typie ON-ka, ale chyba nie problem... ne? ;-;
Powrót do góry Go down
Sweeney
Nowy
Nowy
Sweeney


Liczba postów : 19
Join date : 19/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:01 pm

Jak umrze co umrze, NIE MOŻE UMRZEĆ XDXD
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:02 pm

NO PRZECIE NIE NAPRAWDĘ, dżizys XD

W typie onka to nie bardzo pasuje, bo właściwie nawet nie ma jak tego wytłumaczyć, huh ._.' przynajmniej mnie się tak wydaje xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:03 pm

no mnie też, gdyby był bardziej podobny do malinosa to jeszcze.
Powrót do góry Go down
Chikyuu
Nowy
Nowy
Chikyuu


Liczba postów : 54
Join date : 18/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:03 pm

Ugh... To rezygnuję. ;-;
Powrót do góry Go down
Sweeney
Nowy
Nowy
Sweeney


Liczba postów : 19
Join date : 19/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:04 pm

NO PRZECIEŻ WIEM XD
Ej mame tate mogę se zakosić ten avatarek czy dostanę z patelni? XDXDXD
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:06 pm

No przecie innego meszczyzny w rodzinie nie ma, nie? Czyli to logiczne,że avatar twój XD

Yab, pewna jesteś?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:06 pm

no pewnie, przecież po to go zrobiłam xdd


mogę ci pomóc poszukać coś w typie malinoisa, Tai.
Powrót do góry Go down
Sweeney
Nowy
Nowy
Sweeney


Liczba postów : 19
Join date : 19/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:07 pm

Wolę zapytać XD DZIĘKÓWA
Powrót do góry Go down
Chikyuu
Nowy
Nowy
Chikyuu


Liczba postów : 54
Join date : 18/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:08 pm

Jak widać to łatwo mnie zrazić. Praktycznie to tylko maść upadania psa do ON-ka, a tak to ja przykładowo widzę w tym możliwość takiej mieszanki, ale to tylko moje zdanie, więc rezygnuję.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:26 pm

Yeb, a taki https://www.flickr.com/photos/dynamutt/16037495955/in/faves-drezzz/ borderek by cię nie zainteresował? xd
Albo czarny malinosik? xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:36 pm

Fea, taka mała uwaga; córeczka ma mieć oczy po matce, czyli czarne xd
Powrót do góry Go down
Chikyuu
Nowy
Nowy
Chikyuu


Liczba postów : 54
Join date : 18/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:38 pm

Borderami to już dosłownie rzygam. Za dużo już tego było i jest w mojej pamięci. Czarnego nie chcę... Jestem wybredna i już obstała - albo ta galeria co dałam, albo rezygnuję.
Powrót do góry Go down
Feainne
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Feainne


Liczba postów : 117
Join date : 19/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:50 pm

Yy sory już poprawiam
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 7:55 pm

Jakbym mogła się jeszcze załapać bo i tak myślałam o przerobieniu Freda na jakiegoś szczeniaczka to z chęcią wezmę Solowego. Bo inaczej konto na stratę pójdzie.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 8:02 pm

Okey, Fox bierz szczunka ; 3


Tylko tak mówię, że tą galerię borderka to sobie dla siebie rezerwuję ; 3 Ale jak trzeba mogę pomóc ci coś poszukać, tylko chcesz w bordera, czy malinosa, samczyka, samiczkę? pomóc z imieniem? xd
Powrót do góry Go down
Feainne
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Feainne


Liczba postów : 117
Join date : 19/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 8:05 pm

bierzesz własne dziecko? oO
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 8:07 pm

Och, jak mi miło. Proszę malinosa jakbyś mógł kochany Solciu i zmianę imienia Freda na "Valixy" bo jakoś strasznie mi siedzi w głowie od kilku dni.
Powrót do góry Go down
Valixy
Nowy
Nowy
Valixy


Liczba postów : 31
Join date : 18/11/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 8:09 pm

To będzie taka kopia Sola xD.I tak nie chcę mi się edytować.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 8:12 pm

Od razu ostrzegam, że nie życzę sobie prób kopiowania osobowości czy charakteru Zir, bo...zwyczajnie wam to nie wyjdzie xd Mamuśka jest tak specyficzną personą, iż bardzo wątpię, coby komukolwiek udało się to osiągnąć. Poza tym aż na takich kopiach mi nie zależy, chce trochę kreatywności czy coś |D

I...chyba już nam więcej szczunów nie potrzeba, tak? Fajnie. Teraz będziecie czekać na poród xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 8:20 pm

Spokojnie, moja będzie z wyglądu kopią Sol'a a jej charakter cię zaskoczy. Zupełnie inna od moich wszystkich postaci.Bóóój się...xD
Powrót do góry Go down
Malcolm
Nowy
Nowy
Malcolm


Liczba postów : 39
Join date : 19/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptyPią Gru 19, 2014 8:24 pm

Widziałam już tyle rzeczy, iż bardzo wątpię by zaskoczyło mnie cokolwiek. Ale spróbować możesz xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptySob Gru 20, 2014 5:30 pm

Zapomniałam o jeszcze jednej rzeczy;

Dorastanie; ogólnie omówcie się między sobą, kiedy chcecie dorastać, żeby nie było tak, że jeden jest dorosły, a reszta szczeniaki, czy na odwrót. Ale zaznaczam, że nie chce widzieć czegoś takiego, że po tych opuszczeniu legowiska nagle stajecie się dorosłymi. Nope. Chce wam fabularnie kilka informacji sprzedać i nauczyć paru rzeczy, a do tego trzeba mieć czas.
Powrót do góry Go down
Feainne
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Feainne


Liczba postów : 117
Join date : 19/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptySob Gru 20, 2014 5:40 pm

Jak dla mnie spoko :D
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 EmptySob Gru 20, 2014 5:41 pm

Spox.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Iście Królewskie Szczenięta
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: