wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Iście Królewskie Szczenięta

Go down 
+10
Sweeney
Feainne
Chikyuu
Talulah
Felicis
Nevis
Ilianthe
Levi
Asmodeusz
Winchester
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 4:33 pm

Nie da się ukryć, że Sol wraz z Zireael będą mieć szczenięta. Na wstępie mamy wam do zaoferowania dwójkę maluchów, jednakże jeśli tylko będzie chętnych na więcej szczunów jesteśmy wstanie się zgodzić, acz o nie przesadzajmy, bo jeśli będzie ich gromadka to nie ogarną xdd

Iście Królewskie Szczenięta B8pmki
zajęta
Iście Królewskie Szczenięta B8wbix
zajęty

Nie narzucamy wam imion, ani charakterów na wstępnie; tu chętne osóbki mają pełną dowolność. Jedyne zastrzeżenie to do wyglądu; jak widać pierwszy szczeniak jest borderem, to właściwie mała kopia matki również posiada czarne ślepka, suczka. Drugi szczeniak jest rasy malinois, po ojcu odziedziczył zaś błękitne oczęta, piesek. To tyle, resztę możecie sobie kreować jak tylko chcecie. A co do pozostałych szczeniaków, jeśli miały by być to wiadomo, że ich rasy również muszą być podobne do rodziców.

Zależy nam, albo raczej mi, aby szczeniaki były aktywne, jako, że będą pełnić ważną funkcję w stadzie. Więc szczeniaki zostaną oddane pod opiekę osobom, które nie mają więcej niż dwóch kont, a najlepiej jakby to był ktoś całkiem nowy - tu zachęcam gości do zgłaszania się. Wszelkie pytania można zadawać w tym temacie.


Ostatnio zmieniony przez Solstheim dnia Pią Gru 19, 2014 6:14 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:10 pm

Hmm czemu by nie spróbować :D
Ja na jedynkę na suczkę, mam konta ale chciałabym spróbować się na nieco bardziej złym. W sumie myślałam o tym szczeniaku odkąd waszą fabułę czytam ale ci to taki szczegół :D Nawet po mału rodzi się ewentualna wizja na postać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:11 pm

Mogłabym wziąć jednego? Wiem, że zaniedbałam grę na forum (jakaś była?), ale teraz już wracam, bo smutno pusto głodno chłodno, po prostu nudy ;_; A jakoś nie mam weny na stare postacie XD Obiecuję być aktywna ;-;
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:12 pm

a ja też miałam pomysł ale się nie zaliczam ;(
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:16 pm

Asmo, przecie jest wyraźnie napisane, że szczeniąt może być więcej niż dwójka. Zaczynamy od dwóch, bo i ja chce mieć swoją kopię i Sol też. Taki konsensus ~
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:23 pm

tylko że w tym jakby się nie zaliczam:
Cytat :
które nie mają więcej niż dwóch kont
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:25 pm

Ailen .. dobra, tobie mogę oddać.
Laciv, napisz mi swoje konta xd


No niestety Asm, może to trochę wygórowane, ale chce, aby szczeniaki nie było zaniedbywane i były aktywne, a najlepiej jakby były czyimś głównym kontem xd
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:32 pm

Jak na razie nie zaniedbuje ani Asmo ani Savera, Silh dopiero w sumie od wczoraj jest krwistą i nie ruszyłam jej jeszcze.

Ale spoko rozumiem ;)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:33 pm

Mam przecież wpisane w profilu drugie konto Karere, obie suki płomiennych i u mnie nie byłoby problemu przerzucić się na to konto jako główne.
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:44 pm

... korci mnie ;-;
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:44 pm

*kusi ją, kusi ją* ; >
Powrót do góry Go down
Nevis
Nowy
Nowy
Nevis


Liczba postów : 143
Join date : 10/12/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:45 pm

Je rodzeństwo ! Bierzcie puki ciepłe :D
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:47 pm

Gdybyście mieli nadwyżkę szczeniąt mogę jedną suczkę zgarnąć Iście Królewskie Szczenięta 651340538
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 5:58 pm

No to jak chcesz to masz suczkę załatwioną ;3 Imię masz? Czy może chcesz propozycję.

Alien, ty bierzesz samczyka, tak?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:01 pm

No okejos, biere samca XD
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:02 pm

Nie no, ja nic nie narzucam, tak się spytałam. Jak chcesz samiczkę to też można XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:03 pm

A co ze mną? zapytuje nie śmiało
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:03 pm

Spoko loko, samiec mi pasuje XDXD *tak wiele wnoszące posty*
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:07 pm

Czyli oba powyższe maluchy zajęte, tak? okey xd

Lacv, no w sumie jako trzecie szczenie mogłabym się ostatecznie zgodzić, nie wiem jak Levi.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:12 pm

Jeśli faktycznie będziesz nią grać, będziesz się dobrze zajmować i bla, bla, bla to się zgadzam. Nic mnie to nie kosztuje, acz muszę uprzedzić, że znajdę was wszędzie, jeśli będziecie się obijać ♥
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:14 pm

Ilia ciebie też zachęcam do brania >3
Powrót do góry Go down
Ilianthe
Nowy
Nowy
Ilianthe


Liczba postów : 48
Join date : 17/12/2014

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:15 pm

No biere córę przecież :P
Powrót do góry Go down
http://http://xlinaa.deviantart.com/
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:16 pm

a dobra, boshe nie ogarnięta teraz jestem xddd
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:17 pm

Dwie córy i jeden syn.

KTOŚ CHĘTNY JESZCZE? xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta EmptyPią Gru 19, 2014 6:17 pm

Boje się ciebie Lev :D
Będę obiecujem, już mam pewien zarys postaci także wiesz nie odpuszczę ale Sol wspominał o imionach można prosić o jakieś propozycje?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Iście Królewskie Szczenięta Empty
PisanieTemat: Re: Iście Królewskie Szczenięta   Iście Królewskie Szczenięta Empty

Powrót do góry Go down
 
Iście Królewskie Szczenięta
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: