wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sexy, charismatic and charming~

Go down 
+6
Adiela
Felicis
Mayflower
Taiga
Casandra
Hyde
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 4:15 pm

No i brakuje jednego, ale co tam ~ W każdym bądź razie no, od razu zacznę bo ze wstępami u mnie kiepsko ;-; Tak więc w ofercie:
*Kliku w nick i przenosi na profil*


FINNEGAN
[Napuszony jak paw, arogancki i zapatrzony w siebie. Jednocześnie otwarty, wrażliwy i empatyczny. Choć na co dzień wydaje się że skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ mógłby się zabić, to jest bardzo inteligentny, zdolny do szybkiej, obmyślonej reakcji + schizofrenia hebefreniczna oraz zespół Aspergera.]

Kogo szukam?
Cóż no na pewno przyjaciela, ale wolałabym żeby to nie było tak proste jak 'hej' 'o cześć, bardzo cię lubię' 'Ja ciebie też pobawmy się i zostańmy przyjaciółmi' Nope. Finn jest już dorosły, poważnt do tego jest Alfą i... Nie do dobra kogo ja oszukuję XD W każdym bądź razie no.

A skoro już w temacie przyjaciela, to każdy powinien mieć i wroga. Stado jest mi obojętne, choć wolałabym żeby to nie była płomienna dusza, ze znanych wszystkim powodów.

Może wiadomo, może nie, w każdym razie teraz wam mówię że Finn miał brata. Nie myślałam nad tym za dużo, więc też nie chciałabym z góry ustalać całej fabuły, ale wolałabym żeby to było wesołe - o jakby to byli bliźniacy to już w ogóle super... Nie wiem w jaki sposób, ale super XD

Poza tym jak najbardziej jestem otwarta na wasze propozycje ~ mogą być to fabuły zarówno zabawne jak i smutne, pełne grozy, wiecie o co chodzi xd

***

FELICIS
[Wrażliwy - tym słowem zdecydowanie można określić Fela. Po zmianie w wampira stara się coraz bardziej odosobnić od wszelkiego towarzystwa. Ogółem wstydzi się wszystkich i wszystkiego, a już w szczególności płci pięknej]

Kogo szukam?
Pomyślałam sobie że skoro Fel jest dość aspołeczny można by to jakoś wykorzystać ~ tak więc jakby tak pójść w fabułę nieco bardziej miłostkową to poszukuję suczki, która by się w nim zakochała. Nie przewiduję partnerstwa, ale no wiadomo, pysiek nie jest gotowy co nie XD

Osóbki, która by go trochę podręczyła... wytrzymam nawet porwanie o ile nie będzie polegało na tym co zawsze czyli podstawowe cięcie nożem i inne .-. O ile ktoś by się zgłosił można by nawet ustalić jakieś większe konkrety.

Postaci, za którą seter mógłby czuć się odpowiedzialny ~ najlepiej suczki, ale wolałabym żeby to nie była jakaś twarda babka, co go zmiecie z podłogi, tylko rzeczywiście ktoś kto by go w jakiś sposób potrzebował c:

***

RACHER
[Niezbyt optymistycznie nastawiona do świata suczka - można powiedzieć że nawet obojętna. Często opryskliwa i nietaktowna, więc proszę się nie spodziewać owijania w bawełnę. Belgijka straciła węch i smak, ale jakoś se radzi.]

Kogo szukam?
Geh, u niej zostawiam wam pełną dowolność, bo mogą to być zarówno osoby, które zechciały by ją irytować, jak i wrogowie, przyjaciele (no chyba będzie trzeba na to dłuższej fabuły) i ten... Może osóbka, która w przeszłości też miała styczność z ludźmi.

A skoro o ludziach, to chętnie wyprowadzę ją na jakąś fabułę z łowcą bądź indianinem, może wyjdzie z tego coś ciekawszego xd



Dziękuję za uwagę ;-;


Ostatnio zmieniony przez Finnegan dnia Sob Gru 13, 2014 10:45 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Casandra
Nowy
Nowy
Casandra


Liczba postów : 95
Join date : 27/11/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 6:18 pm

Mogę podrzucić Cas na kogoś !
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 7:11 pm

Co proponujesz?~ c:
Powrót do góry Go down
Casandra
Nowy
Nowy
Casandra


Liczba postów : 95
Join date : 27/11/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 7:13 pm

Na znajomą dla wszystkich :) Albo masz jakiś pomysł co do seterki !
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 7:17 pm

Może chcesz Massa? Ucieknę nim z tej Indiańskiej imprezki u Gigiego XD
Powrót do góry Go down
Taiga
Nowy
Nowy
Taiga


Liczba postów : 108
Join date : 11/10/2014
Age : 25

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 7:41 pm

Ni mam co robić to od podrzucę do popisania Szczurka. Obojętnie dla kogo. To co wyjdzie to wyjdzie na fabule. Dam ci poczytać moje posty, hyhy. x3
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 9:19 pm

jej c: To co powiesz na Fela? ~
Powrót do góry Go down
Taiga
Nowy
Nowy
Taiga


Liczba postów : 108
Join date : 11/10/2014
Age : 25

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 9:23 pm

Mhm... Jeśli Fel wytrzyma towarzystwo Szczurka to okej. Tylko ten... pisanie na własną odpowiedzialność. xD
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 9:24 pm

No dobra XD To podeślij temat~
Powrót do góry Go down
Taiga
Nowy
Nowy
Taiga


Liczba postów : 108
Join date : 11/10/2014
Age : 25

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 9:26 pm

Wybierz coś takiego... schronienie, o! Ja będę mieć teraz zw, więc nie zdążę napisać posta. x3
Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySro Gru 03, 2014 9:49 pm

Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:27 pm

Hopsa ~ Masiu jest wolny jakby ktoś chciał c:
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:38 pm

LEJEK MOŻE BYĆ? :C
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:38 pm

JEŚLI CHCESZ TO MOŻE. Tylko żeby go Mass nie zdeptał XD Jej. Jej nie zdeptał.
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:39 pm

Trudno..... najwyżej zostanie Plackiem XD
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:40 pm

BYWA XD


Ostatnio zmieniony przez Finnegan dnia Sob Gru 06, 2014 3:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:41 pm

To kto zacznie? XD
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:43 pm

Nie masz szans, Fredzioch już ci odpisuje. BUHAHAHA ! A żeby nie było, że spamuje to White na cokolwiek dla kogokolwiek proponuje.
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:45 pm

A już myślałam, że mnie olałaś wiec pomyślałam, że wyjdę Lejkiem jak nie masz weny..
W sumie to też byś mogła Gigiemu odpisać Jasmin ;___;
koniec offa

Cóż... to Lejek najwyżej później Massa dopadnie :C
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:45 pm

Dobra nie ma sprawy ~

A white to już jak chcesz, jeśli masz wolną postać to można by spróbować (Wróg? przyjaciel?), jak nie to ja sobie poczekam ~
Powrót do góry Go down
Valixy
Nowy
Nowy
Valixy


Liczba postów : 31
Join date : 18/11/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 3:56 pm

Nie wiem akurat na jaki humor trafisz ale raczej znajoma lub wróg, no chyba, że trochę się postara xD. Tak czy siak wbij gdzieś to dołączę.
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 4:10 pm

https://wildehunde.forumpolish.com/t53p45-plaza#4020 ~ łapaj
Możemy spróbować z wrogiem, bo w Massa naturze nie leży staranie się o przyjaciół ~
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 8:41 pm

Finnegan napisał:
.

Postaci, za którą seter mógłby czuć się odpowiedzialny ~ najlepiej suczki, ale wolałabym żeby to nie była jakaś twarda babka, co go zmiecie z podłogi, tylko rzeczywiście ktoś kto by go w jakiś sposób potrzebował c:


Fab, Fab, Fab i jeszcze raz Fab Sexy, charismatic and charming~ 2346098740

Ale serio, wiadomo jaka jest Fab, zagubiona, biedna i w ogóle taka ofiara z niej, a, że Fel jest wampem tym bardziej czułaby się przy nim dobrze xd


I dla innych Fab też może iść, na chociażby zwykła krótką fabułę xdd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 9:26 pm

okej :3
Jeśli masz ją wolną to chyba mogę gdzieś wejść Felem ~
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Sexy, charismatic and charming~ Empty
PisanieTemat: Re: Sexy, charismatic and charming~   Sexy, charismatic and charming~ EmptySob Gru 06, 2014 9:26 pm

Yep, jest wolna xd
Powrót do góry Go down
 
Sexy, charismatic and charming~
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: