wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I`m not really bad, I`m just made up of bad things.

Go down 
+6
Hyde
Hundur
Stockholm
Siewca
Asmodeusz
Levi
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Hundur
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Hundur


Liczba postów : 289
Join date : 01/11/2014

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptyNie Gru 14, 2014 10:19 pm

Hundurowi się ten Pakt nie podoba. Przez niego biedny owczarek nie może odzyskać swojej maskotki - Stockholma :(

A może by wyłączyć dalmatyńczyki spod paktu? :P
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptyNie Gru 14, 2014 10:22 pm

By nie zaśmiecać jej wątku dodam że peszek każdego to w pewien sposób dotyka. Ale tak ma na razie być :D

ja mogę dać dla Levi/mglistej Savera na kogoś
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptyNie Gru 14, 2014 10:25 pm

Dla Mglistej to pewnie na wroga będzie, ale musisz się z Hundurem ustawić w kolejce, bo ma zaklepaną pierwszą fabułę ;3

A z Levi też może się kiedyś spotkać ~
Powrót do góry Go down
Malcolm
Nowy
Nowy
Malcolm


Liczba postów : 39
Join date : 19/12/2014

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 12:43 pm

Aye, mamy nową mordeczkę do kolekcji, mianowicie - Malcolma.
Jeśli ktoś jest zainteresowany jakim typem jest ten pan - te parę napisanych postów powinno wam wystarczyć (tak, nie chce mi się określać go z charakteru, serio) Pozostaje jeszcze zapis do stada, aby niejako coś nakreślić.

Kogo dla niego szukam? Uh, to może być trudne, bo względnie do każdej znajomości będzie nastawiony bardzo sceptycznie. Ciężka z niego osoba w kwestii socjalizacji, choć nie jest to spowodowane brakami w komunikacji personalnej. On po prostu zniechęca do siebie innych, co poradzić xd

Ale jak ktoś jest chętny, aby z tym kolesiem spróbować to zapraszam c:

Aktualnie jest wolny ~
Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 1:41 pm

Yhm... Nie wiem Finn? On jest akurat dość otwarty, choć nie bardzo przestrzega czyjąś przestrzeń osobistą jeżeli to by miało przeszkadzać xd Nie wiem jak tam ze stadami bo w sumie są z dwóch różnych, ale to chyba nie aż tak duży problem ~ nie chciałam z góry narzucać fabuły, ale może jakiś zarys by się przydał... A raczej jestem przeciwko czemuś w stylu 'cześć' 'cześć' 'Lubię cię' itd. xdd Huh, to już jak chcesz, jeżeli masz pomysł to w sumie wysłucham jak nie to zawsze może wyjść w praniu.
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 1:51 pm

Oh, różnice w stadzie tak go interesują jak zeszłoroczny śnieg. Właściwie nie miałby obiekcji nawet przy rozmowie z kosmitą, jego tolerancja jest nieograniczona. Choć muszę przyzna, że naruszenie jego przestrzeni osobistej może mu się bardziej niż nie spodobać.

Ogólnie bystrego pomysłu na fabułę nie mam, bo...bo nie mam *trafny argument, serio* xd

Iiii.... Zir ponownie wolna ;3
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 2:06 pm

Stock, Andro, Icarus na kogoś dla Malcolma?
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 5:18 pm

Ooo... Od ciebie to mogę wszystkie konta dla Mala ♥
Zabrzmiało jakbym cię faworyzowała, ale pisałam z tobą na Levi to wiem, że warto xd
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 8:45 pm

KUPIŁAŚ MNIE :3
Na początek rzuciłabym dla niego Stockholma. Imiona brzmią podobnie, ta sama ras, czuję że doświadczenie życiowe zbliżone. Cóż... jestem tu -> https://wildehunde.forumpolish.com/t29p30-zielona-laka#5904. Jeśli chcesz mogę też się nim ruszyć gdzieś indziej.
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 9:56 pm

No to jutro tam do ciebie przyjdę Malem i zaczniemy :3
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2014 2:32 pm

Oke, ja czekam x3
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2014 2:35 pm

No już ci tam posta walnęłam x3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: I`m not really bad, I`m just made up of bad things.   I`m not really bad, I`m just made up of bad things. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
I`m not really bad, I`m just made up of bad things.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: