wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...

Go down 
+6
Morte
Asmodeusz
Despair
Hyde
Fabienne Illyasviel
Vixa
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Chikyu
Nowy
Nowy
Chikyu


Liczba postów : 112
Join date : 12/10/2014

Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...   Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 11:39 am

Powrót do góry Go down
Nevis
Nowy
Nowy
Nevis


Liczba postów : 143
Join date : 10/12/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...   Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 12:39 pm

Dam Nevisa na wroga dla Vixy, Seamus może iść na przyjaciela czy coś (niby płomienny ale nigdy nic nie wiadomo)
Dla Anabell Nev też może być wróg, Sea jako kumpel czy coś.
Powrót do góry Go down
Vixa
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Vixa


Liczba postów : 242
Join date : 15/10/2014
Skąd : Toruń; pierwsza odsłona WH(Vixa)

Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...   Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 EmptySob Gru 20, 2014 12:54 pm

Chikyu - wbiłam;
Asmo - ok, dam znać.. ale teraz już nie wiem, czy Forn jest zdrowy już czy nie, bo jak zdrowy to wolna będę xd
Nevis - na razie mam wszystkich zajętych/zarezerwowanych xd dam znać, jak będę wolna ;3
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...   Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2014 12:08 pm

Się zgłaszam .w. Mam Finna wolnego, więc w sumie mogli by się z Vixą spotkać~
Powrót do góry Go down
Vixa
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Vixa


Liczba postów : 242
Join date : 15/10/2014
Skąd : Toruń; pierwsza odsłona WH(Vixa)

Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...   Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 EmptyCzw Sty 15, 2015 9:22 am

Więc ~ mam wolną Vixę i Anabelle.
I mam proste pytanie: Czy ktoś je przygarnie na fabułę? :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...   Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili... - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: