wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sprawy Stada

Go down 
+17
Hassan
Raziel
Yneus
Accalia
Hundur
Hamlet
Chikyu
Winchester
Nyks
Vixa
Levi
Asmodeusz
Iram
Siewca
Forneus
Ibrahim
X
21 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyPon Mar 09, 2015 4:56 pm

To jak Asmo nie ma nic przeciwko to Ci wpiszę i sobie xd
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyPon Mar 09, 2015 4:56 pm

mówiłam jak chcecie to bierzcie
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyPon Mar 09, 2015 4:57 pm

no dobra; to wpisuję.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyCzw Mar 12, 2015 2:54 pm

Dobra kochani; widzicie chyba, że najprawdopodobniej każdy stado będzie musiało wybrać sobie jedno wynagrodzenie więc zróbmy to od razu; znaki, mikstury czy krew? Które zostawiamy? Ja jestem w sumie za krwią, tylko jej umiejętności będzie trzeba podpiąć pod krew i opętywanie, ale z tym nie powinno być raczej problemu.


Ah i rangi; ja w sumie jestem za stworzeniem całkowicie nowych, nie wiem jak wy.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyCzw Mar 12, 2015 2:58 pm

W sumie jestem też za krwią ale przydałoby się coś do niej jeszcze dodać, prócz opętywania w sensie że jeszcze jakieś krew taka czy taka.

Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyCzw Mar 12, 2015 3:00 pm

Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałam; mi chodziło, aby zostawić to wynagrodzenie Krew Bestii, tylko zmienić umiejętności niektórych pod żywioł krwi i opętania xd
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyCzw Mar 12, 2015 3:03 pm

no tak :D z rangami też by coś można zrobić by bardziej pasowały pod krew i opętanie.
Powrót do góry Go down
Silent Death
Nowy
Nowy
Silent Death


Liczba postów : 124
Join date : 10/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyCzw Mar 12, 2015 3:23 pm

Krew może zostać, a jeżeli chodzi o rangi- nazwy są w porządku, niektóre opisy również, trzeba tylko zmienić super umiejętności. :D 
A tak na marginesie: poczekajmy może, aż ten pomysł wcielicie w życie, bo nie ma sensu od razu rzucać się na edytowanie ich, skoro jeszcze nie ma ostatecznej decyzji.
Powrót do góry Go down
Silent Death
Nowy
Nowy
Silent Death


Liczba postów : 124
Join date : 10/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 9:54 am

Może to, co zaproponuję, będzie trochę głupie, ale... Spróbować nie zaszkodzi. Iz miała rację, trzeba zrobić porządną ekipę, która będzie zajmowała si porywaniami (no i oczywiście obroną) swojego stada. Proponuję dodać takie jakby rangi dla grupki userów, którzy są codziennie na forum i nie kręcą nosem, żeby natychmiastowo przerwać dotychczasową fabułę. O właśnie- fabuła. Nasi obrońcy musieliby "nie bać się" wyskakiwać z tematów i lecieć do tego miejsca, w którym aktualnie zaczyna się krwawa jadka. Ot, ZAŁOGA G!
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:00 am

Ja bym była bardzo, bardzo, bardzo za, gdyby nie to, że dopiero co zostały rozdane awanse, nawet dosyć wysokie, i mimo tego nic się nie dzieje (odezwała się ta, którą cały czas porywają ;-;). Według mnie kolejne rangi to będzie już za dużo, mamy parę 5-6 gwiazdkowych rang + 9 i 10 gwiazdek ostatnio osadzonych i powinniśmy sobie radzić. Płomyki z Alfą i dwoma łowcami wgniatają nas w glebę bo współpracują. Aktywni mgliści się zebrali i też porwali. U nas przydałoby się coś podobnego, trzeba by się zebrać i zaatakować. Od niedawna mamy trzech wojów, z którymi się zgadam i coś załatwię... No i pytanko, czy atakujemy (jeśli w ogóle) jedną, silną grupą ze wszystkich aktywnych userów czy dwoma słabszymi?

W ogóle jakbyście potrzebowali pomocy to piszcie, jeśli akurat nie będę ofiarą w lochach to wbiję i pomogę.
Powrót do góry Go down
Silent Death
Nowy
Nowy
Silent Death


Liczba postów : 124
Join date : 10/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:18 am

Izaak, nie zrozumiałaś mnie. Nie chodzi mi o kolejne wyjebane w kosmos rangi. Tylko stworzenie w miarę ogarniętego teamu, który byłby tylko i wyłącznie do naszej wiadomości. Co prawda mógłby się jakoś nazywać, ale byłby to tylko jakiś przydomek, bez żadnych mocy i tak dalej. Cholera, nie wiem czy ja potrafię tłumaczyć, czy jednak nie. 

Chodzi o to, żeby wreszcie się ogarnąć i zacząć współpracować. Przecież moglibyśmy ich kosić z palcem w dupie, a wychodzi... Jak wychodzi.
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:24 am

No to w takim razie faktycznie nie zrozumiałam... Ale już ogarnęłam xd Jeśli ma to wyglądać tak, jak piszesz, to ja jestem za. Musimy się zacząć bronić bo nas rozjebią.
Powrót do góry Go down
Silent Death
Nowy
Nowy
Silent Death


Liczba postów : 124
Join date : 10/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:28 am

Musimy po prostu się ogarnąć, bo to już 3 (jak nie 4) porażka Demonicznych. 

No i nasz Przywódco, help. Sprawy Stada - Page 15 4172900564
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:32 am

Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie miał już ochoty grać postacią w DA. Szczerze wam powiem, że być porwanym dwa razy w ciągu dwóch fabuł to nie jest miłe uczucie xd
Powrót do góry Go down
Silent Death
Nowy
Nowy
Silent Death


Liczba postów : 124
Join date : 10/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:32 am

No właśnie. ;_; Z chęcią bym Twoją postać z lochów odbiła, ale nie ma mowy, żebym tam wbiła sama. XD
Powrót do góry Go down
Yneus
Nowy
Nowy
Yneus


Liczba postów : 182
Join date : 20/12/2014

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:33 am

Spójrz na to inaczej Izaak, jesteś ich ulubieńcem. Możesz zacząć ubiegać się o kartę stałego bywalca <3

Kogo widzielibyście w tej grupie? (tak duży wybór, huh)
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:36 am

Dobra tam, odsiedzę jeszcze 2 dni i mnie wypuszczą, nie jest źle xd

Hahahah, faktycznie xD
Kogo by mógł należeć do grupy to wolałabym obgadać na gg.
Powrót do góry Go down
Silent Death
Nowy
Nowy
Silent Death


Liczba postów : 124
Join date : 10/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:40 am

Yup, zróbmy konferencję na gygy. C:
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:41 am

Sajlent, podaj mi swój numer gadu gadu, bo chyba nie mam xD
Powrót do góry Go down
Silent Death
Nowy
Nowy
Silent Death


Liczba postów : 124
Join date : 10/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:42 am

7661895 :D
Powrót do góry Go down
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptySob Mar 14, 2015 11:43 am

Dzienkujem c;
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyPon Kwi 06, 2015 5:55 pm

Wiec tak;


1. Wybrać wynagrodzenie, które zostawiamy, ew. połączyć wszystko w jedno.
2. Poprawić rangi, stworzyć nowe, albo zostawić jak są, jedynie poprawić do ogólnych ograniczeń.
3. Wybrać nową Alfę. Ja jestem za Levi, albo Izzakiem.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyPon Kwi 06, 2015 5:59 pm

1. W sensie połączyć jakoś Krew ze Znakowaniem? A nie będzie to dużo za dużo? Ew. jakby wykasować ze znakowania ich magiczne efekty to mogłoby zostać, w końcu tylko o magię chodzi, si?

2. Już lepiej będzie je pooprawiać niż stwarzać nowe, bo może nam to zająć rok i sześć niedziel. Chyba, że ktoś wyskoczy z jakimś ciekawym pomysłem to wtedy można pomyśleć.

3. A co ty taki szybki i wściekły? Ledwo się co zaczęło, a ten gdzieś chce mnie wciskać już D:
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyPon Kwi 06, 2015 6:24 pm

Bo mnie na razie nie będzie o ile w ogóle, sama mu zaproponowałam Izaa. Mogę nawet komuś oficjalnie te stado przekazać by było bardziej dramatycznie
Powrót do góry Go down
Tobi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Tobi


Liczba postów : 164
Join date : 07/01/2015

Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 EmptyPon Kwi 06, 2015 6:28 pm

Proponuję Levi, Izaak to w ogóle wróci, ona nie jest adminką WC ???

Silent raczej nie wróci bo ma Vysselis i tylko tym się zajmuje, a Acc nie wróci na 100%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sprawy Stada - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sprawy Stada
Powrót do góry 
Strona 15 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Skarbiec Stada
» Spis Stada
» Spis Stada
» Kodeks Stada
» Spis Stada

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: