wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sprawy Stada

Go down 
+17
Hassan
Raziel
Yneus
Accalia
Hundur
Hamlet
Chikyu
Winchester
Nyks
Vixa
Levi
Asmodeusz
Iram
Siewca
Forneus
Ibrahim
X
21 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:01 pm

Jak się pojawi to zobaczymy Y, dobrze że ktoś jeszcze przychodzi do nas bo czasem tracę nadzieje na nowe postacie albo przynajmniej dorosłe.

to akurat obecnie udało mi się dopracować dla kogoś kto marzy o skoku wyżej bo już nie wiem jak zachęcać mam.

Zadania do rangi krawego dziedzica.
- Należy złapać duże zwierzę i groźne: jakiś dziki kot, niedźwiedź czy tym podobne i tym podobne i upuścić z niej część krwi do fiolki czy jakieś pojemnika.
- Należy porwać minimum jednego psa z którego należy również upuśić krew do pojemnika czy innego podobnego naczynia.
- Ukraść lub można oswoić i poprosić jak zrobicie będzie dobrze krew magicznego stworzenia jakiegóż kolwiek.

Kosiarz:
- Zabić duże zwierzę również agresywne: dziki kot, niedźwiedź, wilk czy co wynajdziecie oczywiście zabić.
- Porwać minimum jednego wroga, wyniszczyć go fizycznie i psychicznie wyrządzając jak najwięcej szkód.
- oswoić lub odobruchać magiczne stworzenie oczywiście najlepiej jakieś złe typu:  Pies Apokalipsy czy  Dragocat.

+ do obu tych rang stoczyć pojedynek,najlepiej dwa i to również z wrogim ale ze swoim będzie uznane również.

Wymagania ogólne: przynajmniej wiek około roku, część tych misji warto wykonać z MG lub przynajmniej z kostnicą by nie było że ktoś załatwo czy kantował (nikogo o nic nie oskarżam), wykonanie zadania należy wkleić w temacie "wypełnianie obowiązków" przeznaczyć post i zaytytuować go "ranga". Ważne jest by nie iść na rękę jak ostatnio pewna parka psów w zadaniach więcej kreatywności  proszę, bo rangę za nic nie dostaniecie tylko za ciężko pracę.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:04 pm

Oh, zadania to świetny pomysł, przynajmniej będę miała co robić xd


Ale co do Kosiarza; oswoić zwierzę ... meh, to mi nie pasuje. Bo np. nie każdy chce takowe stworzonko (a też ich liczba jest ograniczona) więc raczej zamieniłabym to na coś innego.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:09 pm

napisałam na razie na dwie rangi próbnie czy w ogóle chcecie coś takiego i czy odpowiadają wam w ogóle w takim stylu że na dowolną rangę jest coś innego.

pomyślę na co by można zmienić oczywiście co do ilości na daną rangę to zostajemy przy tej co podana w informatorze czyli obecnie na dziedzica i kosiarza po dwa miejsca są.
Powrót do góry Go down
Yneus
Nowy
Nowy
Yneus


Liczba postów : 182
Join date : 20/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:10 pm

Powiem szczerze, że pomysł z zadaniami jest fajny. Ale czy na takie rangi nie jest zbyt prosty? Bo z tego co kojarzę, nie są w tej niskiej części hierarchii.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:11 pm

może zamienić na;
- Poprosić szamana o stworzenie mikstury Kirowej Krwi, albo Fosu.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:12 pm

wydaje ci się to proste? Możecie dorzucić swoje pomysły to jest tylko wzór obecnie? Jeśli zbyt prostę mogę wymyśleć jeszcze coś do tego.

nie ukrywam bazowałam na mglistych tylko to rozdzieliłam na zadanie dla poszczególnej rangi a nie ogólnikowo (oczywiście każdy ma prawo do decydowania jak uważa nie obrażam tu pomysłu Sola).

Steel można zamieć, to chcecie żebym dodała jeszcze coś?
Powrót do góry Go down
Yneus
Nowy
Nowy
Yneus


Liczba postów : 182
Join date : 20/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:24 pm

Nie wiem, może coś później wymyślę. Ale wypadałoby zaznaczyć, że nie można na to awansować ze zwykłego psa, tylko wyższej rangi. I te wyższe rangi (podstawowe, woj itd) nie powinny być rozdawane za, tak właściwie, nic A dajmy mu wojownika bo pisze z własnym partnerem, są szczeniaczki, jest fajnie. Lub też Na zachętę. No to już jest szczyt szczytów, bo i tak wiele z tych psów nic nie zrobiło w dalszym kierunku, więc ta zachęta trochę nie wychodzi. Nie ma sensu uszczęśliwiać kogoś na siłę, nie ma sensu zmuszać kogoś do grania postacią Krwistego.
Zróbmy czystki - zebranie (z bilokacją), usuńmy tych, którzy się nie pojawią ze stada i spróbujmy zacząć od nowa.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:28 pm

Hm, a może tak pomyśleć nad zmianą nazwy stada i koloru? To może da takiej świeżości też. Ale co do usunięcie tych co nie wchodzą to jestem za.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:30 pm

Tylko że u MM było że normalnie z normalnej rangi można wskoczyć, obecnie tu nie ma psów które jakby wykazują chęci do działania ale masz rację sama ranga za darmo za kilka zadań jest be ale od woja itd mogliby się postarać i np po wykonaniu zadań by padło w awansach że zrobił i czy nadajem  ostatecznie czy nie.

Ale mówiłam wcześniej że same posty w samotni czy z dzieciakami awansu nie będzie o tu:
"1. Piszecie nieco za krótkie posty rozwińcie je nieco bardziej nie ograniczajcie się do 3 linijek.
2. Od poprzedniego awansu nie którzy poszli na jedną góra dwie fabuły rozkręćcie się i tutaj bo coś słabo wam idzie a znam was i wiem że stać was na więcej.
3. Ci co mają wojownika czy łowce, jeśli marzy wam się kolejny awans zróbcie coś dobrego i sprowadźcie wroga do lochów lub choć poprawcie te górne." - zamiast tego byłyby te zadanie wyżej no chyba że ograniczymy na razie do zwykłych rang le przy nich jest co kto ma robic.

Co do zebrania jestem na tak tylko że przyjdzie na nie 5 dorosłych i same szczeniaki bo tak się składa nasze stado obecnie.

Zmiana nazwy i koloru? Ciekawe ale na co?
Powrót do góry Go down
Ibrahim
Nowy
Nowy
Ibrahim


Liczba postów : 182
Join date : 14/10/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:31 pm

Nazwa i kolor stada - przeciw. Bez przesady z zaczynaniem od nowa. Trochę starszych rzeczy dobrze zostawić. Zresztą wcale to nie da dużo.
A zrobić czystki trzeba jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:32 pm

Przecież zmiana nazwy stada i koloru nie równa się zmiany całego stada, charakteru i wszystkiego. Stado ma prawo się rozwijać i zmieniać w końcu.

A co nazwy to cóż, coś wspólnie na pewno uda nam się wymyślić.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:34 pm

Czystki zrobione, pousuwałam tych co praktycznie nie widziałam od moje powrotu tu.

Z jednej strony zmieniłabym ale z drugiej mam sentyment.
No i co robimy z tymi rangami?
Powrót do góry Go down
Yneus
Nowy
Nowy
Yneus


Liczba postów : 182
Join date : 20/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:37 pm

Ja wiem, że nie udzielałam się zbytnio, ale przeczytałam każdy post w SPRAWY STADNE i wcale nie chodzi mi tu o temat, a o dział. Może z tymi szczeniaczkami przesadziłam, ale na zachętę funkcjonowało
Cytat :
Awans/Degradacja: Awans
Kto?: Icarus
Ranga: ZP
Ranga Proponowana: Wojownik
Powód:* udziela się na zachęte.

Awans/Degradacja: Awans
Kto?: Saver
Ranga: ZP
Ranga Proponowana: Wojownik
Powód:* jak wyżej.

Właściwie na temat zmiany koloru i nazwy nie mam zdania. To niby byłoby coś świeżego, można by bardziej ogarnąć ten chaos w stadzie bo zaczęlibyśmy od początku. Ale jeżeli to nie wyszłoby, to nadal można zrobić archiwum, wrzucić tam posty - wyczyścić tematy i nadal pracować na KP.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:38 pm

Dokładnie, w każdym momencie można powrócić do starej nazwy i koloru.


No wypadałoby tylko opisać dokładnie te warunki na zadania i zrobić cały ich spis i już.

Ale tylko Kosiarz i Dziedzic, czy też inne?
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 2:45 pm

Ale nie dostali za obijanie się czy siedzenie z dzieciakmi bo żaden z nich nie ma baby ani dzieci, poza tym jakby było coś nie tak to by się stado nie zgodziło a nie pamiętam sprzeciwu. Trudno nagradzać ludzi dopiero po x czasu lub x fabuł bo znudzą się w końcu ale za darmo też nie.

no to były przykładowe bo akurat wiedziałam mniej więcej co tam wpisać. Może dopracujmy na razie te dwie a potem resztę.

Krawego dziedzica.
- Należy złapać duże zwierzę i groźne: jakiś dziki kot, niedźwiedź czy tym podobne i tym podobne i upuścić z niej część krwi do fiolki czy jakieś pojemnika.
- Należy porwać minimum jednego psa z którego należy również upuśić krew do pojemnika czy innego podobnego naczynia.
- Ukraść lub można oswoić i poprosić jak zrobicie będzie dobrze krew magicznego stworzenia jakiegóż kolwiek.
- Pojedynek z psem z innego stada lub swojego ale wtedy dwa i z innym członkiem każdy

Kosiarz:
- Zabić duże zwierzę również agresywne: dziki kot, niedźwiedź, wilk czy co wynajdziecie oczywiście zabić.
- Porwać minimum jednego wroga, wyniszczyć go fizycznie i psychicznie wyrządzając jak najwięcej szkód.
- Poprosić szamana o stworzenie mikstury Kirowej Krwi, albo Fosu.
- Pojedynek z psem z innego stada lub swojego ale wtedy dwa i z innym członkiem każdy

Wymagania do zdobycia wyżej wymienionych rang (by nie załatwo):
- Wiek minimum 1 rok
- Zadanie z drapieżnikiem wymagane MG lub kostki co by nikt nie miał wątpliwości co do prawdomówności.
- Notowanie zadań w "wykonaniu obowiązków" może być 1 post zatytułować go rang i wypisać na bieżąco albo za jednym zamachem.
- można mieć zwykłego psa lecz nie damy rangi komuś kto nie przepisał choć 2-3 fabuł zwykłych i tu nie chodzi tylko o domowe ale z innymi postaciami.

coś dodać jeszcze coś zmienić.
Powrót do góry Go down
Yneus
Nowy
Nowy
Yneus


Liczba postów : 182
Join date : 20/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 3:11 pm

Przecież zdobywanie rang drogą fabularną nie jest nudne. Ale zapomniałam, że większości postaci ambicją i życiowym celem jest znalezienie sobie partnera/ partnerki i... szczeniaczki!!! Naprawdę Asmodeuszu mogłabym Ci podać znacznie więcej przykładów dawania awansów na zachętę - wystarczy wejść i przeczytać 2 pierwsze strony awansów. A Nyks, to nie wmówisz mi, że zyskała rangę za coś.
A to nowe stado, po głębszym namyśle, jest dobrym wyjściem. Fabularnie można zrobić zebranie, kto idzie z nami dalej, a z kim się żegnamy. Tak sobie przejrzałam listę członków i nie, to nie są czystki, które powinny być zrobione.
Każdy musiałby od nowa przejść proces znakowania, na nowych warunkach, można by wyznaczyć kogoś do nadzoru nad rangami, czy psy wywiązują się ze swoich obowiązków, oczywiście jeżeli Asmo chciałaby pomocy.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 3:19 pm

kuźwa post poszedł się ...

A nie trudne? :D Przecież piszą robią coś, ale jak mają wyższe ambicje to już więcej pracy. Em jak na razie to prócz Forneusa i Accali nie ma to innej pary, bo nawet z Nyks nie jestem a dzieci to dzieci nie zajmuje się nimi nawet bo i tak piszą post raz na rok. Zawsze daje się awans na zachętę ten pierwszy dlatego jest niski, a nad rozlanym mlekiem nie ma co płakać a wypominanie wiecznie jednego i tego samego po x czasie już i tak nie zmieni tego co było jedynie to co może być.

Czystki są już zrobione zostali ci co piszą ewe co znikli nie dawno, a nie 2 miechy temu np. usunęłam na razie tylko ze stada userów którzy znikli jak wrócą mają zawsze szanse powrotu. Nie da się zrobić inaczej czystki bo fabularnie nie zrobisz tego z kimś kogo nie ma.

Co do znakowania czemu nie, można uznać że obecne znaki zanikły czy coś podobnego i każdy na nowo musi się oznakować. Niby Ibra się zajmuje dodatkowo przyjmowaniem/znakowaniem w wypadku jak mnie nie ma/nie mogę/lub to ktoś z moich, jak ktoś chce chętnie przyjmę pomoc do pilnowania z rangami.
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 3:38 pm

Dopiero co mój Stil się oznakował i będzie musiał od nowa? śmiech

Ale yep, jestem za tym pomysłem. Tylko nazwę wymyślamy też fabularnie, czy może jakiś konkurs na rozruszanie się?

a co do nowego koloru:

#4E4F6B
#3A4A3F
#333366
#999966
#000000

albo jakieś inne propozycje?
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 3:41 pm

u mnie słabo z nazwami polskimi
może coś w odcieniach ciemno niebieskiego/fioletu bo będziemy zbyt zlewać się mglistymi lub grzechami
Powrót do góry Go down
Yneus
Nowy
Nowy
Yneus


Liczba postów : 182
Join date : 20/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 3:41 pm

Ani nudne, ani trudne.
A jedno z tych dzieci zaczęło pisać raz na rok, bo mu caluteńka rodzina zwiała, a userka najzwyczajniej w świecie zaczęła mieć dosyć, bo nie mogła rozwinąć postaci tak, jak chciała i wyszło jak wyszło (Ymes, przybądź i uratuj mnie...). O tym celu to pisałam ogólnie, bo nas jest tak mało, że nawet tego nie ma. O ironio. Tutaj to spotykamy się jedynie z ambicją lenistwa. Powinniśmy zgłosić stado na jeden z siedmiu grzechów bo zdecydowanie bardziej nadajemy się niżeli Stella. Nikt nas w tym nie pobije!!! Przynajmniej w jednej rzeczy wygrywamy, bo z Mglistymi czy nawet Płomiennymi to... brak komentarza, jesteśmy daleko w czarnej... przestrzeni.

Amurath Last visit : Sob Gru 27, 2014 11:47 pm
Requeim Last visit : Sro Sty 14, 2015 8:01 pm
Xentharis Last visit : Pią Sty 09, 2015 5:30 pm


to osoby, których nie ma powyżej miesiąca, a jest jeszcze grupa, która wchodzi raz na jakiś czas, a post napisali daawno. Jak to nie? Fabularnie robimy zebranie. Nie ma cię = żegnamy się. Masz gdzieś stado to stado również ma cię gdzieś. Nie wykonujesz obowiązków = powód fabularny. Odszedłeś, nie ma cię.
Powrót do góry Go down
Yneus
Nowy
Nowy
Yneus


Liczba postów : 182
Join date : 20/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 3:56 pm

Błagam, o czym ty w ogóle do mnie piszesz. Jasne, że nie mogę bo nie mam podstaw, aby pewne cechy w nim wykształcić. Zamiast tego, ma wszystko gdzieś więc możesz go usunąć ze stada. Mi w to graj. Śmiało.
Ja rozumiem. Ludzie mają pracę, dzieci, szkołę, różne inne zajęcia. Ale skoro ty tego nie widzisz to zaczynam wątpić w ludzkość. Jeżeli ktoś nie ma czasu to nie tworzy następnych kont. Widzisz tą subtelną różnicę? Jeżeli tworzy i olewa pozostałe to chyba jasny przekaz = nie chcę grać tą postacią. Nie chcę grać = nie zależy mi na niej wyrzuć.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 4:00 pm

Ale w czym widzisz problem rozwinąć postać jak chcesz? Chodzić umiesz, gadać się nauczyć to nie problem i robisz postać jak tylko masz ochotę. Prócz Amurath userzy tych kont są na forum, dziwnie usunąć wszystkich którzy są ale nie piszą. Poza tym o ile każdy dobrze wie czasem ciężko pogodzić życie realne z forum czy innymi grami nie możemy wymagać też cudów od ludzi bo mnie czasem też nie ma lub teoretycznie jestem i nie odpisuje to też mam odejść? Rozumiem usunąć tych co rzeczywiście userów nie ma od x czasu ale nie którzy z tych co wypisałaś wyżej grają i może wrócą po usunięciu ze stada wcale porzucą postać bo stwierdzą po ha się męczyć.

Mówiłam że prosiłam, błagałam ba nawet groziłam to chyba rzeczywiście miałam każdemu wpierniczyć fabularnie to by się ruszyli.

Usunęłam bo chciałam poprawić miałbyć przed Yneusem.
~~~~~~~~~~~~~~~
Ale to nie fabuły wieczne z rodzicami kształtują szczeniaki tylko userzy, przecież nie będziesz wiecznie siedział na głowie rodzicą bo wiem z własnego doświadczenia że to nudne. Dla wyjaśnienia napisałam do Req i Xen niech się sami wypowiedzą co z owymi kontami wracają czy nie wracają.

Widzę pewną różnicę bo nie pisanie nie równa się z olewaniem, bo nie raz nie słyszałam brak weny tego tamtego albo jak ty bo nie wydarzyło się to czy tamto. Nie mogę usunąć wszystkich co nie piszą ileś czasu bo musiałabym pousuwać jeszcze przynajmniej 3/4 stada, zgodzę się z ich usunięciem jak wyraźnie napiszą że nie będą grać bo zawsze mogą chcieć wrócić.

A to nie przyjemne uczucie że znikasz i wracasz po jakimś czasie a tu dup nic nie masz, mnie też długi czas nie było na Asmo a jakoś w stadzie zostałam (jeszcze nim byłam alfą)
Powrót do góry Go down
Yneus
Nowy
Nowy
Yneus


Liczba postów : 182
Join date : 20/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 4:13 pm

Nawet nie chcę mi się komentować sprawy: Rodzice + szczeniaki = nuda. To co napisałabym mogłoby urazić kogoś... wielu. Niczego nie chcę mi się komentować, bo to walka z wiatrakami i zabierze mi to zbyt wiele nerwów.
Da się zablokować komuś czytanie jakiegoś forum, tematów? To ja bym prosiła takie coś na sprawy stadne dla siebie.
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 4:20 pm

na przykładzie Raziela stwierdzam że da się? Da, tylko trzeba chcieć kreować postać wedle uznania, co do blokady pisz do Sola - tyle w temacie bo nie tylko tobie skacze ciśnienie.

Co z tym spotkaniem stadnym można zacząć jutro/sobota skończyć niedziela/poniedziałek
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 EmptyCzw Lut 12, 2015 4:24 pm

Hah, niestety wiele moich planów dla Raziela też poszło się ... paplać w błocie i utonęło, bo z różnych przyczyn rozwój takowy jak ja chciałam był niemożliwy. A rodzice to w końcu pierwszy którzy powinni uczyć szczeniaki; polowania, przetrwania i nie tylko, ale także po prostu tak zwykła więź.


yep, spotkanie może być jutro.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sprawy Stada - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Stada   Sprawy Stada - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sprawy Stada
Powrót do góry 
Strona 8 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Skarbiec Stada
» Spis Stada
» Spis Stada
» Kodeks Stada
» Spis Stada

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: