wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Do wzięcia na wzdęcia ;_;

Go down 
+3
Accalia
Shevaritza
Boss
7 posters
AutorWiadomość
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 12:24 pm

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Kg676_BOSSbotak
Boss, szczeniak, SZ.
Opis: Życzliwy, dobrze wychowany. Za najważniejszą rzecz uważa przyjaźń, dlatego zawsze bardzo stara się być miły dla wszystkich wokół. Lubi być w centrum uwagi, wesoły, czasem z lekka szalony; bowiem Boss nie zawsze jest w stanie zachować powagę. Ma poczucie humoru i dąży do rozśmieszania wszystkich wokół, chociaż jest w tym trochę słaby, ale i tak sprawia mu to wiele radości. Jednakże gdy zagrożony jest jego przyjaciel, zaczyna taką trochę "szarżę" i często w ten sposób staje się zbyt lekkomyślny, za co zwykle obrywa. Ci, co go znają, wiedzą, że lubi działać na własną rękę, bo swoje sprawy woli załatwić sam, nawet jeśli zagrożenie jest zbyt wysokie. To bardzo emocjonalny szczeniak, chętny do zabawy i trochę zbyt ciekawski. 
Szukamy:
~ Przyjaciela - najlepiej innego szczeniaka do wspólnego "porozrabiania", płeć tak naprawdę obojętna, podobnie jak stado.
~ Najlepszego przyjaciela - ktoś taki już na całe życie, może to być na początek zwykła znajomość, która powoli przeistacza się w prawdziwą przyjaźń. Najlepiej siewca. Oboje są w stanie poświęcić za siebie wszystko, chociaż może to być też bardziej specyficzna przyjaźń. W każdym razie jeśli masz jakiś pomysł, co by tu zrobić z Boss'em, to pisz.
~ Nauczyciela - ktoś, kto nauczy Boss'a podstawowych rzeczy i nauczy go, jak przetrwać. Co tutaj więcej dodać... no chodzić ze sobą cały czas nie muszą, o.
~ Pierwsza miłość - jakaś kochana sunia, najlepiej z siewców, która mogła by być taką trochę "pierwszą miłością". Nauczyłaby ona Boss'a prawdziwej przyjaźni i miłości. Mogą ze sobą spędzać dużo czasu, może nawet będzie to miłość do końca życia. Im bardziej specyficzna tym lepiej. Jestem otwarta na jakieś sugestie, pomysły.
~ Wrogowie - też mogą to być jakieś szczeniaki, które będą go nękać, a później mogą się jakoś pogodzić, czy dalej nękać. Mogą się trochę gryźć, sprzeczać etc. Mogą to być też dorośli, którzy będą Boss'owi wciskać jakieś kity, nowe "sensy życia", żeby i też Boss doznał jakiegoś cierpienia, co niekoniecznie miałoby odbywać się w lochach.
~ Wroga nr. 1 - kogoś, z kim będzie rywalizować już do końca życia, raczej z upadłych.
~ Znajomości/inne sugestie - mogę też podrzucić Boss'a do jakiejś krótkiej sesji, krótkiej znajomości, która mogłaby w sumie obrać inny kierunek, lub jeśli masz jeszcze jakieś pomysły... to pisz.


Do wzięcia na wzdęcia ;_; Zl126_Accalia
Accalia, 2-letnia suka, UD.
Opis: Jak zawsze egoistka, którą trudno namówić do czegokolwiek; szanująca tylko swoje zdanie lub ewentualnie przywódcy. Uważa, że jedyną rzeczą, którą można się podniecić, jest krew, chociaż nie unika "gorących zabaw". Trudno ją zrozumieć, aczkolwiek jeśli już wejdziesz do jej głowy - będzie w stanie zrobić dla ciebie prawie wszystko. Nie interesują ją rzeczy, których nie chce wiedzieć... albo inaczej - interesuje się wszystkim, co dotyczy jej lub jej stada. W zdenerwowaniu ma tendencję do nadużywania wszelakich wulgaryzmów, chociaż denerwuje się bardzo łatwo. Lubi się wywyższać, zawsze ma coś do powiedzenia i nie pozwala zepsuć komukolwiek swojego wizerunku. Ma bardzo dobrą pamięć, a w szczególności wtedy, gdy ktoś złamie jej zasady, tzn. porwie, zgwałci, czy obrazi. Najczęściej odznacza się tym samym. Najczęściej, bo w gwałtach jest raczej słaba.
Szukamy:
~ Wrogów - kogoś, kogo może porwać lub kogoś, kto ją porwie, a ona odwdzięczy się tym samym w przyszłości. Kogoś, z kim może powalczyć, a zarazem przetestować swoją siłę.
~ Rywala - ktoś, kto będzie z nią rywalizować o wszystko - o ilość porwanych psów, zwyciężonych walk, czy o większą ilość gwiazdek (o wyższą rangę), a nawet o jakieś pierdoły. Najlepiej suka.
~ Kochanków - bowiem bez nich się nie obejdzie. Stado tak naprawdę obojętne, byle by umiał się zabawić. c;
~ Przyjaciółki - z taką będą działać razem, tzn. brać udział w jakichś misjach, polowaniach, czy porywaniach. Z taką, z którą można pogadać o wszystkich tematach. Poplotkować i inne takie rzeczy. Może to być też zawiła znajomość, w zasadzie im ciekawsza tym lepsza, jestem otwarta na jakieś propozycje.
~ Inne znajomości - jeśli masz jakiś pomysł z Accalią. :)

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Of104_Ayamus
Ayame, roczna suka
(W budowie ^^)
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 1:03 pm

Może Adek na przyjaciela/nauczyciela dla Bosa? Shev może iść na wroga :D
Shev na przyjaciółkę? Ad na wroga? - Dla Ac
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 1:58 pm

Adka bym z chęcią wzięła dla Boss'a na nauczyciela czy przyjaciela, a dla Acc Shev na przyjaciółkę. W zasadzie obie postaci mam wolne, więc jeśli któryś z twoich się zwolni, to możesz gdzieś wbić lub ja.
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 2:03 pm

Adek jest wolny Shev siedzi w barze obecnie chyba że chcesz dołącz: https://wildehunde.forumpolish.com/t750p30-stara-knajpa#21913
Powrót do góry Go down
Accalia
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Accalia


Liczba postów : 290
Join date : 18/12/2014
Skąd : Z domu.

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 2:27 pm

Accalią już wbiłam do Was, a Boss'em mogę gdzieś wbić, chyba że ty wolisz?
Powrót do góry Go down
Cah'rav
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Cah'rav


Liczba postów : 39
Join date : 07/03/2015

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 2:33 pm

Dam Belle dla Bosa na koleżankę/przyjaciółkę czy coś. Cah na wroga :D
Dla Acc Bel na wroga, Cah kochanka
Powrót do góry Go down
Accalia
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Accalia


Liczba postów : 290
Join date : 18/12/2014
Skąd : Z domu.

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 2:52 pm

Bella i Boss koniecznie muszą się spotkać, ale pierwsza była Shev, ale jak Boss się zwolni, to dam ci znać. To samo z Acc, skontaktuję się z tobą, jak będzie wolna . ;3
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 3:03 pm

wbij dojdę jak zjem
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 4:58 pm

Boss napisał:
~ Przyjaciółki - z taką będą działać razem, tzn. brać udział w jakichś misjach, polowaniach, czy porywaniach. Z taką, z którą można pogadać o wszystkich tematach. Poplotkować i inne takie rzeczy. Może to być też zawiła znajomość, w zasadzie im ciekawsza tym lepsza, jestem otwarta na jakieś propozycje.
A ja tu z powodu tej oferty. Jeśli nie przeszkadza ci stado(w sumie nie są wrogie czy coś...) to Fox chętnie znajdzie kolejną osobę do towarzystwa <3
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptySro Maj 06, 2015 7:37 pm

Ja ci dla Bossa mogę zaproponować Malvorka, ale co z tego wyjdzie to się zobaczy na fabule xd
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptyCzw Maj 07, 2015 4:34 pm

A ja mogę ci Aarona w sumie podrzucić  Do wzięcia na wzdęcia ;_; 3632492676 Na przyjaciela, albo nawet najlepszego przyjaciela, jak wolisz  Do wzięcia na wzdęcia ;_; 2775000881
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; EmptyPią Maj 08, 2015 4:13 pm

Fox, Mal, Aaron -> mi tam pasuje wszystko, jak jakaś postać się zwolni to gdzieś wbiję i podeślę tutaj linka do tematu. :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty
PisanieTemat: Re: Do wzięcia na wzdęcia ;_;   Do wzięcia na wzdęcia ;_; Empty

Powrót do góry Go down
 
Do wzięcia na wzdęcia ;_;
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lista kont do wzięcia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Postaciowo :: .-
Skocz do: