wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

"Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" Empty
PisanieTemat: "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"   "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" EmptySob Lut 28, 2015 3:15 pm

Khe khem... khe, khe, khe... khem! A wię... khem... *przeklęte gardło*

Dobra. Tak na poważnie.

Imię: Do wyboru
Wiek: Szczeniak w podobnym wieku do Ten
Płeć: Samiec
Wygląd i char: Dowolny

O co cho? No więc Ten i psiak do wzięcia pochodziliby z dwóch różnych rodzin, które od wieków się żrą o byle co. No i aktualne głowy rodzin *czyt. rodzice tej dwójki* postanowili, że spikną ze sobą swoje jedyne i ukochane maleństwa. Sęk w tym, że ta dwójka nie pała do siebie miłością. Ich spotkanie to normalnie iskry i pioruny. Czysty armagedon. Niestety muszą udawać i uważać, bo są stalkerowani przez członków obu rodzin. Jeden błąd = te wybuchy, te pościgi.

Chyba interesujące, ne? xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

"Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" Empty
PisanieTemat: Re: "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"   "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" EmptyNie Kwi 12, 2015 7:16 pm

Aż bym konto Sorena na szczeniaka przerobiła...takie pikne *-*

Chętna jestem tylko czy dog niemiecki by ci odpowiadał ? Bo rasy mu nie zmienię, po prostu zacznę te konto tworzyć jakby od nowa..jako szczuna z innym charakterem niż teraz. Chyba, że chcesz totalnego idiotę który uwielbia Różowego Pieroga xD
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

"Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" Empty
PisanieTemat: Re: "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"   "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" EmptyNie Kwi 12, 2015 7:25 pm

Ekskjuz mi Różowy Pieróg to był bardzo poważny zespół XD
*idzie sobie coby nie spamić*
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

"Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" Empty
PisanieTemat: Re: "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"   "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" EmptyNie Kwi 12, 2015 7:27 pm

No wiem ale...xD
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

"Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" Empty
PisanieTemat: Re: "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"   "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" EmptyNie Kwi 12, 2015 7:30 pm

Woah. Ktoś się zgłosił po... prawie dwóch miesiącach. xD

Aktualnie odzwyczaiłam się od grania i na wszystkie postacie musi mi wrócić wena. xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

"Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" Empty
PisanieTemat: Re: "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"   "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" EmptyNie Kwi 12, 2015 7:31 pm

xD

Ni ma sprawy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" Empty
PisanieTemat: Re: "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"   "Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3" Empty

Powrót do góry Go down
 
"Nienawidzę cię. -.-" "Ja ciebie też :|" *paczą psy zza krzaków* "Kocham cię skarbie! ^u^" "Ja ciebie też, kotku! <3"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: