wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co robi Andzia kiedy nie śpi...

Go down 
+2
Alan
Andromeda
6 posters
AutorWiadomość
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyNie Lut 22, 2015 8:59 pm

Ano myśli.
Wiadomo, że jak dużo siedzi się nad rzeczami ważnymi, to do głowy przychodzą rzeczy inne, całkowicie odbiegające od tematu. Tak było i tym razem. Zamiast spać, Andromeda myślała i wymyśliła! A co? To za chwilę. Pragnę jednak powiedzieć, że za nim jurorzy będą trzy razy na nie, niech przeczytają ten tekst do końca, o. Właściwie nie wiem czy ktoś będzie chciał czytać xd

1. Firstly...
Wędrowny Handlarz. Pojawiałby się w krainie niezapowiedzianie, raz na jakiś czas. Oczywiście nie za często, przecież mamy już Wiedźmę. Tak czy inaczej... mężczyzna ten posiadałby rzeczy, których nie ma w Chacie Wiedźmy. Oryginalne, niedostępne. Za każdym przybyciem zmieniałyby się, czasem jedynie powtarzały. Można by też znaleźć u niego przedmioty ze sklepu w niższej cenie, jakieś składniki to wytwarzania magicznych rzeczy itd. Wszystko do wymyślenia, do ustalenia między nami, między MG również, coby było troszkę tajności. Oczywiście, jeśli ktoś w ogóle poprze ten pomysł. Sądzę jednak, że byłoby to jakiś ułatwieniem, urozmaiceniem. Bo wiadomo, że często nie stać ludzi na załóżmy... Portal Zou, bo kosztuje ile kosztuje. U Wędrownego Handlarza byłby tańszy. Od razu wspomnę, że przedmiotów na stanie byłaby ograniczona ilość. Kto pierwszy ten lepszy, ha! No i podobnie jak Wiedźma, byłaby to postać NPC, do której hasło mieliby tylko MG.

2. Secondly..
Bank, nieszczęsny bank. Niby pomaga, niby administracja ma kontrolę, niby, niby, niby... Ciężko mi stwierdzić jaka jest prawda, jednak z własnego doświadczenia wiem, że jakoś nie bardzo chce mi się wysyłać ten post, często zapominam, zresztą chyba nie tylko ja. Myślę, że userzy są tu na tyle uczciwi, by znieść bank. Czuję się wobec niego jakoś dziwnie zobowiązana, a i tak nic w nim nie zapisuję. Liczyć każdy policzy, wpisze w profilu odpowiednie cyferki i jest gites majonez. A wszystko przecież da się sprawdzić, jeśli ktoś będzie miał podejrzenia. Ah te internety.
No chyba, że... nakaże się, ale to nakaże zapisywać wydatki w tym banku, zaostrzy się sprawdzanie i w ogóle. Tylko nie wiem czy ktoś chciałby tego.
Bo czuję potrzebę ruszenia sprawy tego czegoś.

3. Thirdly...
Niewolnictwo. Oczywiście nie chodzi o to, aby nasze postaci nagle stawały się niewolnikami, nie wiadomo w jaki sposób. To one będą mogły mieć niewolników. Normalne psy, które podlegają całkowicie woli właściciela, przenoszą informacje, polują, pomagają w obronie. Przynieś, podaj, pozamiataj. Kierowałby nimi oczywiście user - tak jak w przypadku towarzyszy, chowańców, jak zwał tak zwał. Chyba, że znalazłby się user chętny na zagranie niewolnikiem postaci - wtedy byłoby to odrębne konto. A więc... gdzie zdobyć niewolnika? Na targu niewolników, a jakżeby inaczej! Od czasu do czasu pojawiałyby się w nim postacie do wzięcia (nie za darmo oczywiście, ale o tym zaraz). Max. 4, nie mogłyby być tej samej płci. W poście zawarłoby się wszystkie dane między innymi: wygląd, wiek, płeć i cenę. Cena... nie może być kolosalna oczywiście. Sklep z drobiazgami zawiera coś takiego - bransoleta z możliwością przyzwania chowańca (nie większego od kota) na okres tygodnia - 150 ps/szt. Więc niewolnik kosztowałby coś koło tego. Ale, żeby nie było, że tylko bogaci mogą sobie pozwolić - na poddanego można zapracować. Cztery prace wyznaczane przez MG, plus jakaś dopłata i niewolnik jest wasz.
I ten... limit jakiś mógłby być. I dokładne określenie umiejętności poddanych. No, ale wszystko do ustalenia. Heh, uważam, że byłoby to coś ciekawego, coś co urozmaiciłoby fabułę.

Co robi Andzia kiedy nie śpi... 4200482497
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyNie Lut 22, 2015 9:48 pm

Co robi Andzia kiedy nie śpi... 3553982959

1.
Cóż nie jest to zły pomysł, właściwie to podoba mi się taki handlarz jako postać specjalna, bo rzeczywiście przedmioty w sklepie są cholernie drogie i nie każdego na nie stać, co czasami może nieco odpychać. Tylko czy działałoby to na podstawie że taki handlarz sobie wchodzi i kto pierwszy wejdzie do tematu może z nim przeprowadzić fabułę?

2.
No mi od początku jakoś nie podpadł pomysł banku, bo wiadomo zapomina się, nie chce się przelogować i w ogóle meh. Myślę że można by zaufać użytkownikom że wpisując te cyferki w profil.

3.
Ehehehe to mi się spodobało, taki niewolnik dla Hikaru  Co robi Andzia kiedy nie śpi... 3987025420 coby się brudzić nie musiał XD Wszystko fajnie, te prace też dobry pomysł, coby nie było tej dyskryminacji majątkowej XD Szczegóły jakie to prace ustaliłoby się już w dziale do mg nie? To znaczy bo każdy pewnie dostawałby inne, ale chociaż rodzaj, o. Co do limitu na takiego niewolnika nie robiłabym tak że on znika, tzw cały czas go masz, ale nie zawsze jest do dyspozycji. Ograniczyłabym też ilość niewolników na użytkownika żeby jakieś armie tu nie powstały XD A i czy każdy niewolnik miałby inną umiejętność czy może użytkownik sobie ją wybiera? To drugie chyba byłoby za łatwe. Ogółem ten pomysł z trzech chyba podoba mi się najbardziej, bo jest naprawdę dobrym urozmaiceniem fabuły :3
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyNie Lut 22, 2015 10:12 pm

Ktoś przeczytał. YAY!

1. Nie... jeśli jakaś postać pisze z handlarzem, to kolejna również może wejść i prowadzić fabułę. Jednak zasada kto pierwszy ten lepszy nadal istniałaby, ponieważ przedmiotów na stanie będzie np. 4, a osoba, która weszła jako pierwsza ma...pierwszeństwo wyboru, no xd

3. Niewolnik nie znikałby xd I yup - ograniczenie ilości posiadanych niewolników do... dwóch załóżmy. User rozdzieli tę możliwość jak będzie chciał. Co do tych umiejętności; też nad tym myślałam. Jednak nie dałabym wybierać ich userom. Niewolnicy z targu mieliby z góry narzucone umiejętności - im lepsze tym poddany droższy. Jeśli chodzi o prace. Oczywiście do ustalenia :3

No i też marzy mi się taki sługus x3

Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 4:13 pm

1. Wędrowny Handlarz - mmmm, nie. Nie w tym rzecz, że mi się nie podoba czy coś, tyle tylko mamy już sklepy i to je wypadałoby w miarę rozwijać, a nie dorzucać coś do nich podobnego. Wizja takiego NPC'a, który sobie wędruje po krainie jest może i kusząca, ale równie dobrze można stworzyć właścicieli obecnych placówek i napisać, że raz na jakiś czas wędrują sobie po krainie, bo muszą uzupełnić zapasy i "coś" tam przy sobie mają. Wtedy też jest okazja, aby z nimi pohandlować fabularnie. A ceny? Ceny można zmniejszyć, bo podejrzewam iż były podawane od tak (przynajmniej ja tak zrobiłam przy tworzeniu Emporium |D) i raczej nas to nie zaboli jak je trochę obniżmy. Ponadto można wprowadzić coś takiego jak sezonowe czy świąteczne obniżki czy jakieś takie duperele...

2. Bank - ani mnie to ziębi ani grzeje szczerze przyznam. Dlaczego? Bo żadna z moich postaci z tego nie korzysta, bo żadna nie trzyma funduszy (jestem chyba jedyną osobą, która ma w nosie dobra materialne w postaci waluty, yey xD). Jak dla mnie niech sobie to to będzie, bo może KTOŚ sobie lubi wszystko wypisać i mieć czarno na białym, bo mu to sprawia przyjemność. A jak komuś się nie chce to niech nie aktualizuje, zabije go ktoś? Jeśli deklaruje, że ma na wszystko oko to ja to zostawiam w jego łapach, bo to jego kasa czy przedmioty czy co-tam-ma. Zobowiązuje się tylko do tego, aby komuś ewentualnie truć dupę jak coś mi się będzie nie zgadzać.

3. Niewolnictwo - ahahahahahaha... nope. No fuckin' way. Nie wiem, jakąś taką awersję mam do tego, odrzuca mnie po prostu. Podejrzewam, że to nie będzie działać tak jak w prawdziwym świecie, więc niby nie powinnam się martwić, aczkolwiek... Nie. Po prostu "niewolnictwo" brzmi tak strasznie negatywnie i wszystkim od razu kojarzy się tylko z jednym, a to nie oto chodzi. Ponadto na forum do złapania są te wszystkie ogniste listy, dragokoty, smoki pierzaste - po co wam więcej? Nawet nie ujarzmiliśmy wszystkich przedstawicieli tamtych gatunków, a wam chce się więcej .n.
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 4:32 pm

1. Niby coś w tym jest. Fakt - rozwijanie sklepów, które już są powinno stać na pierwszym miejscu, ale nie wiem co w tym przeszkadza obecność Handlarza, który pojawiałby się raz na... dwa miesiące i zostawał na trzy dni, coby coś sprzedać. Coś czego nie ma w sklepie. I nie mówię tu o różkach z włosia jednorożca, czy coś, a jakiś zestawach; medyka załóżmy.
No i jestem za obniżeniem cen, przynajmniej niektórych przedmiotów. Kurczę, 250 PS to strasznie dużo.

2. Bo Levi taka poza prawem xd
I nie wiem. Może być, ale jeśli większość nie ma zamiaru tego używać... to po co ma zajmować miejsce? Poza tym jak już mówiłam - czuję się dziwnie zobowiązana do zapisywania wydatków w banku, a i tak wszystko mi się później w nim pierdzieli.

3. Dobra, źle się kojarzy. Nie tylko tobie zresztą, le... nazwę można zmienić.
No i co do tych wszystkich magicznych chowańców - są, są. I są nawet lepsze od normalnych psów, które byłyby poddanymi, bo robią czary mary. Po co więcej? Bo to w miarę ciekawa rzecz. Bo jeśli się to ciekawie rozegra to może być fajnie. Ale to tylko propozycja i pójdziemy za większością, siła głosowania, o. Ubytku nie będzie x3
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 4:39 pm

1. No...nie wiem, dla mnie to dalej coś tu nie styka, może po prostu wizja kolejnego kota, którym musiałby operować MG jest taka...odrzucająca. Mnie się zawsze podobała wizja jednego, ogólnego konta MGowskiego, który w danej sytuacji byłby odpowiednią postacią, a nie - pojawia się pomysł na jakąś postać i od razu trzeba eMGemom dodawać konto, bo to tak faaajnie ~ Jakby swoich własnych nie mieli od zatrzęsienia. Ale to moja osobista opinia na ten temat, so...
Jeśli będziecie chcieli Handlarza to się go wam da, bo czemu nie? Wola ludu, że tak to nazwijmy. *wzruszenie ramion*

2. Catch me If you caaaaaaaan >D
Nie wypowiem się w kwestii poczucia obowiązku, co do aktualizacji takiego tematu, bo...go nie czuje, co poradzić? Dla mnie istnieje to na podobnej zasadzie co KP. Chcesz - masz; nie chcesz - nie masz. Cała filozofia.

3. Zaraz nam się tu zrobi druga wersja pokemonów, bo też będziemy mieć 300-ileś chowańców na postaci. Catch 'em all, po prostu. Względem tego raczej zdania nie zmienię, bo uważam, że skoro już mamy jakieś stworki, które możemy łapać to po co nam jeszcze kupować inne? No i to kupowanie mi nie gra, bo nawet jak tego niewolnictwem nie nazwiesz to i tak takie to...lepkie jest. Poza tym z tego co się orientuje to chyba postać i tak może mieć zwykłego zwierzęcego towarzysza jak mysz, szczur, jakiś gad, płaz czy co innego... Przynajmniej coś mi świta, że zRazik coś na ten temat mówiła, ale ręki se urwać nie dam.
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 4:42 pm

Prawda, ceny są mocno niezbalansowane, jednak nie sądzę, żeby były zbyt wysokie, wręcz przeciwnie.
Tsurara Aisume napisał:
MAŚCI
> Maść Ziołowa - smarować w miejscach drobnych skaleczeń dodaje +5 HP
Cena: 5 dgl
> Maść Miodowa - pomaga w leczeniu ran, jeśli w pobliżu nie ma Uzdrowiciela, dodaje +3 HP
Cena: 20 dgl
xD? I jeszcze to dgl, czymkolwiek jest.
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 4:48 pm

1. Levi sypnęła kolejną propozycją dotyczącą jednego NPCtowego konta, coby kolejnych nie tworzyć, który też jest dobry. To damy pomysł czwarty.

4.
Cytat :
Mnie się zawsze podobała wizja jednego, ogólnego konta MGowskiego, który w danej sytuacji byłby odpowiednią postacią, a nie - pojawia się pomysł na jakąś postać i od razu trzeba eMGemom dodawać konto, bo to tak faaajnie ~ Jakby swoich własnych nie mieli od zatrzęsienia. Ale to moja osobista opinia na ten temat, so...

Co w na to? ;-;

2. No bo jeszcze nie dawno ogłoszenia mówiły - masz obowiązek, czy coś. I dlatego to się mnie tak uczepiło.

3. Eee... przecież jakiś limit musiałby być, no. Nikt nie chce doprowadzić do zajęcia świata przez jakiegoś psychola z amią pokemonów na czele. Dobra już milczę.

Fala... 250 PS to dużo, naprawdę. Większości nie stać. A te dgl to niezmieniona waluta xd I rzeczywiście coś te maści dziwne są xd
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 4:51 pm

Zawsze się znajdzie psychol, który będzie chciał przejąć świat z armią pokemonów na czele. To bardzo proste do realizacji, wiesz? Spójrz ile mamy gimbazy w Polsce!

Ale dobra, powaga;

Już pisałam, że ceny wypadałoby obniżyć niezależnie od tego czy będziemy mieć jakiegoś Handlarza czy nie, bo niektóre faktycznie mogą przerażać, a na forum przecież postać nie otrzymuje co miesiąc wypłaty czy czegoś w tym stylu, ne?
Powrót do góry Go down
Fala
Nowy
Nowy
Fala


Liczba postów : 205
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 4:59 pm

Magiczne uberprzedmioty to luksus. Przecież bez nich też można grać, a z takimi za dziesięć srebrników to trochę czity by były. Nie ma co cen obniżać, tylko bardziej rozsądnie je ustalić. Więcej magicznych mocy = obniżenie ich faktycznej wartości, pamiętajcie.
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 6:12 pm

meh, nie mam do tego ni weny, ni jakiegoś natchnienia innego, ale wypada się wypowiedzieć ...


Gdy na początku forum proponowałam jedno konto dla MG, to były zdania, że nie, bo komu będzie się chciało przelogowywać. Ale ja nadal jestem za jednym, bo łatwiej tak ogarnąć. Więc jedno konto - za.

Niższe ceny? Ale na dobrą sprawę jakby wam się chciało to bez problemu moglibyście uzyskać te 100, czy 200 PS na ten wymarzony przedmiot magiczny, a nie iść na łatwiznę w obniżaniu cen. Jeśli chodzi o jakieś propozycje na święta, czy inne okazje to jestem Za. W sumie nawet w te święta coś takiego przecież było, przez jeden dzień, ale zawsze coś.

Bank. Cóż, ja wyznaję obecnie zasadę ograniczonego zaufania. Nie twierdzę, że oszukujecie czy coś, ale zawsze takowy bank w jakiś sposób pozwala na kontrolowanie waszych wydatków. Więc ja bym go zostawiła.


Niewolnictwo. Um ... Nie wiem jak wam, ale ja tego całkowicie nie widzę i nie potrafię wpasować w świat Wilde Hunde. Ew. Można stworzyć rangę niewolnika i takową rangę dostawali by ci którzy by przeszli ze stada to stada, czy coś takiego. Za kupowaniem niewolnika, czy w jakikolwiek sposób zdobywania go, jestem przecież.
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 6:44 pm

Fala - luksus rzeczywiście, ale drogi i kończący się. Ale dobra, jeśli ceny uważacie za odpowiednie i nikt nie narzeka to niech zostaną, dlaczego nie. Bo ta rozmowa o Handlarzu tak zeszła na ceny przedmiotów, właściwie nie wiem dlaczego.

Właściwie lepiej jeśli chodzi o o jedno konto MG. Myślę, że przelogować się nie jest tak ciężko, chwilka dosłownie, a zawsze lepsze to od tworzenia setek nowych kont.

Niby pozwala, ale i tak dużo osób ma zaległości, a wszystko da się sprawdzić i bez banku. Ale jeśli z nim będzie jakoś łatwiej... będę jak Leviusz - niech sobie istnieje.

Okej, czyli widzę, że Alan niewolnika nie dostanie xd
Jeśli chodzi o tę rangę - na jakiej zasadzie teraz miałoby to działać? Pies byłby na ostatnim szczeblu hierarchii, albo nawet niżej przez jakiś okres czasu, nie? Bo z drugiej strony można by jeszcze taką rangę nadawać psom wygnanym ze stad. Informowałaby o tym, że pies jest całkowicie tykalny czy coś i nie przysługują mu żadne prawa stadne. Bo ranga wygnaniec ma inne zastosowanie.
Wygnaniec ~ Pies, który przegrał walkę na arenie. Ranga przyznawana jest na cztery dni i jest wyrazem hańby. Otrzymują ją psy z Krwistej Pieśni i Mglistej Myśli.
Powrót do góry Go down
Tobi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Tobi


Liczba postów : 164
Join date : 07/01/2015

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyPon Lut 23, 2015 8:36 pm

Przepraszam że nie z gruchy ni z pietruchy się wam wtrącę, ale co ze szczęśliwą literką.

Osoby za to odpowiedzialne nie dają znaki życia, pewnie są zajęte. Nie mówię, że literka musi być codziennie ale ostatnia była 14 lutego. Może by jeszcze kogoś przydzielić do niej?

Bank na tak !

Niewolnictwo no fucking way, nie, nie, nie. Czemu inne psy mają być równe, a inne równiejsze, chyba nie to zakłada świat WH, a co jeśli niewolnik chciałby by być członkiem stada dajmy na to. Nie róbcie z psów ludzi i tak jest tu już wystarczająco dużo ludzkich zachowań. Chowańce to wystarczający niewolnicy.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... EmptyWto Lut 24, 2015 8:01 am

No to wprowadźmy ten system z obniżkami w sklepach na jakieś święta czy też sezonowe czy tak po prostu z kosmosu wzięte, bo ktoś się kiedyś obudzi i stwierdzi, że "aaa, dziś będzie obniżka, bo tak .n.". Ale fakt jest faktem, że my to bardziej o Handlarzu mieliśmy dyskutować, a nie o cenach w sklepie ~

No i niech będzie to jedno wspólne konto dla MG, bo to zdecydowanie mniej roboty niż x kont na wymianę, bo każde jest od czegoś innego.

W kwestii banku się nie wypowiem, bo już powiedziałam swoje.

A co do takiego pseudo "niewolnika" w stadzie to dlaczego po prostu nie wprowadzić rangi Omegi? Niby to takie typowo wilcze, ale skoro już mamy Alfy i Bety to widok Omegi nikogo nie zaboli, a doskonale będzie spełniała swoją funkcję takiego kozła ofiarnego czy popychadła.

Szczęśliwa Literka - mam wrażenie, że ludzie w tym biznesie mają większą rotację niż to wskazane. I szczerze przyznam, że to jest dla mnie obojętne czy to działa czy nie, bo mnie to nigdy nie bawiło, więc no... |D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty
PisanieTemat: Re: Co robi Andzia kiedy nie śpi...   Co robi Andzia kiedy nie śpi... Empty

Powrót do góry Go down
 
Co robi Andzia kiedy nie śpi...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: