wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hassan...

Go down 
AutorWiadomość
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

Hassan... Empty
PisanieTemat: Hassan...   Hassan... EmptyWto Sty 27, 2015 3:28 pm

DANE PODSTAWOWE.
Prawdziwe imię: Mozy.
Pochodzenie: Egipt.
Ród: Postać wywodzi się z Królewskiego rodu [Jest Księciem]

DANE BILOOGICZNE.
Długość ciała: 170cm.
Wymiary łapy: dł; 15cm, szer; 12cm.
Wysokość uszu: 14cm.
Wysokość w kłębie: 95cm.
Waga: 75kg.
Sierść: Średniej długości.
Umaszczenie: Całkowicie czarne.
Budowa ciała: Dość masywna.
Uzębienie: długie, grube kły, mocne łamacze.
Ogon: Lekko puszysty, o długości 50cm.

Pozostały opis wyglądy Hassana.
Sierść samca jest zadbana, niezbyt puchata... Posiada parę ciemno brązowych oczów, zaś pod każdym z nich coś na kształt dwóch białych pręg. Jego zapach przypomina las po deszczu, czy też mokre sosny. Jak zostało wspomniane w danych biologicznych. Hassan nie jest samcem o zwyczajnych rozmiarach. Na taki wygląd pozwoliły mu geny ze strony wilczego ojca... Wyróżnia się z tłumu omal wszystkim.
UWAGA: Hassan jest mieszańcem owczarka z bernardynem... w jego żyłach płynie również krew wilka, przez co będzie takich rozmiarów w życiu dojrzałym.


OPIS CHARAKTERU.
Urok osobisty - nie sposób się oprzeć temu Panu... albowiem jest on; szarmancki, cierpliwy, uroczy, spokojny, potrafi wysłuchać dosłownie każdego; ten kto go nie zna idealnie dostrzeże w nim coś na kształt gentelmena... W stosunku do Pań; jest czuły, opiekuńczy, ma świadomość, że są słabsze jednak nie pokazuje im tego w żaden sposób. Jednakże to nie wszystko... nie z samych zalet się składa Hassan; posiada jakieś wady? cóż... nie powiem nie; upór - coś co może niejednego wytrącić z równowagi... Bywa zaborczy w stosunku do swej partnerki, jeżeli już taką posiądzie - czyż to nie męcząca cecha? cóż... Agresja? nieraz można łatwo sprowokować powolnego basiora... Mimo wszystko racjonalnie podchodzi do świata, do życia...
- W obronie klanu, rodziny; jest zrobić wszystko... nawet ponieść śmierć.


I'm gonna love ya. Until you hate me.
And I'm gonna show ya. What's really crazy.


ZNAJOMOŚCI:PRZYJACIELSKIE/WROGIE.
Kto wczoraj przegrał, kto dzisiaj wygrał. Kto kogo zranił słowem czy gestem. Wszystko mi wisi jak pęknięte serce. Ludzie, problemy, ich chwała i maski. Wszyscy są brudni, niczego nie warci. W sercu wiatr, a z ust płynie słodycz. Wszystkim zazdroszczę ślepoty.
- Jeśli jest coś we mnie jest to pewność, że chcę przeżyć. Tym razem nie zniszczę tego na czym mi zależy. Ignorancja, nonszalancja, nie mam siły, idę spać. Nienawidzę świata, nienawidzę was.


AWANSE/DEGRADACJE.
Sukces i puste słowa uznania. Uśmiech i próżne wyznania o planach. W rozbitym lustrze odbite chwile.
- Gdy widzisz i czujesz i przechodzisz obok. Ja widzę i czuję coś więcej niż reszta.


CIEKAWOSTKI
- Pochodzenie Arabskie.
- Możliwe, że w poprzednim życiu był człowiekiem.
- Posiada ciemno kasztanowe ślepia.
- Znacznie wyższy niż przeciętny pies [pozwoliły na to wilcze korzenie]
- Pod każdym z oczów coś na kształt - podwójnej białej fali.






[Only admins are allowed to see this image]
Tak myślałem, myślałem, że mnie potrzebujesz.
Tak myślałem, więc nazwij mnie naiwnym.
Obiecuję ci moje serce, które przyrzekłaś zatrzymać.
Ucałuj moje oczy i ułóż mnie do snu.

I'm gonna love ya. Until you hate me. And I'm gonna show ya.
What's really crazy. You should've known better. Than to mess with me harder.
[Only admins are allowed to see this image]

GALERIA HASSANA.

[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this image]


Ostatnio zmieniony przez Hassan dnia Czw Kwi 23, 2015 10:45 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
 
Hassan...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Postaciowo :: Karty Postaci-
Skocz do: