wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Małe mgliste kluski do oddania ! :D

Go down 
+10
Havoc
Ayame
Shaverash
Katarina
Takanori
White Fox
Boss
Cedrik
Forneus
Sacred
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Sacred
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Sacred


Liczba postów : 126
Join date : 08/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 2:40 pm

Wiem powiecie że nawet nie poczęliśmy ich ale spokojnie wszystko w swoim czasie :D

Także tego mamy do oddania od 1-5 szczeniaków (bo tyle można) po border collie oraz wilku, suka posiada w sobie też geny labradora więc można na prawdę robić dosłownie misz masz od wyboru do koloru. Płeć i imię sami sobie wybieracie, jako że rodzice to mgliści to dzieci też powinni nimi być :D
Powrót do góry Go down
Forneus
Nowy
Nowy
Forneus


Liczba postów : 748
Join date : 02/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:25 pm

Chciałabym zagrać waszym szczeniakiem. :D
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:38 pm

Jesteś aktywnym graczem, więc czemu nie xd
Powrót do góry Go down
Forneus
Nowy
Nowy
Forneus


Liczba postów : 748
Join date : 02/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:45 pm

Zrobię połączenie wilcze border collie :D
Tylko nadal nie wiem jaka płeć. xD
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:46 pm

Mam nawet pomysł na waszego szczeniaka, więc mogę sobie zarezerwować?
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:50 pm

Kurczę, wzięłabym ale ten nie wiem czy dostanę zgodę na multi. A i jeszcze czy wy mnie jako szczuna chcecie ?
Powrót do góry Go down
Sacred
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Sacred


Liczba postów : 126
Join date : 08/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:55 pm

Zgodę na multi? oO no tak, po poszukaniu w regulaminie znalazłam ale nawet nie pamiętałam o tym przepisie Pewnie dostaniesz zgodę, praktycznie nie spotkałam się by jeszcze komuś odmówiono oO

Co do Forka to wiem od dawna i wiesz że byłam na tak, u Bossa i White to samo nie mam nic przeciwko wam jako dziecią
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:56 pm

przygarnęłabym jakiegoś szczeniaka, jest możliwość? :)
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:57 pm

Forneus- No jak Ci bardziej odpowiada, pomyśl .w. 
Boss- jasne, wybrałaś już płeć? :p 
White- powinni dać, jeśli oczywiście będziesz aktywna .w. Co to za pytanie, jasne że chcemy xd
Takanori- Jasne ;) 

Mozliwe może być, że szczenie będzie białym wilkiem, po swoich dziadkach czy coś.  Małe mgliste kluski do oddania ! :D 374015142
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:57 pm

Można zamówić szczeniaka?
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 3:59 pm

Co do szczeniaka to będę się starać o wilka dla niego odpowiada to wam? No i samicę dla odmiany? :D
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:02 pm

Ja będę walczyć o czarnego wilka po tatusiu, dziewczynka.
Powrót do góry Go down
Sacred
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Sacred


Liczba postów : 126
Join date : 08/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:02 pm

jaki popyt na szczeniaki Oo

więc teoretycznie byłaby piątka:
* Forneus
* Boss
* White (?)
* Taka
* Katrina

napiszcie ewentualnie wasze pomysły, choć i tak pewnie wszystko będzie dobre ale wiecie ciekawość :D
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:14 pm

Kat- Tak, oczywiście jeśli będziesz aktywna .w.

Jeśli chodzi o imiona, chciałbym by dowolna dwójka miała takie: 

- Eric, Nathan, Serge, Cosme
- Andree, Diana, Isabelle, Roxane, Rebecca, Renee, Evelyne, Colette
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:16 pm

Czy może być mieszaniec wilka i bordera, który będzie zbliżony wyglądem bardziej do wilka [np. husky, owczarek belgijski]. I chciałabym samca. ._.
Powrót do góry Go down
Takanori
Nowy
Nowy
Takanori


Liczba postów : 57
Join date : 28/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:18 pm

Jeśli chodzi o imię może Renee? Jeśli dostanę zgodę na wilka to może będzie biała jak wcześniej było wspomniane po dziadkach?
Co do późniejszego charakteru to zastanowię się i wyśle do jednego z rodziców czy tak może być, oki? Małe mgliste kluski do oddania ! :D 2765490825
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:18 pm

Mam zgodę i imię- Shevarash. Teraz tylko zgoda na wilkeła bo trzeba takową posiadać.
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:18 pm

Ja to na pewno będę suczką, bo mam tylko jedną samiczkę, a mianowicie Accalię.
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:19 pm

Ok, Byleby nie wyglądał jak Malamut czy coś ._.
Cóż, to nie będzie czysty wilk więc wystarczy że napiszesz że mieszanka xd czyli np. mieszaniec wyglądem zbliżonym do wilka i to wystarczy
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:21 pm

Za późno, napisałam do Mafii xD. Ale konto i tak zakładam.
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:22 pm

Czyli tak: trzy samice i jeden pies? Pominąłem coś? Kogoś?
Powrót do góry Go down
Shaverash
Nowy
Nowy
Shaverash


Liczba postów : 10
Join date : 25/01/2015

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:25 pm

Login zajęty więc wyszła Shaverash. Ale jest.
Powrót do góry Go down
Forneus
Nowy
Nowy
Forneus


Liczba postów : 748
Join date : 02/11/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:36 pm

Ja zagram samcem i mam kilka fajnych nicków i nie mogę się zdecydować. xD
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:38 pm

Czyli na avatarze mogę mieć wilka, a on będzie mieszanką?
Powrót do góry Go down
Shaverash
Nowy
Nowy
Shaverash


Liczba postów : 10
Join date : 25/01/2015

Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D EmptyNie Sty 25, 2015 4:39 pm

Chyba tak, przynajmniej ja tak zrobiłam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty
PisanieTemat: Re: Małe mgliste kluski do oddania ! :D   Małe mgliste kluski do oddania ! :D Empty

Powrót do góry Go down
 
Małe mgliste kluski do oddania ! :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Syn i wnuczka do oddania, brać puki ciepłe.
» Małe Aniołeczki.
» Małe Demony [aktualne]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: